Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

michaek pisze:Wywiad nawet fajny. A teraz przejdÂźmy do komentowania.
Anita Werner pisze:Ostatnio, niezaleÂżnie od pory roku, czĂŞsto narty.
Czy¿by wiêc ta opalenizna kilka tygodni temu to by³a pozosta³oœÌ po nartach?? (...)
michaek :> czy tobie przypadkiem wÂątki siĂŞ nie pokieÂłbasiÂły? :devil:

Ale spokojnie :D to nie pierwszy taki przypadek, Âże fana Anity jak magnes coÂś przyciÂąga do wÂątku Agaty :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Funkyrella pisze:michaek :> czy tobie przypadkiem wÂątki siĂŞ nie pokieÂłbasiÂły? :devil:
A ja wÂłaÂśnie przeglÂądam wÂątek Anity i siĂŞ dziwiĂŞ gdzie siĂŞ mĂłj post podziaÂł. :lol:

No dobrze, wydaÂło siĂŞ, bardzo czesto czytam ten wÂątek. :spiewa:
Teraz bêdê musia³ zacz¹Ì pisaÌ. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bêdziesz musia³ :> Przecie¿ pisanie w tym w¹tku to czysta przyjemnoœÌ :lol2:

Ale co jest grane do jasnej cholery? :evil:

Obrazek Nie tak powinien wyglÂądaĂŚ wÂątek boskiej naszej Agaty :evil:
JuÂż myÂślaÂłem ... a raczej powoli zaczynaÂłem myÂśleĂŚ, Âże stacja w koĂącu zaczĂŞÂła w peÂłni ''wykorzystywaĂŚ'' we wÂłaÂściwy sposĂłb swoje kadrowe pereÂłki :P a tu znowu dajÂą popis absurdalnoÂści swoich decyzji, chowajÂąc to, co majÂą najpiĂŞkniejszego z drugiej strony obiektywu kamery :twisted:

CzujĂŞ siĂŞ, jakbym przez ostatnie tygodnie byÂł Âświadkiem spektaklu: ''O kobiecie, ktĂłrej nie byÂło ...?'' :cry: :cry:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

To ci go³¹beczka wfrunê³a do poznaùskiego tvn24 (:

To mecz Polska-Ekwador miaÂł w piÂątek 9 czerwca (21:00), w Gelsenkirchen powodowaĂŚ u mnie przyspieszonÂą akcjĂŞ serca! ZmobilizowaÂłem siĂŞ w peÂłni, wolne w piÂątek, lodĂłwka peÂłna piwa, od rana przed telewizorem Âżeby zbieraĂŚ wszystkie informacje, TVN24 i.. caÂły dzieĂą spĂŞdziÂłem na oglÂądaniu TVN24!! I to nie sÂłowo Gelsekirchen podwyÂższaÂło mi ciÂśnienie, tylko ÂŚwiecko! A kiedy panie ze studia dodawaÂły Agata Tomaszewska... zapominaÂłem jaki ksztaÂłt ma piÂłka (: Mecz przegraliÂśmy uuuu i to boleÂśnie! ByĂŚ moÂże dlatego wieczorem zamiast uÂżyĂŚ pÂłynu do kÂąpieli chciaÂłem kÂąpaĂŚ siĂŞ w paÂście do zĂŞbĂłw... ale moÂże powĂłd byÂł inny...
By³o wzi¹Ì pani¹ Agatê z tego Œwiecka do Gelsenkirchen i ustawiÌ w widocznym miejscu!!! Jako kobieta... uosabiaj¹ca urod¹ greck¹ boginie by³aby muz¹ dla polskich pi³karzy i inspiracj¹ do zwyciêstwa!!!!



Nie wiem nic o niej poza tym co widziaÂłem, ale niektĂłre kobiety nie muszÂą szczegĂłlnie nic oferowaĂŚ, kiedy tyle miejsca zajmuje uroda!
Widza zawsze w pierwszej fazie pociaga uroda, mam nadziejĂŞ z czasem na odkrycie czegoÂś jeszcze bardziej kuszacego.
-------
Ten tekst miaÂł ukazaĂŚ siĂŞ w zeszÂły piÂątek ;)

Póki co ³¹czê siê w bólu z u¿ytkownikami z powodu nieobecnoœci pani Agaty ):
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Witaj :) Im nas wiĂŞcej tym Âłatwiej - co bardziej odczuwajÂącym niedosyt Agaty – jest przeÂżyĂŚ :lol2:
Dzisiaj w red. rzÂądzi Arczi, ale moÂże i lepiej, bo przygnĂŞbiajÂący temat :/
HERMEN pisze:To ci go³¹beczka wfrunê³a do poznaùskiego tvn24 (:
Jakie Âładne okreÂślenie – go³¹beczka :P
ByĂŚ moÂże dlatego wieczorem zamiast uÂżyĂŚ pÂłynu do kÂąpieli chciaÂłem kÂąpaĂŚ siĂŞ w paÂście do zĂŞbĂłw... ale moÂże powĂłd byÂł inny...
:hahaha:
By³o wzi¹Ì pani¹ Agatê z tego Œwiecka do Gelsenkirchen i ustawiÌ w widocznym miejscu!!! Jako kobieta... uosabiaj¹ca urod¹ greck¹ boginie by³aby muz¹ dla polskich pi³karzy i inspiracj¹ do zwyciêstwa!!!!
Ich chyba nic i nikt nie jest w stanie zainspirowaĂŚ :devil:
Widza zawsze w pierwszej fazie pociaga uroda, mam nadziejĂŞ z czasem na odkrycie czegoÂś jeszcze bardziej kuszacego.
Czego i wam i sobie (z racji czĂŞstych odwiedzin w wÂątku) ÂżyczĂŞ ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie ma co siĂŞ zaÂłamywaĂŚ, tylko ÂżyĂŚ nadziejÂą na lepsze jutro :lol2:

HERMEN - nie pani, a panna Agata :lol2: Przynajmniej wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazujÂą :lol2: ZwÂłaszcza niczym nieskrĂŞpowany serdeczny palec lewej rĂŞki :lol2:
Dzisiaj w red. rzÂądzi Arczi, ale moÂże i lepiej, bo przygnĂŞbiajÂący temat
A jednak stacja nie stawia tylko na dramaty, Sidorkiewicz nadawa³ dziœ relacjê znad Zalewu Zegrzyùskiego siedzia³ sobie na ³ódce :D

:mhm: Agata pĂłki co pewnie wypoczywa ... a dÂługi weekend trwa ... i potrwa jeszcze 2 dni ... I tak mnie od razu naszÂło wyobraÂżenie, Âże moÂże ekipa poznaĂąska teÂż tematykÂą Âżeglowania siĂŞ zajmie i jako punkt, z ktĂłrego bĂŞdÂą nadawaĂŚ relacje wybiera ... GopÂło :lol2: Nie wszystkim GopÂło musi siĂŞ podobaĂŚ. Tu nie odnajdÂą siĂŞ osoby, ktĂłre preferujÂą szpan i haÂłas - od tego sÂą Mazury ;) Ale za to moÂżna cieszyĂŚ oko krajobrazem, ktĂłry obfituje w piĂŞkne szuwary i piĂŞkne otoczenie leÂśne :lol2:
Ekipa mog³aby co prawda mieÌ ma³y problem z wyczarterowaniem jachtu kabinowego, ale jakaœ ³ódka, z której Agata w firmowym bikini mog³aby nadawaÌ relacje, na pewno by siê znalaz³a :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Black Jack pisze:Ekipa mog³aby co prawda mieÌ ma³y problem z wyczarterowaniem jachtu kabinowego, ale jakaœ ³ódka, z której Agata w firmowym bikini mog³aby nadawaÌ relacje, na pewno by siê znalaz³a :lol2:
Tak, tak, a potem przyjedzie ksi¹¿e Black Jack na bia³ym rumaku i bed¹ ¿yli d³ugo i szczeœliwie. A z reszt¹, czy ty na prawde s¹dzisz, ¿e Walter sypna³by kasa na firmowe bikini. :devil:

A wÂłaÂśnie, mam do Ciebie pytanko, Black, czy prowadzisz teÂż oddzielny kalendarzyk dla Agaty?
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak, tak, a potem przyjedzie ksi¹¿e Black Jack na bia³ym rumaku i bed¹ ¿yli d³ugo i szczeœliwie.
PodpÂłynĂŞ bialym jachtem 8) , bo brzegi nad jeziorem sÂą tak ''skonstruowane'', Âże mozna dostaĂŚ siĂŞ do nich bez groÂźby ugrzĂŞÂźniĂŞcia na brzegu :devil: i bĂŞdziemy Âżyli dÂługo i szczĂŞÂśliwie :lol2:
A wÂłaÂśnie, mam do Ciebie pytanko, Black, czy prowadzisz teÂż oddzielny kalendarzyk dla Agaty?
Jeszcze nie :neutral: Ale i bez tego mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże zarys dyÂżurĂłw wyglÂądaÂłby bardziej skÂąpo niÂż u Anity :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Widze, ze tu watek Agaty rozkwita :D
Wcale sie nie dziwie , bo i wedlug mnie dziewczyna ma w sobie "to cos". Mimo tego, ze jeszcze mloda (mam racje? :xx: ) to ma w sobie taka dostojnosc , klase i powage dojrzalej kobiety. Bardzo mi sie podoba. Piekna reglarna twarz, piekne wlosy, piekne oczy. A ten uwazany przez niektorych za zbyt niski glos - no coz, wg mnie bardzo sexy... :P
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wieku Agaty nikt z nas nie zna :D Ale widaĂŚ, Âże mÂłoda ;)
(...)Agata w firmowym bikini(...)
Koniecznie z widocznym logo TVN24 :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Koniecznie z widocznym logo TVN24
A to, to juÂż leÂży w gestii sponsora :lol2:

No dobra dosyĂŚ ÂżartĂłw ;) Ja naprawdĂŞ bym chciaÂł, Âżeby Agata czĂŞÂściej pojawiaÂła siĂŞ na wizji :( :(
ma w sobie taka dostojnosc , klase i powage dojrzalej kobiety. Bardzo mi sie podoba. Piekna reglarna twarz, piekne wlosy, piekne oczy. A ten uwazany przez niektorych za zbyt niski glos - no coz, wg mnie bardzo sexy... :P
PrzestaĂącie mi juÂż o tym przypominaĂŚ ( ;) ), bo oszalejĂŞ z tĂŞsknoty :( :( :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Ludzie s³uchajcie!!!! Siedzia³ sobie mój kumpel na dworcu Centralnym parê minut temu zerka³ jednym okiem na serwis tvn24 a¿ tu nagle Kuligowska zpowiada temat imienin Wa³êsy w Gdaùsku Oliwie i Agatê Tomaszewsk¹ :shock: :shock: W try miga mi pos³a³ sms z informacj¹ radosn¹ :jupi:
WidzĂŞ Âże rĂłwnieÂż siĂŞ tego nie spodziewaliÂście skoro Âżadna informacja jeszcze siĂŞ nie pojawiÂła :(
Ciekawe ile relacji jeszcze przewiduja bo to chyba dosyĂŚ waÂżne wydarzenie..
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŻe co, proszĂŞ? :shock: :shock: :shock: Gdzie oni mi tak daleko AgatĂŞ wywieÂźli :( :(
A co ich tak po ró¿nych regionach Polski rostrzelili :> W Gdaùsku brakuje reporterów :> Có¿ za po...gmatwana :aniol: stacja? I jak w takim chaosie œledziÌ karierê Agaty? :evil: Ale zaraz :mhm: ... przecie¿ wczeœniej te¿ ju¿ siê zdarza³o, ¿e reporterzy zmieniali lokalizacjê ... ale po kiego diab³a?!!! Ale jestem wœciek³y ... na siebie :twisted: No, ale sk¹d mog³em wiedzieÌ, ¿e Agata tak ni st¹d ni zow¹d w Gdaùsku dziœ wyl¹duje? :( Jak d³ugo trwaÌ mog¹ imieniny u Lecha :> Bêd¹ jeszcze relacje? :rydzyk:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Impra zaczyna siĂŞ tak na dobre o 17.
Nie siedzia³byœ przed kompem, to byœ Agatê w drugim ³¹czeniu przed chwil¹ zobaczy³ :jupi:

MoÂże wieczorkiem fotosiki zapodam :lol2:

Agata w prawie szmpaĂąskim nastroju ;)

Takie waÂżne sprawy to jak dla mnie moÂże relacjowaĂŚ :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie za³amuj mnie obie¿yœwiat :( Znaj¹c ¿ycie, kiedy bêdê ogl¹da³ serwis o 17-stej Agata nie bêdzie mia³a live'a :( nic nie poka¿¹ ... albo tylko to jak goœcie siê bawi¹ :( :(
obieÂżyÂświat pisze:
Agata w prawie szmpaĂąskim nastroju ;)
Jak to :> czy to oznacza, Âże Agata jest na imprezie i ma dostĂŞp do trunkĂłw? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], marcin3usb, pinokio81 i 13 gości