[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

MiaÂłem takÂą cichÂą nadziejĂŞ, Âże na parkiecie zobaczymy posÂła Kalisza...
Ale i tak ta edycja bĂŞdzie interesujÂąca i na pewno bĂŞdĂŞ jÂą oglÂądaÂł.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Na materialne o nowej edycji TzG na portalu tvn24.pl widaĂŚ chyba odÂświeÂżonÂą grafikĂŞ, ciekawe czy bĂŞdzie ona wykorzystywana, czy jest to tylko taka tymczasowa.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wydaje mi siê, ¿e odœwie¿¹ grafikê choÌ trochê przy tej ostatniej edycji skoro jest ona tak zapowiadana.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Gdzie Wy jÂą widzicie? Na tym zdjĂŞciu- Sandra <logo> Bosak? Czy w filmiku? Ja tam nic nie widzĂŞ :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

czerk pisze:Gdzie Wy jÂą widzicie? Na tym zdjĂŞciu- Sandra <logo> Bosak? Czy w filmiku? Ja tam nic nie widzĂŞ :D
Ja teÂż prawdĂŞ mĂłwiÂąc tego nie widziaÂłem, ale to, Âże pewnie zmieniÂą grafikĂŞ to jest tylko mĂłj domysÂł.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Prawdziwa burza wkoÂło Isis Gee

http://www.pudelek.pl/artykul/4504/ucze ... t_facetem/ Transwestyta?
http://www.lansik.pl/879/isis-gee-jest- ... ualizacja/ Kariera w Ameryce mocno podejrzana :D
Taki szum siĂŞ i Isis i Tzg przyda:D

PS. Isis=Izyda. JeÂśli to jest jej pseudonim to jak siĂŞ nazywa? Izyda Kopytko :twisted: :devil:

[ Dodano: Czw Sie 02, 2007 9:01 pm ]
/Przepraszam ¿e post pod postem, proszê o po³¹czenie ich/
Ale jajo!

"Rzecznik prasowy TVN potwierdziÂł Âże Tomasz Kammel wystÂąpi w VI edycji "TaĂąca z Gwiazdami".

Kozaczek.pl (wiem, ale juÂż samo to Âże rzecznik potwierdziÂł jest dla mnie wiarygodne). CzyÂżby Tomek opuszczaÂł TVP?? MoÂże zasili "DDTVN"?? Robi siĂŞ ciekawie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Znamy kolejne nazwisko gwiazdy - Kammel , wiadomo juÂż wieĂŚ, Âże tvn wcale nie negocjuje kontraktĂłw z tymi dwoma gwiazdami ( bo zaczeli juÂż treaningi) lecz sÂą to 2 asy, ktĂłre zamierzaÂł tvn trzymac do koĂąca ( no ale od czego sÂą dziennikarze). Pytanie, ktĂłre mi sie teraz nasĂłwa - kto bĂŞdzie tÂą drugÂą gwiazdÂą? Jesli byÂłaby to Lepperowa , lub Vondrackowa to czy tvn nie podaÂłby nazwiska, o ktĂłrym gÂłoÂśno juÂż od pewnego czasu? OczywiÂście istnieje moÂżliwoÂśc, Âże rzeczywiÂście tvn dalej negocjuje z jednÂą z tych osĂłb, lecz po tych nowych informacjach o Kammelu jestem bardziej podejrzliwy...

czerk pisze:MoÂże zasili "DDTVN"?? Robi siĂŞ ciekawie.
Ja stawiam na razie na prowadzenie Sopot Festival. Jak odchodziÂła MoÂłek z tvp to wrzucono jÂą na prowadzÂącÂą wyborĂłw miss... A potem moÂże rzeczywiÂście DDTVN. Oj robi siĂŞ ciekawie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Kammel ju¿ d³ugo w TVP nie zostanie. Jak przyszed³ do TzG to nie ma ju¿ czego w publicznej szukaÌ. Tamci nie bêd¹ chyba go chceli trzymaÌ, a od TVN zapewne dostanie/dosta³ jak¹œ propozycjê :D. Dla mnie to by by³a dobra wiadomoœÌ :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Dziennikarz "Faktu" zadzwoniÂł do posÂła Bosaka, podajÂąc siĂŞ za jednego z ksiĂŞÂży z Radia Maryja:
Fakt pisze:"Fakt": - JeÂżeli okazaÂłoby siĂŞ, Âże wybory odbĂŞdÂą siĂŞ jesieniÂą, to zrezygnujĂŞ z "TaĂąca z gwiazdami" - zadeklarowaÂł Krzysztof Bosak z LPR.
Dziennikarz "Faktu" zadzwoni³ do pos³a, podaj¹c siê za ksiêdza, nieistniej¹cego wspó³pracownika szefa Radia Maryja, i zapyta³, czy nie móg³by na proœbê ojca dyrektora porzuciÌ taùca w niezwykle popularnym programie.

Bosak zacz¹³ t³umaczyÌ, ¿e nie mo¿e: - Podpisa³em umowê, a w umowie jest piêciocyfrowa kara za wycofanie siê. I ta kara przekracza sumê pieniêdzy, któr¹ ja posiadam. Pose³ LPR doda³ jednak, ¿e zabezpieczy³ siê na wypadek wyborów, ¿e siê wtedy wycofa i zajmê kampani¹.
Poza tym dzisiejszy "Super Express" dementuje informacje, jakoby Isis Gee byÂła facetem:
Super Express pisze:Internet aÂż gotuje siĂŞ od plotek o Isis Gee. My pierwsi dotarliÂśmy do piosenkarki, ktĂłra moÂże okazaĂŚ siĂŞ wielkÂą niespodziankÂą 6. edycji "TaĂąca z gwiazdami".

PoznajĂŞ drobnÂą, mocno opalonÂą kobietĂŞ. Ubrana w krĂłtkÂą sukienkĂŞ z lejÂącej, poÂłyskliwej tkaniny na ramiÂączkach wyglÂąda duÂżo lepiej niÂż na zdjĂŞciach promujÂących pÂłytĂŞ. Mimo uÂśmiechu sprawia wraÂżenie lekko stremowanej i zdenerwowanej. Wita siĂŞ po polsku trochĂŞ Âłamanym "dzieĂą dobry". Nie mĂłwi jednak tak dobrze, by caÂły wywiad przeprowadziĂŚ w naszym jĂŞzyku.

TajemniczoœÌ i œmiech
OczywiÂście jak najszybciej muszĂŞ wyjaÂśniĂŚ plotkĂŞ, Âże nasza rozmĂłwczyni jest mĂŞÂżczyznÂą. Moje pytanie jÂą rozbawia: - Nawet nie jestem zÂła na kogoÂś, kto to wymyÂśliÂł. To jest tak gÂłupie i nierealne, Âże aÂż zabawne - mĂłwi ze Âśmiechem. Pytam wiĂŞc, czy ma mĂŞÂża lub chÂłopaka. - Wszyscy zawsze chcÂą to wiedzieĂŚ. A to jest moja sprawa prywatna i chcĂŞ jÂą zachowaĂŚ dla siebie. Przynajmniej na razie - sÂłyszĂŞ.

I to by³y dwa podstawowe elementy naszej rozmowy: tajemniczoœÌ i œmiech. Bo Isis bardzo chêtnie siê œmieje, ale niechêtnie dzieli informacjami o sobie i swoim ¿yciu. Nie chce nawet powiedzieÌ, jak naprawdê ma na imiê: - Wielu artystów wystêpuje pod pseudonimem i nikogo to nie dziwi: Prince, Sting, George Michael. Na pewno przyjdzie moment, ¿e i ja w swojej biografii obok pseudonimu wpiszê w nawiasie prawdziwe imiê i nazwisko - stwierdza tyle skomplikowanie, co wymijaj¹co.

Europejskie korzenie
Ale mĂłj upĂłr przynosi rezultaty: - Mam 33 lata. UrodziÂłam siĂŞ 11 paÂździernika i jestem zodiakalnÂą WagÂą - zdradza. Przyznaje teÂż, Âże ma siostrĂŞ, rĂłwnieÂż piosenkarkĂŞ. Ale jej imiĂŞ to kolejna tajemnica.

TrochĂŞ wiĂŞcej Isis Gee mĂłwi o rodzicach: - MieszkajÂą w Seattle, gdzie siĂŞ urodziÂłam. Mama juÂż jest na emeryturze, tata jest adwokatem - mĂłwi. I dodaje, Âże ma europejskie korzenie: jej babcia i prababcia ze strony ojca pochodziÂły z Polski, a rodzina mamy od trzech pokoleĂą mieszka w Stanach, ale pochodzi z Niemiec.

Egipski pseudonim
Za to bardzo chêtnie piosenkarka mówi o sprawach zawodowych. Chêtnie iÉ sztampowo: - Imiê Isis (po polsku Izyda) zawsze mnie intrygowa³o, bo w egipskiej mitologii ona by³a Bogini± Matk±, liderk±. Ja te¿ chcê byæ liderk±. Oprah Winfrey czy Bono wykorzystuj± swoj± s³awê, by pomagaæ ludziom, zmieniaj± ¶wiat. I ja chcê pomagaæ - t³umaczy.

Równie sztywno brzmi¹ opowieœci o pocz¹tku solowej kariery: - Jestem bardzo szczêœliwa, ¿e œwiatowa premiera mojej pierwszej p³yty rozpocznie siê od Polski. Mam tu rodzinê, bardzo dobrych przyjació³, wytwórniê - deklaruje. I dodaje, ¿e chcia³aby zamieszkaÌ w Polsce. Mo¿e wtedy wyjaœni siê reszta jej tajemnic?
ObrazekObrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Mam nadzieje, Âże pierwszy odpadnie stachursky! :? ogladam wlasnie jego prĂłby, kompletna Âżena :o
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

zadra pisze:Mam nadzieje, Âże pierwszy odpadnie stachursky! :? ogladam wlasnie jego prĂłby, kompletna Âżena :o
wydaje mi sie ze isis odpadnie pierwsza
TVN innowacja i nowoczesność...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

No to ciekawe kto poprowadzi program zamiast Huberta ???
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ktos pisze:No to ciekawe kto poprowadzi program zamiast Huberta ???
Czy TVN ma wogĂłle kogoÂś, kto by siĂŞ nadawaÂł? No i kto by pasowaÂł do Kasi Skrzyneckiej.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A no ciekawe. Ja nie widzĂŞ Âżadnej dobrej osoby w TVN. :roll: A to dwa dni przed premierÂą. :shock:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ju¿ Bez sensu i Z³ote Tarasy przesunêli na póŸniej, jeœli przesun¹ te¿ Taniec z Gwiazdami to nie bêdzie ciekawie - szczególnie, ¿e to 10-lecie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości