POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat

Post autor: qmate »

piotrek888 pisze:Polsat idzie w zaparte. Będzie Polsat STYLE szefową ma być Odeta Moro
I pytam się po co tyle podobnych telewizji? Nie lepiej wprowadzić nowy kanał tematyczny, ale inny niż ma TVN, na przykład Polsat Music, albo Polsat Children hehe :)
//////////
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: piotrek888 »

Polsat nie myśli o nowych kanałach tematycznych tylko wszystko ściąga od TVN. Za pewne niedługo Polsat Pogoda, Polsat Motoryzacja, Polsat Religia :roll:
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Re: Polsat

Post autor: MACIEK23 »

Albo raczej Polsat Weather i Polsat Moto :P Coś mają zamiłowanie do tych zagranicznych nazw... Ja słyszałem o projekcie kanału Polsat Cafe, podobno taką nazwę potwierdził nadawca następcy kanału Polsatu Zdrowie i Uroda. Nie Polsat Style jak możemy się dowiedzieć min. z Pudelka. :P
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat

Post autor: qmate »

Ooo Polsat Cafe to byłaby nawet ładna i oryginalna nazwa :) Szkoda tylko, że sam pomysł kanału jest mniej fajny.
//////////
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Plejada.pl: Po korytarzach Polsatu krążą plotki jakoby stacja planowała polską wersję ''Seksu w wielkim mieście''. Podobno serial na antenie miałby pojawić się wiosną. Niestety, informacji tych nie udało się potwierdzić.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

Raczej to nie wypali ;) amerykańska wersja jest super :D
a kto tam niby miał by grać 4 przyjaciółki ???
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Polsat

Post autor: object »

Już kiedyś był taki serial w Polsacie, nazywał się ,,Seks w mniejszym mieście". To była wersja dla mężczyzn :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kolejna nowość. Tym razem potwierdzona i pewna. :)

Fakt: ''Gadżety Salety'' - tak będzie się nazywać nowy program Przemysława Salety. Pierwszy odcinek programu, w którym gospodarz i zaproszeni przez niego goście będą zajmować się przeróżnymi technicznymi nowinkami Polsat pokaże już w połowie sierpnia.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Polsat

Post autor: tetar »

faktycznie Polsat jest wyjatkowo "kreatywny" - w kopiowaniu pomyslow na programy - tu i tam slyszy sie, ze bez zenady pomysly przechwytuja choc z marnym skutkiem to wychodzi na wizji.
Ja polsatu nie ogladam ale czy ktos moglby podac (tak dla obiektywizmu) jakie pomysly Polsatu kopiuje TVN?
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Polsat

Post autor: madziulka »

oczywiście wszyscy kopiują ze stacji TVN !

a co do programu to myślę że Pani Nina chce jak najbardziej przytrzymać Przemka w swojej stacji np Gwiezdny Cyrk skończyło się na jednej edycji no i teraz te " gadżety " który mogę się założyć że skończy na dwóch odcinkach tak jak np Przebojowe dzieci które musieli przenosić na inną godzinę.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Polsat

Post autor: object »

Informacja nie publikowana jeszcze w żadnym serwisie!!!! (07:07)
Polsat wykupił domenę www.polsat.pl

no to ciekawe ile musieli wyłożyć? Obstawiam od kilku milionów w górę. :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re:

Post autor: Greg Haus »

kamilo pisze:Kolejna nowość. Tym razem potwierdzona i pewna. :)

Fakt: ''Gadżety Salety'' - tak będzie się nazywać nowy program Przemysława Salety. Pierwszy odcinek programu, w którym gospodarz i zaproszeni przez niego goście będą zajmować się przeróżnymi technicznymi nowinkami Polsat pokaże już w połowie sierpnia.
Rzeczywiście Polsat na siłe Saletę trzyma - a jakoś szczególnie nie widzę go jako prowadzącego. Znaleźli rym do nazwiska Saleta i już mamy nowy program. Jeszcze niech zrobią program "Samochody Dody" - program motoryzayjny, "Garnitury Pazury" - program o modzie męskiej, "Urodziny u Niny" - program o urodzinach gwiazd, prowadzący przez Terentiew no i "Cisza Ibisza" - program o medytacji... 8)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re:

Post autor: Kuba »

kamilo pisze:Plejada.pl: Po korytarzach Polsatu krążą plotki jakoby stacja planowała polską wersję ''Seksu w wielkim mieście''. Podobno serial na antenie miałby pojawić się wiosną. Niestety, informacji tych nie udało się potwierdzić.
Nie "Seks w mniejszym mieście", a bodajże "Kochaj mnie, kochaj" z Anią Powierzą miało nawiązywać do polskiego "Seksu w wielkim mieście". Szczerze - ten serial nie było aż kompletnym niewypałem, ale został rzucony na bardzo kiepską godzinę - o ile pamiętam najpierw konkurował z "M jak miłość", a potem był targany gdzieś po ramówce.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

object pisze:Informacja nie publikowana jeszcze w żadnym serwisie!!!! (07:07)
Polsat wykupił domenę www.polsat.pl
Większość serwisów zdążyła to donieść już kilka dni temu. :>
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Polsat

Post autor: object »

Większość serwisów zdążyła to donieść już kilka dni temu. :>
możesz mi podać link? :rydzyk:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości