[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wykonano na zlecenie ArO.
:D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie no, niezÂłe. :D :D :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A zauwaÂżyÂł ktoÂś wczoraj zmianĂŞ w "Teleexpressie" :?: Adriana Niecko w nowej, bardziej mÂłodzieÂżowej fryzurze ubrana w jeansowÂą kurteczkĂŞ, a na stoliku miaÂła wielki kubek z czymÂś do picia. Przyznam, ze nie podoba mi sie takie cos. ChcÂą ten program zrobiĂŚ bardziej na ludzie :?: PrzecieÂż juÂż jest wystarczajÂąco. Jeszcze trochĂŞ i Ada bĂŞdzie sobie na kanapie lezaÂła przedstawiajÂąc informacje :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Bardzo lubie Ade. Jest wyj¹tkow¹ kobiet¹......i chyba dla niej zacz¹³êm ogl¹daÌ Teleexpress. Mimo i¿ prowadzi razdko czêœciej ni¿ kiedyœ i z wiêksz¹ uwagê œledze ten program.

I na pewno wpÂływ majÂą tu poprzedzajÂące Teleexpress Fakty PopoÂłudniowe w TVN.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ta baba jest beznadziejna. Nie tylko bĂŞdÂąleÂżeĂŚ, ale i taĂączyĂŚ kankana. Ten program od zawsze byÂł dziecinadÂą. Zawsze zamiast Teleexpressu od wrzeÂśnia 2004 wybieram "Fakty popoÂłudniowe". Ciut dÂłuÂższe, wiĂŞcej sensownych informacji, lepsza oprawa graficzna i Âświetne prezenterki - Anita Werner i Patrycja Redo. MateriaÂły teÂż sÂą OK. Teleexpress poprostu wysiada. :?

Do Faustusa: Wiem, ¿e zaraz zaczniesz beb³aÌ, ¿e siê kompromitujê i wiem, ¿e Teleexpress ma wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ i wiem, ¿e powiesz, ¿e Teleexpress jest powa¿ny. :x
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Owszem jest mniej powaÂżny i info z polityki czĂŞsto prezentowane sÂą w sposĂłb 'z przekÂąsem' ale to jest fajne. I ma chcarakter ogĂłlnie bardziej podchodzÂący pod Kalejdoskop TVN24.


marcin_pabianice pisze: Zawsze zamiast Teleexpressu od wrzeÂśnia 2004 wybieram "Fakty popoÂłudniowe". Ciut dÂłuÂższe, wiĂŞcej sensownych informacji, lepsza oprawa graficzna i Âświetne prezenterki - Anita Werner i Patrycja Redo. MateriaÂły teÂż sÂą OK.
Ja Telexpress w³±czam bo zaczyna siê równo po zakoñczeniu Faktów w celach relaksacyjnych. Bo info zbieram te¿ przede wszystkim z FAKTÓW POPO£UDNIOWYCH.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale jakby Kammel mia³ prowadziÌ Teleexpress na le¿¹co a do tego w bieliŸnie to bym sie nie pogniewa³ :mrgreen: :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

marcin_pabianice pisze:Ta baba jest beznadziejna. Nie tylko bĂŞdÂąleÂżeĂŚ, ale i taĂączyĂŚ kankana. Ten program od zawsze byÂł dziecinadÂą. Zawsze zamiast Teleexpressu od wrzeÂśnia 2004 wybieram "Fakty popoÂłudniowe". Ciut dÂłuÂższe, wiĂŞcej sensownych informacji, lepsza oprawa graficzna i Âświetne prezenterki - Anita Werner i Patrycja Redo. MateriaÂły teÂż sÂą OK. Teleexpress poprostu wysiada. :?

Do Faustusa: Wiem, ¿e zaraz zaczniesz beb³aÌ, ¿e siê kompromitujê i wiem, ¿e Teleexpress ma wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ i wiem, ¿e powiesz, ¿e Teleexpress jest powa¿ny. :x
Nie chce mi sie kolejny raz kÂłociĂŚ wiec powiem, ze popoÂłudniowe Fakty sÂą daleko aleko za "Teleexpressem" ktĂłry nawet nie wiem ilokkrotnie wiecej ma widzĂłw.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fakty popoÂłudniowe sÂądaleko za Teleexpresem??? A to Ci dobre. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Chyba jedynie pod wzglĂŞdem ogladanlnoÂści. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tez, ale nie tylko. W ogole chyba Ty nie rozumiesz programu jakim jest "Teleexpress" skoro porownujesz. Gdy Wernerowa czyta trzeciego newsa to Chmielowska jest przy dziesiÂątym.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂże niech od razu czytajÂą tylko zapowiedzi - po co komu materiaÂł. :D Z zapowiedzi wiadomo o co biega, a reszty moÂżna siĂŞ domyÂśleĂŚ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie wiem czy zauwa¿y³eœ Marcinie ale ekipa Faktów jeszcze rok temu naœladowa³a Teleexpress - zale¿a³o im na takim szybkim przegl¹dzie dnia, z ³¹czeniami na ¿ywo etc. Tylko jak zwykle nic im z tego nie wysz³o. Zrozum równie¿, ¿e w obecniej formie Teleexpress nadawany jest od 18 lat i nikomu nie zdo g³owy aby to zmieniaÌ. To ma byÌ program luŸniejszy np od Wiadomosci czy Panoramy, gromadz¹cy m³odszych widzów (z t¹d min. Sierocki i spó³ka), z prezenterami, którzy od czasu do czaus puszcz¹ w stronê widza oko, lub zrobi¹ jakiœ kawa³. Ba - kiedyœ mówi³ "sie ma" ewentualnei "czeœÌ".
Ale do Ciebie chyba to nie dociera. UczepiÂłeÂś siĂŞ BĂłg jedne wie czego i bzdury wypiszujesz, ewentualnie prĂłbujesz odgrzewaĂŚ temat.

Nota bene takÂą formuÂłe programu akceptujÂą miliony w tym kraju.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze: To ma byÌ program luŸniejszy np od Wiadomosci czy Panoramy, gromadz¹cy m³odszych widzów (z t¹d min. Sierocki i spó³ka)


Sierocki i m³odzi ludzie. To ja chyba powinienem ju¿ iœÌ na emeryture a studia skloùczyÌ na Uniwersytecie3Pokolenia.

Tylko oglÂądalnoÂściÂą bija FaktyPopoÂłudniowe. A to teÂż z tego Âże pora 17 jest tak samo ÂświĂŞta jak 19.30 No i OrÂłoÂś teÂż robi swoje choĂŚ czasami jest tragiczny i nie wiem kogo poza sobÂą ma bawiĂŚ :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

tobi pisze: Uniwersytecie3Pokolenia.
3 wieku :devil: :devil: :devil:
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ta jasne Tobi - akurat mamy w Polsce 6 milionów (a czasami wiêcej) bezmyœlnych osób zaprogramowanych na 17.00. tak siê ks³¹da, ¿e ludzie lubi¹ ten program i chyba musisz siê z tym pogodziÌ.
Kwiatek brawo, dziwie siĂŞ tylko czemu nasz Tobi nazwĂŞ pomyliÂł.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:tylko czemu nasz Tobi nazwĂŞ pomyliÂł.
Nasz Tobi. oh dziĂŞkuje :lol:
PomyliÂł siĂŞ...przyznaje siĂŞ i sam nie wiem czemu. MoÂże czsami za duÂżo i o zbyt wielu rzeczach naraz myÂśle :lol: :lol: :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 3 gości