Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A czy ktos sie smuci? Fakty przez "te" dni mialy niewiele mniejsza ogl¹dalnoœÌ niz zazwyczaj, a ogólna ogl¹dalnoœÌ tvn24 mo¿e sugerowaÌ ¿e tvn24 odebra³ czêœÌ widzów tvn-owi o 19.00 <bo przeciez ogl¹dalnoœÌ Faktów nie jest sumowana, prawda?>


PS. jdno zastrze¿enie do wyników z Faktu - pozycja 9. Telewizyjny Kurier Warszawski TVP2 3,92mln, rozumiem ¿e chodzi o ogl¹dalnoœÌ pasma lokalnego w tym czasie, a nie ten konkretny program, który dociera tylko do mieszkaùców woj. mazowieckiego :arrow:
Ostatnio zmieniony wtorek 12 kwie 2005, 15:01 przez arrow, łącznie zmieniany 1 raz.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Niesjetstem pewien chyba ogl¹dalnoœÌ TVN i TVN24 w przypadku "Faktów" jest sumowana
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

doktorfaustus1 pisze:MoÂże Hanka i Tomek w obawie przed zÂłoÂściÂą wÂłaÂściciela stacji poprosili o status uchodÂźcy we WÂłoszech????
Taa, a barka stanie siĂŞ ich azylem :]
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

arrow pisze:A czy ktos sie smuci? Fakty przez "te" dni mialy niewiele mniejsza ogl¹dalnoœÌ niz zazwyczaj, a ogólna ogl¹dalnoœÌ tvn24 mo¿e sugerowaÌ ¿e tvn24 odebra³ czêœÌ widzów tvn-owi o 19.00 <bo przeciez ogl¹dalnoœÌ Faktów nie jest sumowana, prawda?>


PS. jdno zastrze¿enie do wyników z Faktu - pozycja 9. Telewizyjny Kurier Warszawski TVP2 3,92mln, rozumiem ¿e chodzi o ogl¹dalnoœÌ pasma lokalnego w tym czasie, a nie ten konkretny program, który dociera tylko do mieszkaùców woj. mazowieckiego :arrow:
RĂłwnie dobrze mogli zsumowaĂŚ wyniki oglÂądalnosci "FaktĂłw" ze wszystkich stavji TVN-u bo jak rozumiem byÂł taki czas kiedy wszystkie TVN-y pokazywaÂły to samo.

Jeœli chodzi o TVP 3 to jest to wynik TVP2 o godzinie 18:00 czyli wtedy kiedy w ró¿nych regionach Polski ludzie ogl¹dali ró¿ne serwisy informacyjne, a ze w Wawie jest Kurier Telewizyjny to podali, ze ten mia³ t¹ ogl¹dalnoœc.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:1) ObraziÂłeÂś mnie publicznie, wiĂŞc publicznie powinieneÂś mnie przeprosiĂŚ.
ZrobiÂłem to.
Przez godzinê nie mia³eœ na to odwagi. Pokaza³eœ kim tak naprawdê jesteœ - zwyk³ym tchórzem, który nie zwraca uwagi na wypowiadane s³owa, ewentualnie pisze, a dopiero potem myœli. (Twoje PM w tym przypadku by³y strat¹ czasu, tym bardziej, ¿e odpowiedzia³eœ dopiero na drug¹ lub trzeci¹ wiadomoœÌ, któr¹ do Ciebie wys³a³em.) Naprawdê sporo czasu musia³o up³yn¹Ì zanim przyzna³eœ siê do pomy³ki.
WczeÂśniej napisaÂłeÂś coÂś, czego ÂżadnÂą miarÂą za przeprosiny uznaĂŚ nie moÂżna.
Nieprawda. Napisa³êm natychmiast, ¿e Ÿle zrozumia³em Twój post. Ale jednak "sorry" Ci nie wystarczy³o. Nie dziab mi wiêc, ¿e przez godzinê nie umia³em siê przyznaÌ do b³êdu i nie k³am w sprawie PM, bo odpowiedzia³em na ka¿d¹, gdy tylko zobaczy³em, ¿e mam coœ w skrzynce!
Ma³o tego - doskonale wiesz, o któr¹ wypowiedŸ mi chodzi, ale wci¹¿ strugasz wariata. Daruj sobie te ¿arty.
Strugam wariata? Ty ze mnie kpisz. Czy to:
Ponawiam swoje przeprosiny wobec Faustusa, mimo, ¿e robi³em to ju¿ kilka razy, nadal ich ¿¹da. Tak, moj¹ win¹, jest to, ¿e Ÿle zrozumia³em sens Twojego postu i ¿e siê unios³em. Nie mniej jednak nadal obstajê przy twierdzeniu, ¿e Faustus przeinacza i koloryzuje fakty, zwi¹zane z TVN i TVP. Powiedzia³, ¿e dwie pozycje mia³y powyzej 4 mln. A dlaczego nie powiedzia³, ¿e dwie mia³y ponad 5, z czego jedna prawie 7?! Dlaczego pisze, ¿e TVN og³osi³a w pi¹tek papie¿a umar³ym, tymczasem gdy tylko w jednym zdaniu J. Pochanke powiedzia³a, ¿e agencja ANSA to og³osi³a, nie TVN. Szybko jednak powiedzia³a, ¿e ma nadziejê, ¿e to nie prawda i nie dr¹¿yli tego ematu, nie robi¹c taniej sensacji. WiêkszoœÌ rzeczy w ten sposób koloryzuje, choÌby Rozmowy w toku, W11, czy Na Wspólnej. W pierwszym z programów nie zajmuj¹ siê ci¹gle jakimiœ g³upimi tematami, to Faustus je koloryzuje i to Faustus wymyœli³ "zabi³am mê¿a pi³¹ tarczow¹" i "mi³oœnicy zupy pomidorowej", nie Ewa Drzyzga. nawet jeœli podejmuje tak zwariowane tematy jak: "Porwa³o mnie UFO", to robi to w sposób ciekawy. Durnymi tematami zajmuje siê za to Telekurier TVP3. Ci¹gle s³yszymy: "Zamknêli gorzelniê, sensacja", "S¹siad postawi³ p³ot 5 cm na swoj¹ korzyœÌ, sensacja". Dlaczego o tym nie pisze? Ja piszê, ¿e "M jak mi³oœÌ" jest bardzo nierealne, podaj¹c konkretne argumenty, jak np. lato w porze faktycznej zimy, tymczasem Faustus stwierdza, ¿e "Na Wspónej" jest duzo mniej realnym serialem. Z tak¹ ró¿nic¹, ¿e jemu brak argumentów. W charakterystyce stacji napisa³ ca³¹ litaniê nt. TVNu (spoko ma prawo, tak celowo u¿ylem s³owa "litaniê", wiem, ¿e mi to zaraz wypomnisz). Dlaczego nie znajduje minusów w TVP, dlaczego wszystko koloryzuje? Czy nie mam racji? Pisze, ¿e odwracam kota ogonem. Proszê go o uzasadnienie i milczy, a jedynei dalej ¿¹da przeprosin. Proszê, niech uzasadni. Pisze, ¿e k³amstwo to moja cecha. Proszê go o przyk³ady, milczy. W zwi¹zku z tymi danymi przyzna³em siê do b³êdu, wynikajacego z nieuwa¿nego przeczytania postu, przeprosi³em, a ten zrobi³ z ig³y wid³y. OK, ma prawo, dlatego po raz enty przepraszam i przyznajê siê do winy. To ju¿ z mojej strony wszysko...
nie s¹ przeprosiny? Wczeœniej odpowiedzia³em sorry, przyzna³em siê do b³êdu, jednak Ciebie oburzy³o to jeszcze bardziej, wiêc nie mów mi, ¿e dopiero po godzinie przyznalem siê do b³edu.
2) Przeinaczaniem faktów w Twoim wykonaniu by³ ju¿ same zarzuty dotycz¹ce moich rzekomych manipulacji zwi¹zanych z programami TVNu w rankingu OBOPu. Chyba doœÌ jasno wyrazi³em siê w poprzednim poœcie...
Zarzuty? le zrozumia³em Twój post, póŸniej jednak wszystko wyjaœni³em. Przecie¿ nie zrobi³em tego celowo, cz³owieku, opanuj siê.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I to nie jest struganie wariata - w poÂście, ktĂłry cytujesz podaÂłem fragemnt Twoich rzekomych przeprosin. Przeczytaj jeszcze raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie. NaprawdĂŞ przykro mi, Âże Âźle zrozumiaÂłem intencjĂŞ, zawartÂą w Twoim poÂście i przepraszam.

Wynik Wydarzeù - uchacha. :D :D :D PogratulowaÌ. :D Programy TVN24 w TVN7 mia³y wysok¹ ogl¹dalnoœÌ - testament ponad pó³ miliona. :zdziwko:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek


Jak widaĂŚ prawie wszĂŞdzie oglÂądalnoÂści. Jedyny wyjÂątek to "Na WspĂłlnej" ktĂłre pojawiÂło sie w zestawieniu i ma tylko 300 tysiecy mniej niÂż "Samo ÂŻycie" ktĂłre ma mniej o ponad milion niÂż zwykle.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"Na WspĂłlnej" juÂż pojawiaÂło siĂŞ kilka razy w rankingu. A teraz - czyÂżby to sprawa gwaÂłtu Marty? :evil2:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Ten gwaÂłt im wyszedÂł rĂłwnie "dobrze" jak product placement Avonu... Marta wyglÂądaÂła jak na dragowym zjeÂździe. OkazaÂło siĂŞ teÂż ze Igor lubi damskie kosmetyki. MoÂże w nastĂŞpnym odcinku Kamil odkryje w szafie Igora damskie fataÂłaszki, a przed wakacjami dowiemy siĂŞ, Âże nocami wystĂŞpuje jako Drag Queen :evil2: :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

WÂłaÂśnie, jak to byÂło? Bo ja tak "przelotnie" oglÂądaÂłem. ZgwaÂłciÂł w koĂącu tÂą MartĂŞ, czy nie? Bo nie widziaÂłem wczorajszego odcinka.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Taaa, bzykn¹³ j¹ typ w DeeSie :] Marta posz³a z Suzzy na jumper do klubu, pozna³a gacha, ten ja zaci¹gn¹³ do pokoju pod pretekstemogladania filmów i wykorzysta³. NOmen omen MArta w kapturze wygl¹da jak ziomalka- dresiarka :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kubs pisze: OkazaÂło siĂŞ teÂż ze Igor lubi damskie kosmetyki. MoÂże w nastĂŞpnym odcinku Kamil odkryje w szafie Igora damskie fataÂłaszki, a przed wakacjami dowiemy siĂŞ, Âże nocami wystĂŞpuje jako Drag Queen :evil2: :evil2:
W³aœnie, a gdzie w¹tek gejowski w "Na Wspólnej"? We wszystkich serialach zawsze jest. To zwiêksza ogl¹dalnoœÌ :!: :D :arrow:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Mi tam sie nie œpieszy, bo niby kto z kim???? Kamil z Igorem, bleeee :arrow: Micha³ ze Malczewskim, bleee, geriatria... Heh, jak pojawi¹ sie nowi aktorzy to niech bêdzie, bo chce mieÌ przyjemnoœÌ z patrzenia siê jak sie ca³uj¹ :slinienie: :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A w MJM jest? A w Plebanii jest ( :D )? A w Klanie jest?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości