Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: manio136 »

Ciesze się ze chociaz czesci z Was podoba się fanpage. Mam na to oficjalne zezwolenie Pani Redaktor. Maxxx ma racje; fanow „Kryni” nigdy za wiele. Btw- obserwuje forum od str 540. Gdybym się wczesniej zarejestrowal bybym już seniorem
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: milanos »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Uwaga, uwaga!
Joanna będzie współprowadzącą niedzielny wieczór referendalny w TVN24. :D :D :D
Początek o 20:30.
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: manio136 »

uuuu, to ja llicze na capsy :lol2:
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re:

Post autor: milanos »

Camilo pisze:Uwaga, uwaga!
Joanna będzie współprowadzącą niedzielny wieczór referendalny w TVN24. :D :D :D
Początek o 20:30.

No i gdzie jest Pani Joasia?? Czekam, czekan a tu nic..
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: nouze »

była już - za ambonką z 15 na żywo, w roli czytającej wpisy z twittera :/
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: pozytywnie24 »

I jeszcze będzie :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:była już - za ambonką z 15 na żywo,
rzeczywiście, za pierwszym razem nie skojarzyłem mebla :lol2: - to przez ten fotelik dostawiony z tyłu
w roli czytającej wpisy z twittera
Jednym słowem robi za paprotkę na stole prezydialnym :D22
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:Jednym słowem robi za paprotkę na stole prezydialnym
twitterową wodziankę :>
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: milanos »

Wywołałem pania Joanne do tablicy;d a co za tym idzie udało mi się strzelić kilka capsów :tanczy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

@nouze z tą wodzianką trafił po prostu w dziesiątkę, niestety. :D21

Jeżeli można znaleźć jakieś pozytywy po tym występie, to napewno to, ze bądź co bądź był to jeden z najważniejszych programów w tym roku, a Pani Redaktor rywalizowała nie z jakimiś podrzędnymi dziennikarzami, tylko chociażby z Kraśką czy Tadlą. :rozglada: Samo to, że się tam znalazła oznacza już chyba ogromny przeskok w TEJ karierze. :>
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: epsztajnek »

Camilo pisze:Samo to, że się tam znalazła oznacza już chyba ogromny przeskok w TEJ karierze
Biorąc pod uwagę ciężar gatunkowy komentowanego wydarzenia , to masz rację. Choć nie można wykluczyć sytuacji , że inni po prostu odrzucali propozycję przyjścia do studia w niedzielę wieczorem , no i padło na Joannę :D
milanos pisze: udało mi się strzelić kilka capsów
Jeszcze w czasach "PzP" zaproponowałem konkurs wśród forumowiczów p.t. "Za co kocham Joannę Kryńską" :D
Pamiętam, że w końcu sam nic na ten temat nie napisałem, bo nie byłem w stanie sam sobie odpowiedzieć na pytanie, o co mi tak naprawdę chodzi z tą Kryńską :hmm:

Dzisiejsze ujęcia ( dobre zbliżenia w TEJ fryzurze ) nie pozostawiają wątpliwości: Joanna po prostu jest podobna do mojej nieżyjącej mamy, z czasów jej młodości

Darujcie mi to osobiste wyznanie, ale chyba po tylu wpisach w tym wątku mam do tego prawo ( a może nawet obowiązek ) :aniol:
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: manio136 »

Panie Seniorze, mnie Joanna przypomina moja pierwsza milosc, :D20 normalnie identyczna. Z tamta stracilem kontakt ale za to poznałem Asie. I nie zaluje tej zamiany. :lol2:
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: maxxx »

nouze pisze:twitterową wodziankę
Pany, toście pojechali. :spiewa: Ale czasem trzeba być jak brzytwa, bo Joanna Kryńska zasługuje na więcej :!:
Już pominąwszy ów fakt, mnie w ogóle nie podoba sie ten trend przedstawiania twittów w programach tv.Jest to zwyczajnie nudne, tymbardziej, że często na różne tematy cytuje się ludzi niespecjalnie wiedzących o czym jest mowa.
Ale nie ma tego złego, wole, że Joasia była w takiej formie niż miało by Jej nie być wcale. Zawsze to jakieś urozmaicenie. No i ten zawadiacki look na głowie, poezja. :aniol:
epsztajnek pisze: w czasach "PzP" zaproponowałem konkurs wśród forumowiczów p.t. "Za co kocham Joannę Kryńską"
No tak, to nieśmiertelne pytanie. :lol2: A też kiedyś jak mnie najdzie wena to rozwinę się, bo pamiętam, że też tak kluczyłem. :red: Jedno jest pewne, że jakby nie było Joanny Kryńskiej, to trzeba by było Ją wymyślić !! :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska - Miss Srebrnego Ekranu 2012

Post autor: manio136 »

Pany, toście pojechali. :spiewa: Ale czasem trzeba być jak brzytwa, bo Joanna Kryńska zasługuje na więcej :!:
Już pominąwszy ów fakt, mnie w ogóle nie podoba sie ten trend przedstawiania twittów w programach tv.Jest to zwyczajnie nudne, tymbardziej, że często na różne tematy cytuje się ludzi niespecjalnie wiedzących o czym jest mowa.
Ale nie ma tego złego, wole, że Joasia była w takiej formie niż miało by Jej nie być wcale. Zawsze to jakieś urozmaicenie. No i ten zawadiacki look na głowie, poezja. :aniol:
ja tez uwazam ze Joanna jest stworzona do czegos wiecej niz cczytania twetow...
Jedno jest pewne, że jakby nie było Joanny Kryńskiej, to trzeba by było Ją wymyślić !! :lol2:[/quote]
na szczescie ONA JEST :tanczy: i inna Joanna nie jest Nam potrzebna :lol2: no zle mowie?
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości