Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

max z RoswellObrazek
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Aha :!: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

co :lol: :lol: :lol: :lol: ma znaczyĂŚ ? :) max nie jest zabawny jest za to kosmicznie przystojny i jest moja miÂłoÂściÂą juÂż od jakiÂś 4 lat . Uczucie tylko krĂłtko dzieliÂł z Ziemcem ale to juÂż historia... Max powrĂłciÂł na naleÂżne mu miejsce i prosze sie nie Âśmiac :) ja jestem w nim dokÂładnie tak zakochana jak wy z michosem w Anitce :):)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No to rzeczywiÂście uczucie musi byĂŚ ogromne. :lol:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

to chyba jedyny temat ktory nigdy nie uciche, wiem ze bedzie trwal do konca swiata i jueden dzien dluzej.... :lol: :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O tak :lol: Nie damy temu w¹tkowi znikn¹Ì :!: O Anitce bêdziemy zawsze mówiÌ. :lol: :!: Jeszcze trzeba popracowac nad o¿ywieniem dyskusji w tym w¹tku :!: :!: :!: :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kamuii pisze:co :lol: :lol: :lol: :lol: ma znaczyĂŚ ? :) max nie jest zabawny jest za to kosmicznie przystojny i jest moja miÂłoÂściÂą juÂż od jakiÂś 4 lat . Uczucie tylko krĂłtko dzieliÂł z Ziemcem ale to juÂż historia... Max powrĂłciÂł na naleÂżne mu miejsce i prosze sie nie Âśmiac :) ja jestem w nim dokÂładnie tak zakochana jak wy z michosem w Anitce :):)

Kamuii, to nie jest œmiech, tylko uœmiech wyra¿aj¹cy radoœÌ i zrozumienie :)
MoÂże rok temu ÂśmiaÂłbym siĂŞ z tego :wink: , ale teraz doskonale ciĂŞ rozumiem :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamuii, to nie jest œmiech, tylko uœmiech wyra¿aj¹cy radoœÌ i zrozumienie
MoÂże rok temu ÂśmiaÂłbym siĂŞ z tego , ale teraz doskonale ciĂŞ rozumiem
:) no to dobrze Âże choĂŚ ktoÂś rozumie moje wielkie uczucie do Jasona Behra ;):) ale to moze zrozumieĂŚ tylko ktoÂś kto kocha rĂłwnie platonicznÂą miÂłoÂścia :)...
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:cry: platoniczna mi³oœÌ - to brzmi okrutnie :cry:


Czy mi siĂŞ zdawaÂło, czy Anita byÂła dziÂś nad wyraz dowcipna :?:

Najpierw ta zapowiedÂź o Kulczyku: ,,Pan doktor byÂł chory i ... wyjechaÂł do StanĂł :lol: w
PóŸniej pijany pose³ uciekaj¹cy policji zygzakiem :lol:
A na koniec ,,misie pod lufÂą’’, czyli polskie misie, ktĂłre chodzÂą na spacer do SÂłowacji :lol:

NaprawdĂŞ podziwiam AnitĂŞ, Âże po tym jak jÂą potraktowano, potrafi jeszcze tak efektywnie i z humorem pracowaĂŚ! I dziwiĂŞ siĂŞ, Âże wÂładze tvn sa Âślepe i nie dostrzegajÂą poÂświĂŞcenia Anity, no ale w koĂącu maja koteryjnÂą opaskĂŞ na oczach :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja zrobi³em kilka capsów z dzisiejszych FAKTÓW z Anit±. Oczywi¶cie ze strony tvn.personal :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Serdeczne dziĂŞki :lol: , to naprawdĂŞ miÂło z twojej strony :o :!:


A naszej uwadze Michos, chyba przez to caÂłe zamieszanie, umknĂŞÂło pewne wydarzenia - Anita 30 wrzeÂśnia wraz z Erykiem byÂła na otwarciu restauracji La Cantina

Obrazek
,,W Warszawie przybyÂła kolejna luksusowa restauracja serwujÂąca specjaÂły kuchni ÂśrĂłdziemnomorskiej - La Cantina. Na uroczyste otwarcie przybyÂły gwiazdy estrady i telewizyjne. WÂśrĂłd goÂści dostrzegliÂśmy (...)oraz silnÂą reprezentacjÂą mediĂłw - AnitĂŞ Werner, BeatĂŞ SadowskÂą i Romana MÂłodkowskiego z TVN oraz KatarzynĂŞ TrzaskalskÂą z TVP. W menu dominowaÂły dania kuchni wÂłoskiej, a wiĂŞc makaron pod ró¿nymi postaciami i ryby. GoÂściom szczegĂłlnie smakowaÂły fantazyjne mieszanki makaronu z Âłososiem - farfalle, ÂłosoÂś norweski z pieca oraz penne a'marticianna. ‘’

Mniam, mniam kuchnia wÂłoska, to moja ulubiona!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

platoniczna mi³oœÌ - to brzmi okrutnie
prawda ????
Czy mi siĂŞ zdawaÂło, czy Anita byÂła dziÂś nad wyraz dowcipna
no wÂłasnie 1 raz od 2 tyg udaÂło mi siĂŞ Anite zobaczyĂŚ i trafiÂłam na parĂŞ jej ÂżartĂłw :) od razu lepiej :)dokÂładnie teÂż jÂą podziwiam Âże potrafi jeszcze zartowaĂŚ...
thnx za capsy :)
hehe widze Âże Anita z Âżycia towaÂżyskiego nie rezygnuje to dobrze :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dzisiaj Anitka byÂła w faktach. ZdziwiÂło mnie to trochĂŞ bo ostatnio pracowaÂła tylko 4 razy w tygodniu :?:
Ale ten koniec byÂł zagadkowy :?: Bardzo krĂłtki i zero uÂśmiechu i trochĂŞ zaÂłamaÂł siĂŞ jej gÂłos i miaÂł taka lekkÂą chrypkĂŞ :?: Chyba jednak coÂś tam siĂŞ ÂświĂŞci :?: Dzisiaj siĂŞ przekonamy kto bĂŞdzie w faktach i jakby broĂą boÂże byÂła to a*tomatka to bĂŞdzie to tragedia dla Anitki bo to oznacza Âże ona tam wyÂżej stoi od niej i nie ma juÂż Âżadnych szns na powrĂłt Anitki do faktĂłw.
A patrzÂąc na AnitkĂŞ i jej sÂłuchajÂąc to nie moÂżna uwierzyĂŚ ,Âże ona siĂŞ tak marnuje w tych faktach i nie pozwala siĂŞ jej prowadziĂŚ faktĂłw o 19.
Czy oni naprawdĂŞ sÂą aÂż tak Âślepi i nie zwracajÂą uwagi na AnitkĂŞ. To chyba nawet Âślepy by dostrzegÂł AnitkĂŞ i jej nieprawdopodobny geniusz :cry: :cry: :cry:
Przeciez te fakty dla Anitki to kaszka z mleczkiem i nawet jakby miaÂła prowadziĂŚ fakty przez kilka godzin to by byÂła w nich wspaniaÂła w kaÂżdej sekundzie i minucie.

Wo³am do was z tvn-u przywróÌcie j¹ do faktów i otrzeŸwijcie wreszcie. Niech moje pisanie nie bêdzie pisaniem w próŸnie i do nikogo. Zrozumcie to wreszcie barany. :twisted: :twisted: :twisted:

A moÂże jakieÂś capsy ktoÂś ma :?: :?: :?:
Ostatnio zmieniony piątek 29 paź 2004, 17:21 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Dzis o 19:00 RYMAN!!! Zapowiedzialea go Justynka ( :lol: )
Żartowałem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Aha. No to mamy wyjaÂśnienie.
Jednak caÂły czas jest to samo i nic siĂŞ nie zapowiada, Âże siĂŞ kiedykolwiek zmieni. :cry: :cry: :cry:
Gnojenie trwa. :cry: :cry: :cry: Chyba ona nigdy nie zyska ich zaufania :cry: :cry: :cry: no ale w koĂącu nepotyzm rzÂądzi :twisted: :twisted: :twisted:
No ale dobrze, Âże przynajmiej jÂą jeszcze bardziej nie zgnoili dajÂąc np.auto*matk*ĂŞ do faktĂłw :twisted: :twisted: :twisted: I takie to jest szczĂŞÂście w nieszczĂŞÂściu. :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości