Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Co do OBOPu...
Jakby nie patrzeĂŚ to ostatnio TVN wypada lepiej wÂłaÂśnie w badaniach OBOP niÂż AGB.

W tych pierwszych w ci¹gu ostatnich tygodni zawsze udzia³y stacji wynosi³y ok. 15,2%, natomiast wg AGB TVN mo¿e liczyÌ tylko na 14,5% najwy¿ej 14,6% udzia³ów w rynku TV.
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Obrazek

Dziœ trochê póŸno, ale ca³y dzieù prawie instalowa³em karte tv. I tak okazuje sie, ze nie moge nagrywac bo dŸwieku nie ma. :( Dziœ zobrazujê "Klan" któremu ci¹gle opada. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jak widzĂŞ GraÂżyne Lubicz to mi tez opada... :? :arrow:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja na poczatku tez nie mialem dzwieku - pozniej sie okazalo ze nie podpialem kabla dzwiekowego :oops: - od karty tv do karty dzwiekowej - sprawdz moze to samo u ciebie 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

arrow pisze:jak widzĂŞ GraÂżyne Lubicz to mi tez opada... :? :arrow:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hmmm, jaki z tego wniosek? Klan tajnÂą broniÂą lewicy w obniÂżaniu pÂłodnoÂści i liczby urodzeĂą w Polsce. Trzeba to zgÂłosiĂŚ wielebnemu Rydzykowi.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja teraz mam bierzmowanie i musimy chodzic na takie spotkania przygotowawcze - moja grupa dostaÂła proboszcza 8) No i teraz we wtorek byl temat o grzechach miÂłoÂści - i ksiadz na przykladzie kolegi (swoja droga wybraÂł najciekawszy egzemplarz - mimo ze czarny to totalny impotent :lol: )
i powiedzial : ze jak sie caluje na imieninach to nie jest grzech, ale jak juz w na dole cos zaczyna pulsowac to niedobrze - tak wiec doktorku mysle ze to jednak bron prawicy - zeby nie grzeszyc :roll: - a cytat dokladnie z ksiedza - kolezanka Ania mi opowiadala, bo ja jestem chory i nie bylem we wtorek :?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Z tego co wiem u zdrowego mĂŞÂżyczyzny rano i wieczorem zawsze "coÂś pulsuje". W innym przypadku mamy pierwsze obiawy impotencji lub innych problemĂłw (np stres). Kolejnym razem spytaj pana proboszcza, czy z tego "pulsowania" teÂż trzeba siĂŞ spowiadaĂŚ?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

nie nie - jeszcze by sie obrazil - a rodzina ma w dobrych z nim stosunkach :lol: - ostatnia babcia go na obiad zaprosila - to mnie obrazil pare razy [chyba uznal ze jestem glupi, a ja jestem madry 8) :lol: znam swoja cene :P ] A co - w takim razie odbije pileczke i zapytam 8) :wink:

PS> Fakty w Top10 - wreszcie powrot 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

baryla pisze:ja na poczatku tez nie mialem dzwieku - pozniej sie okazalo ze nie podpialem kabla dzwiekowego :oops: - od karty tv do karty dzwiekowej - sprawdz moze to samo u ciebie 8)
To chyba kaÂżdy przerabiaÂł. Z tym kablem na poczÂątku zawsze jest problem. Ale zrĂłb tak jak baryla mĂłwi. Za ktĂłrymÂś podejÂściem trafisz w odpowiedniÂą dziurkĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale ja wiem, ze chodzi o kabel typu jack i wiem, ze ma on po³¹czyÌ karte tv z dzwiêkow¹. Problem jednak w tym, ze ja go nie mia³em z kart¹ tv i muszê dokupic. :P

Tak przy okazji powiem, ze okazaÂło sie iÂż najlepszy obraz z kablĂłwki mam na TVN-ie i na nim wychodzÂą najlepsze capsy :?

Wczorajsze Fakty:

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Jak masz pasy i inne zakÂłucenia to prawdopodobnie trzeba wymieniĂŚ wszystkie kontakty (na te z uziemieniem) w pomieszczeniu gdzie stoi komputer ...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZrĂłb jakiegoÂścapsa z TV Trwam. :D :D :D

Klan jest beznadziejny i cieszê siê, ¿e spda mu ogladalnoœÌ. (Napisa³em to tylko dlatego, ¿eby szymcio nie skasowa³ z powodu tego, ¿e post by³by nie na temat. :])
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie mam tutaj TRWAM :( Jak wykupie wiêkszy pakiet to i u siebie w pokoju bede miec ok 40 kana³ów :)

DziÂś poluje na Danusie HoleckÂą dla Kamuii. Na razie mam Motyl. :D

Obrazek

Ok koncze z capsami tutaj bo tu o danych telemetrycznych. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości