Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..PaweÂł i komisja :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jak dobrze widziec PaweÂłka dziÂś od rana i to w typowym dla niego energicznym nastawieniu i nastroju :) Funcky chyba zaczynasz miec rywalkĂŞ :lol: w mojej postaci, ale spokojnie pamiĂŞtam , Âże najpierw On byÂł Twoim odkryciem 8)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tylko siĂŞ o niego nie pobijcie :lol:
ale spokojnie pamiĂŞtam , Âże najpierw On byÂł Twoim odkryciem
Tylko nie zapominajcie o drobnym fakciku, Âże tÂą ''pierwszÂą'' najwaÂżniejszÂą jest jednak Âżona PawÂła :devil:
Ale to prawda, ¿e Pawe³ wiele Funcky zawdziêcza :devil: W koùcu to ona pozak³ada³a w¹tki na ró¿nych forach :lol2:
Jak dobrze widziec PaweÂłka dziÂś od rana i to w typowym dla niego energicznym nastawieniu i nastroju
Taaa, caÂłym ciaÂłem relacjonuje obrady komisji - ja go w raporcie widziaÂłem. Ostatnio czĂŞsto z notatnikiem wystĂŞpuje - czyÂżby pamiĂŞĂŚ szwankowaÂła :> Czy moÂże polityka staje siĂŞ coraz bardziej skomplikowana i trudniejsza do ogarniĂŞcia? ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Dla mnie najlepszym reporterem pÂłci mĂŞskiej jest Maciej Mazur 8) Âświetne puenty,poczucie humoru,co on potrafi tworzyĂŚ z materiaÂłami...ale dobra,tutaj o ÂŁukasiku.DziÂś go wyjÂątkowo uwieczniÂłem ;)

Obrazek

Obrazek

Od kiedy Sakowskiej nie ma w sejmie,biedaczek siedzi tam codziennie..no praaaawie :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:ale dobra,tutaj o ÂŁukasiku.DziÂś go wyjÂątkowo uwieczniÂłem ;)
aveo, ja nawet wiem czemu go uwieczniÂłeÂś :lol: ..w tym jakÂże doborowym towarzystwie!
Ale dobre i to, dziêki, dziêki Ci siê nale¿¹ :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A dziœ znów dowiód³, ¿e nie tylko w sejmie czuje siê pewnie :D W serwisie Anity o wpó³ do szóstej mia³ live'a z ulicy, przez któr¹ przesz³a wichura :D Dobrze, ¿e nie wia³o ju¿ tak mocno, bo Pawe³ znany ze swojej tê¿yzny fizycznej ( :lol: ) móg³by mieÌ problem z utrzymaniem siê w pionie :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:A dziœ znów dowiód³, ¿e nie tylko w sejmie czuje siê pewnie :D W serwisie Anity o wpó³ do szóstej mia³ live'a z ulicy, przez któr¹ przesz³a wichura :D Dobrze, ¿e nie wia³o ju¿ tak mocno, bo Pawe³ znany ze swojej tê¿yzny fizycznej ( :lol: ) móg³by mieÌ problem z utrzymaniem siê w pionie :D
TeÂż widziaÂłam te relacjĂŞ o latajÂącym billboardzie, spadajÂącym drzewie na samochody,a o PaweÂłka bym sie nie martwiÂła w trakcie wichury z ÂżywioÂłami to on by sobie poradziÂł- w koĂącu on sam jest jak taki jeden chodzÂący ÂżywioÂł :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TeÂż widziaÂłam te relacjĂŞ o latajÂącym billboardzie, spadajÂącym drzewie na samochody,
Jeszcze w raporcie wieczornym w totalnym mroku rozjaœnionym jedynie œwiat³em latarni, mówi³ o tym - ciekawe, czy sta³ tam i czeka³ od wpó³ do szóstej :> :lol:

Dzis za to w nieÂśmiaÂłym sÂłoĂącu ma bardziej wdziĂŞczny temat do ''ÂżywioÂłowego'' relacjonowania - 67 rocznicĂŞ wybuch II wojny Âświatowej :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Funcky chyba zaczynasz miec rywalkĂŞ w mojej postaci, ale spokojnie pamiĂŞtam , Âże najpierw On byÂł Twoim odkryciem
Oj nie jestem pewna, czy pewna osĂłbka nie byÂła pierwsza :lol2: MuszĂŞ to z niÂą ustaliĂŚ ;)
nika – cieszĂŞ siĂŞ niezmiernie, Âże i tobie byÂło dane odkryĂŚ wspaniaÂłoœÌ PawÂła :) Blacky, nie musisz siĂŞ martwiĂŚ, nie pobijemy siĂŞ o niego :) Ja juÂż nauczyÂłam dzieliĂŚ siĂŞ PawÂłem, duÂżo wczeÂśniej :P Nawet zanim dowiedziaÂłam siĂŞ o tym, Âże ma ÂżonĂŞ :devil:

DziĂŞkujĂŞ wam za to, Âże peÂłniliÂście wartĂŞ na PawÂłowym posterunku i tak zatroszczyliÂście siĂŞ o jego wÂątek :) Ja mam nadziejĂŞ go w ten weekend zobaczyĂŚ w serwisach i przynajmniej w ten sposĂłb nadrobiĂŚ zalegÂłoÂści, ktĂłrych niestety strasznie duÂżo siĂŞ nazbieraÂło :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ZarĂłwno Ty, jak i PaweÂł nadrabiacie za wsze czasy :d

O :D PaweÂł byÂł w serwisie o 18-stej :D
O :D I bĂŞdzie miaÂł raport z B. TadlÂą :D

:mhm: Ta stacja jest dziwna :D PaweÂł od rychÂłego ranka byÂł w pracy w charakterze reportera, a teraz przeistoczyÂł siĂŞ w prezentera :D I wszystko na to wskazuje, Funcky spĂŞdzisz z nim noc :lol2: w podsumowaniu dnia oczywiÂście :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:
O :D PaweÂł byÂł w serwisie o 18-stej :D
O :D I bĂŞdzie miaÂł raport z B. TadlÂą :D
JuÂż kiedyÂś miaÂł i byÂł potwornie spiĂŞty :? No, ale to byÂły jego prezenterskie poczÂątki ;) Teraz nie jest juÂż tak spiĂŞty :D Tadla ...... Dobrze, Âże z AnitÂą nie przyszÂło mu tego raportu poprowadziĂŚ :devil: ChoĂŚ ta ostatnio podobno bardzo siĂŞdo PawÂła uÂśmiechaÂła :D
:mhm: Ta stacja jest dziwna :D PaweÂł od rychÂłego ranka byÂł w pracy w charakterze reportera, a teraz przeistoczyÂł siĂŞ w prezentera :D

to z myÂślÂą o mnie i moich zalegÂłoÂściach ten grafik PawÂła tak wyglÂąda :lol2:
I wszystko na to wskazuje, Funcky spĂŞdzisz z nim noc :lol2:
Nie z nim :lol2:
w podsumowaniu dnia oczywiÂście :D
Chyba, Âże ....... :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Trema juÂż mu najwyraÂźniej przeszÂła :D Nawet caÂłkiem nieÂźle oglÂądaÂło siĂŞ ten raport. ÂŻadnych wiĂŞkszych wpadek, czy niedociÂągniĂŞĂŚ, Âżadnych wpadek technicznych, typu patrzenie nie w tĂŞ kamerĂŞ – no poza tymi dwoma momentami, w ktĂłrych PaweÂł z BeatÂą zaczynali mĂłwiĂŚ w tym samym momencie :lol2:
No i czego ciekawego o Pawle siĂŞ dowiedzieliÂśmy – jest fanem Pszczó³ki Mai :lol2: A przynajmniej utworu Âśpiewanego przez Karela Gotta (chyba tak siĂŞ to pisze ;) ) :devil:

A nawet na koĂącĂłwkĂŞ podsumowania dnia siĂŞ zaÂłapaÂłem :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:Trema juÂż mu najwyraÂźniej przeszÂła :D
ÂŚwietnie sobie PaweÂł radziÂł. TrochĂŞ jeszcze przeszkadzaÂł w odbiorze ten problem z rĂŞkami :? I co trzeba zauwaÂżyĂŚ to to, Âże w duetach to PaweÂł tak na dobrÂą sprawĂŞ bardzo rzadko wystĂŞpuje – jak widaĂŚ bardzo Âłatwo potrafi siĂŞ zintegrowaĂŚ ze wspó³prowadzÂącÂą :D
No i czego ciekawego o Pawle siĂŞ dowiedzieliÂśmy – jest fanem Pszczó³ki Mai :lol2: A przynajmniej utworu Âśpiewanego przez Karela Gotta (chyba tak siĂŞ to pisze ;) ) :devil:
A mo¿e jest fanem Karela, i nie tylko jego, ale i VondraÌkovej No có¿, pewnie w m³odoœci tak jak my wszyscy zmuszeni byliœmy s³uchaÌ ich przebojów w Koncercie ¿yczeù :devil: Tak siê cieszy³ na ich wystêpy :D Mo¿e m³odzieùcze lata mu siê przypomnia³y :lol2:

Najlepszy punkt programu to rozmowa z PaÂłasiĂąskim – PaweÂł siĂŞ do niej bardzo przyÂłoÂżyÂł albo po prostu jest bardzo zorientowany w tematyce koÂścielnej :D

JeÂśli PaweÂł bĂŞdzie po piĂŞtnastej, to szykuje mu siĂŞ intensywny dyÂżur, a to za sprawÂą wypowiedzi Leppera o moÂżliwych wyborach w 2007 roku :devil: TVN24 jak zwykle poÂłknĂŞÂło haczyk :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

JeÂśli PaweÂł bĂŞdzie po piĂŞtnastej,
No i jest, czyli znĂłw miaÂłaÂś nosa :lol2:
to szykuje mu siĂŞ intensywny dyÂżur, a to za sprawÂą wypowiedzi Leppera o moÂżliwych wyborach w 2007 roku TVN24 jak zwykle poÂłknĂŞÂło haczyk
Intensywny aÂż nadto :D Ja mogĂŞ tylko napisaĂŚ, Âże oczy mnie juÂżbolÂą od iloÂści i czĂŞstotliwoÂści pojawiania siĂŞ czerwonego paska :szalony: WÂłaÂściwie, to op 15-stej ten pasek jest non stop :?
Jak juÂż wyÂżej wspomniaÂłaÂś dziĂŞki Lepperowi, ale takÂże za sprawÂą caÂłego mnĂłstwa spraw policyjnych - jak to je PaweÂł nazywa, i wypadku awionetki - znĂłw :( A ja tak chciaÂłem nauczyĂŚ siĂŞ sterowaĂŚ takim samolocikiem - teraz mam pietra, bo wszystko na to wskazuje to latajÂące trumny :uhh: Nawet red. naczelny jakieÂś lotniczej gazety, z ktĂłrym PaweÂł rozmawiaÂł, zaczyna martwiĂŚ siĂŞ tÂą czarnÂą seriÂą i doszukiwaĂŚ przyczyn takiego stanu rzeczy. Tak wiĂŞc spraw wiele i PaweÂł sporo siĂŞ nagadaÂł, zwÂłaszcza przez telefon. Ale nie tylko ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Min¹³ RW – tak w samotnoÂści PaweÂł go prowadziÂł :( Nawet po studio mniej niÂż zwykle osĂłb siĂŞ krĂŞciÂło ;)
Ja mogĂŞ tylko napisaĂŚ, Âże oczy mnie juÂżbolÂą od iloÂści i czĂŞstotliwoÂści pojawiania siĂŞ czerwonego paska
Na szczĂŞÂście w RW juÂż niebieski byÂł :lol:
Jak juÂż wyÂżej wspomniaÂłaÂś dziĂŞki Lepperowi,
Ech, chyba znudzili siê ju¿ nim :D Myœla³am, ¿e to on zdominuje serwisy, ale sta³o siê inaczej. Tylko jedna rozmowa polityczna w studio z Igorem Janke z Wprost i ... i nie pamiêtam nazwiska drugiego pana. Rozmowê Pawe³ jak zwykle poprowadzi³ profesjonalnie! W miêdzyczasie namno¿y³o siê nieszczêœliwych wypadków, na temat których Pawe³ rozmawia³ g³ównie telefonicznie z ca³ym mnóstwem policjantów.
Ale dy¿ur przytrafi³ mu siê wczoraj popo³udniem, czyli tak jak Pawe³ nie lubi :? Ha, przedwczoraj dla odmiany by³ w pracy prawie ca³¹ dobê :neutral: Pocieszaj¹ce zatem, ¿e wczoraj nieco wczeœniej wróci do domu :) No, a dzisiaj ...... :roll: Trochê zaskoczy³a mnie obecnoœÌ Paw³a :D Oczywiœcie mi³e zaskoczenie ..... Pawe³ w wybornym nastroju ju¿ przy pierwszym spotkaniu rozbawi³ Omenê stwierdzeniem, ¿e u Szkotów pogoda pewnie w kratkê :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 15 gości