[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wydaje mi siĂŞ, Âże narazie nie ma co panikowaĂŚ i nie moÂżna we wszystkim patrzeĂŚ na wyniki oglÂądalnoÂści. Program jest nowy, dopiero siĂŞ rozkrĂŞca no i niestety ma nieudolnÂą kopiĂŞ w TVP. A zasiĂŞg jaki TVN-u jest to teÂż wiadomo !! No i chyba nie po to zatrudniano takÂą cudownÂą gwiazdĂŞ ja Kinga Rusin, zeby po paru programach zabieraĂŚ Jej program. Spokojnie !! TVNowcy wiedzÂą co robiÂą :) :D
ZIMA
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

TVN_FAN pisze:ma nieudolnÂą kopiĂŞ w TVP.
To DD TVN jest raczej kopiÂą Kawy czy Herbaty, a nie na odwrĂłt.

Ahh... fascynacja TVNem nie zna granic :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

arti pisze:
To DD TVN jest raczej kopiÂą Kawy czy Herbaty, a nie na odwrĂłt.

Ahh... fascynacja TVNem nie zna granic :)
Bardzo przepraszam :evil: Ale proszĂŞ mi pokazaĂŚ gdzie ja napisaÂłem, Âże chodzi mi o program "Kawa czy Herbata". ZresztÂą z tego co siĂŞ orientujĂŞ, to "Kawa..." nie jest nadawana w weekendy :? :evil:
ZIMA
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Nie waÂżny tytuÂł. Domniemam, Âże program ktĂłry uznajesz za kopie DDTVN powstaÂł wczeÂśniej (bo nei przypominam sobie, zeby jakis nowy program poranny w TVP sie ostatnio pojawiÂł), wiĂŞc to okreÂślenie jest raczej nie wÂłaÂściwie
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

arti pisze:(...) Domniemam, Âże program ktĂłry uznajesz za kopie DDTVN powstaÂł wczeÂśniej (bo nei przypominam sobie, zeby jakis nowy program poranny w TVP sie ostatnio pojawiÂł), wiĂŞc to okreÂślenie jest raczej nie wÂłaÂściwie
"Polecam" program "DzieĂą dobry w sobotĂŞ", ktĂłry jak sama nazwa mĂłwi jest w sobotĂŞ rano, od okoÂło 6:40. Dla mnie jest to nieudolnie skopiowany pomysÂł z "DDTVN" :evil:

Brakuje tylko, Âżeby nazywaÂł siĂŞ "DzieĂą Dobry TVP" :evil:
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja niewiedziaÂłem, Âże taki program wogĂłle istnieje!! Jak tak to TVP zrobiÂł straszny plagiat, czy oni trochĂŞ nieprzesadzajÂą??
Wróciłem!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

mikasur pisze:WiĂŞc:
moÂżna siĂŞ byÂło spodziewaĂŚ niskiej oglÂądalnoÂści.
Tylko widzisz Mikasur, stacjomk telewizyjnyym nie tyle zaleÂży na piorunujÂących milionach porzed telewizorem, bo kaÂżdy wie, Âże poranki to trudny czas antenowy, ale chodzi o udziaÂły w rynku - gdy "DzieĂą Dobry TVN" miaÂł okoÂło 70 % udziaÂły, to na pewno daliby ten program takÂże w tygodniu, a on ledwo dochodzi do 20 %.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

OglÂądaÂłem dzisiaj tÂą TVP-owskÂą wersje DDTVN, boÂże jaki chÂłam, niema nawet poruwnania do tego co pokazuje TVN. A prowadzÂący..Rusin, moÂłek, Meller, Janiak to jest coÂś a nie to co pokazuje TVP.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Jap, jap, jupii, juppi dzisiaj w DDTVN :P :) :D co za cudownaaaa sobota :D DziÂś Kinga w DDTVN :D :) Ciekawe co siĂŞ staÂło, Âże nie ma tych sztywniakĂłw Janiak&MoÂłek :D
Brawo !! Super Ekstra ! PoczÂątek zapowiada, Âże bĂŞdzie ekstra program :)

No i juÂż po tym niespodziewanym ale fantastycznym poranku z DDTVN :D
Program szybki, sprawny, ciekawi goÂście m.in. K. Szczuka :)

No i fantastyczna forma prowadzÂących, ktĂłrzy pewnie byli w zastĂŞpstwie bo MoÂłek bĂŞdzie prowadziĂŚ dzisiejszy test :?

A i na koniec zapowiedzieli siĂŞ na jutro :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie ogladalem calego programu poniewaz musialem sie wybrac na spotkanie przed bierzmowaniem :/ ale zobaczylem tylko poczatek gdzies do 9:15 i niestety musze stwierdzic ze dlamnie ten program robi sie coraz nudniejszy i nawet tu nie pomoze urocza Kinga Rusin. Sprawy jakie sa w tym programie sa malo ciekawe niektore mnie nie potrafia zaiteresowac i chyba nie tylko mnie bo jak czytam inne fora to tam tez pisza ze ten program jest nudny itp i chyba nie ma sie co dziwic ze ten program ma nizsza ogladalnosc niz emitowane wczesniej powtorki programow i filmow. Ale jednak dlalej mam nadzieje ze sie ten program poprawi bo naprawde pomysl fajny tylko gorzej z wykonaniem. :roll:
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Pewnie prowadziÂła Rusin, bo MoÂłek przygotowywuje siĂŞ do Narodowego Testu na Prawo Jazdy.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:(...) Sprawy jakie sa w tym programie sa malo ciekawe niektore mnie nie potrafia zaiteresowac i chyba nie tylko mnie bo jak czytam inne fora to tam tez pisza ze ten program jest nudny itp
ChciaÂłby zauwaÂżyĂŚ po raz n-ty, Âże jest to program ktĂłry zaczyna siĂŞ w sobotĂŞ i niedzielĂŞ o godzinie 8:30 rano !! O czym mieliby wtedy mĂłwiĂŚ ?? O morderstwach, oszustwach ?? W programie poruszane sÂą aktualne sprawy, ktĂłre akurat sÂą na tzw."tapecie" m.in.spotkanie z kandydatkami na pierwsze damy RP, relacje z maratonu, ktĂłry odbywaÂł siĂŞ w swoim czasie w Warszawie czy dzisiejszy program o profilaktyce w badaniu raka piersi. OsobiÂście tematyka, ktĂłra jest zawarta w tych programach(nawet, nawet gdy prowadzi para MoÂłek-Janiak-choĂŚ wtedy nie bardzo uwaÂżnie oglÂądam)
pawell pisze:i chyba nie ma sie co dziwic ze ten program ma nizsza ogladalnosc niz emitowane wczesniej powtorki programow i filmow. Ale jednak dlalej mam nadzieje ze sie ten program poprawi bo naprawde pomysl fajny tylko gorzej z wykonaniem. :roll:
No nie ma sie co dziwiĂŚ bo niestety ludzie wolÂą oglÂądaĂŚ pÂłytkie bajki lub po raz 10 powtarzany serial niÂż dowiedzieĂŚ siĂŞ czegoÂś ciekawego.
W takim razie zastanawiam siê skoro wszystkie media (np.dzisiejszy SE) pisz¹ o ogl¹dalnoœci DDTVN czemu nikt nie pisze jak¹ (o ile jak¹œ ma :D )ogl¹dalnoœÌ ma program w TVP "Dzieù Dobry w sobotê??"
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

WedÂług mnie DDTVN jest za czĂŞsto przerywany, jest poprostu poszatkowany,co utrudnia skupienie siĂŞ na treÂści. Rozmowy sÂą krĂłciĂłtkie, ma siĂŞ wraÂżenie Âże chodzi tylko o odfajkowanie kolejnego goÂścia. Co to za okropna konwencja- 3 minutowej randki :?: brrrr
Reklamy, a to informacje tvn24, potem dzingiel i tak w kó³ko. Ciekawe (mo¿e ktoœ policzy?) ile tak naprawdê trwa sam program, bez tych wszystkich ozdobników.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ale serwis to chyba czĂŞÂśc programu.
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Kowal pisze:No ale serwis to chyba czĂŞÂśc programu.
Ja traktuje serwis jako przerwê w programie, bo to wybija z rytmu ogl¹dania. Jeœli serwis ma byÌ tak czêsto, to niech wyd³u¿¹ rozmowy(dzisiaj akurat tak by³o-pierwsze pó³ godz bez przerywników)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości