Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ta reklamówka jest bardzo podobna do tej z FAKTÓW g³ównych.
GÂłos ktĂłry zapowiada FAKTY popoÂłudniowe mĂłwi o nich: rzetelne, profesjonalne, wiarygodne, od poniedziaÂłku do piateku o 16:45 :D Anitka i Patrycja udajÂą Âże tam pracujÂą, czytajÂą jakieÂś kartki, potem razem idÂą do przodu uÂśmiechniĂŞte :lol: Bardzo Âładna ta reklama...
Tylko szkoda, Âże Anity nie ma o tej 19:00 :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To chyba Anitka musiaÂła udawaĂŚ ten uÂśmiech. Bo te fakty to jest caÂłkowita poraÂżka :cry: :cry: :cry: ZresztÂą ona je tak rzadko prowadzi, Âże nie wiadomo czy jest czy jej nie ma :?: i czy w ogĂłle bĂŞdzie :?: :cry:

Przedostatnie fakty z AnitkÂą :cry: :cry: :cry:
Obrazek
Obrazek
I ostatnie :cry: :cry: :cry:
Obrazek
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja osobiÂście lubiĂŞ JustynĂŞ Pochanke, ale to co robiÂą ostatnio z AnitÂą w FAKTACH to tragedia... W tym tygodniu chyba nie byÂła ani razu o ile siĂŞ nie mylĂŞ :? MyÂślĂŞ jednak Michos, Âże w TVN -ie i TVN24 ta jesieĂą jest okresem promowania nowych... (TVN24: JĂŞdrzejowska, KalczyĂąska itd.). Anita dostaÂła swojÂą szansĂŞ, teraz zostaÂła niestety zepchana na bok.
Podejrzewam, ¿e skoro Patrycja by³a w tym tygodniu ca³e 5 dni, to w przysz³ym tygodniu ca³e 5 dni bêdzie Anita (mam nadziejê, ¿e to nie tylko marzenia). Moze bêd± teraz prowadziæ na zmianê co tydzieñ jak w FAKTACH g³ównych? Jedno jest pewne: ANita musi wróciæ do g³ównych FAKTÓW... pozostajê w nadziei ¿e wróci i na zmianê z Pochanke bêdzie je prowadzi³a... Wiem, ¿e fani Anity jej nie lubi± :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale Anitka ma w poniedziaÂłek i we wtorek zawsze poranki i ostatnio teÂż w Âśrody wiĂŞc na 100% nie bĂŞdzie :cry: :cry: :cry: Poza tym 11 listopada nie ma faktĂłw bo swiĂŞto :cry: Przypuszczam, Âże bĂŞdzie tylko w ÂśrodĂŞ lub w piÂątek lub..... :?: :?: :?:
Po prostu w pewnej chwili jej podziĂŞkujÂą lub ona sama tak zrobi bo tak dÂługo byĂŚ nie moÂże. :cry: :cry: :cry: Tak Anitka siĂŞ juÂż im znudziÂła i teraz na gwiazdĂŞ tvn24 wykreowaĂŚ JedrzejowskÂą :twisted: :twisted: :twisted:
To czÂłowiek siĂŞ do cholery stara, poÂświĂŞca swoje Âżycie dla tej pracy i z dnia na dzieĂą z ciebie rezygnujÂą bo ty panienko siĂŞ nam znudziÂłaÂś :cry: :cry: :cry:
ANita musi wróciæ do g³ównych FAKTÓW... pozostajê w nadziei ¿e wróci i na zmianê z Pochanke bêdzie je prowadzi³a... Wiem, ¿e fani Anity jej nie lubi±
To maÂło powiedziane, ze jej nie lubiĂŞ :twisted: :twisted: :twisted:
Teoretycznie s¹ 3 wyjœcia:Wróci do faktów g³ównych(to jest niemo¿liwe :cry: ), bêd¹ j¹ dalej szmaciÌ(to jest bardzo mo¿liwe bo teraz tylko to z ni¹ robi¹ :cry: ), oni lub ona im podziêkuje(to staje siê coraz bardziej prawdopodobne :cry: )

I to jeszcze za to co pokazaÂła 3 wrzeÂśnia jÂą wyrzucili :cry: :cry: :cry:
Obrazek
Obrazek

Ja juÂż wtedy coÂś przeczuwaÂłem :cry: :cry: :cry: a w ostatnim wydaniu faktĂłw prowadzonych przez AnitkĂŞ siĂŞ o tym przekonaÂłem :cry: i nastĂŞpnego dnia w poranku :cry: Nawet nie potrafiÂłem siĂŞ wtedy cieszyĂŚ z jej udziaÂłu w mamy ciĂŞ :cry: :cry:

Nie moÂżna tak pomiataĂŚ czÂłowiekiem :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:

PS:Anitka w tym tygodniu nie byÂła ani razu w faktach tylko byÂła 2 razy w poranku bo raz caÂły poranek prowadziÂł miecugow a Anitka czytaÂła kilka nĂŞdznych serwisĂłw krajoowych. :cry: :cry: :cry:

A JĂŞdrzejowska ma tam Âświetne ukÂłady :twisted: i jest czÂłonkiem zarzÂądu "fundacji tvn nie jesteÂś sam"-pani BoÂżeny Walter :twisted: :twisted: :twisted:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

My¶lê, ¿e TVN sam jej nie podziêkujê... Tak chcia³bym zobaczyæ j± w tych g³ównych FAKTACH. Widocznie Kajdanowicz jest lepszy ni¿ Anita (wg w³adz TVN oczywi¶cie). Przeczuwam ostatnio najgorsze, ¿e Anita odejdzie... Je¶li dalej tak maj± j± traktowaæ to niech odchodzi... Z drugiej strony ju¿ by to zrobi³a... Mo¿e w³adze zapewni³y jej powrót do FAKTÓW g³ownych za jakie¶ kilka tygodnii... Nie wiem :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Przeczuwam ostatnio najgorsze, ¿e Anita odejdzie... Je¶li dalej tak maj± j± traktowaæ to niech odchodzi... Z druiej strony ju¿ by to zrobi³a... Mo¿e w³adze zapewni³y jej powrót do FAKTÓW g³ownych za jakie¶ kilka tygodnii... Nie wiem
Tak to prawda. Tak dÂłuÂżej byĂŚ nie moÂże :cry: :cry: :cry: MyÂślĂŞ, Âże ona sama siĂŞ juÂż nad tym zastanawia :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?:
Na pewno lekko tam nie ma o bojĂŞ siĂŞ, Âże w jakiÂś sposĂłb oni jÂą tam drĂŞczÂą psychicznie. Fachowo siĂŞ to nazywa mobbing :cry: :cry: :cry:
Oni nie muszÂą nic mĂłwic bo widzowie nie sÂą gÂłupi i wszystko widzÂą. :cry: :cry: :cry:
Ja nawet czasami bojê siê w³¹czyÌ kompa :cry: :cry: :cry: aby nie przeczytaÌ jakiejœ przykrej informacji dotycz¹cej Anitki :cry: :cry: :cry:

teraz trochĂŞ historii :cry: :cry: :cry:

Obrazek

A teraz chyba 1 fakty w ktĂłrych Anitka wystĂŞpowaÂła w tej fryzurze :cry: :cry: :cry:

Obrazek

To chyba na koniec tych faktĂłw :?: daÂła taki uÂśmiech i tak piĂŞknie siĂŞ z widzami poÂżegnaÂła Âże do dzisiaj pamiĂŞtam. :cry: :cry: :cry:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kaseta89 pisze:w TVN -ie i TVN24 ta jesieĂą jest okresem promowania nowych... (TVN24: JĂŞdrzejowska, KalczyĂąska itd.). Anita dostaÂła swojÂą szansĂŞ, teraz zostaÂła niestety zepchana na bok.


MusiaÂło staĂŚ siĂŞ coÂś wiĂŞcej, niÂż tylko zakoĂączenie piĂŞciu minut Anity :!:
W przypadku osĂłb tak nieprzeciĂŞtnych, utalentowanych i charyzmatycznych jak Anita w ogĂłle nie moÂżna mĂłwiĂŚ o piĂŞciu minutach, to musi trwaĂŚ wiecznie :!: :!:

ZepchniĂŞto na bok AnitĂŞ, bo jest jedynÂą osobÂą, ktĂłra mogÂła zagroziĂŚ Pochanke w walce o tytuÂł gwiazdy FaktĂłw :!: A za takowÂą gwiazdĂŞ Anita uchodziÂła. NiewaÂżne, czy artykuÂły w czoÂłowych gazetach, byÂły tylko opÂłaconÂą promocjÂą, czy wynikaÂły z zainteresowania osobÂą Anity sporej czĂŞÂści spoÂłeczeĂąstwa, ale faktem jest, Âże w kaÂżdym z nich padÂło sformuÂłowanie Anita Werner - gwiazda FaktĂłw :!:
I byĂŚ moÂże dlatego wÂładze tvn-u, przychylne (aÂż do granic przyzwoitoÂści :twisted: :!:) Pochanke, usunĂŞÂły AnitĂŞ, bo jej sÂława nabraÂła zdecydowanie zbyt duÂżego rozpĂŞdu!

A co ma pocz¹Ì biedna Anita w tej walce, wyœcigu szczurów, kiedy uzbrojona jest zaledwie (dla mnie A¯!) w talent :?: :!:
A talent wobec nepotyzmu i kolesiostwa jest NICZYM! A posiadanie takiej broni w tej walce, moÂżna porĂłwnaĂŚ z rzucaniem siĂŞ z szabelkÂą na czoÂłgi :!: :!: :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Czy wed³ug was szczytem marzeù dla Anity jest prowadzenie g³ównych Faktów? Ca³y czas czytam ¿e zosta³a odsuniêta,jest pomijana,byÌ mo¿e to ona sam podjê³a tak¹ decyzjê. Mo¿e nie ma czasu na ci¹g³e dy¿ury,ma przecie¿ jakieœ ¿ycie osobiste,mo¿e siê uczy(np. jêzyka),mo¿e robiÌ coœ nie zwi¹zanego z telewizj¹. Patrze na wczeœniejsze zdjêcia i porównuje je z tymi które ja zrobi³em ostatnio i mam wra¿enie ¿e Anita robi wra¿enie zmêczone,bardzo sie postarza³a. Podobne wra¿enie mam odnoœnie Marty Kuligowskie,która teraz g³ownie prowadzi magazyn "Zdrowie". Mo¿e poprostu nie wytrzymuj¹ fizycznie ciêzkiej pracy w telewizji. Nie zdziwi³bym siê gdyby za jakiœ czas Anita odesz³a z telewizji i zajê³a siê czymœ zupe³nie innym.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

NIe mylisz siê. :!: :!: :!: Anita co najwy¿ej mo¿e odejœÌ dlatego bo j¹ mog¹ wyrzuciÌ i zmusiÌ do tego. Radzê te¿ przeczytaÌ wywiady i wypowiedzi Anitki i jej s³owa o tym ¿e kocha telewizjê i swoj¹ pracê i nie potrafi bez tego ¿yÌ. Owszem chêÌ do pracy i mi³oœÌ do tv mo¿e straciÌ przez tych palantów z tvn-u którzy chc¹ j¹ wykoùczyÌ przez swoje posuniêcia. :twisted: i próby zniszczenia jej talentu i zabicia chêci do pracy. :cry: :cry: :cry:
Nie no nie bĂŞde dalej pisaĂŚ bo jest to po prostu niemoÂżliwe i jest po prostu caÂłkowicie nielogicznie i takie twierdzenia wÂłoÂżyÂłbym miĂŞdzy bajki :!: :!: :!: Ja trochĂŞ jednak tÂą AnitĂŞ znam i jak na razie w swoich twiedrzeniach i sÂądach siĂŞ nie myliÂłem. :!: :!: :!:
A moÂże ktoÂś potrzebuje lektury artykuÂłu z twojego stylu i to artykuÂłu z numeru wrzeÂśniowego ktĂłry ukazaÂł siĂŞ w poÂłowie sierpnia. :!: :!: :!: :!:
http://anitkafan.w.interia.pl/Anita%20Werner.doc
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Grzesioo pozwolisz, Âże trochĂŞ z tobÂą po polemizujĂŞ :?:
Grzesioo pisze:Czy wed³ug was szczytem marzeù dla Anity jest prowadzenie g³ównych Faktów?
Myœlê, ¿e mo¿e nie najwy¿szym, ale jakimœ szczytem na pewno jest, dla ka¿dego kto posmakowa³, co to znaczy byÌ prowadz¹cym czo³owy dziennik w Polsce. Popatrz na pochanke, jest tak ustawiona, ¿e mo¿e wybieraÌ dla siebie najsmakowitsze k¹ski. I co zagarnê³a :?: :!: Oczywiœcie, ¿e g³ówne fakty :!:
Grzesioo pisze:CaÂły czas czytam Âże zostaÂła odsuniĂŞta, jest pomijana, byĂŚ moÂże to ona sam podjĂŞÂła takÂą decyzjĂŞ. MoÂże nie ma czasu na ciÂągÂłe dyÂżury, ma przecieÂż jakieÂś Âżycie osobiste, moÂże siĂŞ uczy(np. jĂŞzyka),moÂże robiĂŚ coÂś nie zwiÂązanego z telewizjÂą.
Mo¿e masz racjê, te¿ rozwa¿a³em mo¿liwoœÌ dokszta³cania siê Anity w jakiejœ dziedzinie, kiedy próbowa³em znaleŸÌ choÌ cieù sprawiedliwoœci w tym, co siê sta³o. Zaœ w kwestii ¿ycia osobistego, z tego co Anita mówi³a w Twoim stylu, na razie chcia³a bez reszty poœwiêciÌ siê pracy, na za³o¿enie rodziny, wg niej, ma jeszcze czas. Nie s¹dzê, ¿e sama dobrowolnie zrezygnowa³a z czegoœ, w co w³o¿y³a tyle serca i poœwiêcenia :!: Do sierpnia wszystko sz³o wspania³ym torem, dopiero w sierpniu zauwa¿yliœmy w zachowaniu Anity jak¹œ nerwowoœÌ i niestety nie myliliœmy siê :cry: przeczuwaj¹c najgorsze :!:

A dlaczego tak sÂądzĂŞ :?: ZresztÂą i ty zauwaÂżyÂłeÂś, Âże:
Grzesioo pisze:PatrzĂŞ na wczeÂśniejsze zdjĂŞcia i porĂłwnuje je z tymi ktĂłre ja zrobiÂłem ostatnio i mam wraÂżenie Âże Anita robi wraÂżenie zmĂŞczonej, bardzo sie postarzaÂła.
Grzesioo, bÂłagam ciĂŞ - nie rĂłb z Anity emerytki zmĂŞczonej Âżyciem, pracÂą :!:
Nie przysz³o ci do g³owy, ¿e stan w jakim aktualnie znajduje siê Anita, jest zas³ug¹ tylko i wy³¹cznie ludzi, którzy podciêli jej skrzyd³a :?: :!: Najpierw pozwolono jej posmakowaÌ wielkiej przygody. Co najwa¿niejsze, podczas ,,k¹pieli w ogromnym i dostatnim basenie" czu³a siê jak ryba w wodzie. Wiêc nie powinno dziwiÌ nikogo, ¿e kiedy póŸniej brutalnie wyrzucono j¹ na suchy l¹d, ,,dusi siê":!: :sad:
Grzesioo pisze:Nie zdziwiÂłbym siĂŞ, gdyby za jakiÂś czas Anita odeszÂła z telewizji i zajĂŞÂła siĂŞ czymÂś zupeÂłnie innym.

Ja stawiam na rajdy samochodowe, podobno na sporcie moÂżna najwiĂŞcej zarobiĂŚ :lol: Ale nie w Polsce :wink:
A tak na powaÂżnie, to teÂż kiedyÂś rozwaÂżaÂłem. Anita ma przecieÂż za sobÂą mnĂłstwo epizodĂłw: bycie modelkÂą, aktorkÂą, piosenkarkÂą ...
Ale to co, i przede wszystkim jak, robi³a mo¿e œwiadczyÌ tylko i wy³¹cznie o tym, ¿e wreszcie znalaz³a drogê, któr¹ chce iœÌ :!:
Wydaje mi siĂŞ, Âże takim punktem kulminacyjnym w jej dotychczasowej karierze, byÂła ta pierwsza poÂłowa tego roku! Dano jej szansĂŞ i wykorzystaÂła jÂą w peÂłni :!:
Nie chcê byÌ nieskromny, ale bardziej wybrednego widza ode mnie nie ³atwo znaleŸÌ, trudno mi w 100% dogodziÌ :!: :lol: Zawsze mam do wszystkiego jakieœ zastrze¿enia, zawsze czegoœ brakuje, albo jest czegoœ za du¿o, a kiedy pierwszy raz zobaczy³em fakty prowadzone przez Anitê ... dos³ownie ... szczêka mi opad³a (jeszcze nie sztuczna :lol: ). Powali³a mnie jej pewnoœÌ siebie, dojrza³oœÌ, trafne zapowiedzi, ich styl ... Patrzy³em na ni¹ i s³ucha³em jej jak wryty :!:, nie mog¹c wyjœÌ z podziwu równie¿ dla jej powierzchownoœci. Zaintrygowa³a mnie g³ównie nieprzenikniona twarz Anity :!:
I to jest wÂłaÂśnie, moim zdaniem, jej fenomen: dla wiĂŞkszoÂści pozostanie nie do koĂąca ,,poznanym lÂądem" :!:
Ostatnio zmieniony niedziela 07 lis 2004, 11:12 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I to jest wÂłaÂśnie, moim zdaniem, jej fenomen: dla wiĂŞkszoÂści pozostanie nie do koĂąca ,,poznanym lÂądem"
Dla mnie poznanym :!: :!: :!: Tylko szkoda, Âże juÂż odpÂłyniĂŞtym :cry: :cry: :cry:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Owszem, poznanym na tyle, na ile pozwoliÂła nam Anita.
Mnie jednak chodzi o to wszystko, co siĂŞ jeszcze w niej kryje, to o czym nigdy siĂŞ nie przekonamy!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PoznaliÂśmy tylko to co dotej pory zobaczyliÂśmy ale w Anitce siĂŞ jeszcze wiele kryje. :cry: :cry: :cry: W niej jest nieprzenikniona gÂłebia piĂŞkna.

OdnoÂśnie poranku wyborczego nie prowadzonego przez AnitkĂŞ.
PamiĂŞtam, Âże 1 maja w tym bardzo waÂżnym dla Polski dniu nie prowadziÂła faktĂłw a w tvn24 przeczytaÂła 1 skrĂłt wiadomoÂści i zrobiÂła 2 przeglÂądy prasy. Niby potem prowadziÂła fakty przez 7 dni pod rzÂąd ale juÂż wtedy byÂło coÂś nie tak. :!: :?: :cry: Potem wrĂłciÂło wszystko do normy i prowadziÂła tylko w weekendy. Aha a ryman przed razem z 1 maja prowadziÂł 6 razy pod rzÂąd a po tygodniowym urlopie 6 razy pod rzÂąd. :!: :!: :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Grzesioo pisze: Podobne wraÂżenie mam odnoÂśnie Marty Kuligowskie,ktĂłra teraz gÂłownie prowadzi magazyn "Zdrowie". MoÂże poprostu nie wytrzymujÂą fizycznie ciĂŞzkiej pracy w telewizji.
Czyli chcesz powiedzieĂŚ Âże mĂŞczy jÂą przygotowanie magazynu' ZDROWIE' i 2 razy w miesiÂącu 2-niowy dyÂżur.KiedyÂś kaÂżdego tygodnia miaÂła ona i Danka Kondratowicz 2-3dyzury i chyba byÂło ok. Dzis sÂą zastĂŞpowane przez WSZECHOBECNÂĄ JedrzejowskÂą i KalczyĂąskÂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

To chyba Anitka musiaÂła udawaĂŚ ten uÂśmiech. Bo te fakty to jest caÂłkowita poraÂżka
DokÂładnie tak choĂŚ trudno znowu wymagac zeby w reklamĂłwce cierpiĂŞtnice graÂła... wszycy fani wiedza co jej tam robiÂą a nie fanĂłw i tak to nie interesuje . W reklamĂłwce ma Âładnie wyglÂądĂŚ i siĂŞ uÂśmiechaĂŚ i to wÂłasnie robi. A ze uÂśmiech jest sztuczny ? no coÂż to juÂż inna sprawa.
Wiem, Âże fani Anity jej nie lubiÂą
Zale¿y którzy i kiedy ... :) ja nie tyle ze jej nie lubiê (jakiœ czsa temu zaczê³am¿ywiÌ do niej cieplejsze uczucia ) co niektóre jej wypowiedzi (sukces) wywo³uj¹ u mnie g³êboki niesmak... Uwa¿am ze taka osobe jak ona powinno obowi¹zywac minimum skromnoœci a ona nie doœÌ ze wepcha³a siê do Fucktów to jeszcze zachowue siê jak by to by³a kara i jakby sama nie chcia³a tam byÌ...
A JĂŞdrzejowska ma tam Âświetne ukÂłady i jest czÂłonkiem zarzÂądu "fundacji tvn nie jesteÂś sam"-pani BoÂżeny Walter
oooooo tej to dopiero nie lubiĂŞ... ona ma o wiĂŞksze wpÂływy niÂż krĂłlowa JustyÂś... kto wie czy w tej funfacji nie poznaÂła samej prezydentowej... zna na pewno WalterowÂą i wykorzystaÂła sprawĂŞ by wepchaĂŚ siĂŞ powoli do fucktĂłw narazie jej siĂŞ to nie udaje wiĂŞc skutecznie ogranicza AnitkĂŞ w tvn 24
I to jeszcze za to co pokazaÂła 3 wrzeÂśnia jÂą wyrzucili
dokÂładnie po tylu gratulacjach i tak dobrez poprowadzonych serwisach i fucktach to byÂło poprostu ewidentne chamstwo... pokazali jej Âże jak jest za dobra to wylatuje...
Na pewno lekko tam nie ma o bojĂŞ siĂŞ, Âże w jakiÂś sposĂłb oni jÂą tam drĂŞczÂą psychicznie. Fachowo siĂŞ to nazywa mobbing
tu nie ma nawet Âżadnego chyba czy bojĂŞ siĂŞ Âże... to FUCKT to przecieÂż po niej widac... :(
ZepchniĂŞto na bok AnitĂŞ, bo jest jedynÂą osobÂą, ktĂłra mogÂła zagroziĂŚ Pochanke w walce o tytuÂł gwiazdy FaktĂłw A za takowÂą gwiazdĂŞ Anita uchodziÂła. NiewaÂżne, czy artykuÂły w czoÂłowych gazetach, byÂły tylko opÂłaconÂą promocjÂą, czy wynikaÂły z zainteresowania osobÂą Anity sporej czĂŞÂści spoÂłeczeĂąstwa, ale faktem jest, Âże w kaÂżdym z nich padÂło sformuÂłowanie Anita Werner - gwiazda FaktĂłw
To te¿ prawda ale z drugiej strony ja s¹dze ¿e pojawienie siê POchankowej mog³o na to wp³ynaÌ minimalnie zwrócmy uwage na to ¿e królowa Justyœ czuje siê tak¹ gwiazd¹ ze na pewno "jakaœ tam szczeniara " nie bedzie jej przycmiewaÌ.Myœlê ¿e ona w nikim by zagro¿enia nie wyczu³a bo we w³asnym pozerstwie zabrnê³a ju¿ tak daleko ze uwa¿a sie wszêdzie za najwiêksz¹ gwiazde.Raczej chodzi³o o to ze Anita i jej s³awa przescignê³a stacjê a tego nasz juniorek walterek nie lubi (Lees Olejnik) wiêc j¹ usun¹³.A moze on ma tak¹ kncepcjê ¿ew Fucktach moze byÌ tylko 1 gwiazda ? To by wyjaœni³o przebywanie tam na wystêpach goœcinnych ( z reszt¹ raczej marnych ) A*tomata.
Czy wed³ug was szczytem marzeù dla Anity jest prowadzenie g³ównych Faktów? Ca³y czas czytam ¿e zosta³a odsuniêta,jest pomijana,byÌ mo¿e to ona sam podjê³a tak¹ decyzjê. Mo¿e nie ma czasu na ci¹g³e dy¿ury,ma przecie¿ jakieœ ¿ycie osobiste,mo¿e siê uczy(np. jêzyka),mo¿e robiÌ coœ nie zwi¹zanego z telewizj¹. Patrze na wczeœniejsze zdjêcia i porównuje je z tymi które ja zrobi³em ostatnio i mam wra¿enie ¿e Anita robi wra¿enie zmêczone,bardzo sie postarza³a.
1.SÂądze ze szczytem marzeĂą moÂże nie a le na tym etapiem najwyrzszym moÂżliwym awansem i stopniem w dalszej karieÂże.
2.TeÂż na poczÂątku sÂądziÂłam ze podjĂŞÂła takÂą decyzjĂŞ.Ale to jest nie moÂżliwe raczej ona jest za ambitna i dla niej praca jest wszystkim.SÂądzĂŞ Âże mogÂła jedynie poproÂściĂŚ o zmniejszenie liczby dyÂżurĂłw, bo ostatnim poÂł rokum miaÂła byĂŚ prawo zmĂŞczona...
Grzesioo, bÂłagam ciĂŞ - nie rĂłb z Anity emerytki zmĂŞczonej Âżyciem, pracÂą
emerytki to raczej nie ale grzesioo ma racjĂŞ ona jest bardzo zmĂŞczona !!! nie wiem jak z tym postarzeniem ale widac na jej twarzy zmĂŞczenie i zniechĂŞcenie.I ten smutek w oczach jak u Holeckiej :( przykro na to patrzec ...ona musi siĂŞ albo z tym pogodziĂŚ albo odejsĂŚ bo inaczej dÂługo nie pociÂągnie :(
dla jej powierzchownoÂści.
:lol: :lol: hehe to uwaÂżasz ze Anitka jest powieÂżchowna ??? ;) Âżaart :) sorki wiem ze tak nie myÂślisz ale to tak zabrzmiaÂło i nie mogÂłam siĂŞ powstrzymac ;):)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 22 gości