Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

heheheh ja odczuwam to sam niewazne ile mam nauki wtedy, jak jest ogniwo rzucam wszystko i tylko na to patzre hehehe, tez jestem uzalezniony, tyle tylko ze wcale nie mam ochoty leczyc sie z tego uzaleznienia bo to calkiem fajny nalog, chyba najlepszy z mozliwych :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

ja te.z nie mam ochoty sie z tego naÂłogu leczyĂŚ :wink:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja nawet wrecz przeciwnie ja che jerscez poglebiac uzaleznienie, ale coraz wiecej ludzi z tegfo co slysze przekonuje sie do szczuki :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

tylko jak program sie skonczy to trzeba bedzie sie leczyc przymusowo, choĂŚ mam nadzieje ze do tego nie dojdzie, a jezeli tak to moze inaczej w tvn wykorzystaja KaziĂŞ, bo to super kobieta jest :) :) :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a doceniaja ja ci ktorzyu to rozumiejaheheheheh, ja jestem pewien ze ja wtkorzystaja bo bylo by szkoda zmarnowac potencial kazi, w teleturnieju wielu jej nei docenie bo niepotrfia zrozumiec z eona wykonuje zadanie kazdy ja utozsamia z jej dogryzaniem a to tylko poza i praca :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

ja nie rozumiem jak mozna nazywaĂŚ to co robi Kazia dogryzaniem, przeciez ona jest tylko w uroczy sposĂłb ironiczna, a dzisiaj nawet jeden facet stwierdziÂł ze jest w raju, czyli tak od srodka chyba jest ok, bardzo miÂło :) :) a to co widzimy to rezyseria, zgodzisz sie chyba z tym no nie? :wink:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj ja sie czulem cudownie w studiu bo atmosfera i cala ekipa byly wspaniale naprawde tak wspanialych ludzi zadko mozna spotkac kazdy nam pomagal i skjakali doslownie wokol nas a kaziunia cudowna :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

no jasne zgadzam sie w 100%ze kazia jest cudowna, choc jej nie poznaÂłam, ale mam kobieca intuicje :lol: :lol: Dzisiaj daÂła czadu z hasÂłami feliks -feliksa, ale facet sie smiaÂł. A jak byÂło w waszej druzynie lepiej traktowaÂła chÂłopakĂłw czy dziewczyny? czy moze rĂłwno? :?:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

u ans wszytski porowno traktowala a zauwazylas ze zawsez sa 3 dziewczyny i 5 chlopakow nie wiem dlaczegop
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

zauwazyÂłam, czasem teÂż sa dwie dziewczyny i reszta chÂłopcy, ale moÂże niektĂłrzy chÂłopcy to babki? Kazia powiedziaÂła w jakimÂś wywiadzie, Âże kobiet jest mniej i jeszcze same sie eliminuja. Mam wraÂżenie, ze zÂłosci sie na dziewczyny kiedy eliminuja faceta, ktĂłry faktycznie jest najmocniejszy. Generalnie chyba sie zÂłosci jak sÂłabe ogniwa eliminuja mocnego, ale co moze zrobic :) moze tylko to skomentowaĂŚ. Tak jak dzisiaj jeden sÂłaby chciaÂł byc litosciwy i podpowiedziaÂł drugiemu, a ona: to nie byÂło twoje pytanie nie zaliczam. Ta scena byÂła zupeÂłnie jak ze szkoÂły. bardzo zabawna :lol: :lol:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

now alsnie pierwszy raz cos takiego pokazali bardzo mnie zdziwila ta scena ale pozytywnie heheheh bo nowe ujecia zoabzcylismy niespotykane dotenczas :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

bo to taki zupeÂłnie naturalny odruch, jak cos wiemy to mĂłwimy to, ale nie zawsze mozna. A w waszej zaÂłodze tez ktos komus podpowiadaÂł? Fajna byÂłaby jeszcze scena gdyby ten facet ktĂłry mĂłgÂł odejÂśc sie wyeliminowaÂł, a jak go kazia namawiaÂła goraco. A i tak odpadÂł i to zupeÂłnie w klasycznym stylu. :) :) :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no co ty zapowiedzaili nam i powtarzali to mnnostwo razy z eniemozemy odpowiadac na nieswoje ptytania to bylo jak nasz dekalog tam hehehe a ja msyalem o tym czy jesli mialbym mozliwosc odejsc samemu i chyba bym to zrobil niw eim tak msyle :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

nie zapominaj o Kazi :) :) ona wystepuje dla ciebie i dla mnie :wink: i dla innych wielbicieli
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

nie zapominaj o Kazi :) :) ona wystepuje dla ciebie i dla mnie :wink: i dla innych wielbicieli
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości