Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A moÂżna by pomyÂśleĂŚ, Âże gorzej niÂż we wrzeÂśniu nie bĂŞdzie!
Nie moÂżemy byĂŚ pewni, co do dzisiejszej nieobecnoÂści Anity w popoÂłudniowych!
Mam nadziejĂŞ (sam siĂŞ sobie dziwiĂŞ), Âże np. w przyszÂłym tyg. Anita poprowadzi popoÂłudniowe np. 3 razy (czwartek 11.11 odpada :!:) Nie wiem skÂąd u mnie ten optymizm :?:
MoÂże to wynik moich dzisiejszych spostrzeÂżeĂą, wymyÂśliÂłem dziÂś jadÂąc do pracy, Âże tvn to pod kaÂżdym wzglĂŞdem telewizja prorodzinna (wiecie, gÂłownie chodzi o koteriĂŞ i nepotyzm).
Prorodzinna zw³aszcza jeœli weŸmie siê pod uwagê, ¿e wiêkszoœÌ z piastuj¹cych najwy¿sze stanowiska (myœlê tutaj wy³¹cznie o faktach) ma rodziny.
NajÂświeÂższy owoc, dzidziuÂś GrzeÂśka K. :!: TatuÂś przecieÂż musi zarobiĂŚ na wyprawkĂŞ :!: Co z tego, Âże siĂŞ nie nadaje na prezentera :!: Trzeba nagradzaĂŚ tych, co troszczÂą siĂŞ wzrost przyrostu naturalnego :!:

Wiêc jeœli trafnie rokujê, Anita wróci do faktów, dopiero, kiedy wokó³ niej, bêdzie biega³a gromadka bobasów!

WidaĂŚ, Âże tĂŞsknota mnie drĂŞczy, nie :?: TĂŞsknota jest gorsza od insektĂłw :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiêc jeœli trafnie rokujê, Anita wróci do faktów, dopiero, kiedy wokó³ niej, bêdzie biega³a gromadka bobasów!
Tak wtedy moÂże przynajmiej na wzglÂąda na dzieci jÂą zatrzymajÂą :?: i siĂŞ z litujÂą i przestanÂą jÂą drĂŞczyĂŚ :cry: :cry: :cry:
Black niestety ale mylisz siĂŞ raczej co do swoich prognoz. :cry: Anitka ma w tvn24 poranki w poniedziaÂłek i wtorek(ostatnio trochĂŞ siĂŞ to pomieszaÂło ale tak najczĂŞÂściej ostatnio miaÂła)wiĂŞc raczej nie moÂże byĂŚ w faktach.
A niech mi ktoÂś powie dlaczego Anitka dzisiaj miaÂłaby mieĂŚ wolne. :?: Przeciez i tak maÂło pracuje i tego wolnego czasu to ma a nie widziaÂłem po niej Âżeby byÂła chora czy coÂś takiego.

Black chyba twój optymizm winika z desperacji i z têskonoty i ci¹g³¹ nadziej¹ ¿e jeszcze Anitka bêdzie. :cry: :cry: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

To Anitki nie byÂło dzisiaj ???? jesli tak to juÂż jest chyba jej medialny koniec... tym bardziej Âże podobno wczoraj byÂła w poranku... :cry: :cry:

ja tak sobie myœla³am ostatnio czemu ona z tamt¹d nie odejdzie... To proste przecie¿ ona jest na kontrakcie i na pewno nie staÌ jej na zerwanie go... za to s¹ ogromne kary a oni sami jej nie zwolni¹ bo sprawia im radoœÌ pastwienie siê nad t¹ dziewczyn¹...

Ostatnio zaobserwowaliÂśmy spadek moÂżliwoÂści dziennikarskich Anitki i jej zniechĂŞcenie moÂże ona to robi specjalnie ??? Âżeby jej dali wreszcie spokĂłj i wywalili ????

choĂŚ z 2 giej strony Kwiatek mĂłwiÂł Âże widzial film promovcyjny faktow o 16.45 i tam byÂła Patrycja i Anita... no wiĂŞc nic nie wiadomo...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To jeszcze ÂśmiÂą jakieÂś filmy promocyjne robiĂŚ tych faktĂłw :?:
To jeszcze bardziej upokaÂża i daje do zrozumienia kim jesteÂś. :cry: :cry:
JesteÂś tÂą ktĂłra moÂże byĂŚ tylko tam bo gdzie indziej sÂą inni ustawieni a ty tam wstĂŞpu nie masz. :cry: :cry: :cry: Ten film mnie wcale nie cieszy bo utrwalka jej nĂŞdznÂą pozycjĂŞ w tvn. :cry: :cry: :cry:
Ja naprawdĂŞ nie wierzĂŞ juÂż w cokolwiek i nie wierzĂŞ w przypadki. Dzisiaj Anitki nie byÂło specjalnie i tym filmikiem nie moÂżna siĂŞ kierowaĂŚ. Filmik rĂłwnie dobrze mĂłgÂłbyĂŚ nakrĂŞcony dawno temu. PamiĂŞtam jak Anitka prowadziÂła tylko fakty o 19 a na tvn24 leciaÂł filmik z reklamÂą faktĂłw o 16. To byÂło juÂż wtedy nieaktualne ale to puszczali.

Kamuii a z tym kontaktem to nie musi byĂŚ do koĂąca prawda. Kontrakt to tam ma na pewno pochanke a Aniotka moÂże tam w innym trybie pracowaĂŚ. PrzecieÂż Ziemca wyrzucili od razu i Âżadnych kar nie pÂłaciÂł.
Lis to rozumiem. Lis mia³ zapisane w kontrakcie to i to i by³a tam podana suma któr¹ za to zostaje a Anitka na pewno czegoœ takiego nie ma bo pracuje ró¿nie i nieregularnie. :cry:

Fotki z sesji zdjĂŞciowej dla Vivy :cry: :cry: :cry: To najwspanialszy okres Anitki :cry: :cry: :cry:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MoÂże jak kiedyÂś bĂŞde miaÂł karte Tv to zrobiĂŞ capsy z sesji zdjĂŞciowej dla marie claire.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

PrzecieÂż Ziemca wyrzucili od razu i Âżadnych kar nie pÂłaciÂł.
no wÂłasnie wyrzucili a nie odszedÂł sam... a nie wiemy czy nie pÂłaci jakiejÂś kary za spiskowanie z tvp...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Trzeba by siê dok³adnie zapoznaÌ z t¹ materi¹ ale nie mamy dostêpu do tak poufnych informacji. :cry: Szkoda bo by³oby nam ³atwiej dojœÌ do jakiœ konkretów. :cry: :cry: :cry:

Black kup koniecznie dzisiaj "GW" bo na ostatniej stronie w reklamie cyfry+ jest Anitka tzn.maÂłe zdjĂŞcie uÂśmiechniĂŞtej Anitki reklamujÂącej tvn24. Pewnie bĂŞdzie na wielu reklamach ukazujÂących siĂŞ w gazetach i pradopodobnie telewizji :?: Pewnie o tym czyj wizerunek bĂŞdzie na tej reklamie decyduje cyfra i raczej nie mozna siĂŞ w tym doszukiwaĂŚ Âżadnych pozytywnych znakĂłw. :cry: :?:

Obrazek
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kamuii pisze:Ostatnio zaobserwowaliÂśmy spadek moÂżliwoÂści dziennikarskich Anitki i jej zniechĂŞcenie
ZniechĂŞcenie i ten przeraÂźliwy smutek w oczach, smutek jakiego jeszcze nigdy u nikogo nie widziaÂłem:

Obrazek

Mimo, wydawaĂŚ by siĂŞ mogÂło zabawnej wpadki technicznej, to zdjĂŞcie w ogĂłle mnie nie Âśmieszy :!: :sad:

O jakim filmie wy mĂłwicie :?: Ja o niczym nie wiem :!:
To by³o coœ w rodzaju reklamy g³ównych faktów?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Kamuii mĂłwiÂła, ze kwiatek coÂś mĂłwiÂł o filmiku. Ja go nie widziaÂłem i nie pamiĂŞtam aby kwiatek o tym wspominaÂł. A nawet jak taki filmik jest to pewnie puszczÂą go tylko na tvn24.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Black Jack '62 pisze: O jakim filmie wy mĂłwicie :?: Ja o niczym nie wiem :!:
To by³o coœ w rodzaju reklamy g³ównych faktów?
Widzia³em tylko fragment.By³a to reklama Faktów ale nie g³ównych tylko popo³udniowych. Coœ w rodzaju reklamy Faktów z Pochanke,Paw³owskim,Rymanowskim i Kajdanowiczem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Powiedz cos wiĂŞcej o tej reklamie. Co Anitka czy Patrycja tam mĂłwiÂły i jak to ogĂłlnie wygladaÂło. Czy ta reklama byÂła na tvn24 czy na tvn :?:
Ja nawet nie chcem jej ogl¹daÌ bo jaka to przyjemnoœÌ ogl¹daÌ Anitkê w reklamie tak szmat³awego programu. :cry:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Hehe... a na koĂącu reklamy moÂże powiedzieli "LiczÂą siĂŞ tylko FAKTY POPOÂŁUDNIOWE"?? :D
:P :lol:
:)
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Ta reklama byÂła chyba na TVN-ie,tuÂż przed faktami popoÂłudniowymi.WidziaÂłem tylko koĂącĂłwke kiedy kamera najeÂżdÂżaÂła na nie.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Hehe... a na koĂącu moÂże powiedzieli "Licza siĂŞ tylko FAKTY POPOÂŁUDNIOWE"??
Anitka z patrycjÂą tak powiedziaÂły czy jakiÂś inny gÂłos :?:
Powiedz szymcio jak wyglÂądaÂła, jakÂą miaÂła fryzurĂŞ i przede wszystkim co mĂłwiÂła. :?: MoÂże nakrĂŞcili to jeszcze na poczÂątku kiedy startowaÂło nowe studio a dopiero teraz puszczajÂą. :?: Jakie byÂło tÂło tej reklamĂłwki :?:
PamiĂŞtam jak Anitka nie prowadziÂła juÂż faktĂłw popoÂłudniowych a caÂły czas leciaÂła reklamĂłwka z tymi faktami wiĂŞc pradopodobnie nawet jak jÂą wyrzucÂą i z tych faktĂłw to pewnie teÂż dalej bĂŞdÂą jÂą puszczaĂŚ. :?:
Ta reklama byÂła chyba na TVN-ie,tuÂż przed faktami popoÂłudniowymi.WidziaÂłem tylko koĂącĂłwke kiedy kamera najeÂżdÂżaÂła na nie.
Kiedy prowadziÂły jakieÂś inne fakty czy specjalnie to byÂło nakrĂŞcone. :?: :?: :?:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nie, nie... to tylko moje przypuszczenia, a raczej pytanie... Na koùcu reklamy g³ównych "Faktów" mówi¹ "Licza siê tylko Fakty", wiêc by³em ciekaw czy na koùcu zapowiedzi popo³udniowego wydania mówi¹ coœ w tym stylu...
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

sorry nieuwaÂżnie przeczytaÂłem. :lol:
Jak ktoÂś oglÂądaÂł w caÂłoÂści tÂą reklamĂłwkĂŞ to niech powie o niej coÂś wiĂŞcej :!: :!: :!: :?: :?: :?: ProszĂŞ :shock: :oops: :arrow:

A to inna reklamĂłwka :cry: :cry: :cry:
Pewnie podobnÂą zrobiÂą na boÂże narodzenie ale w niej na 100% nie wystÂąpi Anitka :cry: :cry: :cry: tylko pochanke :twisted: :twisted: :twisted:

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości