POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Polsat

Post autor: adner »

Strasznie niewyraźne menu, nie da się korzystać.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiaj był pierwszy odcinek ''Strzału w 10''. Najbardziej wkurzała mnie publiczność, jednak to było i też w ''Grasz czy nie grasz''... Polsat zastosował dość dziwną taktykę, co do reklam... :/ O 17:30 skończył się mecz... 15 minut reklam... 17:45 zaczął się program... Przełączałem na ''Milionerów'', więc wszystkiego nie widziałem, ale chyba w ogóle nie było reklam... :shock: Program zakończył się o 18:30 i do Wydarzeń, czyli chyba 18:50 były reklamy :shock:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze:Program zakończył się o 18:30 i do Wydarzeń, czyli chyba 18:50 były reklamy :shock:
Nie, była powtórka "Kabaretonu". :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

A może :) Po programie przełączyłem dalej na ''Milionerów'', więc już nie sprawdzałem ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

"Przebojowe dzieci" pojawiły się na antenie Polsatu 9 marca. Pierwsze wydanie programu nadane o godz. 16.45 oglądało 1,17 mln widzów, co dawało stacji w tym czasie udział w rynku na poziomie 9,86 proc.

Po jego emisji Polsat zdecydował się przesunąć "Przebojowe dzieci" na godziny poranne. Od 30 marca program oglądać można w niedziele ok. godz. 9.30. "Przebojowe dzieci" gromadzą przed telewizorami teraz 0,75 mln widzów przy udziale w rynku Polsatu w czasie pokazywania programu na poziomie 9,12 proc.

Według mnie ten program mogliby w ogóle zdjąć... :?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

''Nowy teleturniej Polsatu "Strzał w dziesiątkę", który prowadzi Cezary Pazura, gromadzi przed telewizorami średnio 1,62 mln widzów.

Polsat pokazuje teleturniej "Strzał w dziesiątkę" od 29 marca br. w soboty o godz. 17.45. Pierwsze trzy wydania programu oglądało średnio 1,62 mln widzów, przy udziale w rynku kanału wynoszącym w tym czasie 14,92 proc.

Podczas emitowania "Strzału w dziesiątkę" przez Polsat, TVP1 ma średnio 2,09 mln widzów (19,16 proc. udziałów w rynku), TVP2 - 1,46 mln widzów (13,39 proc. udziałów w rynku), a TVN - 3,24 mln widzów (29,68 proc. udziałów w rynku).''


Milionerzy niezastąpieni :] Myślę, że ''Strzał w dziesiątkę'' miałby większą oglądalność, gdyby na ten milion był jakieś szanse, bo obecnie są takie jak w Dużym Lotku :? Denerwujące są też krzyki publiczności...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

Misiek Koterski przegrywa z Majewskim i Wojewódzkim :P
http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... odzkim.htm
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Media2.pl: Od piątku 2 maja nowym prowadzącym ''Interwencję'' zostanie Michał Bebło, znany m.in. z Superstacji.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Polsat

Post autor: object »

Bardzo mnie zastanawia tajemnicza transakcja Zygmunta Solorza z Hieronimem Rutą. A mianowicie akcje które są warte co najmniej 457 mln zł, Ruta kupił za... 7 mln zł!!!!! :shock: :shock: :shock:

Chyba Ruta szantażuje czymś Solorza. Nic innego mi nie przychodzi do głowy :mhm:
Ludzie tak z dobrego serca nie oddają dużej części swojej firmy właściwie za darmo. Ani też nie dają takich premii jak to powiedział Solorz( :lol: )- zwłaszcza tacy kapitaliści i sknerzy.

a co wy sądzicie o tej dziwnej sprawie?

więcej tutaj:
http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... olsatu.htm
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Wszystkie mecze Euro 2008 w otwartym Polsacie! :brawa: Dobrze to rozegrali trzymając to w tajemnicy tak długo :lol2: Pewnie co bardziej niecierpliwi juz sobie pokupowali dekodery cyfrowego Polsatu :spiewa: :arrow: http://www.sport.pl/sport/1,89344,5228784.html
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Wirtualnemedia: TVP nie pokaże nawet jednej bramki z rozpoczynających się za kilka dni mistrzostw Europy w piłce nożnej. Polsat żąda za trzyminutowe skróty z 31 meczów aż pół miliona euro. Telewizja publiczna odpowiada: To za drogo. I goli nie pokaże.

Ta kwota jest nie do przyjęcia też dla TVN. Ludzie w stacji Piotra Waltera powiedzieli Dziennikowi, że nawet nie podchodzili do negocjacji z Polsatem.

- Szkoda, że państwo tego nie widzieli... - tylko tyle będą mogli powiedzieć komentatorzy serwisów sportowych telewizji publicznej. Nawet jeśli gole będą strzelać Polacy, to nie pokażą ich ani "Wiadomości", ani "Panorama", ani serwisy sportowe telewizji publicznej. Wszystko dlatego, że TVP od początku negocjacji z Polsatem nie potrafiła wytargować swoich warunków, a Polsat z kolei nie jest skłonny zaproponować realistycznej ceny. Rozmowy po raz kolejny utknęły w martwym punkcie kilka dni temu. Jeszcze w ostatni piątek na Woronicza odbyła się burzliwa dyskusja na ten temat. - Albo pokażemy bramki przepłacając, albo narazimy się na grad oskarżeń, że znów zawaliliśmy sprawę Euro - mówi "Dziennikowi" jeden z menedżerów TVP.

Piotr Farfał, członek zarządu telewizji publicznej, który negocjował ze stacją Solorza, dodaje: "Polsat stosuje zasadę, że jak nie kijem go, to pałką. Próbuje minimalizować straty finansowe, które poniesie, samodzielnie obsługując mistrzostwa, i proponuje horrendalne ceny za skróty".

Jak nieoficjalnie dowiedział się "Dziennik", obniżki ze strony Polsatu jednak nie będzie. - Przedstawiliśmy rozsądne warunki, a cena jest rynkowa - mówi twardo Piotr Pykel, wiceszef sportu w Polsacie. I dodaje, że z każdym dniem maleją szanse na pozytywne zakończenie rozmów.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wczoraj obejrzałem program ''Dorota Gawryluk. Konfrontacje''. Rozumiem, że jest to jej autorski program, ale nie musi to oznaczać, że ma stać, być jednocześnie na bimie w tle i na belce. :lol2:

W pierwszej części była rozmowa z Prezydentem, Lechem Kaczyńskim. Prowadząca wyrobiła sobie straszy nawyk przerywania gościowi. Wiadomo, jak z naszego prezydenta ciężko jest cokolwiek wydobyć, a gdy dochodził do meritum sprawy, to ona mu przerywała tak, że zapomniał, co chciał powiedzieć. Widać też, że Pani Redaktor dobrze zadaje pytania z kartki. Gdy trzeba dodać jakąś puentę czy pytanie, to zaczyna się jąkanie, yyy, trudność w wysłowieniu się i widać spore nerwy, na tyle, że sam prezydent musiał ją uspokajać czy poprawiać.

Druga część była stworzona dla osób, które narzekają, że widzą w tej polityce ciągle te same ''gęby''. :spiewa: Debata była na poziomie programu ''Wybierz gospodarkę''. Dyskusja polegała na ciągłym przerywaniu sobie i kłótni. Bo cóż tacy posłowie mogą wiedzieć o tym, czy premier planuje obniżkę akcyzy na paliwo?

Pozytywnie zaskoczyło mnie studio. Zważywszy na to, że program początkowo miał być emitowany wyłącznie w Polsat News, studio było prawdopodobnie budowane na potrzeby tego kanału. Jak tam wszystko tak będzie wyglądało, to mają już sukces chociaż w tej kwestii. :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat

Post autor: epsztajnek »

Rozumiem, że jest to jej autorski program, ale nie musi to oznaczać, że ma stać, być jednocześnie na bimie w tle i na belce. :lol2:
Otóż to. :!: Dora jest jest piękną, seksowną kobietą, ale jej "wystylizowana" twarz służąca za tło studia nie spodobała mi się :nie: . Zapachniało mi Kubą Wojewódzkim, a to przecież zupełnie inny rodzaj programu :shock:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Skoro POLSAT już transmituje te mistrzostwa Europy to miło by było gdyby podczas meczu pokazywali zegar z czasem trwania meczu i wynikiem .Dziekuje :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat

Post autor: epsztajnek »

Dzisiaj przypadkowo odkryłem, że do prowadzenia wiadomości sportowych po "Wydarzeniach" wróciła po latach nieobecności Karolina Szostak :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Czy ktoś jest zorientowany, czy jej powrót to świeża sprawa, czy już występuje od jakiegoś czasu ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości