TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re:

Post autor: matik »

Camilo pisze:bez wirtualnego studia, i [...] z [...] ramówką, dostosowaną [...] do światowych standardów. :jupi:
Marzenia :D
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Re:

Post autor: felek »

matik pisze:
Camilo pisze:bez wirtualnego studia, i [...] z [...] ramówką, dostosowaną [...] do światowych standardów. :jupi:
Marzenia :D
Marzenia, które we wrześniu mogą stać się faktem :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To już nie marzenia. :D O jakości HD mówiło się po cichu od kilku miesięcy, pół roku na przebudowę studia to czas na stworzenie wszystkiego od podstaw, a nowa ramówka to konieczność, by powstrzymać spadającą oglądalność. Gdyby chcieli postawić na wirtualne studio w dalszym ciągu, to wystarczyłby im tydzień, a nie 6 miesięcy. Wygląda na to, że wszystkie zabiegi przenoszenia programów do wirtualnego studia, to było zaciskanie pasa, by można było wreszcie porządnie zainwestować.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: lukaszbialas »

Teraz TVN24 nie da się oglądać przez to wirtualne studio, ale też przez wałkowanie jednego tematu wydaniem specjalnym na temat sprawy Magdy z Sosnowca.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

Dla mnie studio wirtualne to nie jest problem. Przyznam, że jak rano wstałem i włączyłem TVN24 to był akurat serwis i się nawet nie zorientowałem że to wirtual, dopóki nie pokazali Kuźniara.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

To, że przez jakiś czas będzie studio wirtualne to sprawa drugorzędna. Nie zdajecie sobie sprawy z tego, że w obecnym studio mieścił się także cały newsroom i reżyserka? To jest problem. Druga sprawa, której niestety nie da się zmienić, to położenie studia TVN 24. Znajduje się ono na skraju Mokotowa, po południowej stronie od Trasy Siekierkowskiej. Fatalne połóżenie, z dala od centrum. Oczywiście jeszcze gorzej położone jest studio Polsat News, a standardem powinny być studia - podobnie jak na zachodzie i w USA - w centrum miasta. Tak jak studio TVP Info, gdzie zapraszani goście nie mają problemu z dojazdem, ba - przyjeżdżają do stacji sami, a nie jak do TVN, gdzie jednym z argumentów za tym, żeby przyjąć zaproszenie do programu i jechać na drugi koniec miasta jest to, iż stacja zapewnia transport. A to też są koszty. Widać to sytuacjach tzw. breaking news, gdzie znani eksperci w danych dziedzinach najpierw odwiedzają studio TVP Info, a potem dojeżdżają do TVN lub już jedynie telefonicznie udzielają wywiadu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

miwaszkiewicz pisze:położenie studia TVN 24. Znajduje się ono na skraju Mokotowa
To już Wilanów ;)
miwaszkiewicz pisze:Oczywiście jeszcze gorzej położone jest studio Polsat News
O wiele lepiej. Ostrobramska, niedaleko Trasy Łazienkowskiej to dobra lokalizacja.
miwaszkiewicz pisze:standardem powinny być studia - podobnie jak na zachodzie i w USA - w centrum miasta. Tak jak studio TVP Info, gdzie zapraszani goście nie mają problemu z dojazdem
Oj lekkie już mają - budowa centralnego odcinka II linii metra. Ruch w tamtym rejonie jest mocno ograniczony, a wkrótce będzie jeszcze gorzej.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

Wczoraj TVN24 uzyskało udziały wynoszące 5,8 (wzrost w stosunku do ubiegłego piątku o +3,5) w grupie wiekowej 16-49 - dane Nielsen Audience Measurement (wyniki oglądalności śledzę na bieżąco od 23.09 i to jest najlepszy wynik od tamtego czasu!)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ledwo zaczęli nadawać z wirtualnego studia i proszę jak wyniki się poprawiły. :D
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re:

Post autor: avatar »

Camilo pisze:Ledwo zaczęli nadawać z wirtualnego studia i proszę jak wyniki się poprawiły. :D
Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

Remont będzie trwał 3 miesiące.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

Trochę czasu też zajmą na pewno próby.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W takim układzie będą chyba chcieli, by start nowego studia zbiegł się z Euro 2012.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

No nie sądzę. Fakty przecież mają przejść metamorfozę na jesieni, więc TVN24 raczej by nie korzystało z tego studia wcześniej (analogicznie jak jest z obecnym - premiera była dopiero w Faktach). Skoro prace mają się zacząć wiosną, to równie dobrze mogą zacząć się w maju. Na razie jest chyba za dużo niewiadomych, chyba że Piotrek coś jeszcze zdradzi.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: avatar »

piotrek888 pisze:Remont będzie trwał 3 miesiące.
A kiedy się rozpocznie? :uhh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości