Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: manio136 »

Ludzie, nie robie zadnych odlotow… tytulem wstepu, jestem ON, tzn na wozku. 1 maja byłem w W-wie, w CZD. Spotkaliśmy się wlasnie tam. Powiem Wam ze TV przeklamuje. W TV Asia wydaje się wysoka. Tymczasem nie dalbym Jej wiecej niż 165cm. Zeszlo na tematy medyczne, stad wiem o palcu. Pogadaliśmy sobie jak stary znajomi. Z tego wszystkiego zapomniałem zrobic foty…. Powiem tak , w zyciu nie spotkalem tak cieplej osoby. Kto mi nie wierzy niech się skontaktuje z Asia i zapyta o Marcina na wozku.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: Pelikan »

manio136 pisze:Wierzcie albo nie, niby po co mialbym zmyślać? Pamietacie jak Asia miala uszkodzony palec? Wyobrazcie sobie zlamanie malego palca w 5 miejscach…. Przytrzasniecie drzwiami….
Lekarzem nie jestem, wykształcenia w tym kierunku także nie mam, ale jedno wiem na pewno - niemożliwe jest złamanie małego palca w 5 miejscach. Trzeba się mocno postarać, żeby złamać go w trzech. To znaczy w teorii jest to możliwe, ale chyba musiałoby to być przytrzaśnięcie jakimiś pancernymi drzwiami od bankowego sejfu, żeby spowodowało takie złamanie ( a raczej zmiażdżenie kości co można nazwać tym kilkukrotnym złamaniem)...
Tak czy siak - w życiu codziennym takie złamania nie mogą mieć miejsca :)
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: manio136 »

Mysle ze Was przekonam. Kolega Frazes wrzuci tu ostateczny dowod.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: matik »

manio136 pisze:Kolega Frazes wrzuci tu ostateczny dowod.
Proszę bardzo, ale po tym proszę już o zakończenie tego tematu - kto będzie chciał wierzyć, to będzie wierzył, a kto nie, no to nie. To nie jest dobre miejsce do roztrząsania tego typu spraw
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: manio136 »

Tak jest p. moderatorze. Mysle ze to wystarczy. Nie każdy dostaje zyczenia od Joanny http://www.tvn.webka.com.pl/krynska.jpg
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: Pelikan »

Obiecuję, że już ostatni raz na ten temat :)
Jakiś czas temu moderatorzy strony przeprowadzili wywiad z Joanną Kryńską do którego dołączona była kartka z życzeniami dla czytelników forum. Proponuję, abyś przyjrzał się tej kartce dokładnie i jeszcze poćwiczył pisanie stylem Joanny. A już "proponuje" to po prostu śmiech na sali. Wątpię, żeby taka dziennikarka jak Joanna pisała w pierwszej osobie bez ogonków na końcu czasownika...
To tyle z mojej strony :) Obiecuję, że następne moje posty w tym temacie będą z nim bezpośrednio związane :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: matik »

Nie chcę tego rozstrzygać, chociaż pismo jest podobne jak nie takie samo.
Pelikan pisze:Wątpię, żeby taka dziennikarka jak Joanna pisała w pierwszej osobie bez ogonków na końcu czasownika...
To spójrz jeszcze na kartkę z wywiadu i pierwszy wyraz z trzeciej linijki. Co widzisz, a raczej czego nie widzisz?
I na serio, to takie ważne, czy ktoś się z kimś spotkał, czy też nie?
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: Pelikan »

Raczej podobne :)
W tym miejscu o którym piszesz to po prostu "zjedzenie" ogonka. A ja pisałem o czasownikach w pierwszej osobie. Pisanie tych wyrazów bez ogonków to raczej taki styl gimnazjum/liceum. Wiem, że wśród dziennikarzy jest wielu tumanów, ale jakoś mi taki styl nie pasuje do Joanny (choć faktem jest, że jej nie znam).

Fakt spotkania czy nie spotkania się ze znaną osobą jest zupełnie nieistotny. Po prostu irytuje mnie ciągłe wypisywanie tekstów w stylu: "dzisiaj się z nią spotkałem, jak fajnie". Ilekroć spotykałem się z takimi wpisami/twierdzeniami, czy to na forach czy w realnym świecie, to prędzej czy później okazywało się, że to kłamstwo. A takie chwalenie się wydarzeniami, które nie miały miejsca to raczej taki szczeniacki styl zaimponowania czymś w internecie. Poważni ludzie raczej się tak nie zachowują. A wydaje mi się, że do tej pory na tym forum spotykałem poważnych i "ogarniętych" ludzi. Choć przyznam, że chwilami sam czuję się niepoważnie dając się wciągać w tę, jakby nie patrzeć, bezsensowną polemikę... ;)
Tak czy inaczej - może kolega manio136 rzeczywiście zna Joannę. Ja w każdym bądź razie w to nie wierzę.
Teraz już naprawdę koniec tematu z mojej strony. Niedługo dostanę bana za te swoje wypociny. :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: matik »

Pelikan pisze:Niedługo dostanę bana za te swoje wypociny. :)
Śpij spokojnie ;)
Ja po prostu chcę uniknąć nieprzyjemnej atmosfery na forum.
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: pozytywnie24 »

Matik- ładne capsy :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: matik »

Po dość długiej przerwie, ponownie w TTV:
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: matik »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 18 gości