Marta Gordziewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

..a wczoraj spod samiuÂśkich Tater o jakiejÂś vicemiss Podhala oskarÂżonej o pobicie i skazanej na wiĂŞzienie :D

Szczerze powiedziawszy w tym duecie to Marta wygladaÂła jak miss :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

TeÂż to ogladaÂłem -powiedziaÂł bym Âże obie wypadÂły bardzo Âładnie.
Tylko Âże jednej na paĂąstwowym wikcie trochĂŞ urody ubĂŞdzie a drygiej na tvn-owskim raczej siĂŞ nie pogorszy
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tylko Âże jednej na paĂąstwowym wikcie trochĂŞ urody ubĂŞdzie a drygiej na tvn-owskim raczej siĂŞ nie pogorszy
Masz racjĂŞ,dobrze ,Âże mnie bardziej ta druga interesuje :aniol:
Dziwne,Âże wysÂłali Dariusza Prosieckiego taki kawal drogi skoro Marta jest w okolicy.. :roll:

MĂłwie o temacie tych wiatrĂłw w Zakopanem..w sumie czĂŞsto Marta tam bywa :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MĂłwie o temacie tych wiatrĂłw w Zakopanem..w sumie czĂŞsto Marta tam bywa :D
KiedyÂś Marta nadawaÂła relacjĂŞ z zakopanego i maÂło co jej nie zwiaÂło z przed kamery -moÂże nie chciaÂła tego powtarzaĂŚ :spiewa:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Dzisiaj by³o ju¿ bezpieczniej. Ca³¹ noc nadawa³a relacjê, ale ze studia. Strasznie du¿o pracuje ta moja Martunia. W nocy relacje o huraganie, widzia³em j¹ te¿ w Poranku, a teraz jeszcze mia³a materia³ w Prosto z Polski.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MiaÂła materiaÂł ale buzi nie pokazaÂła :rozglada: -chodzi o to Âże capsy chciaÂłem zrobiĂŚ .
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Mogê jedynie przypuszczaÌ, ¿e nie pokaza³a w³aœnie dlatego, ¿e ca³¹ noc by³a w pracy. A z kobietami to ró¿nie bywa: mo¿e pomyœla³a, ¿e bêdzie widaÌ zmêczenie na twarzy.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obawiam siĂŞ Âże ten materiaÂł nakrecono dzieĂą moÂże dwa wczeÂśniej .wczoraj podobna byÂła sytuacja z MagdalenÂą Hykawy Âże w dniu w ktĂłrym przesiedziaÂła caÂły dzieĂą na dworzu pojawiÂł sie jej materiaÂł w Prosto z polski
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Zaczynam siê denerwowaÌ, ¿e Marty tak d³ugo nie widzê. By³em kilka dni na nartach, ale œledzi³em tvn24 i nic. Mia³em nadziejê, ze dzisiaj po powrocie j¹ zobaczê, a tu nic, choÌ mo¿e dobrze, bo miasto nasze pod œniegiem i biedna Martunia musia³aby staÌ w nim po kolana i marzn¹Ì. A tego jej nie ¿yczê
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JeÂśli chodzi o dzisiaj,to moÂże lepiej Âże jej nie byÂło.WidziaÂłem relacjĂŞ Anny Seremak i wcale jej nie byÂło do Âśmiechu.Pewnie moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ jakiegoÂś reportarzu w prosto z polski
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Mia³eœ racjê Adam. materia³ martuni by³ dzisiaj w prosto z polski i nawet siê pokaza³a. Spacer ulic¹ rzeŸnicz¹ w Krakowie. Œniegu jednak nie uda³o jej siê unikn¹Ì. Ale taka chyba praca dziennikarza, ¿e niewa¿ne czy s³oùce czy deszcz trzeba pracowaÌ. Zastanawiam siê czy martunia ju¿ na sta³e pracowaÌ bêdzie w prosto z polski. Prawie codziennie robi materia³ do tego programu. I czy to oznacza, ze jej relacji na ¿ywo ju¿ nie bêdzie? ;( ;( ;(

I tylko przez tych kilkanaÂście sekund w materiale bĂŞdĂŞ mĂłgÂł jÂą oglÂądaĂŚ?

Tak byĂŚ nie moÂże. Niech szefowie stacji nie odbierajÂą mi jej twarzy, bo potrzebujĂŞ jej jak powietrza.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ZÂłoÂśliwie powiem Âże miaÂła bardzo ÂśmierdzÂący temat :spiewa: o ubojni w mieÂście. :rozglada:

Wiem ¿e taka praca mo¿e nie obfituje w czêst¹ obecnoœÌ na antenie ale za to jest bardziej ambitna
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tak byĂŚ nie moÂże. Niech szefowie stacji nie odbierajÂą mi jej twarzy, bo potrzebujĂŞ jej jak powietrza.
Faktycznie strasznie Jej maÂło,dziÂś w PzP na antenie byÂła widoczna moÂże 10 sekund,ale udaÂło mi siĂŞ JÂą 'zÂłapaĂŚ'..marne pocieszenie ale zawsze :spiewa: :

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No A dziÂś Marta rĂłwnieÂż w prosto z polski.
DziÂś miaÂła BOMBOWY temat

Obrazek
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Profesjonalizm w kaÂżdym calu. jej materiaÂł o budynku, ktĂłry ucierpiaÂł podczas burzy - super. jej materiaÂł o firmie ze skraÂżyska - jeszcze lepszy. Jest piĂŞkna. ChÂłopaki dziĂŞki za capsy. CjoĂŚ tyle mogĂŞ ja pooglÂądaĂŚ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], marcin3usb, Wojciech 35 xxx i 18 gości