[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

kamiiloo pisze: bo nie kaÂżdy ma odwage powiedzieĂŚ cos takiego w tv
Zastanawiam siĂŞ: odwaga, czy chĂŞĂŚ wygranej za wszelkÂą cenĂŞ. A tak trochĂŞ poza tematem, to ÂśmiaĂŚ mi siĂŞ chce z niektĂłrych ludzi - przychodzÂą na casting, a gdy zostanÂą odrzuceni, to pÂłaczÂą, biadolÂą, wpadajÂą w histeriĂŞ i depresjĂŞ. Bez przesady. W Âżyciu nie przejmowaÂłbym siĂŞ jakimÂś programem "w dwa miesiÂące zrobimy z ciebie gwiazdĂŞ", tak jak ta pani: "Dla niektĂłrych to tylko program, a dla niektĂłrych caÂłe Âżycie, chlip".
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

corner pisze:
kamiiloo pisze: bo nie kaÂżdy ma odwage powiedzieĂŚ cos takiego w tv
Zastanawiam siĂŞ: odwaga, czy chĂŞĂŚ wygranej za wszelkÂą cenĂŞ. A tak trochĂŞ poza tematem, to ÂśmiaĂŚ mi siĂŞ chce z niektĂłrych ludzi - przychodzÂą na casting, a gdy zostanÂą odrzuceni, to pÂłaczÂą, biadolÂą, wpadajÂą w histeriĂŞ i depresjĂŞ. Bez przesady. W Âżyciu nie przejmowaÂłbym siĂŞ jakimÂś programem "w dwa miesiÂące zrobimy z ciebie gwiazdĂŞ", tak jak ta pani: "Dla niektĂłrych to tylko program, a dla niektĂłrych caÂłe Âżycie, chlip".
no moze tez byc to drugie, ja tego nie wykluczam oczywiÂście, no ale ja z nim dziecinstwa nie spedzalm nie wiem jak byÂło ale jesli chcial ta historyjka zostac zapamietany to sie udalo
TVN innowacja i nowoczesność...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Program genialny Kinga rĂłwnieÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ na Âżywo ale jak rĂłwnieÂż kolejnego odcinka

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2007 6:12 am ]
strona juÂż aktywna


http://youcandance.onet.pl/
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

mks pisze:teraz odniosê sie do Niki która napsia³a, ze ten ch³opak taùcz¹cy zosta³ jej idolem. Przepraszam, ale myœla³em, ze jestescie troche wy¿ej w klasyfikacji osób znaj¹cych telewizje.. odwali³ taniec i kilka rzewnych s³ówek do kamery typu.. by³em biedny, tata mnie bi³ i sypia³em po piwnicach...
Nie jestem jakims znawcÂą telewizji, jestem ot przeciĂŞtnym widzem, ktĂłry jak ma czas i ochotĂŞ to od czaasu do czasu oglÂąda dane programy.
Patrzy³am dok³adnie na uczestników i ich taùce i moje zdanie jest takie, ¿e ten ch³opak, o którym wspomina³am "nie odwali³" jak to nazwa³es taùca, tylko zrobi³ to naprawdê rewelacyjnie. Przynjamniej takie jest moje skromne zdanie. ByÌ mo¿e Ty to odebra³es inaczej, bo jestes jakimœ znawc¹ taùca i wiesz lepiej jak powinno siê to zrobiÌ profesjonalnie :mhm: Zreszt¹ jak powiem tak, nie interesuje mnie to co powie ktoœ wielce uczony, i obeznany w temacie co jest dobre, a co z³e, i mam tu na mysli nie tylko taniec, ale i wszystkie dziedziny sztuki. To do widza dedykowane jest dzie³o, a nie g³ównie do krytyków i to widz decyduje co mu sie podoba, a co nie. Mi program YCD podoba³ sie od pocz¹tku do koùca, a Tobie nie, co jest rzecz¹ ca³kowicie normaln¹, ¿e coœ ma swoich zwolenników jak i oponentów. Dlatego nie wyra¿am zdziwienia, ¿e nie jesteœ pro, dziwi mnie tylko, ¿e sie dziwisz, ¿e nam siê podoba. No ale có¿, ja siê czasami dziwiê, dlaczego ludziom podoba siê Ranczo, albo M jak Mi³oœÌ. W ka¿dym b¹dz razie je¿eli ta formu³a programu Ciê wczoraj rozczarowa³a, to mo¿e bardziej Ci siê spodoba jak ju¿ bêd¹ relacje na ¿ywo. :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ObawiaÂłem siĂŞ, Âże bĂŞdÂą sÂłabe, tanie komentarze i nudni jurorzy. Na szczĂŞÂście myliÂłem siĂŞ, bo program okazaÂł siĂŞ bardzo dobry :D. Podoba mi siĂŞ realizacja i bardzo dobrze dobrane jury. O Kindze Rusin teÂż zÂłego sÂłowa powiedzieĂŚ nie mogĂŞ :D.
Tego chÂłopaka 11 - letniego widziaÂłem w niedzielĂŞ w DDTVN i jestem zachwycony. WidaĂŚ byÂło, Âże jurorzy troche mu nie wierzyli w to co mĂłwi, ale po taĂącu opadÂły im szczĂŞki. Szkoda, Âże jest za mÂłody na program, bo miaÂłby spore szanse :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mks wielki znawca siê znalaz³. :? Tylko widocznie nie wiesz, ¿e ten format stworzy³ ten sam facet co "Idola". I jak tu nie mog³o byÌ podobnych elementów? No tak, ale to TVN wszystko zgapi³. :lol: Taka jest Twoja obiektywnoœÌ - kolejny raz.
mks pisze:niektĂłrzy taĂączyli dobrze, a niektĂłrzy gieli sie jak pod prÂądem..
Dobrze, Âże wszyscy w "Idolu" Âświetnie Âśpiewali. :devil:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wg mnie - wydaje mi siĂŞ, Âże narazie nic nie moÂżna tak naprawdĂŞ konkretnego na temat tego programu powiedzieĂŚ. Poczekajmy cierpliwie aÂż ruszÂą programy na Âżywo i wtedy zobaczymy jak to wyglÂąda tak naprawdĂŞ. Obecnie bowiem to wydaje mi siĂŞ, Âże maÂło widaĂŚ. Kinga zdecydowanie inaczej myÂślĂŞ bĂŞdzie prezentowaĂŚ siĂŞ w programach "live" jak to juÂż pokazaÂła w TzG czy DDTVN.
Teraz to faktycznie - jest ale jakby jej nie byÂło :D
ZIMA
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wczorajszy program bardzo mi siĂŞ podobaÂł. MyÂślaÂłem, Âże bĂŞdzie nudny, a tu proszĂŞ. ÂŚwietne jury - ktĂłre umie dogadaĂŚ uczestnikÂą. DuÂżo profesjonalnych tancerzy, ktĂłrych wystĂŞp naprawdĂŞ robiÂł wraÂżenie. TrochĂŞ za maÂło ludzi "potrafiÂących taĂączyĂŚ inaczej" :devil: W idolu byÂło ich znacznie wiĂŞcej.

Bardzo dobre prowadzenia Kingi. Uwa¿am, i¿ lepsze od Marcina w idolu. Czo³ówka tez znakomita. Kolorowa, nowoczesna. Wró¿e temu programowi sukces. I tradycyjnie pytam - ktoœ wie jak z ogl¹dalnoœcia YCD?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

you can dance nie jest kopi¹ Idola. Wszyscy wiemy, ¿e oba programy s¹ na licencji, a ich twórc¹ jest ta sama osoba, wiêc trudno by³o unikn¹Ì podobieùstw obu tych programów. TVN nie zni¿y³by siê do poziomu Polsatu i nie skopiowa³by jego progrmów. Dla mnie rewelacja. A mks nic sie nigdy nie podoba³o. Jakie by³o moje zdziwienie gdy pochwali³ Sopot!!! Naprawdê nie spodziewa³em siê pochlebnych opinii od tej osoby. Mia³em du¿e obawy co do tego programu, a tu proszê!!! program wspania³y.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

Co tu duzo gadac - program BOMBA!!! juz sie martwielem ze tvn juz dal juz sobie spokoj i zszedl na psy no ale ten program to majstersztyk w kazdym calu:D:D super!!!!!!!
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

super program , kopia idola tylko , ¿e taneczna ale chyba siê sprawdzi³a nie chodzi o to , ¿e tvn skopiowa³ sam program tylko , ¿e program jest bliŸniaczo podobny. Jury jest bardzo udane :D moment eliminacji jest najlepszy bo niektóre osoby poprostu wymiataj¹ (z regó³y te które nie umiej¹ taùczyÌ) :P A Kinga siê chyba sprawdza chocia¿ jakoœ mi nie pasuje do tego typu programów wola³a bym zobaczyÌ kogoœ innego w roli prowadz¹cej np. Pawlovic
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Kinga bardzo dobrze wypada w tym programie. Coraz bardziej denerwuje mnie jury. Pani Weronika nie zna siê kompletnie na niczym, potrafi siê tylko wypowiedzieÌ w sprawie okularów przeciws³onecznych, ubrania albo urody. "I to tyle na razie ode mnie." Z kolei Agustin i Micha³ czêsto maj¹ ró¿ne zdania na temat jakiejœ osoby (w sumie to nic dziwnego), ale Agustin zawsze stawia na swoim, w ogóle nie przejmuj¹c siê zdaniem Micha³a. Mo¿e i jest przewodnicz¹cym, ale bez przesady.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

We Francji uczyĂŚ kandydatĂłw bĂŞdzie Wade Robson tak powiedzieli wczoraj w programie ;)

Znany z programu w MTV a takÂże ze wspoÂłpracy z Britney Spears i N'Sync i innymi gwiazdami 8)
Info z jego strony ;)
SO YOU THINK YOU CAN DANCE - POLAND

Wade Robson was in Paris, France on the 24th & 25th of August to participate in the boot camp auditions and help choose Poland’s top 16 dancers.
Program bardzo fajny a za ile gdzieÂś tak bĂŞdÂą programy juÂż na Âżywo ???
Ostatnio zmieniony czwartek 13 wrz 2007, 13:57 przez ktos, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ktos pisze:(...)

Program bardzo fajny a za ile gdzieÂś tak bĂŞdÂą programy juÂż na Âżywo ???
GdzieÂś sÂłyszaÂłem - nie wiem na ile to prawda, Âże od 10 paÂździernika :D
ZIMA
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

To fajnie ;) Wtedy pewno wiĂŞcej ludzi bĂŞdzie oglÂądaĂŚ program 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości