Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

juÂż przy pierwszym spotkaniu rozbawiÂł OmenĂŞ stwierdzeniem, Âże u SzkotĂłw pogoda pewnie w kratkĂŞ
..tu, bodaj przy drugim spotkaniu teÂż jÂą czymÂś rozbawiÂł :lol2:

Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

..tu, bodaj przy drugim spotkaniu teÂż jÂą czymÂś rozbawiÂł
I przy trzecim spotkaniu teÂż :D WidaĂŚ dobrze siĂŞ rozumiejÂą :D

Dzisiaj jakoœ tak mniej tych serwisów by³o :roll: Czy mo¿e krótsze :roll: Tylko jedn¹ rozmowê Pawe³ przeprowadzi³, a w³aœciwie to wys³ucha³ ;) Bo Semka i ten drugi pan.... (co z moj¹ pamiêci¹ :twisted: ) strasznie gadatliwi byli i Pawe³ tylko wyznacza³ tory rozmowy, a nie móg³ siê do niej w inny sposób do³¹czyÌ ;)

Skoro ju¿ PAwe³ siê po¿egna³, wiêc mam wolne...... od telewizora :) Chocia¿ Pawe³ tak ³adnie prosi³, ¿eby TVN24 ogl¹daÌ nadal ;) To by³o na sam koniec dy¿uru ....... dali materia³ z Benedyktem XVI i jego ¿yczeniami dla uczniów polskich rozpoczynaj¹cych szko³ê. Pawe³ do ¿yczeù siê do³¹czy³ i powiedzia³ jeszcze, ¿e z czystym sumieniem wiedz¹c, i¿ nic jeszcze nie jest zadane zachêca do ogl¹dania TVN24 w³aœnie, ,,tym bardziej, ¿e za chwilê Anita Werner i Dama Pik(...)'' :D Anitko, aleœ sobie zas³u¿y³a na piêkn¹ zapowiedŸ :lol2:

To ciekawe :D Dzieci miaÂłyby DamĂŞ Pik oglÂądaĂŚ :mhm: tak na dobry poczÂątek roku szkolnego :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

JeÂżeli ÂŁukasik byÂł wczeÂśniej prezenterem na antenie TVN24,to kiedy to byÂło? :shock: Ja go 1szy raz widziaÂłem w ten weekend.A ponoĂŚ w raporcie miaÂł wielkÂą tremĂŞ,ale Tadla dziĂŞki instynktowi macierzyĂąskiemu pomagaÂła i naprowadzaÂła go. ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

PaweÂł pojawia siĂŞ z reguÂły w weekendy, wiĂŞc dlatego mogÂłeÂś go wczeÂśniej nie zauwaÂżyĂŚ ;)

Czas na Âłzy rozpaczy i tĂŞsknoty i w tym wÂątku ;(
MoÂże nie pÂłakaÂłabym, gdyby nie fakt, iÂż dowiedziaÂłam siĂŞ, ile mnie ominĂŞÂło....... ;(
PaweÂł prowadziÂł poniedziaÂłkowe PD !Jak donosi moja informatorka, nic na to nie wskazywaÂło, Kalcza i Grass mieli RW wiĂŞc wyglÂądaÂło na to, Âże ktĂłreÂś z nich bĂŞdzie miaÂło podsumowanie. A staÂło siĂŞ inaczej. JuÂż podobno w M24h, widaĂŚ byÂło siedzÂącego przy biureczku, przy tym, gdzie przygotowuje siĂŞ serwisy, PawÂła ze
s³uchawkami na uszach;) Oczywiœcie, ¿eby z tradycji sta³a siê strona tvn24 poda³a, ¿e podsumowanie bêdzie mia³a Kalcza ;)Natomiast w pi¹tek napisali, ¿e PD bêdzie mia³ Damian :devil: £ukasik :D Czeka³ na podsumowanie dnia, by opowiedzieÌ ludziom o katastrofach najró¿niejszych i o ksiêdzu gwa³cicielu.
Jak pisze moja informatorka: No có¿ , to nie Paw³a wina, ¿e taka jest rzeczywistoœÌ :( By³ jeszcze czas na zawirowania w polskiej polityce. Na koniec przegl¹d prasy jutrzejszej. Poza tym przez ostatni dwa dni TVN24 prezentowa³a materia³y wykonane przez Paw³a :]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ale siĂŞ teÂż PaweÂł najÂąkaÂł i napociÂł przed chwilÂą :neutral:
Zaczê³o siê nie¿le o 23.30, serwis szed³ prawie g³adko jak z p³atka. Do momentu (ok 23.50) gdy Pawe³ zacz¹³ omawiaÌ jutrzejsze ok³adki gazet... zacz¹³ nagle przekrêcaÌ co drugie s³owo co wprawi³o go w zdenerwowanie, by³o tylko coraz gorzej - wertowa³ kartki na biurku i ogólnie chaos sie porobi³ ma³y, trwa³o to jakieœ 4 d³uuugie minuty, a zakoùczy³o siê nawet dosyÌ zabawnie, bo Pawe³ nie wiedzia³, ze jest ju¿ na wizji w trakcie gdy prezentowana by³a ok³adka jednej z gazet, gdy zacz¹³ grzebaÌ sobie przy uchu i chyba sie zorientowa³ ze ju¿ jest pokazywany, bo nagle szybko palec odj¹³ od ucha, ale tym szybkim ruchem jakiœ chyba plaster odczepi³ i tak œmiesznie mu on stercza³ z boku ucha do konca serwisu. On chyba to wiedzia³, a raczej czu³, bo zrobi³ siê ju¿ niemal czerwony i pospiesznie siê po¿egna³ z widzami.
Pawe³ku o tak pó¿nej porze wybaczamy Ci, jutro nowy dzieù i ¿yczymy Ci wysmienitej formy :)
P.S. MoÂże zrobiÂł ktoÂś capsa z tym odstajÂącym czymÂś od PawÂła ucha ?? 8)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..moÂże denerwowaÂł siĂŞ z tego powodu Âże musi byĂŚ rano znĂłw w pracy :D

..nie oszczĂŞdzajÂą go :D

:arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 10:35 am ]
..PaweÂł niemal rĂŞkoma wydobyÂł od rzecznika rzÂądu pilnÂą informacjĂŞ :arrow:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Pawe³ wœród tej zieleni wczoraj chyba jakichœ py³ków siê na³yka³, bo w jednej relacji zacz¹³ kas³aÌ :lol: Wiem, ze nie ³adnie œmiaÌ siê z cudzego nieszczêœcia, ale to takie zabawne by³o ;) Najwa¿niejsze, ¿e uda³o siê Paw³owi dobrn¹Ì do koùca relacji :D

A dziÂś widziaÂłem zwiasun jutrzejszych - weekendowych serwisĂłw :D PaweÂł i Maciej Knapik stojÂą obok siebie i ''reklamujÂą'' tematy :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..jaka Âładna para :devil:

Obrazek


..ÂŁukasik jeszcze z wczoraj z Gosiem :arrow:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Znowu czuwaliÂście :D CzujĂŞ siĂŞ teraz takÂą miernÂą fankÂą PawÂła, poniewaÂż tyle rzeczy mnie omija :( Ale nadrabiam zalegÂłoÂści dzisiaj :D
Do momentu (ok 23.50) gdy Pawe³ zacz¹³ omawiaÌ jutrzejsze ok³adki gazet... zacz¹³ nagle przekrêcaÌ co drugie s³owo co wprawi³o go w zdenerwowanie
:spiewa: Dobrze, ¿e to tak póŸno by³o - jest szansa, ¿e niewiele osób to widzia³o :devil:
..jaka Âładna para
Czy wy naprawdĂŞ musicie byĂŚ tacy zÂłoÂśliwi :?
Pawe³ wœród tej zieleni wczoraj chyba jakichœ py³ków siê na³yka³, bo w jednej relacji zacz¹³ kas³aÌ
Biedaczysko umĂŞczyÂł siĂŞ, aÂż lekkiego wytrzeszczu oczu dostaÂł ;) Dobrze jednak, Âże przeszÂło mu do czasu rozpoczĂŞcia Flasha :D Tu juÂż bez Âżadnych trudnoÂści zdaÂł Anicie relacjĂŞ :D
No tak, dzisiaj nie zaspa³am, ustawi³am sobie budzik na wpó³ do ósmej, ¿eby nie przegapiÌ ani sekundy z dy¿uru Paw³a, w³¹czam telewizor i co widzê? Chyba powtórkê M24h :? PóŸniej na Paw³a musia³am jeszcze poczekaÌ, poniewa¿ w serwisie o ósmej by³ Maciej. A Pawe³ dopiero w nastêpnym serwisie.
I juÂżod razu z samego ranka PaweÂł popisaÂł siĂŞswoim oryginalnym poczuciem humoru w kontakcie, w rozmowie z AgnieszkÂąCegielskÂą :hahaha: ZapytaÂł jÂą, czy to, Âże widziaÂł jÂąrano w kozakach zwiastuje rychÂłe nadejÂści zimy :hahaha: Ona mu wytÂłumaczyÂła, Âże przeziĂŞbiona lekko jest, a poza tym (i tu chwyciÂła PawÂła za ramiĂŞ) powiedziaÂła, Âże teraz taka moda :lol: Po tej rozmowie nie tylko w studio zapanowaÂł uhahany nastrĂłj :hahaha:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze: I juÂżod razu z samego ranka PaweÂł popisaÂł siĂŞswoim oryginalnym poczuciem humoru w kontakcie, w rozmowie z AgnieszkÂąCegielskÂą :hahaha: ZapytaÂł jÂą, czy to, Âże widziaÂł jÂąrano w kozakach zwiastuje rychÂłe nadejÂści zimy :hahaha: Ona mu wytÂłumaczyÂła, Âże przeziĂŞbiona lekko jest, a poza tym (i tu chwyciÂła PawÂła za ramiĂŞ) powiedziaÂła, Âże teraz taka moda :lol: Po tej rozmowie nie tylko w studio zapanowaÂł uhahany nastrĂłj :hahaha:
..turla³em siê po tym wejœciu ze œmiechu chyba z pó³ godziny :hahaha:

:arrow: Obrazek

(..tylko jeden cpas - coÂś mi dzis nie szÂło :/ )
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:Czy wy naprawdĂŞ musicie byĂŚ tacy zÂłoÂśliwi :?
Ja nawet minuty w swoim ¿yciu obok z³oœliwego cz³owieka nie sta³em, a Ty mniê o z³oœliwoœÌ pos¹dzasz :> :lol2:
Ona mu wytÂłumaczyÂła, Âże przeziĂŞbiona lekko jest,
A, to pewnie dlatego te¿ mia³a taki g³êboki dekolt przy sukience :lol:

Nie s¹dzisz Funcky, ¿e tak jakoœ szybko ten dzieù min¹³? :D Serwisy Paw³a by³y krótkie, ogólnie jakoœ tak ma³o ich by³o :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Co do kataru i dekoltu, to pamiêtaj Black, ¿e podczas infekcji, trzeba daÌ mo¿liwoœÌ oddychania...... skórze:lol2:

Odczuwam lekki niedosyt po dzisiejszym dyÂżurze PawÂła. Rozczarowana jestem po dzisiejszym dniu :? Nawet szczegĂłlnej inspiracji nie mam, by posta pisaĂŚ, a zawsze miaÂłam wenĂŞ :devil:
Nie tak do koĂąca jednak rozczarowana jestem, poniewaÂż ku mojej radoÂści PaweÂł zdawaÂł siĂŞ bardziej panowaĂŚ nad zdenerwowaniem. To znaczy zdarzaÂły mu siĂŞ drobne przejĂŞzyczenia – niektĂłrych nawet nie jestem w stanie powtĂłrzyĂŚ tutaj :lol: ale wydawaÂł siĂŞ byĂŚ bardziej opanowanym :) Nie byÂło widaĂŚ trzĂŞsÂących siĂŞ dÂłoni – moÂże to dziĂŞki sposobowi kadrowania ;) A skÂąd to rozczarowanie? Ano stÂąd, Âże rozmĂłw w studio nie byÂło :/ Tzn. PaweÂł nie przeprowadziÂł Âżadnej. Jedynie juÂż praktycznie pod koniec swojego dyÂżuru, kiedy to szybowiec zawisÂł na drzewie, zmuszony byÂł wykonaĂŚ kilka telefonĂłw na wizji. Jedna z rozmĂłw trwaÂła aÂż 7 minut – nieÂźle PaweÂł przemaglowaÂł pana straÂżaka :smile: No i to byÂł praktycznie finaÂł jego dyÂżuru :? Za maÂło rozmĂłw – stÂąd ten niedosyt. Poza tym wrĂłciÂły programy, ktĂłrych nie byÂło w wakacje i kilka serwisĂłw poszÂło siĂŞ pasaĂŚ :?
A w tygodniu, nawet jeÂśli bĂŞdzie pracowaÂł jako reporter, nie bĂŞdĂŞ mogÂła tego widzieĂŚ :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Rzeczywiœcie ostatnio Pawe³ mia³ pracowity tydzieù. Podsumowania Dnia prowadzi³ z dnia na dziêù (przynajmniej 2 razy tak siê zdarzy³o, a potem to nie wiem bo nie oglada³am). Zirytowa³o mnie to, ¿e gdy serwis siê koùczy³ to Pawe³ natychmiast odwrócil siê ty³em a w³asciwie bokiem do kamery i zacz¹³ pospiesznie odpinaÌ kable tak jakby za wszelk¹ cenê chcia³ sie stamt¹ wydostaÌ. To niegrzeczne wobec widzów. Prezenter nie powinien siê tak zachowywaÌ. :nie:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A kiedy to byÂło? :D W podsumowaniu dnia :>
JeÂśli tam, to wybacz mu to poÂśpieszne zbieranie zabawek :D Na pewno ÂśpieszyÂł siĂŞ do domu, ... do Âżony :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Black Jack '62 pisze:A kiedy to byÂło? :D W podsumowaniu dnia :>
JeÂśli tam, to wybacz mu to poÂśpieszne zbieranie zabawek :D Na pewno ÂśpieszyÂł siĂŞ do domu, ... do Âżony :lol2:
W³aœnie wtedy. Rozumiem, ¿e po ciê¿kim dniu chce siê jak najszybciej skoùczyÌ robotê i wróciÌ do domu, ale skoro siedzia³ tam ca³y dzieù albo i nawet pó³ to co mu szkodzi³o zaczekaÌ te parê sekund? :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot], lavazza86 i 23 gości