Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hej wielkie dziĂŞki! :D :D :D :D
Z tym "Zapisz jako" trzeba byÂło mĂłwiĂŚ od razu... :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ten ranking jest dla mnie tragiczny i oznacza ca³kowity upadek Anitki w oczach wszystkich. S¹ tam takie miernoty jak a*tomat, pochanke, guga³a,wysocka(ona juz chyba nie prowadzi wiadomoœci?) czy smoktunowicz ale Anitki oczywiœcie nie ma :cry: :cry: :cry: No ale w koùcu s¹ tam tylko ci co prowadz¹ g³ówne wydania programów informacyjnych :cry: :cry: :cry:
http://www.medialink.pl/

Dzisiaj Anitka na koniec serwisu powiedziaÂła, Âże spotkamy siĂŞ jutro o 6.30. Czy to oznacza, ze jutro bĂŞdzie zamiast porady :?: A moÂże AnitkĂŞ dalej gnojÂą w poranku a porada ma awans i bedzie w dniu na Âżywo zamiast jedrzejowskiej. A moÂże Anitce odebrali rĂłwnieÂż fakty popoÂłudniowe a w faktach weekendowych bĂŞdzie jĂŞdrzejowska i moÂże w popoÂłudniowych teÂż:?:
A moÂże Anitka dlatego jutro bĂŞdzie bo nie bĂŞdzie jej w nastĂŞpnym tygodniu bo 1 listopada to dzieĂą wszystkich ÂświĂŞtych a wtedy nie ma poranka tylko serwisy a samych serwisĂłw Anitka nie prowadzi. :?:
A moÂże jak AnitkĂŞ zobaczymy jutro w poranku to oznaczaĂŚ to bĂŞdzie Âże w faktach popoÂłudniowych bĂŞdzie tylko raz np.tylko w czwartek(to jest bardzo prawdopodobne)

Obawiam siê najgorszego :cry: :cry: :cry: Anitka jest ostatnio bardzo smutna i widac nerwoœÌ w jej zachowaniu. Anitka jest teraz cieniem samego siebie. Jest bardzo przygaszona i mówi z wielkim trudem. Tak mam wra¿enie, ¿e chcia³aby z tamt¹d uciec i ju¿ nie wróciÌ do tej stacji :cry: :cry: :cry: Mam przeczucie,(a zawsze mam niestety racje :cry: ) ze to jeszcze nie koniec gnojenia Anitki :cry: :cry: :cry:
Bojê siê, ze Anitka mo¿e znikn¹Ì nied³ugo na sta³e. Nie wiem czy jest to kwestia kilku tygodni czy kilku miesiêcy :?: ale czujê ¿e coœ siê œwiêci :cry: :cry: :cry:

Oni znĂłw coÂś kombinujÂą bo jest wielki burdel w grafikach :?: :cry: :cry: :cry:
CaÂły czas bojĂŞ siĂŞ, Âże w faktach w weekend pojawi siĂŞ jĂŞdrzejowska :twisted: :twisted: :twisted:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dzisiaj Anitka na koniec serwisu powiedziaÂła, Âże spotkamy siĂŞ jutro o 6.30. Czy to oznacza, ze jutro bĂŞdzie zamiast porady A moÂże AnitkĂŞ dalej gnojÂą w poranku a porada ma awans i bedzie w dniu na Âżywo zamiast jedrzejowskiej. A moÂże Anitce odebrali rĂłwnieÂż fakty popoÂłudniowe a w faktach weekendowych bĂŞdzie jĂŞdrzejowska i moÂże w popoÂłudniowych teÂż:?:
masz racje albo ma zastêpstwo zamiast Porady albo ma wszystkie Poranki bo j¹ wywalili z Fucktów co jest prawdopodobne niestety bior¹c pod uwage co oni z ni¹ tam wyprawiaja :( Obawiam siê ze Fuckty popo³ódniowe przejmie wczesniej czy póŸniej Jêdza...
Oni znĂłw coÂś kombinujÂą bo jest wielki burdel w grafikach
CaÂły czas bojĂŞ siĂŞ, Âże w faktach w weekend pojawi siĂŞ jĂŞdrzejowska
tak teÂż niestety moÂże byĂŚ... Ja dalej jestem odciĂŞta od Tivi wiĂŞc nie moge oglÂądac poczynaĂą Anitki ale chĂŞtnie zamiast A*tomata bym jÂą w Fucktach weekendowych zobaczyÂła...niestety obawiam siĂŞ Âże bĂŞdzie Redo albo JĂŞdrzejowska.No chyba Âże Marcin wraca to by byÂło sooper ;):)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A moÂże ryman bĂŞdzie w weekend a np.od poniedziaÂłku marcin :?:
AnitkĂŞ mogÂą upokorzyĂŚ dajÂąc kogoÂś kto jeszcze w tych faktach nie byÂł a kto to moÂże byĂŚ doskonale wiemy.
Obawiam siê ze Fuckty popo³ódniowe przejmie wczesniej czy póŸniej Jêdza...
Ja juÂż powoli jestem tego pewien. PrzecieÂż kiedyÂś byÂła w tych faktach. A jakby ona tam siĂŞ zjawiÂła to na 100% Anitka wylatuje a jak wyleci stamtÂąd to juÂż miejsca w caÂłym tvn-nie dla niej nie bĂŞdzie. :cry: :cry: :cry: Jakby doszÂło do takiej sytuacji to nawet nie musieliby jej dziĂŞkowac. Anitka by sama odeszÂła. Ona moÂże juÂż zdaje sobie z tego sprawĂŞ Âże nie jest to aÂż tak odlegÂła perspektywa. :cry: :cry: :cry:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

a moze Aut*matowi chodzi³o oto ze Widzimy sie za 3 tygodnie.. w popo³ódnoiwych?! (A wtedy Anitka bêdzie ZAWSZE w Weekendowych! :-) )
Żartowałem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ÂŁadny awarterek :lol:
Ach byÂłoby miÂło jakby tak byÂło jak mĂłwisz ale wszyscy wiemy, Âże a*utomaty ogarnĂŞÂły caÂły tvn :twisted: :twisted: :twisted:

Wiecie kto robiÂł materiaÂł o Shreku w tych faktach :?: OczywiÂście a*tomatka. :twisted: :twisted: :twisted: MateriaÂł byÂł okropny. :twisted:
A Anitka wtedy byÂła niesamowita. :cry: :cry: :cry:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

A to Anitka z 19 czerwca :cry: :cry: :cry:
Obrazek
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kamuii pisze:masz racje albo ma zastêpstwo zamiast Porady albo ma wszystkie Poranki bo j¹ wywalili z Fucktów co jest prawdopodobne niestety bior¹c pod uwage co oni z ni¹ tam wyprawiaja :( Obawiam siê ze Fuckty popo³udniowe przejmie wczesniej czy póŸniej Jêdza...

Wyplujcie czym prêdzej te s³owa :!: :!: :!: WyrzuÌcie je z umys³ów :!:

He, he, kwiatek, przez chwilĂŞ myÂślaÂłem, Âże to mĂłj awatrek :lol: ! RĂłwnie Âładny 8) :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a moze Aut*matowi chodzi³o oto ze Widzimy sie za 3 tygodnie.. w popo³ódnoiwych?! (A wtedy Anitka bêdzie ZAWSZE w Weekendowych! )
no to nietety chyba tylko pobo¿ne ¿yczenia :) ale có¿ marzenia siê czasem spe³niaj¹... btw ³adny avatrek

No có¿ obieca³am ¿e nic z³ego na temat Anitki ju¿ nie napisze a wiêc nie skometuje tych zdjêÌ :) powiem tylko ¿e w tej fryzurze na pewno nie wygl¹da korzystnie...
Wyplujcie czym prêdzej te s³owa WyrzuÌcie je z umys³ów
wypluwaĂŚ moge ale sam wiesz Âże tej okropnej myÂśli nie moÂżna tak Âłatwo z umysÂłu wyrzuĂŚic...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

powiem tylko Âże w tej fryzurze na pewno nie wyglÂąda korzystnie...
Ale dzisiaj juÂż z fryzurÂą byÂło wszystko ok. O wczorajszym zapomnijmy.
Ale strĂłj czarny i wszystkim nam juÂż dobrze znany. :cry:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

tesh lubie anitke, ale tutaj niektorzy popadli chyba w fanatyzm, mam pytanie...czy macie moze oltarzyk z jej zdjeciem, albo rozance gdzie zamiast krzyza jest jej fotka???/ :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ale tutaj niektorzy popadli chyba w fanatyzm, mam pytanie...czy macie moze oltarzyk z jej zdjeciem, albo rozance gdzie zamiast krzyza jest jej fotka???/
Nie nie posiadam czegoÂś takiego :lol: Aby nas zrozumieĂŚ trzeba dokÂładnie rozumiec sytuacjĂŞ ktĂłra tam panuje :cry:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja was rozumiem, bo tesh ja polubilem i zdecydowanie wole ja niz rymanowskiego czy kajdanowicza
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Czy jestem fanatykiem? Nie, nie jestem, nigdy nie byÂłem i nigdy nie bĂŞdĂŞ!
A jeÂśli chodzi o mĂłj stosunek do Anity, to jest on na tyle zrĂłwnowaÂżony, Âże mĂłj kolega psychiatra, zapewniÂł mnie, Âże na szczegĂłlne porady i leczenie jeszcze nie zasÂługujĂŞ :lol: :lol:
Ale maÂłe szaleĂąstwo jednak wchodzi w grĂŞ – Anita czĂŞsto mi siĂŞ Âśni :P ww. kolega stwierdziÂł, Âże to normalne zjawisko, kiedy siĂŞ o kimÂś czĂŞsto myÂśli :!:
ParĂŞ dni temu ÂśniÂło mi siĂŞ, Âże Anita zagraÂła rolĂŞ nieszczĂŞÂśliwej kobiety w teledysku zespoÂłu Maroon5 do piosenki ,,She will be loved’’ :P
A dzisiaj z kolei (w moim Âśnie) Anita w popoÂłudniowych faktach – emitowanych w tvn, zapraszaÂła na program ,,Co z tÂą PolskÂą’’ T. Lisa do telewizji polsat :shock: :wink: :lol:
KtoÂś jest w stanie przetÂłumaczyĂŚ mi te sny :?: :lol:
Ostatnio zmieniony piątek 17 mar 2006, 18:12 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tesh lubie anitke, ale tutaj niektorzy popadli chyba w fanatyzm, mam pytanie...czy macie moze oltarzyk z jej zdjeciem, albo rozance gdzie zamiast krzyza jest jej fotka???/
Nie nie posiadam czegoÂś takiego Aby nas zrozumieĂŚ trzeba dokÂładnie rozumiec sytuacjĂŞ ktĂłra tam panuje
a ja np zdjêcie Anity posiadam tak jak i zdjêcie Danki moja wspó³lokatroka natomiast powieœi³a sobie fotkê Waldka Milewicza... Nie modlê siê do ¿adnej z fotek nie wsadzam w ró¿aniec poprostu posiadam i nie czyni to ze mnie wariatki :)...
No có¿, ÂśniÂą mi siĂŞ takÂże mniej przyjemne rzeczy. Np. Justyna Pochanke wcielajÂąca siĂŞ w postaĂŚ ,,stukniĂŞtego Âżaba’’
Fajne masz sny :) Âżeby mi siĂŞ tak przyÂśniÂł Max.....
[/quote]
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Max... Kolonko :?: Czy ktoÂś inny :?:

Te dwa pierwsze, owszem fajne, ale ten trzeci sklasyfikowaĂŚ moÂżna do koszmarĂłw :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości