Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I dlaczego nie byÂła w piÂątek w faktach. :!: :!: :!:
Ale czy to na pewno jedyny powĂłd. :?:
Jednak wolaÂłbym jÂą widzieĂŚ w faktach :cry: :cry: :cry:
Ale Anitka jak zawsze najlepsza :lol:

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ZnalazÂłem wiĂŞcej zdjĂŞĂŚ z tej imprezy:

Tutaj z Erykiem:
Obrazek

Obrazek

Zapoznanie siĂŞ ze sprzĂŞtem:
Obrazek
Nie wiem jak Anicie udaÂło siĂŞ poprowadziĂŚ ten samochĂłd bez dachowania?
Obrazek

I wielkie zwyciĂŞstwo i tryumf:
Obrazek
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Fajnie, Âże jest najlepsza. I pomyÂśleĂŚ, Âże PandÂą tez siĂŞ moÂżna ÂścigaĂŚ. :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ale nr.2 po Dance
oczywisÌie ;) :lol: :lol: jeszcze raz Brava dal Anitki :) ... i mamy usprawiedliwion¹ jej nieobecnoœÌ mo¿e jej pozycja nie jest taka strzaszna jeœli jej dali na to urlop... ale z 2 giej strony moze wola by robi³a co kolwiek byle nie by³a na wizji...

NiewaÂżne teraz cieszmy siĂŞ tylko z jej sukceso rajdowego juz chyba 2 w tym roku ??? :)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Z danych, dostĂŞpnych w necie wynika, Âże faktyczne to byÂł drugi zwyciĂŞski rajd dla Anity.
Ale wtedy Âłatwiej chyba byÂło jej wygraĂŚ, bo jeÂździÂła na Alfie Romeo, to przecieÂż mocne i stabilne samochody.
A teraz na Pandzie, aÂż dziw, Âże nie kozioÂłkowaÂła :D :!:
I przyznajê, ¿e troszkê siê zacz¹³em martwiÌ o Anitê :!: Wola³bym, ¿eby siedzia³a sobie bezpiecznie w ciep³ym studio i cieszy³a nasze spragnione oczy! No, ale to przecie¿ nie od niej, a ju¿ tym bardziej nie od nas zale¿y :!:

I od wrzeÂśnia to samo uczucie mnie nachodzi, kiedy widzĂŞ AnitĂŞ.

Dziœ by³o podobnie! Najpierw cieszê siê, ¿e j¹ s³yszê, póŸniej jestem wœciek³y, kiedy sobie uœwiadomiê, jakie œwiùstwo jej zrobili :twisted:
No przecieÂż to siĂŞ w gÂłowie nie mieÂści, Âżeby tej klasy prezenterka tkwiÂła w popoÂłudniowych faktach, dosÂłownie rĂŞce opadajÂą :!: :!:
I jak tu siĂŞ cieszyĂŚ z rocznicy odzyskania niepodlegÂłoÂści kraju, tak zjedzonego przez ukÂłady, krĂŞtactwa itd. :?: :!:
ChociaÂż ten mail od Anity mi trochĂŞ przywrĂłciÂł wiarĂŞ i rozjaÂśniÂł wizjĂŞ przyszÂłoÂści :!:


ZaÂś z ciekawostek, dziÂś znalazÂłem fragment wywadu z UrbaĂąskim (,,Wysokie obroty''):
WO: A czy jest coÂś takiego jak walka pÂłci na gruncie telewizyjnym?

H.U. Od cholery jest kobiet w newsach - takiej niby mĂŞskiej branÂży. Tam to juÂż trzeba waliĂŚ Âłokciami i kolanami od rana do wieczora. KtĂłrÂąkolwiek by wymieniĂŚ, zwÂłaszcza z prime time'u - Anita Werner, Justyna Pochanke - sÂą wiĂŞcej niÂż fachowcami, sÂą fachowcami i agresywnymi kobietami.
Hmm... tak byÂło kiedyÂś, teraz juÂż by Anity napewno nie wymieniÂł :sad:.
I oto przecieÂż chodziÂło p. pochanke, Âżadnych zestawieĂą. Ona jest jedna i jedyna :twisted: :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W ktĂłrymÂś z wÂątku juÂż o tym pisaÂłem :!: Jest to wywiad dla "Wysokich obcasĂłw" :!: a nie "Wysokich obrotĂłw" :!:
No tak a wywiad jest z 10 wrzeÂśnia :!: :!: :!: Pewnie byÂł zajĂŞty i nie zauwaÂżyÂł, Âże Anitka znikÂła :cry: :cry: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Black masz racjĂŞ tez troche siĂŞ martwiĂŞ o ANitkĂŞ bo chyba bezpieczniejsza byÂła by w studio ale z 2 strony na rajdzie jej mobbig nie grozi... :twisted:
Poza tym jak zobaczy³amw w weekend Rymana ze zdwojon¹ si³¹ dotar³o do mnie co oni z ni¹ tam wyrabi¹ja... czy to taki problem dac j¹ na zastêpstwo ???? Sukinsyny...
btw nasz ulubieniec udzieliÂł wywiadu do Cogito jak to on nie jechaÂł w karierze na nazwisku ojca....
-A ÂłyÂżka na to niemoÂżliweeee... :twisted:
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

btw nasz ulubieniec udzieliÂł wywiadu do Cogito jak to on nie jechaÂł w karierze na nazwisku ojca....
-A ÂłyÂżka na to niemoÂżliweeee...
Automacik tak :?: Powiedz cos wiĂŞcej o tym wspaniaÂłym wywiadzie :twisted: :twisted: :twisted:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No có¿, troszkê siê zapêdzi³em z tym tytu³em, oczywiÌie to by³y ,,Wysokie obcasy''.

A co do wywiadów, musimy siê pogodziÌ z tym, ¿e teraz tvn p³aci pismakom za promocjê ca³ej czwórki z g³ównych, z p. pochanke na czele.
Na jakikolwiek artykuÂł o Anicie chyba nie mamy co liczyĂŚ :?: :!: :cry:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 13:19 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A co do wywiadów, musimy siê pogodziÌ z tym, ¿e teraz tvn p³aci pisakom za promocjê ca³ej czwórki z g³ównych, z p. pochanke na czele.
PÂłaci i to nie maÂło :!: :!: :!: Wystarczy jeden telefon i juÂż wywiadzik jest :!: :!: :!: lub artykuÂł :!:
Na jakikolwiek artykuÂł o Anicie chyba nie mamy co liczyĂŚ
Niestety nie :cry: :cry: :cry:
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

ZnalazÂłem coÂś dla fanatykĂłw (bo to raczej nie sÂą juÂż tylko sympatycy) AW.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dzêki :D Jak znajdziesz coœ jeszcze to umieœÌ tu :!:
Z tego co widzĂŞ to sÂą to ostatnie fakty z AnitkÂą czyli z 5 wrzeÂśnia :!: :cry:
Obrazek
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

5 wrzeœnia 2004 by³y Jej ostatnie g³ówne Fakty, 5 wrzesnia 2003 by³y jej pierwsze popo³udniowe Fakty, 5 wrzeœnia mam urodziny, có¿ za zbieg okolicznoœci :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Rzeczywiœcie :!: :!: :!: Có¿ za niesamowita zbie¿noœÌ dat :!: :cry: :)
25 maja Kajdanowicz prowadziÂł przedpoÂłudniowe serwisy informacyjne w TVN24 - jednak to byÂła sytuacja wyjÂątkowa. Na staÂłe Grzegorz Kajdanowicz bĂŞdzie gospodarzem popoÂłudniowych i wieczornych wydaĂą "FaktĂłw" oraz magazynu "24 godziny", lecz nie czĂŞÂściej niÂż dwa razy w tygodniu, bo jak sam zapowiada - chce nadal pracowaĂŚ jako reporter.
SpĂłjrzcie co pisaÂła pewna osoba o kajdanowiczu kiedy pojawiÂł siĂŞ 1 raz w faktach wieczornych :twisted: :twisted: :twisted:
Jak szybko go pokochali a AnitkĂŞ znienawidzili :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Grzesioo dziêki :!: ChoÌ to by³y dla nas najsmutniesze fakty, ostatnie fakty g³ówne z Anit¹ :cry:

Ale dziÂś byÂła w Âświetnej formie. CzyÂżbyÂśmy siĂŞ do tego po czĂŞÂści przyczynili :?:
MoÂże faktycznie ten email, artykuÂł na stronie troszkĂŞ jÂą pokrzepiÂł :?: Mam takÂą nadziejĂŞ :!:
Bo dzisiaj, kiedy (jeÂśli :wink:) natknĂŞÂła siĂŞ na ^automata :twisted: napewno nie byÂło jej lekko, przecieÂż gdyby nie on i jego nadĂŞta osoba ...

PS ,,Darek'' Prosiecki - nikt inny o nim tak nie mĂłwi, nie uÂżywa zdrobnienia, nawet on sam :lol: :lol: :lol: :lol:
A Anita juÂż kiedyÂś tak siĂŞ do niego zwrĂłciÂła
Obrazek
JuÂż wtedy mnie to rozbawiÂło :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości