[TVN] Sport i Pogoda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A widzieliÂście dziÂś "Sport"? ÂŻenada miesiÂąca! Tylko krĂłtka relacja Kalinowskiego z Niemiec, mĂłwiÂł o meczu Polska-Ekwador. Praktycznie ani sÂłowa o otwarciu mistrzostw, o meczu Niemcy-Kostaryka i aktualnym wyniku...
To siĂŞ popisali, taki dzieĂą i taka bÂłazenada. Jak dalej tak pĂłjdzie, to niech w ogĂłle zrezygnujÂą z emisji tego programu. PoÂłowa to zaproszenie na "Sport" w TVN24 i relacja o tym, Âże kibice nic nie zbroili jeszcze. :uhh: Nieeeee! :x
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Czy wraz ze startem nowego kana³u sportowego Sport po Faktach przeniesie siê do nowego studia? Wed³ug mnie raczej nie, bo pomimo startu kana³u Meteo Prognozê po Faktach przeniesiono do g³ównego studia. Wiêc chyba prêdzej przenios¹ serwis sportowy TVN24. A jak Wy myœlicie? :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PrzeniosÂą, bo teraz jest nieÂładnie. JuÂż serwisy TVN24 lepiej wyglÂądajÂą. :uhh:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mam nadziejĂŞ, Âże przeniosÂą, bo w nowym studiu "Soprt" po "Faktach" znacznie lepiej by wyglÂądaÂł niÂż przed tym ekranem. :) I powinni teÂż popracowaĂŚ nad tym Âżeby byÂło troszkĂŞ wiĂŞcej informacji, a nie 2 minuty i do widzenia. Ale to chyba marzenia. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Napewno sport w tym nowym studiu wygladaÂłby lepiej - ale watpiĂŞ by to sie jednak satÂło bo wtedy juz od poczatku pogoda byÂłaby w studiu tvn meteo.. ale poczekamy zobaczymy.. sport z nowego studia wygladaÂłby znacznie lepiej... :lol: :lol: A co do treÂści to rzeczywiÂście maÂło jest jej w faktach sportowych...
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Sport i Pogoda

Post autor: ~ »

Co ten TVN kombinuje? Znowu sport jest zaraz po faktach a dopiero potem jest pogoda. Wiecie moÂże coÂś na ten temat?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale dziÂś byÂło to jednorazowo. Prezenter po "Sporcie" powiedziaÂł, Âże z powodu "Debaty" na TVN24 nie bĂŞdzie sportu, wiĂŞc pewnie dlatego. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

pawell pisze:Ale dziÂś byÂło to jednorazowo. Prezenter po "Sporcie" powiedziaÂł, Âże z powodu "Debaty" na TVN24 nie bĂŞdzie sportu, wiĂŞc pewnie dlatego. :)
AleÂż skÂąd!
Tak jest juÂż od kilku dni...
Tutaj bêdê bardzo krytyczny wobec TVN i powiem, ¿e sobie jaja robi, bo na logikê bior¹c, najpierw puszcza siê chyba program z wiêksz¹ ogl¹dalnoœci¹, a potem z mniejsz¹! Jeœli robi siê odwrotnie, to odnosi siê wra¿enie, ¿e ktoœ chce mnie przytrzymaÌ na si³ê przy TV i niejako ka¿e mi ogl¹daÌ sport w oczekiwaniu na pogodê. Oczywiœcie przy okazji i parê durnych reklam... Gdy nast¹pi³a zamiana to siê bardzo cieszy³em, ale teraz gdy znów jest to samo, to siê wielce zdenerwowa³em i mówiê nie ma g³upich. Zaraz po faktach bêdê zmienia³ kana³. Ale ju¿ nie d³ugo, bo od 28 paŸdziernika to ja bêdê ju¿ ogl¹da³ pogodê na innym kanale ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To przepraszam, bo dziœ chyba od paru dni zosta³em na TVN po "Faktach". :) I faktycznie w programie na oficjalnej stronie TVN jest najpierw Sport, a nastêpnie pogoda. :roll: No có¿ i trzeba tu skrytykowaÌ TVN za niezdecydowanie. :? Po co w takim razie w lipcu odwrócili kolejnoœÌ tych audycji? Po to aby po ponad 2 miesi¹cach znów zmieniÌ? :nie:

P.S. Dla mnie teÂż lepiej byÂło gdy najpierw nadawano pogodĂŞ.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wczoraj po Faktach niestety przegapiÂłem PogodĂŞ, bo myÂślaÂłem, Âże juÂż byÂła, a jak sie okazuje znowu przestawili czas nadawania Pogody ze Sportem. Dzisiaj juÂż oglÂądaÂłem po Faktach TVN caÂły czas i udaÂło mi sie zobaczyĂŚ prognozĂŞ. Troche dziwnie, Âże znowu poprzestawiali. Powinni ustawiĂŚ raz a dobrze, a nie zmieniaĂŚ.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z punktu widzenia TVN, to jednak lepsze zagranie. Po Pogodzie bardzo du¿o ludzi prze³¹cza³o kana³ i "Sport" mia³ ju¿ s³ab¹ widowniê. A tak, wielu widzów ogl¹da "Sport" w oczekiwaniu na Prognozê. I co wa¿ne, mog³o byÌ tak, ¿e po pogodzie du¿o osób prze³¹cza³o na "Wiadomoœci", teraz ju¿ nie bêdzie im siê op³aca³o...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Marcin pisze:Z punktu widzenia TVN, to jednak lepsze zagranie. Po Pogodzie bardzo du¿o ludzi prze³¹cza³o kana³ i "Sport" mia³ ju¿ s³ab¹ widowniê. A tak, wielu widzów ogl¹da "Sport" w oczekiwaniu na Prognozê.
S¹ w b³êdzie.... bo ja ich olewam i ju¿ po faktach zmieniam kana³ ;)
A pozostaÂłych, w akcie protestu gorÂąco do tego samego namawiam.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

mĂłgÂłby ktoÂś wymieniĂŚ wszystkich aktualnie prowadzÂących Sport?

Co do dzisiejszej pogody to jakaÂś dziwna mi sie wydawaÂła: wszystkie mapy byÂły prezentowane na ekranie, z tego co pamiĂŞtam (chyba Âże "przespaÂłem") nie byÂło pogody na nastĂŞpne dni

dzisiaj byÂła pogoda na wybory ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

CzĂŞsto tak jest, Âże jeÂśli jest pogoda szesnastodniowa to nie ma pogody na nastĂŞpnie dni wogĂłle, albo sÂą tylko na dwa nastĂŞpne.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

~ pisze:mĂłgÂłby ktoÂś wymieniĂŚ wszystkich aktualnie prowadzÂących Sport?
Chodzi ci o Sport po Faktach? :>
Piotr Salak, Klaudia Carlos, Wojciech ZawioÂła i Sergiusz Ryczel.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości