[TVN] Mamy Cię!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale ostatnie Âżarty sÂą maÂło Âśmieszne - brakuje w nich lekkiej nuty absurdu. PodobaÂł mi siĂŞ odcinek z ChyliĂąskÂą, reszta taka sobie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Faktycznie gagi nie sÂą juz takie smieszne np. za tydzien nie widzĂŞ nic ciekawego.

Ja jestem dalej pod wrazeniem Beaty. Strasznie fajnie sie smiaÂła.
:lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mi w drugiej edycji barziej podoba siĂŞ studio "Mamy CiĂŞ". MoÂże nie przeszÂło ono jakiegoÂś generalnego "remontu" jednakrze gÂłupia pustka po prawej stronie tego studia, zostaÂła idealnie wypeÂłniona duÂżym stoÂłem, przy ktĂłrym nawet majewski lepiej wyglÂąda :P

Gagi faktycznie mniej Âśmieszne... niestety. PomysÂły siĂŞ wyczerpaÂły? Nie moÂże byĂŚ! :wink:
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I jeszczse Szymon Majewski trochĂŞ siĂŞ wypaliÂł i zaczyna byĂŚ nudny.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Gagi na pewno sie nie wyczerpaÂły - po prostu nie zawsze muszÂą byc super-Âśmieszne. W poprzedniej edycji tez zdarzaÂły siĂŞ nudniejsze odcinki. Ja nie uwaÂżam, aby Szymon Majewski siĂŞ 'wypaliÂł'.
:)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no bo napewno sie n9e wypalil, a z tego co sluyszalem to odcinek a kotulanka mam byc jednym z najciekawszych w calej edycji, a jej gag jednym z najsmieszniejszych
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Michos, bez przesady! Majewski wcale nie jest nudny. MoÂże poprostu masz inne poczucie humoru :wink:
Pozdrawiam, Filip
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Bardzo mi siê podoba³ wczorajszy odcinek. Chmielowska-Olech wysz³a œwietnie, œmia³a siê zabawny sposób i z takich rzeczy, które dodatkowo u widza powodowa³y weso³oœÌ (z³amany nos policjanta, przewrócony hydrant). Fajnie by³a ubrana, a do tego te jej wielkie oczy...

Werner teÂż fajnie wyszÂła. Zas**nej windy jakoÂś nie wyÂłapaÂłem, ale ÂśmiaÂłem siĂŞ ze stwierdzenia, Âże "winda siĂŞ na pewno zepsuÂła, bo nawet pomizgaÂłam/pomiziaÂłam? jÂą w czuÂłe miejsce". Wydaje mi siĂŞ, Âże tego sÂłowa wÂłaÂśnie nie chciaÂła powtĂłrzyĂŚ ponownie w studiu - wyraÂżnie byÂło widaĂŚ, Âże mislaÂła o czymÂś innym niÂż sugeruje Szymon.

Pierwszy gag - beznadzieja.

Studio - nie podoba mi siê, czo³ówka te¿ jakaœ dziwna. Pokazywane fragmenty nie pasuj¹ mi do podk³adu muzycznego, ale mo¿e siê przyzwyczajê.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

michal pisze:Bardzo mi siê podoba³ wczorajszy odcinek. Chmielowska-Olech wysz³a œwietnie, œmia³a siê zabawny sposób i z takich rzeczy, które dodatkowo u widza powodowa³y weso³oœÌ (z³amany nos policjanta, przewrócony hydrant). Fajnie by³a ubrana, a do tego te jej wielkie oczy...
No wreszcie ktoÂś siĂŞ ze mnÂą tutaj zgadza.


Czy bĂŞdzie powtĂłrka programu :?:
:D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W sobote po piĂŞtnastej powtĂłrka bĂŞdzie ;)
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Niestety nie ogl¹da³em nowego, pierwszego odcinka drugiej edycji "Mamy Cie". Nie moge siê za bardzo wypowiedzieÌ, có¿...
MuszĂŞ zobaczyĂŚ powtĂłrkĂŞ w sobotĂŞ... :wink:

Pozatym odcinki nie zawsze musz¹ byÌ "super œmieszne". Raz gagi s¹ nudniejsze, raz zabawniejsze. W USA chyba zrealizowano 10 edycji programu :lol: Pomys³ów chyba wiêc nie zabraknie :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Mam pytanie, czy w czasie zapowiedzi gagĂłw moÂżna usÂłyszeĂŚ muzykĂŞ przypominajÂącÂą tÂą z programu Decyzja naleÂży do Ciebie? OdnoszĂŞ wraenie, Âże tak wÂłaÂśnie jest. JeÂżeli siĂŞ mylĂŞ, niech mnie ktoÂś poprawi.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tutaj http://mamycie.onet.pl/1187266,galerie.html znajdziecie galerie z ostatniego programu. Galerie Anity rzecz jasna.

Jest takze galeria zdjĂŞc Beatki i caÂłej trĂłjki z "Teleexpressu" http://mamycie.onet.pl/1187267,zlapani.html


U gĂłry znajdziecie ankiete z zapytaniem kto zostaÂł najbardziej wkrĂŞcony :?: Teraz prowadzi Beata 69%, Anita 24%, a Pietraszak 5%

http://mamycie.onet.pl/index.html
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jeszcze niedawno prowadziÂła Anita. W tej ankiecie moÂżesz gÂłosowaĂŚ ile tak naprawde chcesz razy. (wiem bo sam tak kilka razy gÂłosowaÂłem)) a moÂże ty aro teÂż. :?: :?: :?:
Ta ankieta to jest jakaÂś totalna parodia. MoÂżesz gÂłosowaĂŚ ile chcesz. Przed chwilÂą byÂło 91% dla beaty.

Ja nie wierzĂŞ tej sondzie. Jeszzcze 2 godziny temu Anita miaÂła 80% a teraz ma 10%. TrochĂŞ to dziwne. W takie cuda to nie wierzĂŞ.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja oddaÂłem jeden gÂłos i nawet nie zwrĂłciÂłem uwagi na to czy sie da wiĂŞcej czy nie. W takim razie nie ma co traktowaĂŚ jej powaznie.


Tobie sie chyba nudzi bo napisaÂłes, ze Beata miaÂła 91, a wiodze, ze ma 85% Siedzisz tak i klikasz :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Dopisek:

Eeeee klikn¹³em z 10 razy i nic sie nie zmienia. Musia³o Ci sie wydawac. To jest strona Onetu wiec pewnie siedzi tam w jednej chwili z 1.000 osób i jak odda z 30 osób naraz g³os to sie zmienia wynik.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości