Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Poranek TVN24

Post autor: Camilo »

RK od początku bardziej pasował mi do WiW niż do DDTVN. To świetny radiowiec, może nie do końca zaprzyjaźniony z kamerą, ale powinien sobie poradzić. Z tym, że to kompletnie inna osobowość niż Kuźniar, ale weźmie miesiąc urlopu w lipcu, a przez 11 miesięcy będzie od poniedziałku do czwartku w pracy. Z komunikatu prasowego wnioskuję, że też o to chodziło.

Ad vocem, coś niedobrego dzieje się z dziennikarstwem w TVN, odchodzą albo usuwają się w cień prawie wszystkie osobowości...
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Poranek TVN24

Post autor: tracer2013 »

Jutro Poranek dość wcześnie , bo od 4:40 . Prowadzi Piotr Jacoń
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

A to z okazji rocznicy wybuchu 2 WŚ?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Poranek TVN24

Post autor: Camilo »

Tak. Jak co roku.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Coś się dzieje na Westerplatte już o 4.40? Pytam, bo trochę dziwne, że nikt poza tvn24 tego nie transmituje. Jak ktoś wstaje o tej porze, może zdać relację.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Poranek TVN24

Post autor: Camilo »

Uroczystości na Westerplatte rozpoczynają się co roku przed 4:45. Transmitować je będzie również TVP Info, tam Poranek już od 4:30.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Poranek TVN24

Post autor: Camilo »

Jutro już we "Wstajesz i wiesz" Marcin Żebrowski, więc wygląda na to, że Kantereit będzie gospodarzem tylko od poniedziałku do środy.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Nie wiem, czy to reguła, ale dziś po serwisie o 9 30, K. H. Prosiecka zapowiadała w Poranku "Otwarcie Dnia" z TVN 24 BIŚ.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Camilo pisze:Jutro już we "Wstajesz i wiesz" Marcin Żebrowski, więc wygląda na to, że Kantereit będzie gospodarzem tylko od poniedziałku do środy.
Jutro też MŻ w Poranku. No, ale licząc dyżury co drugi tydzień, w DD TVN R. Kantereit też pracował średnio 12 dni w miesiącu.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

O tym, co znaczy szorstka męska przyjaźń, w tym sportowym wydaniu, mogli się przekonać dziś wszyscy oglądający Poranek TVN24. Znany z zamiłowania do futbolu, kibic Legii Warszawa, Marcin Meller, z nie mniej znającym się na rzeczy, kolegą ze stacji - Marcinem Żebrowskim, pod koniec rozmowy, zaczęli przekomarzać się na tematy piłkarskie. Pretekstem stała się ostatnia porażka Legii i samobójcza bramka w Lidze Europy w pojedynku z duńskim zespołem FC Midtjylland (którego nazwę ciężko zapamiętać i wymówić). Co prawda, Marcin Meller nie chciał wypowiadać się na temat zwolnienia trenera warszawskiej jedenastki, ale nie omieszkał odgryźć się Żebrowskiemu, pytając: - A jak nazywa się drużyna z Gdyni, która gra w drugiej klasie rozgrywkowej? Prezenter Poranka nie dał się jednak zbić z tropu i odpadł, zgodnie z prawdą: - Arka Gdynia, która nigdy w europejskich pucharach nie przegrała! Czekamy na odzew w tej sprawie innego dziennikarza z Trójmiasta, Piotra Jaconia, kiedy tylko wróci do Warszawy...
To tylko moje skromne zdanie
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Poranek TVN24

Post autor: pkp »

Jutro "Wstajesz i wiesz" prowadzi Marta Kuligowska.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Zabrali "Studio Active" to teraz "Wstajesz i Wiesz" ;)
Warte zaznaczenia jest, że to będzie pierwsze wydanie prowadzone przez Martę po 3,5 rocznej przerwie a w ogóle to drugie. "Wstajesz i Wiesz" Marta prowadziła tylko raz - 1.02.2012 roku.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Ciekawe, kto będzie czytał serwisy. Aby został zachowany parytet, powinien to być facet...
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Zawsze starali się aby był parytet (nie liczę poranków kiedy jako duet byli Kuźniar z Górlickim), ale zdarzało się już, że program razem prowadzili Marcin i Igor lub Marcin i Michał.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Poranek TVN24

Post autor: Camilo »

Skoro już do historii się odwołujecie, to nigdy chyba jeszcze nie było tak, by do połowy miesiąca przewinęło się aż pięciu prowadzących.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość