Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj weekend a Joasia pracuje. Nadawa³a spod jakiegoœ budynku. Chyba mia³a krótki urlopik? :roll: Przeczyta³am na forum, ¿e Nasza Ulubienica jest doœÌ m³odziutka. Jeœli to prawda to w TVP musia³a zasuwaÌ na studiach, ale skoro ukoùczy³a warszawsk¹ uczelniê to jakim cudem pracowa³a w Bia³ymstoku id¹c tropem internetowym? :shock: :hmm: :mhm: Ciekawe czy jest mê¿atk¹, hocia¿ w tym wieku to raczej ma³o prawdopodobne. :roll:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:Dzisiaj weekend a Joasia pracuje. NadawaÂła spod jakiegoÂś budynku. Chyba miaÂła krĂłtki urlopik?
oj miaÂła, miaÂła i to nie krĂłtki 8)
Mandi pisze: Ciekawe czy jest mĂŞÂżatkÂą, hociaÂż w tym wieku to raczej maÂło prawdopodobne. :roll:
26 lat? to idealny wiek :) ale jak wiadomo wiek nie gra roli, tylko ta druga po³ówka !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nika pisze:26 lat? to idealny wiek :) ale jak wiadomo wiek nie gra roli, tylko ta druga po³ówka !
a cooo,druga po³ówka dyktuje kiedy nale¿y wzi¹Ì œlub? :D d¿o³k ;) myœle,¿e nie jest mê¿atk¹.mê¿atki maj¹ coœ takiego co ich odró¿nia od nie-mê¿atek.wygl¹d.dok³adnie nie wiem czy to kwestia iloœci make up-u,bo przecie¿ wszystkie dbaj¹ o siebie tym bardziej,gdy sa na wizji.wiek?nie nie..bo w wieku 26œciu przecie¿ mo¿na ju¿ siê mówi¹c bardzo kolokwialnie - hajtn¹Ì.najlepszym porównaniem jest Agata Tomaszewska i no niech ju¿ bêdzie Ania Jot. :> widac ró¿nicê.A co do Kryni to wytê¿am wzrok czy ma pierœcionek i na razie dostrzec jakoœ nie mogê.. :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:
nika pisze:26 lat? to idealny wiek :) ale jak wiadomo wiek nie gra roli, tylko ta druga po³ówka !
a cooo,druga po³ówka dyktuje kiedy nale¿y wzi¹Ì œlub? :D d¿o³k ;)
drug¹ po³ówkê trzeba najpierw znaleœÌ ,¿eby móc wzi¹Ì œlub 8) -o to mi chodzi³o
P.S. Agata nosi wedding ring?? :> Czy ja dobrze zrozumiaÂłam?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

No, no, ale Joasia ma pracowity weekend. :lol: Dzisiaj relacjonowaÂła spod jakieÂś mieÂściny powrĂłt kolonistĂłw z wakacji. Kurcze, jako prezenterka ma lepszy gÂłos tzn. mniej draÂżliwy. Ciekawe od czego jest to uzaleÂżnione? :mhm: PrzydaÂłby siĂŞ jakiÂś wywiadzik z niÂą. :rydzyk: :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiaj KryĂąska serwisy porankowe prowadziÂła, nie powiem, szÂło jej bardzo dobrze! :brawa: Nie byÂło widaĂŚ, Âże jest nowa. :D Oby tak dalej. :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Krynia w RW :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

Obrazek

Obrazek

dziÂś z mr TrawÂą.jestem prawie pewien,Âże dadzÂą jej podsumowanie.

Obrazek

ho hoo,ale Âśmieszno!

Obrazek

a jak juÂż siĂŞ napatrzyÂłem,to sÂłuchaĂŚ nie mogÂłem.doobrze,Âże jest prezenterkÂą :lol2: ,no ale kiedy koĂączy zdanie,dÂźwiĂŞk jak robienie rysy na szkle.jak siĂŞ skupiĂŞ na tym co mĂłwi to moÂże przestanie mi przeszkadzaĂŚ to - jak mĂłwi :spiewa:

Obrazek

mam nadziejĂŞ,Âże nie pojawi siĂŞ o Âświcie,bo nie wstanĂŞ............
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

oo to Krynia dziÂś i rano i wieczorem, chyba od rana jej jutro nie bĂŞdzie, ale kto wie kto wie moÂże maÂły pracuÂś z tej naszej Kryni wyjdzie ...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Dzisiaj KryĂąska serwisy porankowe prowadziÂła, nie powiem, szÂło jej bardzo dobrze! Nie byÂło widaĂŚ, Âże jest nowa. Oby tak dalej.
OglÂądaÂłem poniedziaÂłkowy poranek w tvn24 i jestem odmiennego zdania. Nie wiem czy to z nie wyspania czy z nerwĂłw, a moÂże i z jednego i drugiego, ale praktycznie co serwis miaÂła jakieÂś przejĂŞzyczenie/a, a w serwisie, bodajÂże o 6:30, albo 7:00 - nie pamiĂŞtam dokÂładnie - w jedym zdaniu przejĂŞzyczyÂła siĂŞ w 3 razy, co "starej gwardii" siĂŞ nie zdarza.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja ogl¹da³em serwisy du¿o póŸniej i wtedy by³o zupe³nie normalnie.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mo¿e i siê czasem pomyli,ale nie zauwa¿y³em u niej tremy.Jest pewna siebie.Nie zauwa¿y³em równie¿ tego,aby by³a zmuszona iœÌ 'na ¿ywio³' i improwizowaÌ,oprócz raportów,gdzie nale¿y z³apaÌ kontakt z 2gim prezenterem i z widzem,co wg mnie jej siê udaje. :)
Za to jako reporterka wymiata i trudno to zakwestionowaĂŚ :P

Krynia dziÂś nareszcie pojawiÂła siĂŞ...i to w RP.PodwĂłjne szczĂŞÂście ;)

Obrazek

Pogoda jak widaĂŚ wietrzna.kosmyki wÂłosĂłw

Obrazek

unosiÂły ciepÂłe strumienie miejskiego powietrza

Obrazek

ktĂłre nie spoczĂŞÂły puki

Obrazek

pojedyncza zÂłota nitka nie dotknĂŞÂła pewnego reporterskiego policzka....

Obrazek

bredzĂŞ? :hmm: :szalony:
E tam,najwaÂżniejsze,Âże wrĂłciÂła i mam nadziejĂŞ,Âże szybko z ekranu NIE ZNIKNIE jak ostatnio :evil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A wczoraj by³a Asia w ³¹czeniu z Anit¹ w Faktach, a co za tym idzie wyst¹pi³a na antenie TVNu. A ja mam proœbê i pytanie w ednym
Czy jaki¶ dobry ¦WIÊTY MIKO£AJ zrobi mi prezent we wrze¶niu i da capsa Anity i Joasi i samej Asi?
OdwdziĂŞczĂŞ sie w grudniu. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Slicznotka z Tej Joanny :P , lubie jÂą jak komentuje i prowadzi serwis :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

michaek pisze:Czy jaki¶ dobry ¦WIÊTY MIKO£AJ zrobi mi prezent we wrze¶niu i da capsa Anity i Joasi i samej Asi?
OdwdziĂŞczĂŞ sie w grudniu. :D
Co ty nie powiesz Thomas......... :>
Czy ten Âśw MikoÂłaj ma polowaĂŚ na raporty,fakty popoÂłudn. czy serwisy? ;) w sumie czy ja wiem czy on taki dobry :mhm: :lol2:

Ostatnio jestem tak do tyÂłu,Âże Kryni nie widziaÂłem,nie sÂłyszaÂłem o czym miaÂła reportaÂż.nic :evil: KryniĂŞ widzieli widzowie TVN,super! :tanczy: wybĂłr optymalny.........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

Ostatnio nie ogladam zbyt duzo tv ale to chyba o to ³¹czenie chodzi³o :mhm:

Obrazek
:aniol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 31 gości