Wpadki TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Wpadki TVN24

Post autor: avatar »

Wiem że to nie wpadka lecz awaria, ale zepsuł im się jeden z ekranów. Od rana tak jest.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Wpadki TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

Od kilku godzin w lewym dolnym rogu ekranu można przeczytać zapowiedzi tematów jutrzejszego "Poranka", w tym: "Dzisiaj decyzja ws. tunelu pod Wisłostradą". Co to takiego?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wpadki TVN24

Post autor: matik »

Gotowiec na jutro. Usuną tylko napis Jutro przed Wstajesz i Wiesz i mają gotową belkę
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Wpadki TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

Chodziło mi o "tunel pod Wisłostradą". :cicho:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wpadki TVN24

Post autor: epsztajnek »

Już chciałem dać odpowiedź , ale ugryzłem się w język :devil:
To błąd stylistyczny - chodzi oczywiście o tunel NA Wisłostradzie , w sąsiedztwie niedawno zalanego tunelu drugiej linii metra. ( a tunel metra rzeczywiście jest drążony pod Wisłostradą )
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Wpadki TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

W sąsiedztwie nie ma żadnego zalanego tunelu metra, ani żaden tunel nie będzie drążony pod Wisłostradą. Tam znajduje się stacja.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Wpadki TVN24

Post autor: wafel »

Wczoraj, przed głosowaniem ws. komisji śledczej miała miejsce hmm ... dziwna rzecz - podczas reklam, specjalnego wydania DpD (ok. 00:00) na dole ekranu pojawiły się na jakieś pół godziny napisy chyba z ... MAI W OGRODZIE - Maja o jakiś Rabatach na napisach, a w sejmie głosowania :D
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Wpadki TVN24

Post autor: Ksero »

Takie tam... Wczoraj nie załączyła się belka z podpisem ''Kraj''.
Obrazek
KKK
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wpadki TVN24

Post autor: prze_kw »

Przez pierwsze trzy minuty "Faktów po południu" były problemy z grafiką ekranową, początkowo jej nie było, w czasie forszpanu było logo z godziną 13:46, dopiero 4 minuty po 16 pojawiło się logo, zegar i pasek. Logo "Fpp" było cały czas.
Liczą się tylko Fakty.
adamcmg5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 19:46

Re: Wpadki TVN24

Post autor: adamcmg5 »

Czy ktoś posiada może nagranie, jak Bogdan Rymanowski powiedział do Miecugowa Grzegorz Miecugowek i jak Hanna Gronkiewicz Waltz nawiedziła studio Szkła Kontaktowego?
myszka2011
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2011, 08:26

Re: Wpadki TVN24

Post autor: myszka2011 »

Najlepsze są wpadki dziennikarzy, reporterów:))) Najbardziej je lubię oglądać szczególnie te z tvn24 bo tych dziennikarzy "znam" tzn. wiem jak się nazywają bo najwięcej oglądam tą stację.
Ma ktoś może jakieś video z wpadkami?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wpadki TVN24

Post autor: matik »

17:29 - początek serwisu informacyjnego. Pokazali nie to studio i nie ten widok co trzeba :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wpadki TVN24

Post autor: r_r16 »

Tzn?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wpadki TVN24

Post autor: matik »

Pokazali widok na stół i bim przygotowany do "Faktów". Trwało to tak krótko, może z dwie sekundy, a i zaspany ciut byłem (nie, nie przyśniło mi się :P), ale wydawało mi się, że tło było inne, a kamera była ustawiona inaczej, coś jakby na takiej przeróbce poniżej, ale może ktoś to uwiecznił i nie będzie wątpliwości.
http://imageshack.us/a/img194/8426/30496726.png
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wpadki TVN24

Post autor: sybic »

Nie tak dawno TVN24 posadzałem o manipulacje sondażami poprzez błędne przedstawienie różnicy wyników w prezentowanej grafice.
Teraz wydaje mi się, że to nie była manipulacja z zwykła ignorancja i nieuctwo.
Proszę rzucić okiem na obrazek.

Obrazek

Samolot rejsowy lecie na pułapie 12200m. Skoczek ma skoczyć z 36576m. To niemal dokładnie trzy razy więcej niż ów rejsowy samolot. Jednak na rysunku jakiś ignorant zaznaczył mniej. Do diaska trzykrotna wartość odległości można odłożyć na oko.
Zakichane humanisty...

Tylko niech mi nikt nie mówi, że to nie ma znaczenia, bowiem dzisiejsze wydarzenie jest godnym uwagi (niech im będzie) a tym czasem nie potrafią tego wydarzenia prawidłowo zobrazować.
Mógłbym się jeszcze czepić nakręcaniu dramaturgii wydarzenia, i szerzenia mitu, że przy dekompresji skafandra krew zawrze i człowieka rozerwie od wewnątrz. Tak się wydawało ludziom gdy wysyłali pierwszego człowieka w kosmos. Potem okazało się, że wcale tak nie jest.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość