Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

W czerwonÂą bluzeczkĂŞ z krĂłtkim rĂŞkawkiem byÂła odziana
Joasia ma duÂżo takich bluzeczek z krĂłtkim rĂŞkawkiem ;) Ostatnio miaÂła takÂą brÂązowÂą..z tymÂże takie coÂś moÂżna zobaczyĂŚ tylko gdzieÂś w tle bo na wizji zawsze marynarka jak dystyngowana dama :uhh: To prawda,Âże o cywilnych strojach Joasi nie bardzo wiemy-ale nie wiem dlaczego :aniol: :spiewa:
Tam krĂŞci siĂŞ tez dziewucha ÂłudzÂąco podobna do Joasi-wiec moÂże byĂŚ tak Âże zostaÂła pomylona z JoasiÂą -kiedyÂś siĂŞ nabraÂłem i dlatego to piszĂŞ.
Nigdy jej nie widziaÂłem.Ale skoro faktycznie jest taki sobowtĂłr to jak juz sie pomalu domyÂślam dlaczego sie nie uÂśmiecha.MoÂże to ona :cicho: :rozglada:
Miejmy nadziejĂŞ,Âże tylko chwilowo-bo chcemy starÂą JoasiĂŞ :tanczy:
A tak w ogĂłle to Joasi wczoraj nie widziaÂłem bo znowu zaspaÂłem
JeÂśli sie nie uÂśmiechnĂŞÂła to pewnie duÂżo nie straciÂłem -a jak siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła to do koĂąca Âżycia sobie tego nie wybaczĂŞ
No wiĂŞc tak..ja widziaÂłem..i tak w serwisie po 23.00 peÂłnego uÂśmiechu nie byÂło :stop: Ale byÂła jakaÂś namiastka maÂła ;) Po czym Joasia przekierowaÂła wzrok w stolik prezenterski :spiewa: Ale jest drobna poprawa-co niniejszym zauwaÂżam Joasiu :spiewa:
Natomiast w podsumowaniu dnia o 23.30;otó¿ tam jak przedstawi³a zawartoœÌ prasy to powiedzia³a ,¿e jeszcze coœ dla paùstwa mamy-a by³y to wyœcigi owiec :evil: Myœla³em,¿e po materiale wróc¹ do studia i Joasia sie po¿egna piêknie ale zamiast tego powita³a mnie i innych telewidzów reklama.Tak wiêc sprytem uciek³a Joasia od powinnoœci.Tak wiêc winiÌ Jej nie mo¿na,poprostu tak powiem-odwlek³a weryfikacje :devil: A poza tym by³o wszystko OK ;) Rozœmieszy³y j¹ pieœni pochwalne dla Gosiewskiego.Noi tak to z nasz¹ Joasi¹ jest :spiewa: Ciê¿ki chleb z Ni¹ mamy :spiewa:


WÂłaÂśnie wÂłaÂśnie-Joasia tak jak my polubiÂła mikoÂłajowÂą nr2 :tanczy: I to teÂż na plus :brawa: Jeszcze winny jestem pare Joasiowych ujĂŞĂŚ :aniol: :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I wÂłaÂśnie wtedy znikÂła niepostrzeÂżenie z anteny :lol2:
Obrazek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Czyli nie mam czego ÂżaÂłowaĂŚ :klamca:
To prawda,Âże o cywilnych strojach Joasi nie bardzo wiemy-ale nie wiem dlaczego :aniol:
MyÂślisz Âże powinniÂśmy wÂłamaĂŚ siĂŞ do Joasiowej siedziby i przeszukaĂŚ jej garderobĂŞ :mhm: :mhm: o.k. :mhm: ciekawe co na to policja :mhm:
Nigdy jej nie widziaÂłem.Ale skoro faktycznie jest taki sobowtĂłr to jak juz sie pomalu domyÂślam dlaczego sie nie uÂśmiecha.MoÂże to ona :cicho: :rozglada:
Na wizji pokazuj¹ oszukan¹ Joasiê :uhh: Czyli jak z³y sobowtór Joasi j¹ uwiêzi³ wiêc sprawa sie ryp³a i powinien wybuchn¹Ì wielki skandal :xx:

APEL DO WÂŁADZ TVN24-oddajcie nam naszÂą prawdziwÂą JoasiĂŞ i wygnajcie tego przebieraĂąca :xx: ZwietrzyliÂśmy wasz spisek i bĂŞdziemy robiĂŚ aferĂŞ :ban: :ban: :ban:
Dla przypomnienia -nasza Joasia to ta co sie Âślicznie uÂśmiecha do nas na poÂżegnanie :cicho: :cicho:
No wiĂŞc tak..ja widziaÂłem..i tak w serwisie po 23.00 peÂłnego uÂśmiechu nie byÂło :stop:
ZnĂłw tÂą podstawionÂą posadzili za stoÂłem :ban:
MyÂślaÂłem,Âże po materiale wrĂłcÂą do studia i Joasia sie poÂżegna piĂŞknie ale zamiast tego powitaÂła mnie i innych telewidzĂłw reklama.
Na pewno nasza prawdziwa Joasia usiÂłowaÂła odzyskaĂŚ miejsce przy stole i zÂłoÂśliwi realizatorzy nie dopuÂścili do tego ÂżebyÂśmy odzyskali naszÂą JoasiĂŞ-tam musiaÂły rozgrywaĂŚ siĂŞ dantejskie sceny-kolejny dowĂłd Âże nasza prawdziwa Joasia bardzo chce sie do nas uÂśmiechaĂŚ tylko jej nie dopuszczajÂą :devil:
RozÂśmieszyÂły jÂą pieÂśni pochwalne dla Gosiewskiego.Noi tak to z naszÂą JoasiÂą jest :spiewa:
Prawdziwa Joasia byÂłaby zdegustowana :grozi:
WÂłaÂśnie wÂłaÂśnie-Joasia tak jak my polubiÂła mikoÂłajowÂą nr2
Ta oszukana Joasia prĂłbuje zdobyĂŚ zdobyĂŚ nasze serca na mikoÂłajowÂą marynarkÂą nr2-ale my zbyt jesteÂśmy wierni naszej prawdziwej Joasi Âżeby daĂŚ siĂŞ oszukaĂŚ na takie tanie sztuczki :devil:


CaÂły czas czekamy aÂż znĂłw pojawi sie nasza prawdziwa Joasia :plus: :plus: nie odpuÂścimy tej sprawy :> :grozi: :grozi: :ban:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Czyli nie mam czego ÂżaÂłowaĂŚ
nie :klamca:
MyÂślisz Âże powinniÂśmy wÂłamaĂŚ siĂŞ do Joasiowej siedziby i przeszukaĂŚ jej garderobĂŞ o.k. ciekawe co na to policja
Powiemy,Âże nam uwiĂŞzili JoasiĂŞ-takie alibi bĂŞdzie. :uhh:
Na wizji pokazuj¹ oszukan¹ Joasiê Czyli jak z³y sobowtór Joasi j¹ uwiêzi³ wiêc sprawa sie ryp³a i powinien wybuchn¹Ì wielki skandal
Widzisz jak to dobrze,Âże dostrzegliÂście JÂą wspĂłlnie z DÂżastinÂą :spiewa: TeÂż gÂłupia :devil: -zamiast z dala za dnia od studia to paraduje w pierwszym rzĂŞdzie.A gdzie rozwaga :]
APEL DO WÂŁADZ TVN24-oddajcie nam naszÂą prawdziwÂą JoasiĂŞ i wygnajcie tego przebieraĂąca ZwietrzyliÂśmy wasz spisek i bĂŞdziemy robiĂŚ aferĂŞ
Dla przypomnienia -nasza Joasia to ta co sie Âślicznie uÂśmiecha do nas na poÂżegnanie
nic dodaÌ-nic uj¹Ì! :stop:
ZnĂłw tÂą podstawionÂą posadzili za stoÂłem
Ciekawe skÂąd jÂą wytrzasneli.GdzieÂś czytaÂłem ,Âże przy 6 prawie miliardach ludzi na Âświecie kaÂżdy z nas ma statystycznie okoÂło 4.5 sobowtĂłra :cicho: Po Polsku mĂłwi.. :mhm: dziwne..a moÂże to jest Joasia ale pod jakimÂś zakazem wystĂŞpuje :mhm: :rozglada: Sam juÂż nie wiem. ;(
Na pewno nasza prawdziwa Joasia usiÂłowaÂła odzyskaĂŚ miejsce przy stole i zÂłoÂśliwi realizatorzy nie dopuÂścili do tego ÂżebyÂśmy odzyskali naszÂą JoasiĂŞ-tam musiaÂły rozgrywaĂŚ siĂŞ dantejskie sceny-kolejny dowĂłd Âże nasza prawdziwa Joasia bardzo chce sie do nas uÂśmiechaĂŚ tylko jej nie dopuszczajÂą
Mog³o tak byÌ-nasza Joasia-prawdziwa-zawsze siê do nas uœmiecha³a.Nie wiem tylko kto z tego powodu J¹ mia³ czelnoœÌ ukaraÌ :xx: :nie: Mo¿e jakiœ pan odpowiedzialny za ten niecny preceder siê zakocha³ w tym uœmiechu-a,¿e nie znalaz³ odwzajemnienia-to siê mœci teraz zamykaj¹c Joasi usta :spiewa: Tylko czemu my mamy z tego powodu cierpieÌ :nie:
Ta oszukana Joasia prĂłbuje zdobyĂŚ zdobyĂŚ nasze serca na mikoÂłajowÂą marynarkÂą nr2-ale my zbyt jesteÂśmy wierni naszej prawdziwej Joasi Âżeby daĂŚ siĂŞ oszukaĂŚ na takie tanie sztuczki
PoszÂła po najniÂższej linii oporu.Nie damy siĂŞ zÂłapaĂŚ-hehe i tak Âźle trafiÂła bo nr2 to nie nr1 i tak :nie: :nie: :devil:
CaÂły czas czekamy aÂż znĂłw pojawi sie nasza prawdziwa Joasia nie odpuÂścimy tej sprawy
NIGDY! ! !Nie spoczniemy nim nie odzyskamy naszej cudownej Joasi z dawnych dni :P :P
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Cytat:
Czyli nie mam czego ÂżaÂłowaĂŚ

nie :klamca:
no to wcale mi nie jest przykro :klamca:
Powiemy,Âże nam uwiĂŞzili JoasiĂŞ-takie alibi bĂŞdzie. :uhh:
powiemy Âże prowadzimy Âśledztwo dziennikarskie

Maxxx zÂłoÂżyÂłeÂś oÂświadczenie lustracyjne :cicho: jak CiĂŞ reÂżim KaczyĂąskich namierzy to chÂłopie juÂż po tobie-chyba Âże prawdziwa Joasia wrĂłci i nas uratuje-w niej nasza nadzieja-ja teÂż nie zÂłoÂżyÂłem :xx: :xx:
Ciekawe skÂąd jÂą wytrzasneli.GdzieÂś czytaÂłem ,Âże przy 6 prawie miliardach ludzi na Âświecie kaÂżdy z nas ma statystycznie okoÂło 4.5 sobowtĂłra :cicho:
No to jak takie cztery i pó³ oszukanych Joaœ napadnie na nasz¹ Joasie to ta bidulka nie ma ¿adnych szans :nie:
dziwne..a moÂże to jest Joasia ale pod jakimÂś zakazem wystĂŞpuje :mhm: :rozglada:
MyÂślisz ze jÂą zÂłamali :mhm: :mhm:
pewnie byÂła torturowana i indoktrynowana -utraciÂła sens Âżycia i dlatego to wydarzenie zmazaÂło jej uÂśmiech z twarzy :mhm:
MoÂże jakiÂś pan odpowiedzialny za ten niecny preceder siĂŞ zakochaÂł w tym uÂśmiechu-a,Âże nie znalazÂł odwzajemnienia-to siĂŞ mÂści teraz zamykajÂąc Joasi usta :spiewa: Tylko czemu my mamy z tego powodu cierpieĂŚ :nie:
Mo¿e Joasie porwa³ i kaze siê jej uœmiechaÌ tylko i wy³¹cznie dla niego a nam jakiegoœ przebieraùca podstawili :ban: :ban:
PoszÂła po najniÂższej linii oporu.Nie damy siĂŞ zÂłapaĂŚ-hehe i tak Âźle trafiÂła bo nr2 to nie nr1 i tak
MyÂśleli Âże siĂŞ nie pokapujemy-nie Âładnie :grozi: :grozi:
NIGDY! ! !Nie spoczniemy nim nie odzyskamy naszej cudownej Joasi z dawnych dni :P :P
Póki œmierÌ :devil: nas nie roz³¹czy :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

no to wcale mi nie jest przykro
Nie mĂłw tak bo Joasi bedzie :devil:
powiemy Âże prowadzimy Âśledztwo dziennikarskie
A jak pĂłjdziemy do 'teraz my'-to wiesz wszystko co bedziemy mĂłwiĂŚ? :spiewa:
Maxxx zÂłoÂżyÂłeÂś oÂświadczenie lustracyjne jak CiĂŞ reÂżim KaczyĂąskich namierzy to chÂłopie juÂż po tobie-chyba Âże prawdziwa Joasia wrĂłci i nas uratuje-w niej nasza nadzieja-ja teÂż nie zÂłoÂżyÂłem
Nie z³o¿y³em 8) Nie zamierzam 8) Te¿ wierze i licze ,¿e w razie czego Joasia nas uratuje :spiewa: NaiwnoœÌ-?-a co tam 8) :spiewa:
No to jak takie cztery i pó³ oszukanych Joaœ napadnie na nasz¹ Joasie to ta bidulka nie ma ¿adnych szans
Teoretycznie :spiewa: Nale¿y wierzyÌ,¿e nie wszystkie maja tak¹ swiadomoœÌ ,¿e jest innych 3.5 :lol2: Ale ja nie wierze w to-bo Joasia jest jedna jedyna i niepowtarzalna :aniol:
Ciekawe czy poznalibyÂśmy JÂą wÂśrĂłd 4.5 :devil: co za tabun JoaÂś :stop: :devil: :aniol:
MyÂślisz ze jÂą zÂłamali
pewnie byÂła torturowana i indoktrynowana -utraciÂła sens Âżycia i dlatego to wydarzenie zmazaÂło jej uÂśmiech z twarzy
JeÂśli to sie potwierdzi to zaczynamy dziaÂłaĂŚ.WyrĂłwnamy rachunki z tymi Âłotrami :ban:
Mo¿e Joasie porwa³ i kaze siê jej uœmiechaÌ tylko i wy³¹cznie dla niego a nam jakiegoœ przebieraùca podstawili
j.w --mo¿e zamkn¹³ Joasie w klatce jak jakiegoœ ptaszka :mhm: Skandal jakiœ :nie: :nie: :nie:
MyÂśleli Âże siĂŞ nie pokapujemy-nie Âładnie
Przeliczyli siĂŞ najwyraÂźniej :D :lol:
Póki œmierÌ nas nie roz³¹czy
Pojdziemy az po zycia los na stos :devil:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Cytat:
no to wcale mi nie jest przykro

Nie mĂłw tak bo Joasi bedzie :devil:
albo Joasia tak mi odpowie;tak :spiewa: :spiewa: mi na tym zaleÂży :devil:
A jak pĂłjdziemy do 'teraz my'-to wiesz wszystko co bedziemy mĂłwiĂŚ? :spiewa:
ÂŻe mamy dowody Âże JoasiĂŞ porwali kosmici i coÂś zrobili z jej osobowoÂściÂą :xx:
Nie z³o¿y³em 8) Nie zamierzam 8) Te¿ wierze i licze ,¿e w razie czego Joasia nas uratuje :spiewa: NaiwnoœÌ-?-a co tam 8) :spiewa:
Nie chciaÂłbym doÂżyĂŚ dnia Âżeby siĂŞ przekonaĂŚ o tym Âże Joasia mogÂła by tak postÂąpiĂŚ w stosunku do nas.
Mam nadziejê ¿e jak któremu¶ z nas sie co¶ z³ego przytrafi i wejdzie w konflikt z Ziobrem to w momencie prowadzenia pod topór Joasia wyskoczy z t³umu za³o¿y bia³± chustê na g³owê i wykrzyczy ;MÓJ CI ON I NIE DO KATA ON NALE¯Y ALE DO MNIE :devil: :devil: :devil:
-( nie biorĂŞ narkotykĂłw ani innych ÂśrodkĂłw odurzajÂących jakby to kogokolwiek interesowaÂło) :spiewa:
Ciekawe czy poznalibyÂśmy JÂą wÂśrĂłd 4.5 :devil:
tej co jej jest 0,5 to pewnie byœmy odró¿nili od pozosta³ych :devil:
Ale z pozostaÂłymi czterema to moÂżna by byÂło sobie niezÂły harem urzÂądziĂŚ :spiewa:
JeÂśli to sie potwierdzi to zaczynamy dziaÂłaĂŚ.WyrĂłwnamy rachunki z tymi Âłotrami :ban:
wojna :ban: :ban: :ban:
Cytat:
MyÂśleli Âże siĂŞ nie pokapujemy-nie Âładnie

Przeliczyli siĂŞ najwyraÂźniej :D :lol:
nas moÂżna by byÂło oszukaĂŚ na temat znakĂłw szczegĂłlnych na ciele Joasi-niewidocznych dla zwykÂłych ÂśmiertelnikĂłw oczywiÂście :spiewa:
Pojdziemy az po zycia los na stos :devil:
Jak kamienie rzucone na szaniec :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

albo Joasia tak mi odpowie;tak mi na tym zaleÂży
Dobra koĂącze ten temat bo powiesz za duÂżo o jedno sÂłowo i juz nigdy nie bĂŞdzie tak jak dawniej :devil:
ÂŻe mamy dowody Âże JoasiĂŞ porwali kosmici i coÂś zrobili z jej osobowoÂściÂą
..mogÂło by byĂŚ ciekawie :spiewa: Ale nic nowego-tam u nich juz byÂły roÂżne dziwaki :spiewa:
Nie chciaÂłbym doÂżyĂŚ dnia Âżeby siĂŞ przekonaĂŚ o tym Âże Joasia mogÂła by tak postÂąpiĂŚ w stosunku do nas.
Mam nadziejê ¿e jak któremu¶ z nas sie co¶ z³ego przytrafi i wejdzie w konflikt z Ziobrem to w momencie prowadzenia pod topór Joasia wyskoczy z t³umu za³o¿y bia³± chustê na g³owê i wykrzyczy ;MÓJ CI ON I NIE DO KATA ON NALE¯Y ALE DO MNIE
-( nie biorĂŞ narkotykĂłw ani innych ÂśrodkĂłw odurzajÂących jakby to kogokolwiek interesowaÂło)
No dobrze,Âże nie bierzesz bo wtedy popadÂłbys w konflikt z prawem i twoje marzenie o uwolnieniu Cie przez Joasie mogÂłoby nabraĂŚ realnych ksztaÂłtĂłw.A coÂś namotaÂłem :devil: To jednak chyba dobrze :devil:
tej co jej jest 0,5 to pewnie byœmy odró¿nili od pozosta³ych
Ale z pozostaÂłymi czterema to moÂżna by byÂło sobie niezÂły harem urzÂądziĂŚ
Handel ¿ywym towarem :xx: Kolejna droga do stracenia :devil: Pó³ Joasi-pojêcie wzglêdne? :lol2:
nas moÂżna by byÂło oszukaĂŚ na temat znakĂłw szczegĂłlnych na ciele Joasi-niewidocznych dla zwykÂłych ÂśmiertelnikĂłw oczywiÂście
Powiem tak:'nas nic nie przekona ,Âże biaÂłe jest biaÂłe a czarne jest czarne' :nie: :nie:
Jak kamienie rzucone na szaniec
jak z deszczu pod rynnĂŞ :rozglada: :stop:
My tu gadu-gadu a Joasia moÂże znĂłw jakiÂś materiaÂł zmontuje dla M24.Monterka 8) 8) :spiewa: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dobra koĂącze ten temat bo powiesz za duÂżo o jedno sÂłowo i juz nigdy nie bĂŞdzie tak jak dawniej :devil:
nie miaÂłem nic zÂłego na myÂśli -ale dobrze Âże pilnujesz -ktoÂś musi :cicho:
.mogÂło by byĂŚ ciekawie :spiewa: Ale nic nowego-tam u nich juz byÂły roÂżne dziwaki :spiewa:
Ale takich trzech jak nas dwĂłch to nie ma ani jednego :spiewa:
-zrobilibyÂśmy furorĂŞ -wierz mi :devil:
No dobrze,Âże nie bierzesz bo wtedy popadÂłbys w konflikt z prawem i twoje marzenie o uwolnieniu Cie przez Joasie mogÂłoby nabraĂŚ realnych ksztaÂłtĂłw.A coÂś namotaÂłem :devil: To jednak chyba dobrze :devil:
MyÂślisz Âże Joasia biernie by siĂŞ przyglÂądaÂła by siĂŞ jak nas mordujÂą :mhm:
-ona by chyba tak mogÂła-szczegĂłlnie ta nowa Joasia :xx:
Powiem tak:'nas nic nie przekona ,Âże biaÂłe jest biaÂłe a czarne jest czarne' :nie: :nie:
:devil: :devil: :devil: widzĂŞ Âże lubisz swoje wypowiedzi podpieraĂŚ maksymami wybitnych intelektualistĂłw :devil:
My tu gadu-gadu a Joasia moÂże znĂłw jakiÂś materiaÂł zmontuje dla M24.Monterka 8) 8) :spiewa: :spiewa:
SprĂłbowaÂła by sie obijaĂŚ :cicho: i ma jeszcze wystÂąpiĂŚ w podsumowaniu dnia :cicho:

[ Dodano: Sro Maj 09, 2007 10:57 pm ]
na poczÂątek dam caps z lekkim uÂśmieszkiem poÂżegnalnym Joasi-nie byÂło to do czego nas przyzwyczaiÂła ale zawsze coÂś

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

nie miaÂłem nic zÂłego na myÂśli -ale dobrze Âże pilnujesz -ktoÂś musi
Wybacz :P Ale strzeÂżonego pan BĂłg strzeÂże :P WiĂŞc nas pilnuje Âżeby nas nic zÂłego nie spotkaÂło ;)
Ale takich trzech jak nas dwĂłch to nie ma ani jednego
-zrobilibyÂśmy furorĂŞ -wierz mi
MyÂślisz,Âże aÂż tacy jesteÂśmy ekscentryczni :mhm: :spiewa: :spiewa:
MyÂślisz Âże Joasia biernie by siĂŞ przyglÂądaÂła by siĂŞ jak nas mordujÂą
-ona by chyba tak mogÂła-szczegĂłlnie ta nowa Joasia
Nie wiem-nie posÂądzam starej Joasi o takie rzeczy :lol2:
widzĂŞ Âże lubisz swoje wypowiedzi podpieraĂŚ maksymami wybitnych intelektualistĂłw
Owszem :devil: :devil:
na poczÂątek dam caps z lekkim uÂśmieszkiem poÂżegnalnym Joasi-nie byÂło to do czego nas przyzwyczaiÂła ale zawsze coÂś
Taka namiastka.MĂłwiÂąc naszym jĂŞzykiem zamiast paluszka dziÂś pÂłatki z mlekiem Joasia nam zaserwowaÂła :D :D
Ale ja JÂą pochwale :aniol: Dzisiaj juÂż nie byÂła taka zÂłoÂśnica.PowiedziaÂłbym,Âże byÂła wrĂŞcz jak aniolek jakby siĂŞ uÂśmiechÂła bardziej :lol2: Ale juÂż nie ucieka nam patrzÂąc odrazu w pulpit :aniol: :aniol: :aniol:
WidziaÂłem Joasie juÂż zaraz po 21 siĂŞ po studiu przechadzaÂła :aniol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie wiem-nie posÂądzam starej Joasi o takie rzeczy :lol2:
A nowÂą :mhm:
Ale ja JÂą pochwale :aniol:
:rozglada: :rozglada:
Dzisiaj juÂż nie byÂła taka zÂłoÂśnica.PowiedziaÂłbym,Âże byÂła wrĂŞcz jak aniolek
MoÂże to byĂŚ zwiastun poprawy :cicho: choĂŚ nie koniecznie :xx:
jakby siĂŞ uÂśmiechÂła bardziej
Tak ale wyglÂądaÂło to tak jakby sie z tego powodu zawstydziÂła i nie pociÂągnĂŞÂła uÂśmiechu do koĂąca :uhh:
WidziaÂłem Joasie juÂż zaraz po 21 siĂŞ po studiu przechadzaÂła :aniol:
Nie pisz takich rzeczy :nie: Jak szefostwo siê dowie ¿e Joasia obija siê w pracy obni¿¹ jej pensjê i wtedy nas znienawidzi :cicho:
Napisz Âże wyglÂądaÂło to tak Âże tylko ona pracowaÂła a inni sie obijali i Âże tylko jej zaleÂży aby docieraÂły do nas wiarygodne informacje :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A nowÂą
:mhm: :mhm: hmm trudno powiedzieĂŚ :xx: Ale nowa Joasia ewoluuje i JÂą coraz bardziej lubiĂŞ :aniol:
MoÂże to byĂŚ zwiastun poprawy choĂŚ nie koniecznie
Jakto siê mówi jedna jaskó³ka wiosny nie czyni :lol2: Tote¿ dlatego musimy poczekaÌ :stop:
Tak ale wyglÂądaÂło to tak jakby sie z tego powodu zawstydziÂła i nie pociÂągnĂŞÂła uÂśmiechu do koĂąca
JeÂśli tak to musimy Jej powiedzieĂŚ,Âże nie ma czego siĂŞ wstydziĂŚ!! ;) WrĂŞcz przeciwnie-moÂże byĂŚ z tego dumna :lol2:
Nie pisz takich rzeczy Jak szefostwo siê dowie ¿e Joasia obija siê w pracy obni¿¹ jej pensjê i wtedy nas znienawidzi
Napisz Âże wyglÂądaÂło to tak Âże tylko ona pracowaÂła a inni sie obijali i Âże tylko jej zaleÂży aby docieraÂły do nas wiarygodne informacje
A wiĂŞc niech owo szefostwo zobaczy jak ta dziewczyna siĂŞ stara-ma na 23.00 a juz jest o 21 w pracy :brawa: Jest super pilna,punktualna :brawa: ZasÂłuÂżyÂła na wielkie brawa i pokÂłony a takÂże na bardziej wymierny dla Niej prezent od was szefostwo :cicho:
Taki pracownik to skarb :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

hmm trudno powiedzieĂŚ :xx: Ale nowa Joasia ewoluuje i JÂą coraz bardziej lubiĂŞ :aniol:
Ja lubiÂłem poprzedniÂą i nowa mi siĂŞ nie podoba :nie:
Jakto siê mówi jedna jaskó³ka wiosny nie czyni :lol2: Tote¿ dlatego musimy poczekaÌ :stop:
Albo ;kto siĂŞ kanarkiem urodziÂł wrĂłblem nie zdechnie :devil: mam nadziejĂŞ Âże Joasia z kanarka nie chce przemieniĂŚ siĂŞ w wrĂłbla -oczywiÂście nie mam nic do wrĂłbli :devil:

-celowo przekrĂŞciÂłem to przysÂłowie Âżeby Joasia siĂŞ nie wkurzyÂła-takie wazeliniarstwo z mojej strony
-chciaÂłem pokazaĂŚ ze jestem juÂż bardzo posÂłuszny :devil:
JeÂśli tak to musimy Jej powiedzieĂŚ,Âże nie ma czego siĂŞ wstydziĂŚ!! ;) WrĂŞcz przeciwnie-moÂże byĂŚ z tego dumna :lol2:
Nic siĂŞ Joasiu juÂż nie wstydz :rydzyk:
A wiĂŞc niech owo szefostwo zobaczy jak ta dziewczyna siĂŞ stara-ma na 23.00 a juz jest o 21 w pracy :brawa: Jest super pilna,punktualna :brawa:
A to ze wyglÂąda Âże nic nie robi :devil: to takie zÂłudzenie optyczne :devil:
ZasÂłuÂżyÂła na wielkie brawa i pokÂłony a takÂże na bardziej wymierny dla Niej prezent od was szefostwo :cicho:
kupcie jej jakiÂś kubek czy co :devil:
-z napisem aby o nas zwykÂłych Âśmiertelnikach nie zapominaÂła-oczywiÂście :rydzyk:
Taki pracownik to skarb :spiewa:
tylko nie chowajcie jej do sejfu :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ja lubiÂłem poprzedniÂą i nowa mi siĂŞ nie podoba
Chyba sie wyglupiÂłem :cicho: Ja teÂż uwielbiam poprzedniÂą :aniol:
celowo przekrĂŞciÂłem to przysÂłowie Âżeby Joasia siĂŞ nie wkurzyÂła-takie wazeliniarstwo z mojej strony
-chciaÂłem pokazaĂŚ ze jestem juÂż bardzo posÂłuszny
Miejmy nadziejĂŞ,Âże to posÂłuszeĂąstwo zauwaÂży :aniol:
Nic siĂŞ Joasiu juÂż nie wstydz
NaprawdĂŞ nie ma czego :stop: :tanczy: No-podnieÂśliÂśmy Joasie na duchu ;)
A to ze wyglÂąda Âże nic nie robi to takie zÂłudzenie optyczne
:spiewa: :spiewa: :spiewa:
kupcie jej jakiÂś kubek czy co
-z napisem aby o nas zwykÂłych Âśmiertelnikach nie zapominaÂła-oczywiÂście
To byÂś JÂą Âładnie obdarowaÂł :devil: MyÂślalem o jakims wypasionym prezencie :xx: :spiewa:
Ale z braku laku taki kubek teÂż moÂże byc-przyznaje :stop: ;)
tylko nie chowajcie jej do sejfu
juz schowali :xx: no dobra-tylko taka hipoteza :stop:
Tak jak mówie coœ sie ruszy³o.Nasze interwencje powinny przynieœÌ EFEKT.! 8) 8) 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Chyba sie wyglupiÂłem :cicho: Ja teÂż uwielbiam poprzedniÂą :aniol:
zdarza siĂŞ :stop:
Miejmy nadziejĂŞ,Âże to posÂłuszeĂąstwo zauwaÂży :aniol:
teÂż bym chciaÂł Âżeby tak byÂło :rydzyk:
Cytat:
A to ze wyglÂąda Âże nic nie robi to takie zÂłudzenie optyczne

:spiewa: :spiewa: :spiewa:
:spiewa: :spiewa: :spiewa:
To byÂś JÂą Âładnie obdarowaÂł :devil: MyÂślalem o jakims wypasionym prezencie :xx: :spiewa:
Ale z braku laku taki kubek teÂż moÂże byc-przyznaje :stop: ;)
oszukanej Joasi nie ma co dawaĂŚ wypasionych prezentĂłw :aniol:
juz schowali :xx: no dobra-tylko taka hipoteza :stop:
Tak jak mówie coœ sie ruszy³o.Nasze interwencje powinny przynieœÌ EFEKT.! 8) 8) 8)
twardzi jesteÂśmy przetrzymamy wszystko :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ciekawe czy dziÂś-w dzieĂą 4-ty uraczy nas swojÂą obecnoÂściÂą :spiewa:
twardzi jesteÂśmy przetrzymamy wszystko
Jesteœmy zaprawieni w boju przez ró¿ne wydarzenia ju¿ ,które by³y :spiewa: .
TakÂże z nami nie bĂŞdzie Âłatwo :spiewa: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości