Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Przepraszam bardzo oprĂłcz Marcina jest Anitka i ten nieszczĂŞsny ryman i od dÂłuÂższego czasu tak byÂło.

W telewizji nie podaje siĂŞ oficjalnie, Âże znikasz z programu. Po prostu nie wpisuje siĂŞ go do grafiku i jest po sprawie. Tak przecieÂż koĂączyÂło wiele osĂłb. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dlaczego niby od razu mieli go wciskaĂŚ do gÂł. wydania faktĂłw.
Wszyscy zaczynali w tvn24 a potem stopniowo przechodzili kolejne etapy.
(Anitka i nieszczĂŞsny ryman)
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

To co, wrĂłciÂła w piÂątek, a potem jÂą wywalili? To bez sensu.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To dlaczego wrĂłciÂła tylko na piÂątek :?: :?: :?: :cry: :cry: :cry:
Ja nie mĂłwiĂŞ, ze jÂą wyrzucili. Po prostu staje siĂŞ to wszystko coraz mniej jasne i jest bardzo duÂżo niewiadomych i znakĂłw zapytania.
Tak jak kamuii napisaÂł w innym wÂątku "w paĂąstwie walterĂłw dzieje siĂŞ Âźle". :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Po prostu panuje tam wielki burdel i mieszaj¹ siê ró¿ne grupy interesów.
Tak jak kamuii napisaÂła"kolesiostwo i nepotyzm"
Ostatnio zmieniony sobota 21 sie 2004, 17:02 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe michos dziĂŞki za zgode z mojÂą opiniÂą ale tak na przyszÂło?ĂŚ to "NAPISAÂŁA" kamuii :):)
no wlasnie jest jeszcze Ryman i jak wroci to ewnetualnie on ma wiĂŞksze prawo zasiadac w fotelu prezentera niÂż Kajdanowicz a poza tym szansa zostaÂła mu dana sprawdza sie jako reporter ale z "faktĂłw" won jest zbyt sztywny i to nie jest jego 1 wydanie gdzie jest to normalne.A jak chca koniecznie kogos z TVN24 to jest jeszze KalcszyĂąska Kondratowicz i przede wszystkim :roll: :oops: ZIEMIEC ;):) i tylko na 1 dzien a nie od razu caÂły weekend
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Widzowie siĂŞ juÂż pogubiÂą od tych nowych twarzy. :twisted: :twisted:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no dlatego uwa¿am ze powinni zostaÌ Marcin z Anita jak musz¹ dawaÌ kogos jeszcze to Rymana a niech eksperymentuj¹ sobie w faktach popo³ódniowych
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PeÂłna zgoda i niech nie dajÂą kogoÂś jeszcze no ale jak marcin bĂŞdzie dalej w takim stanie no to nie ma rady.
Anitka przecieÂż teÂż dopiero po 0,5 roku przeszÂła na 19.00 a kajdanowicz od razu tak nagle. Gdzie im siĂŞ tak spieszy. :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry: :?: :?:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

na ukÂłady nie ma rady :twisted: :twisted:
a co do Marcina to moÂżemy miec tylko nadzieje ze jego zly wyglÂąd to tylko efekt dalszej terapii a nie pogorszenia stanu zdrowia
Android <3
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Tak czytajÂąc te posty 'fanĂłw" Anity Werner chwilami szlak mnie trafia... Najepiej to pewnie by byÂło gdyby prowadziÂła FAKTY nonostop? Rozumiem WaszÂą sympatiĂŞ do niej, ale nie przesadzajcie! Nie ma powodu do robienia "histerii", Âże pojawiÂła siĂŞ w piÂątek, a potem juz jej nie byÂło...
A Kajdanowicz caÂłkiem dobrze prowadzi FAKTY. Czasem siĂŞ pomyli, ale jest ok.
Nie s±dze aby Bogadana Rymanowskiego odsunêli od FAKTÓW (to tak na marginesie). Od wrze¶nia FAKTY pewnie bêdzie prowadzi³ najczê¶ciej. To on "zaj±³" miejsce Lisa gdy go zabrak³o...

P.S Nikogo nie chciaÂłem swoim postem uraziĂŚ...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Kaseta, nie czytasz forum. Nie byÂłoby doobrze, gdyby non-stp prowadziÂła fakty, bo wtedy nie byÂłoby tych emocji, wyczekiwania na weekend. CoÂś takiego bardzo wyraÂźnie podkreÂślaÂł Black. Gdyby prowadziÂła non-stop "nasyciÂłby" sie niÂą i przestaÂła by go interesowaĂŚ. Tak przynajmniej twierdzi.
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no to niech tak zrobia- chlopaki sie nasyca i bedziemy miec spokoj... :lol: :lol: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Filip masz 100 % racji wcale nie chce Anity oglÂądaĂŚ codziennie 4 dni Marcin 3 dni Anita :) wtedy jest nastrĂłj ozcekiwania na 1 i 2 a poza tym wykoĂączyÂła by siĂŞ
A i Kaseta, Kajdanowicz wcale dobrze nie prowadzi faktów i nie chodzi tu o pomy³ki bo one zda¿aj¹ siê nawet profesjonalistom tylko o to ¿e on jest jak Grzegorz Kajdanowicz sztywny i stremowany niestety.Za pierwszym razem oki ka¿dy by siê denerwowa³ ale on ju¿ nie jest nowicjuszem i napewno nie materia³em na gwiazdê. Niech sprobuj¹ wylansowaÌ kogoœ innego (Ziemca np. :):) ( przsytojny i fajnie prowazdzi chêtnie bym na niego popatrzy³a 1 dzien w tygodniu o 19.00:) ) ale najpierw w faktach popo³ódniowych a potem dopiero w g³ównych i przez 1 dzieù a nie przez 2 i to jeszcze kosztem kogoœ kto jest lepszy bardziej profesjonalny i lubiany.
Android <3
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

doktorfaustus1 pisze:Kubuœ Puchatek jest bardzo z³oœliw¹ osóbk¹ -niby taki s³odzitki, sam miodzik, tylko palce lizaÌ.. Có¿, chyba ma wiêcej wspólnego z osami lub szerszeniami, a nie poczciwymi i pracowitymi pszczó³kami. Podobnie jak tamte jest z³oœliwy, nieprzyjemny oraz ¿ywi siê padlin¹ i innym paskudztwem.


:shock: :cry: Nie rĂłbcie z Kubusia Puchatka potwora! PrzyznajĂŞ, moÂże troszkĂŞ przesadziÂłem, nawet automaty majÂą uczucia, mogÂłem tym uraziĂŚ pana Kajdanowicza – przepraszam i okazujĂŞ skruchĂŞ (dziÂś to dostaÂłem na pokutĂŞ!). To byÂło brudne zagranie z mojej strony, sam brzydzĂŞ siĂŞ takim postĂŞpowaniem!
WiĂŞc jako miÂś rozliczony ze swoim sumieniem, usprawiedliwiam siĂŞ, Âże do stwierdzenia powyÂższych wnioskĂłw natchnĂŞÂła mnie zaistniaÂła sytuacja, bardzo niejasna! Nawet najbardziej cierpliwemu misowi, w koĂącu nerwy puszczajÂą, a wtedy wypisuje to, co mu podpowiada jego serce, a nie sÂłucha wcale rozumu – dopiero po czasie! MyÂślĂŞ, Âże to normalnyodruch, krew siĂŞ we mnie zagotowaÂła, kiedy oglÂądaÂłem Fakty, a w fotel ,,wbijaÂł’’ siĂŞ jakiÂś wÂątpliwy mÂądrala, mylÂący siĂŞ zresztÂą nagminnie. Owszem ludziom trzeba daĂŚ szansĂŞ zaprezentowania siĂŞ, ale póŸniej trzeba wyciÂągn¹Ì wnioski, zastanowiĂŚ siĂŞ, czy warto coÂś ciÂągn¹Ì dalej – to sÂłowa skierowane do odkrywcy Kajdanowicza – prezentera! Wiele bym daÂł, Âżeby to juÂż byÂł wrzesieĂą (choĂŚ nie lubiĂŞ tego miesiÂąca), Âżeby sytuacja juÂż siĂŞ piĂŞknie wyklarowaÂła, zwÂłaszcza rozkÂład dyÂżurĂłw w Faktach. Ale obawiam siĂŞ, Âże to nigdy nie nastÂąpi, a niedÂługo pewnie (tutaj oÂświeciÂł mnie mĂłj znajomy) na stanowisku prezentera zobaczymy, np.: Sianeckiego, KijowskÂą, Batera, itd. :wink:
No nie wiem, ale jakoÂś mi ten typek nie pasuje do roli prezentera, jako reporter niech rzÂądzi na wieki, ale weekendowe Fakty majÂą naleÂżeĂŚ do Anitki! :lol: :!: Amen.
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Grzegorz Kajdanowisz nawet fajnie prowadzi fakty , ale widac jeszcze po nim maÂła tremĂŞ :?
_________________
wkrĂłtce to siĂŞ zmieni
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jak w jednym poscie nazwaÂłam Kajdanowicza imbecylem to usÂłyszaÂłam ze nie powinnam tak robiĂŚ bo nawet go nie znam i jest to obrzucanie go inwektywami bezpodstawne i moÂże mu byĂŚ przykro. Oki z tym moge siĂŞ zgodziĂŚ i za "imbecyla" przepraszam ale co do tego co napisaÂł Puchatek w poscie Âże to Grzegorz Kajdanowicz itp. i pĂłzniejszej krytyki faustusa to uwaÂżam ze Faustus tym razem nie ma racji. To nie byÂło wulgarne ani obrazliwe okreÂślenie on jest sztuczny i dziaÂła jak Grzegorz Kajdanowicz wiĂŞc tak go okreÂślono i ja siĂŞ z tym zgadzam.
teÂż bym chciaÂła Âżeby dyÂżury siĂŞ unormowaÂły ale teÂż siĂŞ obawiam zobaczenia w roli prezenetrow reporterow faktow i innych przypadkowych znajomych Waltera
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 15 gości