Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Bardzo piĂŞknie Âśledzicie tutaj prace Joasi :brawa: Pewnie myÂśleliÂście,Âże juÂż Joasi nie lubie-nic z tych rzeczy-jest wrĂŞcz przeciwnie :lol2: WÂłaÂśnie capsy jeansowe( 8) )byÂły juz jednÂą nogÂą na forum kiedy to spaliÂł mi siĂŞ zasilacz w komputerze :xx: :stop:
Joasia go tak rozgrzaÂła :devil:
Wczoraj oglÂądajÂąc raporcik o 20:30-tak jakoÂś postanowiÂłem obejrzeĂŚ a rzadko mi sie to zdarza-pomyslalem,Âże to nie koniec pracy Joasi :spiewa: Nie myliÂłem siĂŞ :tanczy:
A dzis to juz totalnie nie znalazÂłem dla Joasi ani sekundy ;( Nie z wÂłasnej winy :ech:
No to Âładnie siĂŞ rozkrĂŞciÂła :tanczy: A nieraz czÂłowiek-czyli ja :P -czeka i nic z tego :spiewa:
Tak wiĂŞc Joasia ma pozwolenie zasilaĂŚ zasilacz na nowo :devil:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Witam syna marnotrawnego :devil:
Znam ten bĂłl z zasilaczem :neutral:
Tak wiĂŞc Joasia ma pozwolenie zasilaĂŚ zasilacz na nowo :devil:
Jak Ci zepsuÂła to niech teraz naprawia :devil:
ZwÂłaszcza, Âże jak juÂż wspomniaÂłam Asi jest w posiadaniu Âładniejszych marynarek :rozglada:
I tej zaginionej jedynej prawdziwej mikoÂłajowej :hyh:
Ty byÂś chcaÂł to dziewczĂŞ zamĂŞczyĂŚ :nie:
PodÂły jestem co :mhm:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Witam syna marnotrawnego
Znam ten bĂłl z zasilaczem
Witam :D Co myÂślales ,Âże zostawie Joasie pod Twoja kuratelÂą na dÂłuÂżej niÂż 2 doby :devil:
ÂŻartuje-nic zÂłego bys Jej nie zrobiÂł :szalony:
A co teÂż Ci sie spalaÂł-ten zasilacz oczywiÂście :rozglada:
Jak Ci zepsuÂła to niech teraz naprawia
Nie obwiniam Jej ale serio ma z tym zwiÂązek :plus: Bo to byÂł dziwny zbieg okolicznoÂści :spiewa: Ale nie wracajmy juÂż do tej traumy :stop: :spiewa:
I tej zaginionej jedynej prawdziwej mikoÂłajowej
Ta nowa tez mi siĂŞ podoba-ale to estymy tamtej to Jej jeszcze trochĂŞ zostaÂło :cicho:
Ale dobrze,Âże schlebia naszym oczekiwania marynarkowym.O tej nowej nie powiem nic-nie widziaÂłem :cicho:
Tak jak juz mĂłwiÂłem-chce Âżeby ubraÂła kiedyÂś czapeczkĂŞ z daszkiem :tanczy:
PodÂły jestem co
Ja teÂż Âżebys nie byÂł sam taki potĂŞpiony-teÂż zamknaÂłbym Joasie na 24h/dobe.Ok jednorazowo :lol2:

W 'szkle kontaktowym' jakis goœÌ dzwoni¹cy proponowa³ a¿eby zrobiÌ Euro 2012 w Siemiatyczach :tanczy: Ciekawe co na to Joasia :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Witam :D Co myÂślales ,Âże zostawie Joasie pod Twoja kuratelÂą na dÂłuÂżej niÂż 2 doby :devil:
MiaÂłem nadziejĂŞ zostaĂŚ samemu na placu broni -Joasia lubiÂła by tylko mnie :spiewa: :devil:
ÂŻartuje-nic zÂłego bys Jej nie zrobiÂł :szalony:
:spiewa: :spiewa: No nie wiem juÂż parĂŞ razy pokazaÂłem co potrafiĂŞ :devil:
A co teÂż Ci sie spalaÂł-ten zasilacz oczywiÂście :rozglada:
Ze trzy lata temu wybuchÂł mi napiĂŞcie poszÂło po obwodach i komputer byÂł na Âśmieci :(
Nie obwiniam Jej ale serio ma z tym zwiÂązek :plus: Bo to byÂł dziwny zbieg okolicznoÂści :spiewa: Ale nie wracajmy juÂż do tej traumy :stop: :spiewa:
Jak komuÂś zdjĂŞcie nie wyszÂło to mĂłwiÂło siĂŞ Âże klisza pĂŞkÂła :spiewa: :spiewa:
Tak jak juz mĂłwiÂłem-chce Âżeby ubraÂła kiedyÂś czapeczkĂŞ z daszkiem :tanczy:
Raczej jej na to nie pozwolÂą :nie:
Ja teÂż Âżebys nie byÂł sam taki potĂŞpiony-teÂż zamknaÂłbym Joasie na 24h/dobe.Ok jednorazowo
Zaraz znĂłw podpadniemy i uÂśmiechu nie bĂŞdzie :xx:
W 'szkle kontaktowym' jakis goœÌ dzwoni¹cy proponowa³ a¿eby zrobiÌ Euro 2012 w Siemiatyczach :tanczy: Ciekawe co na to Joasia :spiewa:
Podobno to Âładna okolica
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

MiaÂłem nadziejĂŞ zostaĂŚ samemu na placu broni -Joasia lubiÂła by tylko mnie
Zobaczymy kto sie pierwszy z tego bagna wypl¹cze :devil: I przestanie pisywaÌ na temat Joasi :tanczy: No dobra :stop: Przegi¹³em z tym bagnem :P :P To czysta przyjemnoœÌ :aniol:
JeÂśli Joasia dowie siĂŞ,Âże nie pisaÂłem az 1.5 doby to juz moge pakowaĂŚ manatki ;( :tanczy: :devil:
No nie wiem juÂż parĂŞ razy pokazaÂłem co potrafiĂŞ
Jedynie co Jej grozi z Twojej strony to zagÂłaskanie na ÂśmierĂŚ :devil:
A ,Âże to oprĂłcz tego ,Âże jest Âśmieszne jest tez niebezpieczne w efekcie to jestem i pilnuje :devil:
Ze trzy lata temu wybuchÂł mi napiĂŞcie poszÂło po obwodach i komputer byÂł na Âśmieci
No to oprócz Joasi ³¹czy nas wybuchniêty komputer :aniol: A dzieli to,¿e mi wybuch³ na widok Joasi a Tobie :mhm: Czort wie :nie: :devil: :spiewa:
Jak komuÂś zdjĂŞcie nie wyszÂło to mĂłwiÂło siĂŞ Âże klisza pĂŞkÂła
Ale mi wyszÂło :aniol: WybuchÂł nastapiÂł jak Je usiÂłowaÂłem tu zamieÂściĂŚ :hmm:
Wniosek:Joasia to wybuchowa dziewczyna :!: :!: :!: :tanczy:
Raczej jej na to nie pozwolÂą
Nie zaÂłamuj mnie ;(
Zaraz znĂłw podpadniemy i uÂśmiechu nie bĂŞdzie
DaĂŚ kurzĂŞ grzede.. :devil: Joasia chce zebyÂśmy dziekowali niebiosÂą za kaÂżda sekunde Jej bytnoÂści na antenie :lol2: WiĂŞc musimy sie zreflektowaĂŚ i uniknÂąc podpadniecia :spiewa:
Czyli na trzy... :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :spiewa:
Podobno to Âładna okolica
MoÂżliwe :spiewa: Ale brakuje im promocji-bo jak moÂżna nie pochwalic sie JoasiÂą choĂŚby na stronie internetowej Siemiatycz :spiewa: Joasia to wiĂŞksza duma i honor jest niÂż nawet te mistrzostwa-gdyby byÂły tam ;) Nie o to chodzi Âżeby byÂła tam jakaÂś maskotkÂą-co to to nie :grozi: No dobra nie pastwie sie juz nad wÂładzami :rozglada: :stop:
Ich strata :cicho:
A wracajÂąc do zamĂŞczania Joasi jest szansa na jutrzejszy poranek :mhm:
Pewnie GĂłrlicki Krzysiek bĂŞdzie.Ale jeÂśli bĂŞdzie Asia to zrĂłbcie jakiÂś caps proszĂŞĂŞĂŞ :rydzyk:
Wole Âżeby Jej nie byÂło bo nie mam szans jutro poogladaĂŚ tv :nie:
Ale nie nie jestem samolubem :aniol: ÂŻycze Wam Âżeby Was Joasia cieszyÂła swojÂą osobÂą do woli :lol2: :lol2: :lol2:

[ Dodano: PiÂą Maj 18, 2007 11:30 pm ]
Aha jeszcze jedno spostrzeÂżenie :szalony: ByĂŚ moÂże wiele nie wnoszÂące ale co tam :aniol:
Ciekawe co jest przyczyna tego ,Âże Joasia juÂż nie ukÂłada sobie wÂłosĂłw za ucho :tanczy:
Tylko z prawej i lewej strony ma tak samo uÂłozone :spiewa:
Ty Adam znasz siĂŞ na fryzjerstwie wyjaÂśnij mi :devil:
PrzeÂśpij siĂŞ z tym pytaniem :szalony:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Szanowny panie adamie !
Pragnê siê przedstawiÌ : ju¿ od roku jestem regularnym czytelnikiem tego watku , uwielbiam czytaÌ wymianê myœli miêdzy panem a wspó³forumowiczami. Chyba nie muszê dodawaÌ ¿e równie¿ jestem zauroczony Pani¹ Joann¹ od "pierwszego wejrzenia" - ¿eby nie u¿ywaÌ bardziej "lirycznych" pojêÌ :rydzyk: . Dotychczas by³em biernym obserwatorem waszych dyskusji, bowiem z pewnych waszych wypowiedzi jasno wynik³o, ¿e nie przyjmujecie do Towarzystwa Uwielbienia Pieknej Joanny - jak to powiedzieliœcie - "starych zgredów". No i dobrze. Ale dziœ nie mogê milczeÌ ! :evil: Dzisiaj ( o przepraszam, ju¿ wczoraj :mhm: ) porówna³ pan Joannê do terminatora ! Protestujê ! Terminator - to mechaniczna , bezduszna , zimna postaÌ ! A Piêkna Joanna , owszem , nie potrzebuje snu bo nie jest zwyk³¹ Ziemiank¹. Ale ¿adnym terminatorem , tylko Anio³em :rydzyk: Tylko Anio³ mo¿e mieÌ TAKIE oczy, ¿aden terminator.
P.S. A swoj¹ drog¹ Jerzy Kawalerowicz, chocia¿ krêci³ swój s³ynny film "Matka Joanna od Anio³ów" dawno przed narodzinami Joanny , chyba antycypowa³ przyjœcie na œwiat tej Joanny od Anio³ów ( choÌ jeszcze nie Matki :devil: )
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

uwielbiam czytaÌ wymianê myœli miêdzy panem a wspó³forumowiczami.
Mam nadziejĂŞ Âże nie bĂŞdziesz pisaÂł do mnie per PAN -trochĂŞ mi gÂłupio -mam na imiĂŞ Adam i jak byÂłbyÂś uprzejmy :rydzyk:
Tak w ogĂłle to serdecznie witamy na forum :brawa: :brawa:
Dotychczas byÂłem biernym obserwatorem waszych dyskusji, bowiem z pewnych waszych wypowiedzi jasno wynikÂło, Âże nie przyjmujecie do Towarzystwa Uwielbienia Pieknej Joanny - jak to powiedzieliÂście - "starych zgredĂłw".
Przepraszam :stop: ale nie pamiĂŞtam abyÂśmy coÂś takiego napisali -moÂże odniosÂłeÂś zÂłe wraÂżenie -wszyscy sÂą bardzo mile widziani :aniol:
No i dobrze
Nie, nie dobrze bo nie chce aby ktokolwiek myÂślaÂł Âże blokujemy komukolwiek wpisywanie siĂŞ na forum.
-W koĂącu sam jestem zgredem :devil: ale to okreÂślenie nie jest dla mnie obraÂżliwe ,pamiĂŞtam czasy w ktĂłrych moÂżna byÂło byĂŚ albo maÂłolatem albo zgredem -jak ktoÂś wie o co chodzi to wszystko zrozumie :mhm:
Ale dziÂś nie mogĂŞ milczeĂŚ ! :evil:
Staraj sie nie tylko dziÂś ale i jutro o pojutrze i.........
porĂłwnaÂł pan JoannĂŞ do terminatora ! ProtestujĂŞ ! Terminator - to mechaniczna , bezduszna , zimna postaĂŚ
-Chodzi³o mi o wytrzyma³oœÌ :cicho: Ale dziêkujê Ci za ochrzan bo ostatnie nie ma kto tego robiÌ

Epsztajnek nie zniknij z tego forum ,nie bÂądz tylko biernym czytelnikiem :cicho:
Zobaczymy kto sie pierwszy z tego bagna wypl¹cze :devil: I przestanie pisywaÌ na temat Joasi :tanczy: No dobra :stop: Przegi¹³em z tym bagnem :P :P To czysta przyjemnoœÌ :aniol:
JeÂśli Joasia dowie siĂŞ,Âże nie pisaÂłem az 1.5 doby to juz moge pakowaĂŚ manatki ;( :tanczy: :devil:
PoruszyÂłeÂś bardzo waÂżny temat,ale o ile co pamiĂŞtam to my z tego forum odchodzimy razem z odchodzÂącÂą na emeryturĂŞ JoasiÂą :devil:
Jedynie co Jej grozi z Twojej strony to zagÂłaskanie na ÂśmierĂŚ :devil:
A ,Âże to oprĂłcz tego ,Âże jest Âśmieszne jest tez niebezpieczne w efekcie to jestem i pilnuje :devil:
Mo¿e sie jej te¿ zle zrobiÌ od komplementów-jakaœ niestrawnoœÌ :devil:
No to oprócz Joasi ³¹czy nas wybuchniêty komputer :aniol: A dzieli to,¿e mi wybuch³ na widok Joasi a Tobie :mhm: Czort wie :nie: :devil: :spiewa:
Niby komputer to sztuczna inteligencja ale jak Joasia sie pojawia to nawet obwody sie przepalajÂą.
Ta kobieta jest w stanie pobudziĂŚ do Âżycia nawet przedmioty martwe-coÂś czujĂŞ ze temat Joasia a wybuchajÂące komputery tak szybko sie nie zakoĂączy :devil:
WiĂŞc musimy sie zreflektowaĂŚ i uniknÂąc podpadniecia :spiewa:
Ale jak jesteÂśmy podpadniĂŞci to fajniejsze posty piszemy :rozglada:
Aha jeszcze jedno spostrzeÂżenie :szalony: ByĂŚ moÂże wiele nie wnoszÂące ale co tam :aniol:
Ciekawe co jest przyczyna tego ,Âże Joasia juÂż nie ukÂłada sobie wÂłosĂłw za ucho :tanczy:
Tylko z prawej i lewej strony ma tak samo uÂłozone :spiewa:
Ty Adam znasz siĂŞ na fryzjerstwie wyjaÂśnij mi :devil:
PrzeÂśpij siĂŞ z tym pytaniem :szalony:
W poniedziaÂłek miaÂła zawiniĂŞte wÂłosy za ucho nawet kolczyk Joasia pokazaÂła-pewnie Âżeby nam sie przykro zrobiÂło ze nie uzbieraliÂśmy pieniĂŞdzy na obiecane kolczyki czy pierÂścionki.

To Âże uszy sÂą zasÂłoniĂŞte moÂże oznaczaĂŚ ze to protest przeciwko temu Âże nie ma co w uszy wÂłoÂżyĂŚ -fani sÂą biedni i Joasia jest pewnie rozgoryczona :devil:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:[ Ale dziĂŞkujĂŞ Ci za ochrzan bo ostatnie nie ma kto tego robiĂŚ
:
To, Âże siĂŞ nie odzywam to nie znaczy, Âże nie czuwam :D Tez z ukrycia obserwujÂą waszÂą interesujÂąca dyskusjĂŞ i w razie czego mam mam bata uszykowanego w zanadrzu :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tak w ogĂłle to serdecznie witamy na forum
RĂłwniez witam :aniol:
Przepraszam ale nie pamiĂŞtam abyÂśmy coÂś takiego napisali -moÂże odniosÂłeÂś zÂłe wraÂżenie -wszyscy sÂą bardzo mile widziani
Widzisz teraz przez TwĂłj jĂŞzyk kwiecisty musze ÂświeciĂŚ za Ciebie oczami na mieÂście :devil:
A tak powaÂżnie to CiĂŞ obroniĂŚ muszĂŞ i chcĂŞ :aniol: PisaÂłeÂś tylko,Âże Joasia nie lubi starych zgredĂłw wnoszÂąc po Jej zainteresowaniu pewnym maÂłolatem z mikrofonem :spiewa:
Zostawmy ten bolesny dla nas temat :nie: A tak wogĂłle to przeciez adamie-mÂłodziutki jesteÂś :aniol:
Nie, nie dobrze bo nie chce aby ktokolwiek myÂślaÂł Âże blokujemy komukolwiek wpisywanie siĂŞ na forum.
Jeszcze nie mamy takiej mocy sprawczej :aniol: .Witamy kaÂżdego forumowicza-a jak juÂż uwielbia Joasie tak jak my to wogĂłle :aniol:
Niech siĂŞ zmierzy z nami w uwielbieniu Joasi :aniol:
Staraj sie nie tylko dziÂś ale i jutro o pojutrze i.........
Pomó¿ Nam w poznaniu Asi :rydzyk: Ka¿da para r¹k do pracy w analizie tej istoty pozaziemskiej jaka jest Joasia siê przyda :aniol:
Chodzi³o mi o wytrzyma³oœÌ Ale dziêkujê Ci za ochrzan bo ostatnie nie ma kto tego robiÌ

Epsztajnek nie zniknij z tego forum ,nie bÂądz tylko biernym czytelnikiem
To,Âże nie ma kto tego robiĂŚ to aluzja do mnie byÂła :evil: ÂŻartowaÂłem :aniol: :devil: No za co my mamy CiĂŞ ochrzaniaĂŚ :aniol: Ok z tym terminatorem nie bede teraz sie ustawiaÂł kontra do Ciebie i powiem,Âże nie zauwaÂżyÂłem ,Âże to coÂś niestosownego-byĂŚ moÂże to efekt czĂŞstego przebywania z Toba tu na forum :devil:
Notabene dobrze,Âże nie pojawiÂła siĂŞ dziÂś bo ta diagnoza mogÂłaby siĂŞ speÂłniĂŚ :szalony:
A Joasia w charakterze Lary Croft mi nie pasuje :nie: Joasia to delikatna dziewczyna z powerem w sobie :aniol:
PoruszyÂłeÂś bardzo waÂżny temat,ale o ile co pamiĂŞtam to my z tego forum odchodzimy razem z odchodzÂącÂą na emeryturĂŞ JoasiÂą
Tak jest panie generale :!: Ok nie lubisz jak Ci siĂŞ panuje :aniol:
I tak ¿a³uje,¿e nie jestem tu od pocz¹tku.Ale skoro czasu siê juz nie cofnie to chocia¿ z tym czasem pod¹¿ajmy :szalony: I obiecajmy Joasi wiernoœÌ :spiewa: Joasiu-mo¿esz byÌ pewna ,¿e Cie tak ³atwo nie zostawimy w spokoju :lol2:
Nic z tych rzeczy :grozi: Dobrze,Âże Joasia jest mÂłodziutka-jeszcze masa czasu do zawieszenia forumowych"piÂłkarskich butĂłw"na koÂłku :aniol: :devil:
Mo¿e sie jej te¿ zle zrobiÌ od komplementów-jakaœ niestrawnoœÌ
CukiernikĂłw teÂż siĂŞ nie traktuje do koĂąca powaÂżnie :D Ale my chyba nie jesteÂśmy bezkrytyczni wzglĂŞdem Joasi-co juÂż nieraz udowadnialiÂśmy :aniol:
A to ,Âże JÂą tak wychwalamy to juÂż nie moja wina,Âże Joasia jest taka prymuska :aniol:
Niby komputer to sztuczna inteligencja ale jak Joasia sie pojawia to nawet obwody sie przepalajÂą.
Ta kobieta jest w stanie pobudziĂŚ do Âżycia nawet przedmioty martwe-coÂś czujĂŞ ze temat Joasia a wybuchajÂące komputery tak szybko sie nie zakoĂączy
Jedno mnie dziwi :mhm: Skoro Asia trzyma komputery w szachu i ma nad nimi wÂładze absolutnÂą-dlaczego zawodowo nie zajmuje siĂŞ informatykÂą :lol2: A juz wiem-bo jest ambitna nie idzie na Âłatwizne-i robi to dla nas-to dziennikarstwo :aniol: ÂŻeby nas uradowaĂŚ :szalony: No wiem-sam chciaÂłbym w to wierzyĂŚ :devil:
Ale jak jesteÂśmy podpadniĂŞci to fajniejsze posty piszemy
Zgoda :aniol: Ty juÂż podpadniety jestes terminatorze :devil: A ja co ;( Mam robiĂŚ za tego ugrzecznionego :cicho: -co to to nie :nie: :nie: Ja chce byc ten mÂłody gniewny :!:
Bo tak to co zostaÂło mi jeszcze sie przylizaĂŚ i wÂłosy wygÂładziĂŚ ;(
Ale ale..
JeÂśli Joasi takie cos odpowiada zgarniam caÂła pule :jupi:
Ok pomarzyÂłem juÂż.. :aniol: I jedziemy dalej :aniol:

[ Dodano: Sob Maj 19, 2007 6:17 pm ]
W poniedziaÂłek miaÂła zawiniĂŞte wÂłosy za ucho nawet kolczyk Joasia pokazaÂła-pewnie Âżeby nam sie przykro zrobiÂło ze nie uzbieraliÂśmy pieniĂŞdzy na obiecane kolczyki czy pierÂścionki.
A wÂłaÂśnie wÂłaÂśnie-mieliÂśmy jakas Âświnke zaÂłoÂżyĂŚ i wrzucac tam po trochĂŞ :tanczy:
Dobra-nie wracajmy do tego tematu-pĂłki co :stop: :spiewa:
ÂŻeby zlagodzic to wszystko powiem tak,Âże Joasia musi wiedzieĂŚ,Âże nie musi ubieraĂŚ kolczykĂłw bo bez nich i tak jest Âśliczna :lol2:
Wiem,Âże do Niej to nie przemĂłwi :hmm:
Noto adam nie mamy wyjÂścia zakÂładamy Âświnke :szalony:
To Âże uszy sÂą zasÂłoniĂŞte moÂże oznaczaĂŚ ze to protest przeciwko temu Âże nie ma co w uszy wÂłoÂżyĂŚ -fani sÂą biedni i Joasia jest pewnie rozgoryczona
No juÂż nie rĂłbmy z siebie takich biedakĂłw :stop: :devil:
Na srebro nas staĂŚ :devil: :spiewa: Ale Joasia to zÂłota dziewczyna-wiĂŞc nie wyskakuje wiĂŞcej z tekstem o zÂłocie :stop:
A co do usz..tfu :devil: -uszów( :devil: )to faktycznie warto ¿eby od czasu do czasu nie trzyma³a ich na uwiêzi :lol2: Mog³a by kiedys w³oski spi¹Ì :P No ale co ja laik-nie bede doradza³ :stop: :aniol: Joasia ma pewnie specjalistów z najwy¿szej pó³ki :o

To co?-teraz na naszÂą krĂłlowÂą poczekamy zdaje siĂŞ do poniedziaÂłku :spiewa:
P.S. Mam takie pytanie czemu jak pisze jakiÂś dÂłuÂższy post a jestem zalogowany i chce wysÂłaĂŚ to nagle znikÂło mi wszystko i musiaÂłem na nowo siĂŞ logowaĂŚ i pisaĂŚ wszystko? :ban:
Troche siĂŞ zirytowaÂłem ale co tam :devil: :aniol:
Dlatego teraz post sztukuje :devil: :devil: :devil:

[ Dodano: Sob Maj 19, 2007 6:20 pm ]
To, Âże siĂŞ nie odzywam to nie znaczy, Âże nie czuwam Tez z ukrycia obserwujÂą waszÂą interesujÂąca dyskusjĂŞ i w razie czego mam mam bata uszykowanego w zanadrzu
I bardzo dobrze-trzeba Go pilnowaĂŚ :devil: Aha do mnie teÂż siĂŞ to tyczy :devil:
Prosze jak duÂżo osĂłb czyta to wszystko :lol2:
Nika-przy³¹cz siê czasem do Nas :rydzyk: Mo¿e zaprezentujesz trzeŸwiejsze zapatrywanie na Joasie niz my :lol2: Pozdrawiam :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

maxxx pisze:Prosze jak duÂżo osĂłb czyta to wszystko :lol2:
Czyta, czyta :D Powolutku kolejni fani Joanny wychodz¹ z ukrycia :mhm: Jeœli wszyscy bêd¹ mieli tak¹ wenê jak adam i maxxx :lol2: trudno bêdzie nad¹¿yÌ z lektur¹ tego w¹tku :lol2: Ciekawe czy Joasia tu zagl¹da :mhm: a jeœli tak to czy ona nad¹¿a z czytaniem :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ciekawe czy Joasia tu zagl¹da :mhm: a jeœli tak to czy ona nad¹¿a z czytaniem :rozglada:
Czyta -na pewno czyta bo ma zwyczaj sie dÂąsaĂŚ na nas i wychowywaĂŚ nas-wymusza na nas posÂłuszeĂąstwo :shock: -ma tajnÂą broĂą :shock:
Widzisz teraz przez TwĂłj jĂŞzyk kwiecisty musze ÂświeciĂŚ za Ciebie oczami na mieÂście :devil:
KolegĂłw siĂŞ nie wybiera :devil:
Joasiu-moÂżesz byĂŚ pewna ,Âże Cie tak Âłatwo nie zostawimy w spokoju :lol2:
Jak sie podstarzejemy to bêdziemy jeszcze gorsi-faceci na staroœÌ g³upiej¹ :aniol:
A to ,Âże JÂą tak wychwalamy to juÂż nie moja wina,Âże Joasia jest taka prymuska :aniol:
Moja teÂż :shock:
Zgoda :aniol: Ty juÂż podpadniety jestes terminatorze :devil: A ja co ;( Mam robiĂŚ za tego ugrzecznionego :cicho: -co to to nie :nie: :nie: Ja chce byc ten mÂłody gniewny :!:
Przywal jej z jakimÂś tekstem -zobaczysz Âże fajnie jest :devil:
No juÂż nie rĂłbmy z siebie takich biedakĂłw :stop: :devil:
Ale ja jestem :devil:
KupiÂł bym Joasi ten walentynkowy pierÂścionek czy co to byÂło ale nie mam w tej chwili takich drobnych :rozglada:
Na srebro nas staĂŚ :devil: :spiewa:
Czy moÂże byĂŚ aluminium? :mhm: wyglÂąda prawie jak srebro :devil:
Prosze jak duÂżo osĂłb czyta to wszystko :lol2:
Wiesz jestem w szoku Âże ktoÂś oprĂłcz Joasi chce te nasze gÂłupoty czytaĂŚ :mhm: Dobrze Âże upadÂła ta ustawa lustracyja bo musieli byÂśmy i my sie lustrowaĂŚ :shock:
MoÂże mamy nawet swoich fanĂłw :shock:
Joasia to na pewno jest nasza najwiĂŞkszÂą fankÂą :aniol:
To, Âże siĂŞ nie odzywam to nie znaczy, Âże nie czuwam :D Tez z ukrycia obserwujÂą waszÂą interesujÂąca dyskusjĂŞ i w razie czego mam mam bata uszykowanego w zanadrzu :D
:shock: :shock: :shock: :spiewa: Jestem juÂż bardzo posÂłuszny :aniol:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze: Aha do mnie teÂż siĂŞ to tyczy :devil:
No a jak, Ciebie teÂż! :D
maxx pisze:Prosze jak duÂżo osĂłb czyta to wszystko :lol2:
Czyta Was wiêcej, ani¿eli siê Wam wydaje 8) Zak³adam, ¿e nie tylko panna Joanna, ale i ca³a jej rodzina z przyjació³mi na czele!
maxx pisze:Nika-przy³¹cz siê czasem do Nas :rydzyk:
Mówisz-masz! No to siê przy³¹czam, tylko czy aby na pewno po tak d³ugiej przerwie bêdê mia³a cos m¹drego do dodania?? !
maxx pisze:MoÂże zaprezentujesz trzeÂźwiejsze zapatrywanie na Joasie niz my :lol2: Pozdrawiam :aniol:
Ja wÂłaÂśnie liczyÂłam na to, Âże bĂŞdĂŞ mogÂła gadaĂŚ tak samo "nietrzeÂżwo" jak Wy! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jeœli wszyscy bêd¹ mieli tak¹ wenê jak adam i maxxx trudno bêdzie nad¹¿yÌ z lektur¹ tego w¹tku
Zdradliwa wena raz jest raz jej nie ma :szalony:
a jeœli tak to czy ona nad¹¿a z czytaniem
Joasia jest chyba dobra w czytaniu i zapamiĂŞtywaniu :P
ÂŁapie w lot kaÂżdy post-Âżeby tylko kiedyÂś nie zapomniaÂła siĂŞ i nie zacytowaÂła czegoÂś z tego forum :hmm: :devil: Ale o czym ja mĂłwie-to profesjonalistka 8)
Czyta -na pewno czyta bo ma zwyczaj sie dÂąsaĂŚ na nas i wychowywaĂŚ nas-wymusza na nas posÂłuszeĂąstwo -ma tajnÂą broĂą
Z tym wymuszaniem posÂłuszeĂąstwa to jeszcze Jej siĂŞ udaje nas od czasu do czasu doprowadziĂŚ do stanu anioÂłkĂłw :rozglada:
A co do wychowania :D Z czysto mechanicznego punktu to siĂŞ nie wypowiem :aniol:
Ale trochê nas wychowuje :lol2: Wykszta³ca u nas cechy,które przydaj¹ siê w ¿yciu:wra¿liwoœÌ na piekno( :lol2: ),dba³oœÌ o ka¿dy gest( :lol2: ),upór np w czasie oczekiwania na relacje( :lol2: )
Przywal jej z jakimÂś tekstem -zobaczysz Âże fajnie jest
WÂłaÂśnie zrobiÂłem to akapit wyÂżej :jupi:
Ale poczekaj moÂże teÂż bĂŞdĂŞ ewaluowaÂł w strone lekkiego chuligaĂąstwa :szalony:
KolegĂłw siĂŞ nie wybiera
To jest tak jak w szkole :spiewa: Siedzimy w jednej Âławce-i dostajemy od Joasi czasem kare np brak uÂśmiechu za rozmawianie :devil:
Jak sie podstarzejemy to bêdziemy jeszcze gorsi-faceci na staroœÌ g³upiej¹
To ciê¿kie czasy id¹ dla Joasi i wspó³forumowiczów :hmm: :tanczy:
Ale ja jestem
KupiÂł bym Joasi ten walentynkowy pierÂścionek czy co to byÂło ale nie mam w tej chwili takich drobnych
To weÂź pod zastaw :aniol: Tak to byÂło w walentynki ;) Od wtedy Joasia czeka na coÂś :xx:
Moja teÂż
OgĂłlnie prymusĂłw sie nie lubi-ale Joasia to jest taka inna prymuska :aniol: Taka fajna :lol2:
Czy moÂże byĂŚ aluminium? wyglÂąda prawie jak srebro
Chyba nie do mnie to pytanie byÂło :devil: A 'gĂłra'czyli Joasia pewnie Ci nie odpowie wiĂŞc to rzucone pytanie pozostaje bez odpowiedzi :cicho: :spiewa:
Wiesz jestem w szoku Âże ktoÂś oprĂłcz Joasi chce te nasze gÂłupoty czytaĂŚ Dobrze Âże upadÂła ta ustawa lustracyja bo musieli byÂśmy i my sie lustrowaĂŚ
MoÂże mamy nawet swoich fanĂłw
Joasia to na pewno jest nasza najwiĂŞkszÂą fankÂą
KaÂżdy ma takiego fana na jakiego zasÂłuÂżyÂł :devil: A czy my jestesmy dobrymi fanami-nie mnie oceniaĂŚ :nie: Hehe Âżeby siĂŞ nie okazaÂło ,Âże po plecach Joasi siĂŞ wypromujemy :aniol:
OczywiÂście to byÂł Âżart.Ale Ty jestes dobry pisarz-Joasi by pasowaÂło Twoje ciete piĂłro :aniol:
Zrobimy kiedys Joasi pamiĂŞtnik :aniol: Oprawimy w zÂłote ramki-troszkĂŞ wreszcie dostanie tego zÂłota od Nas :aniol: Ale to melodia przyszÂłoÂści.
Jestem juÂż bardzo posÂłuszny
Jak zwykle 8)

[ Dodano: Sob Maj 19, 2007 11:50 pm ]
No a jak, Ciebie teÂż!
Super :aniol: To jakby co licze na kubeÂł zimnej wody na gÂłowe na opamiĂŞtanie :lol2:
Czyta Was wiêcej, ani¿eli siê Wam wydaje Zak³adam, ¿e nie tylko panna Joanna, ale i ca³a jej rodzina z przyjació³mi na czele!
UU to powaÂżna sprawa :aniol: :spiewa: Ale to nic nie mam presji z tego powodu 8)
Gorzej jak traktujÂą nas w kategoriach kabaretu :spiewa:
Ja wÂłaÂśnie liczyÂłam na to, Âże bĂŞdĂŞ mogÂła gadaĂŚ tak samo "nietrzeÂżwo" jak Wy!
JeÂśli tak to serdecznie zapraszamy :tanczy: Wtedy Joasia pomyÂśli,Âże to nie z nami dwoma jest cos nie tak :devil: Jak bedzie nas troje to Joasia zmieni o nas zdanie :aniol:
Tak wiĂŞc witamy w gronie "nietrzeÂźwo myÂślÂących" :aniol: Ok tylko czasami :D
Bo zabrzmiaÂło to troszke niepowaÂżnie :lol2:
Mówisz-masz! No to siê przy³¹czam, tylko czy aby na pewno po tak d³ugiej przerwie bêdê mia³a cos m¹drego do dodania?? !
MyÂśle ,Âże tak :aniol: Tymbardziej po dÂłuÂższej przerwie-jesteÂś bardziej zdystansowana :aniol: A nie tak jak my siedzimy w tym kotle :devil:
Ale co zrobiĂŚ-poÂświĂŞcamy siĂŞ dla Joasi :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Z tym wymuszaniem posÂłuszeĂąstwa to jeszcze Jej siĂŞ udaje nas od czasu do czasu doprowadziĂŚ do stanu anioÂłkĂłw :rozglada:
Czyli to totalnego szaleĂąstwa :devil:
A co do wychowania :D Z czysto mechanicznego punktu to siĂŞ nie wypowiem :aniol:
MyÂślisz Âże jakby Joasia miaÂła nas u swojego boku na co dzieĂą to by nas biÂła? :mhm:
Ale trochê nas wychowuje :lol2: Wykszta³ca u nas cechy,które przydaj¹ siê w ¿yciu:wra¿liwoœÌ na piekno( :lol2: ),dba³oœÌ o ka¿dy gest( :lol2: ),upór np w czasie oczekiwania na relacje( :lol2: )
My to sie juÂż tacy upierdliwi urodziliÂśmy,wraÂżliwi na piĂŞkno to teÂż byliÂśmy :aniol:
WÂłaÂśnie zrobiÂłem to akapit wyÂżej :jupi:
Ale poczekaj moÂże teÂż bĂŞdĂŞ ewaluowaÂł w strone lekkiego chuligaĂąstwa :szalony:
:hahaha: :hahaha: Tylko nie pokazuj jej kto tu rzÂądzi :devil:
KaÂżdy ma takiego fana na jakiego zasÂłuÂżyÂł :devil: A czy my jestesmy dobrymi fanami-nie mnie oceniaĂŚ :nie:
Joasia pewnie zadaje sobie pytanie ;dlaczego to mnie siĂŞ zawsze to przytrafia-jesteÂśmy tacy dobrzy na jakich sobie Joasia zasÂłuÂżyÂła :rozglada:
A moÂże nawet Joasia jeszcze sobie na nas sobie nie zasÂłuÂżyÂła :mhm:
Hehe Âżeby siĂŞ nie okazaÂło ,Âże po plecach Joasi siĂŞ wypromujemy :aniol:
Mo¿e nasi fani za³o¿¹ forum o nas :devil:
Ty jestes dobry pisarz-Joasi by pasowaÂło Twoje ciete piĂłro :aniol:
Mam ciête pióro bo ty wiecznie mnie podpuszczasz-i masz niez³¹ radochê jak podpadam Joasi a ty ³apiesz punkty :devil: -nie traktuj tego co napisa³em powa¿nie :cicho:
Czyta Was wiêcej, ani¿eli siê Wam wydaje 8) Zak³adam, ¿e nie tylko panna Joanna, ale i ca³a jej rodzina z przyjació³mi na czele!
:shock: :shock: :shock:
Droga rodzino Joasi :D
Czy przy okazji jak bêdziecie mieli spotkanie rodzinne zwróÌcie Joasi uwagê na to ¿e dobrym zwyczajem jest odpowiadaÌ na ¿yczenia œwi¹teczne-wydaje mi sie ze Joasia w waszej rodzinie pod tym wzglêdem jest czarn¹ owc¹ :aniol:
Ja wÂłaÂśnie liczyÂłam na to, Âże bĂŞdĂŞ mogÂła gadaĂŚ tak samo "nietrzeÂżwo" jak Wy! :D
TakÂą CiĂŞ lubiĂŞ :*

Ciekawe czy mama Joasi kiedyÂś zaprosi nas na poczĂŞstunek do Siemiatycz :mhm:
W koĂącu to my prawie jak rodzina :plus:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

DziĂŞkujĂŞ bardzo za przychylne przyjĂŞcie :D
Aby zamkn¹Ì sprawê "starego zgreda" i uznaÌ j¹ za nieby³¹ przytaczam twoje s³owa Adamie - 06.12.2006 godzina 7:09 - strona 19
adam pisze:Jakbym kiedyÂś dowiedziaÂł Âże Krynia sypia z jalimiÂś dziadami to automatycznie przestajĂŞ byĂŚ jej fanem :nie: :nie:
Ale to jest maÂło prawdopodobne :nie: :nie:
Co prawda powiedzia³eœ o dziadach a nie zgredach, ale dobrze - uwa¿amy tê wypowiedŸ za nieby³¹.
Jak sie podstarzejemy to bêdziemy jeszcze gorsi-faceci na staroœÌ g³upiej¹ :aniol:
ÂŻebyÂś wiedziaÂł :devil: Kilka lat temu wstecz ÂśmiaÂłem siĂŞ z jakiegoÂś fana Patrycji Redo, Âże kiedy Patti pojawia siĂŞ na ekranie , on caÂłuje telewizor. :roll: ÂŚmiaÂłem siĂŞ. AÂż niedawno w podsumowaniu dnia pojawiÂła siĂŞ Joanna w odmienionym, "zimnym" makijaÂżu. WyglÂądaÂła wtedy niesamowicie, jak KrĂłlowa ÂŚniegu :rydzyk: PozazdroÂściÂłem Kajowi z baÂśni Andersena, podszedÂłem do telewizora i .... :xx:
PoruszyÂłeÂś bardzo waÂżny temat,ale o ile co pamiĂŞtam to my z tego forum odchodzimy razem z odchodzÂącÂą na emeryturĂŞ JoasiÂą :devil:
Nie rzucaj s³ów na wiatr :cicho: Ró¿nie w ¿yciu bywa, a ju¿ najró¿niej :) w œwiecie telewizji. Pamiêtam jak zrobi³o mi siê smutno , kiedy odchodzi³a z pierwszego sk³adu TVN24 piêkna Beata Borocka. I co ? I nic. Od tamtej pory w TVN24 pojawi³y siê nowe, urocze dziennkarki. Ale, z drugiej strony inne Boskie Zjawisko w tej redakcji - Marta Kuligowska - pracuje ca³y czas , od pocz¹tku. Ró¿nie to mo¿e byÌ z tym odejœciem na emeryturê :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości