Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

epsztajnek pisze:Ładny naszyjnik :aniol:
Obrazek Obrazek Obrazek
"Staroć" :P :)
Do kompletu sa jeszcze kolczyki ;)
To z czasow weekendowych serwisow :hyh:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Herman pisze:"Staroć"
Do kompletu sa jeszcze kolczyki
To z czasow weekendowych serwisow
Ja ten naszyjnik zapamiętałem (nie ukrywając; charakterystyczny), z noworocznego serwisowania Dagi :spiewa: - do obejrzenia na 65 str. Swoją drogą, to w tym tygodniu Dagmary było jak na lekarstwo, więc może pokaże się dziś w DnŻ :mhm: :rozglada:
Marcin Żebrowski przypominał wczoraj, przy okazji zapowiedzi tematu Fritzla :rozglada:, że Dagmara jest bardzo "związana" z tym tematem... wiadomo dlaczego :spiewa: Kilka tygodni w centrum wydarzeń, jako Specjalna Wysłanniczka :rozglada: To były czasy :spiewa: , gdy Dagmarę można było zobaczyć nawet w BBC :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Jak narazie utrzymuje się trend - Dagmara co drugą niedzielę .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Jeeesssst... :tanczy: pojawiła się Daga - dzień przed piątkowym Piśowaniem :lol2: Zajmowała się śmiercią aktorki Natashy Richardson :rozglada: Czy mi się wydaje, czy Dagmara znowu zmieniła kolor na trochę ciemniejszy :hmm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Trudno powiedzieć. Już się te odcienie mieszają w oczach :devil:
Obrazek
A tak przy okazji, to czy wstęp na basen nie jest dozwolony wyłącznie w kostiumie kąpielowym ? :rozglada:
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

Don Matteo pisze:Jeeesssst... :tanczy: pojawiła się Daga - dzień przed piątkowym Piśowaniem :lol2: Zajmowała się śmiercią aktorki Natashy Richardson :rozglada: Czy mi się wydaje, czy Dagmara znowu zmieniła kolor na trochę ciemniejszy :hmm:
Osobiscie widzialem Damare w tym tygodniu juz dwa razy na antenie... ;)

Kolor raczej ten sam... dobre swiatlo maja na tym basenie :lol2:
A tak przy okazji, to czy wstęp na basen nie jest dozwolony wyłącznie w kostiumie kąpielowym ?
:lol2: marzyciel :lol2:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Herman pisze: Osobiscie widzialem Damare w tym tygodniu juz dwa razy na antenie...
To co nic nie piszesz :lol2: Pewnie była w PzP, bo w DnŻ raczej nie :nie:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Dalszy ciąg dialogów ze spalonego teatru :hmm:
Ona, że lubi zimę , bo się w zimie urodziła, on, że to pachnie tanim melodramatem :ech:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

epsztajnek pisze:Dalszy ciąg dialogów ze spalonego teatru
Muszą coś z tym zrobić :? , bo zapowiedź materiału powoli zmienia się w dialog, który i tak nic nowego nie wnosi :rozglada: A mnie najbardziej denerwuje to, że Dagmara w 90%, gdy sama nic nie mówi, to głowę ma zwróconą cały czas na Żebrowskiego, a nie w stronę kamery, na widzów :grozi: co widać również na capsach.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Lubię, gdy w programach informacyjnych coś jest robione z założenia spontanicznie i na luzie, ale ma to sens tylko wówczas, gdy nie bije z tego nienaturalność. A tymi dialogami, to powinni co najwyżej ptactwo odstraszać. :stop: I jeszcze młodzi dziennikarze na ich przykładzie powinni się uczyć, jak nie należy postępować przed kamerą. Przepraszam za dosadne określenia, ale rzadko czuję się tak poirytowany siedząc przed TV. :neutral:
Don Matteo pisze:mnie najbardziej denerwuje to, że Dagmara w 90%, gdy sama nic nie mówi, to głowę ma zwróconą cały czas na Żebrowskiego
Ona tylko zerka i to nie tyle w stronę widzów, co do promptera, by odczytać kolejną kwestię 'dialogu'.
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

Don Matteo

Dagmara - 10 marca 2009

Obrazek

Dagmara 17 marca 2009

ObrazekObrazek

Byla tez w poniedzialek 16 marca (capsow nie mam) - omawiala proces w Austrii
Wszystko w DnZ... :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

Fakt, te 'dialogi' są masakryczne. :< Nie wiem, po co wprowadzać je na siłe skoro słabo to wychodzi. Myśle, że powinni poprostu zapowiadać ciekawie tematy. Było by na pewno korzystnie. Często tak jest, że proste rozwiązania są najlepsze.
Bo teraz to trochę tak wygląda jakby materiały były przerywnikami w pogadankach prowadzących. Jeszcze pół biedy jakby na te rozmówki widz czekał, a tu czeka kiedy wreszcie skoncza. :lol2:

Oczywiście te krytyczne uwagi mówie z życzliwości względem Dagmary i licze na to, że coś z tym zrobi :rozglada:
A poza tym, to coś ostatnio zniknęła mi z pola widzenia :uau:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Herman pisze:Don Matteo

Dagmara - 10 marca 2009
Dzięki :D A jednak DnŻ :lol2: Szkoda, że w tych godzinach nie mam możliwości oglądania TVN24 :rozglada:
maxxx pisze:Oczywiście te krytyczne uwagi mówie z życzliwości względem Dagmary i licze na to, że coś z tym zrobi
A jak nie, to wystosujemy petycję :lol2: :spiewa:
maxxx pisze:A poza tym, to coś ostatnio zniknęła mi z pola widzenia
No właśnie tak zaobserwowałem, że przekłada się to na Twoją aktywność w tym wątku :xx:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Jestem szczerze i pozytywnie zaskoczony jakością dialogów w dzisiejszym magazynie :spiewa: Albo wzieli sobie nasze słowa krytyki do serca, albo to zbieg okoliczności, moim zdaniem w tych rozmowach dominowała naturalność, spontaniczność, nie było to zaplanowane i wyuczone kwestie. Ale to tylko moje zdanie. A druga pozytywna informacja, to wydania weekendowe Polski i Świata, również prowadzone przez duet piątkowy 8) Z dzisiejszych zapowiedzi wyglądało to ciekawie, pokazywali fragment materiału o kulisach sukcesu Justyny Kowalczyk, który przygotowała Dagmara :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

No, faktycznie gdzieś tak do połowy magazynu było wręcz znakomicie. Bez udziwnień. :lol2: Później zaczęły się dialogi-faktycznie lepsze wieeele niż ostatnio- też miałem wrażenie, że mamy moc sprawcza :D No, pare słówek było niepotrzebnych, ale ogólnie jestem na tak.
Z dzisiejszych zapowiedzi wyglądało to ciekawie, pokazywali fragment materiału o kulisach sukcesu Justyny Kowalczyk, który przygotowała Dagmara
Czy tak to mam rozumieć, że to będzie premierowy materiał? Bo tak pilnie nie oglądałem wydań tygodniowych, ale mniemam, że capsy by były gdyby był. To teraz zobaczymy jacy z Was fani, czy stawicie czoła weekendowych widzeń z Dagmarą. :lol2:
Poza tym takie weekendy pewnie oznaczaja mniejsza aktywność tygodniowa. Ale już nie kracze, nie od dziś wiemy, że Dagmara daje rade i nie straszne jej dodatkowe dniówki w charakterze reporterki.
DM pisze:No właśnie tak zaobserwowałem, że przekłada się to na Twoją aktywność w tym wątku
Oj, no już nie rób ze mnie takiego złego. Przypominam, że to na Tobie ciąży przewodnictwo. Ja jestem tylko taki przyjaciel domu, yyy....no tego, wątku. :lol2:

Acha, i to, że nie pali- to się ..chwali. ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 14 gości