Marcin Żebrowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

Po kilkudniowym urlopie musi się na nowo rozkręcić :D
Dajmy Marcinowi jeden dzień maks a jutro już będzie taki jak wcześniej. Może nawet pojawi się w porankach ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

też to zauważyłam. Chyba te kilka dni urlopu mu nie wystarczyły. Chociaż wcale nie było tak źle, tylko wyglądał na zaspanego.

Ale przyznam, ze nieźle się ucieszyłam gdy go zobaczyłam.
A moze bd prowadził dziś Dzień po dniu? :D
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

pixie pisze:też to zauważyłam. Chyba te kilka dni urlopu mu nie wystarczyły. Chociaż wcale nie było tak źle, tylko wyglądał na zaspanego.

Ale przyznam, ze nieźle się ucieszyłam gdy go zobaczyłam.
A moze bd prowadził dziś Dzień po dniu? :D
Raczej poprowadzi "Dpd" bo nie ma innego kandydata. Pan Jacoń był dziś w "Dnż" i "PzP", współprowadzącej "PiŚ" nie ma, więc zostaje Marcin.
Ja się zasmuciłem i ucieszyłem : Zasmuciłem, bo to oznacza urlop brak Dagmary na 2 tyg. , a ucieszyłem, bo prowadzi Marcin ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

filipek24 pisze:
pixie pisze:też to zauważyłam. Chyba te kilka dni urlopu mu nie wystarczyły. Chociaż wcale nie było tak źle, tylko wyglądał na zaspanego.

Ale przyznam, ze nieźle się ucieszyłam gdy go zobaczyłam.
A moze bd prowadził dziś Dzień po dniu? :D
Raczej poprowadzi "Dpd" bo nie ma innego kandydata. Pan Jacoń był dziś w "Dnż" i "PzP", współprowadzącej "PiŚ" nie ma, więc zostaje Marcin.
Ja się zasmuciłem i ucieszyłem : Zasmuciłem, bo to oznacza urlop brak Dagmary na 2 tyg. , a ucieszyłem, bo prowadzi Marcin ;)
Ja nie umiem wybrać kogo bardziej lubie - Marcina czy Dagmare..
A Dzień po dniu dzisiaj napewno obejrze.
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Fuxiasty »

filipek24 pisze:Zasmuciłem, bo to oznacza urlop brak Dagmary na 2 tyg.
Skąd ta pewność? Czy urlopy są tylko tygodniowe lub dwutygodniowe?
Mam nadzieję, że Dagmara pojawi się szybciej niż po dwóch tygodniach. Liczę na poniedziałkowy powrót, czyli po 10 dniach przerwy. :)
filipek24 pisze:Raczej poprowadzi "Dpd" bo nie ma innego kandydata. Pan Jacoń był dziś w "Dnż" i "PzP", współprowadzącej "PiŚ" nie ma, więc zostaje Marcin.
Zgadza się. Można to było również wywnioskować po pożegnaniu Marcina w Polska i Świat.
pixie pisze:A Dzień po dniu dzisiaj napewno obejrze.
Ja także. ;)
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: fanka rymana »

Czy ktos z was zna moze metryke Pana Marcina?? duzo szukalam,ale niestety nie znalazlam.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wystarczyło wejść na tvn24.pl :>
Marcin Żebrowski przygodę z tym niezwykłym zawodem rozpoczął w 1997 roku od notatki na jednej z ostatnich stron „Dziennika Bałtyckiego”. Przez następne kilka lat, studiując filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim, przechodził z oddziału w Gdyni, przez redakcję sopocką, aż do centrali w Gdańsku. Po kilku latach zdradził „DB” i postanowił spróbować sił w tygodniku „Gość Niedzielny”. Do „Dziennika Bałtyckiego” wrócił po roku aby zająć się dodatkiem „Trójmiasto” i pokierować działem reporterów. Od 2007 roku pracuje w TVN24.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: fanka rymana »

Camilo chodzilo mi o jego rok urodzenia a na tvn24 niestety nie pisze ani nigdzie. ;(
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

@fanka rymana, trzeba było doprecyzować, że chodzi o metryczkę urodzenia.
Rocznik 78'. Dokładnie 14 marca.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: fanka rymana »

Dziękuje Ci bardzo Camilo
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: bartek09 »

No nie... Dzisiaj to już ktoś przeszedł samego siebie. W lewym dolnym rogu ekranu zapowiedź Poranka: Prowadzi Michal Zebrowski. :shock:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: piotrek888 »

bartek09 pisze:No nie... Dzisiaj to już ktoś przeszedł samego siebie. W lewym dolnym rogu ekranu zapowiedź Poranka: Prowadzi Michal Zebrowski. :shock:
Może nie mogli się zdecydować, może pół poranka dla Marcina, pół dla Michała :hahaha: albo to Miecugow pisał belkę :D
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Fuxiasty »

piotrek888 pisze:
bartek09 pisze:No nie... Dzisiaj to już ktoś przeszedł samego siebie. W lewym dolnym rogu ekranu zapowiedź Poranka: Prowadzi Michal Zebrowski. :shock:
Może nie mogli się zdecydować, może pół poranka dla Marcina, pół dla Michała :hahaha: albo to Miecugow pisał belkę :D
Błąd został na szczęście poprawiony - teraz jest w porządku. ;)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

Właśnie się pokazało - zmienili. Marcin było. No ja bym się wkurzyła x/
Ja to zapamiętałam za pierwszym razem a im jest trudno? Napewno bd oglądać, straznie się ucieszyłam gdy to przeczytałam.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

Nie no..te dzisiejsze dialogi Marcina z Katarzyną o krokodylach i disneylandzie mnie zabijają :lol2: hahaha
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości