Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze: Jak to :> czy to oznacza, Âże Agata jest na imprezie i ma dostĂŞp do trunkĂłw? :lol2:
Nie :lol: Stoi przed rezydencj¹ paùstwa W³êsów :neutral:
ZnajÂąc Âżycie, kiedy bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł serwis o 17-stej Agata nie bĂŞdzie miaÂła live'a :
Blacku Ty to lepiej siĂŞ gdzieÂś zamelinuj :x Nie byÂło Agaty :( :twisted:


ÂŻeby tylko siĂŞ nie rozpadaÂło :rydzyk:
Strasznie ciemno w tym GdaĂąsku jak na tak wczesnÂą porĂŞ.. :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A Ty mogÂłeÂś lepiej o deszczu nie pisaĂŚ, bo nad GdaĂąskiem niedawno rozpĂŞtaÂła siĂŞ burza, czy ulewa - nie wiem :( Ale paradoxsalnie o zÂłej pogodzie mĂłwiÂła Magda Hykawy znad Zalewu ZegrzyĂąskiego, a nie Agata, ktĂłra jest w pewnym sensie w centrum zÂłej pogody :?
Ciekawe, czy Agata zabraÂła ze sobÂą firmowy parasol :> Ehhh... a miaÂło byĂŚ dziÂś firmowe bikini :/ ;)

Ogl¹da³em serwis ostatni z zamkniêtymi oczyma :szalony: i nie by³o ³¹czenia z Agat¹ :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

To pewnie przez deszcz o 6. znowu serwis bez sÂłowa nawet o imieninach :( Impreza chyba do niezyt udanych bĂŞdzie siĂŞ zaliczaĂŚ :devil:
A ze s³ów Agaty wynika³o ¿e na imprê 'pe³n¹ gêb¹' siê zanosi³o :neutral:

Ciekawe kiedy teraz dowiemy jak majÂą siĂŞ goÂście.. i Agata ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No i w koĂącu jÂą widziaÂłem w raporcie ... :P StaÂła trzymajÂąc parasol w rĂŞku zupeÂłnie tak jak jÂą pierwszy raz widziaÂłem ... :smile: Sucha i piĂŞkna :)
I jak piĂŞknie, rzeczowo, z nutkÂą fantazji i dowcipu wszystko relacjonowaÂła :brawa:
Szkoda tylko, Âże musiaÂła tĂŞ solistkĂŞ przekrzykiwaĂŚ :x bo zaÂłamaÂł siĂŞ w pewnym momencie gÂłosik ;) Ale za to ten fakt posÂłuÂżyÂł Agacie na spuentowanie relacji, Âże ''mimo fatalnej pogody goÂściom - jak zresztÂą sÂłychaĂŚ - dopisujÂą humory'' :D I piĂŞkny uÂśmiech Agaty na koniec :) i Marta, ktĂłra podchwyciÂła Âżarcik Agaty ... :)
Dobrze, Âże koledzy z reÂżyserki na tyle trzeÂźwo myÂśleli, Âże podczas relacji Agaty zbyt czĂŞsto nie pokazywali imprezy, tylko mĂłwiÂącÂą AgatĂŞ :P
Ale czy, jak na warunki raportu, ta relacja Agaty nie byÂła nazbyt krĂłtka? :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A ja bym siĂŞ nie zdziwiÂła, jakby Agata miaÂła dzisiaj nadawaÂła relacje on location :lol2: Czyli oczywiÂście, z ktĂłrejÂś z plaÂż ;)
Ale numer :shock: Agata w GdaĂąsku :D
No i chÂłopaki na forum trochĂŞ nerwowe z tego powodu :devil:
Takiej niespodzianki chyba nikt z nas siê nie spodziewa³! Ale to bardzo ciekawe zjawisko, co ma miejsce w stacji TVN24 :> Dziennikarskie-reporterskie przetasowania ...... czy¿by chodzi³o o to, ¿e ka¿dy pracownik ma zwiedziÌ ka¿dy regionalny oœrodek stacji? :lol2: Szkoda, ¿e wi¹¿e siê z tym znoszenie trudów podró¿y :/ Swoj¹ drog¹, ciekawe jak Agata dojecha³a do Gdaùska ......? W³asnym œrodkiem lokomocji, czy nasz¹ kolej¹ :lol2:
Ale proszĂŞ, proszĂŞ :> TrĂłjmiejskie wydarzenie dnia przytrafiÂło siĂŞ Agacie do omawiania – szefom gratulujemy wyczucia :brawa: Tylko....... :? No rozumiem, Âże tak jest zawsze, ale szkoda, Âże Agata staÂła przy pÂłocie ....... oczywiÂście od strony ulicy, a nie na terenie posesji Wa³êsy :lol: Btw. Wa³êsa chyba miaÂł zepsuty wieczĂłr z powodu braku gÂłowy naszego paĂąstwa :devil:
Szkoda tylko, Âże musiaÂła tĂŞ solistkĂŞ przekrzykiwaĂŚ
Ale ani jedna, ani druga nie dawaÂły za wygranÂą i speÂłniaÂły swoje obowiÂązki :lol:
Brawa dla Agaty za wczoraj :brawa: i czekamy na dzisiaj :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Czekamy :tanczy: :rydzyk:


No rozumiem, ¿e tak jest zawsze, ale szkoda, ¿e Agata sta³a przy p³ocie ....... oczywiœcie od strony ulicy, a nie na terenie posesji Wa³êsy :lol:
Agata przecieÂż byÂła w Âśrodku :>

:arrow:
Obrazek
Nie jestem pewien czy to rÂączka Agaty trzyma ten mikrofon tvn24 ? :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To chyba nie Agata trzyma mikrofon :> Zauwa¿, ¿e oba mikrofony siê ró¿ni¹ :>

DowiedziaÂłem siĂŞ, Âże Asia Komolka byÂła w ddtvn teÂż z GdaĂąska :D
:shock: A moÂże caÂła redakcja poznaĂąska w GdaĂąsku? Operatorzy, realizatorzy dÂźwiĂŞku, itd. :>
Hmmm... ciekawe, gdzie nocujÂą? :D Z pewnoÂściÂą w hotelu ... :roll: Ciekawe, czy pokoje osobne, czy moÂże wspĂłlne :> :devil:
JeÂśli wspĂłlne, to ja robiĂŞ jakiÂś kurs na wydziale filmowym na najbliÂższej uczelni i skÂładam podanie do red. poznaĂąskiej :lol2:
A ja bym siĂŞ nie zdziwiÂła, jakby Agata miaÂła dzisiaj nadawaÂła relacje on location
Na jednej z dzikich plaÂż :tanczy: JuÂż odpuszczam kwestiĂŞ ubioru, czyli bikini, ale przynajmniej na boso :P Ehhh... chyba pogoda nietĂŞga jak na relacje z plaÂży :neutral:
ChociaÂż, kiedy przypomnĂŞ sobie zeszÂłoroczny poradek z Sopotu :hahaha: to wszystko wydaje mi siĂŞ moÂżliwe :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

JeÂśli wspĂłlne, to ja robiĂŞ jakiÂś kurs na wydziale filmowym na najbliÂższej uczelni i skÂładam podanie do red. poznaĂąskiej
OczywiÂście przez wzglad na JoannĂŞ KomolkĂŞ ? ;)



Jak wynika z mojego dalszego Âśledztwa to nie do Agaty naleÂży rÂączka ;)
ZnalazÂłem fotkĂŞ na ktĂłrej widaĂŚ kto trzyma mikrofon

:arrow: Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

OczywiÂście przez wzglad na JoannĂŞ KomolkĂŞ ? ;)
:nie: przez wzgl¹d na obecnoœÌ Artura Zakrzewskiego w poznaùskiej redakcji :devil:


I jeszcze maÂła akcja: ktokolwiek widziaÂł, ktokolwiek ... zna :D ZwÂłaszcza dla tych userĂłw, ktĂłrzy pochodzÂą z GdaĂąska :D
Czy ktoÂś zna pana, ktĂłry stoi za AgatÂą ... w takiej kolorowej kurtce? :D

Obrazek

JeÂśli po obejrzeniu tego capsa, ktoÂś ma jakieÂś przypuszczenia, to proszĂŞ o kontakt :lol2: Wtedy poÂślĂŞ inne, bardziej wyraÂźne zdjĂŞcie obrazujÂące oblicze pana, ktĂłry najprawdopodobniej zrobiÂł Agacie zdjĂŞcie ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

sopocka plaÂża...

Post autor: HERMEN »

:o
ChociaÂż, kiedy przypomnĂŞ sobie zeszÂłoroczny poradek z Sopotu :hahaha: to wszystko wydaje mi siĂŞ moÂżliwe
ptaszki ci to z rana wyÂśpiewaÂły???!!!

Panna (dziĂŞkujĂŞ serdecznie za uÂświadomienie Black) Agata krĂłluje dziÂś na sopockiej plaÂży (((((:

Agatko zrĂłb to dla mnie i przespaceruj siĂŞ wzdÂłuÂż plaÂży...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Pó³ godziny musiano mnie resuscytowaÌ :lol2:

Agata :shock: Jaka odmieniona :shock: Gdyby nie gÂłos nie rozpoznaÂłbym jej :lol2: Nowy piĂŞkny biaÂły Âżakiet :P Nowy cool naszyjnik :P Ale ... ÂściĂŞÂła swoje piĂŞkne dÂługie wÂłosy :shock: Tylko dlaczego to zrobiÂła? :( Owszem wyglÂąda w dalszym ciÂągu piĂŞknie, ale w dÂługie wÂłosy dodawaÂły jej jeszcze wiĂŞcej uroku ...
ptaszki ci to z rana wyÂśpiewaÂły???!!!
Ptaszki ÂśpiewaÂły, Âże Agata bĂŞdzie na plaÂży w bikini i boso bĂŞdzie chodziÂła po piasku :lol2: ale ptaszki faÂłszowaÂły, wiĂŞc mogÂłem Âźle zrozumieĂŚ :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

HERMEN pisze: Agatko zrĂłb to dla mnie i przespaceruj siĂŞ wzdÂłuÂż plaÂży...
..ja te¿ mam nadziejê na jak¹œ nietypow¹ relacje :rydzyk:

:arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Faktycznie ÂścieÂła wÂłosy :shock: Ale kiedy :> Wczoraj jeszcze miaÂła spiete :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Kobieta, kiedy ma tak¹ zachciankê, potrafi ciachn¹Ì sobie w³osy w jednej sekundzie :devil:
;) ÂŻartujĂŞ :D PrzecieÂż Agata mogÂła juÂż wczoraj mieĂŚ jakoÂś sprytnie upiĂŞte wÂłosy tak, Âże wcale nie musiaÂło byĂŚ widaĂŚ, Âże je obciĂŞÂła ;)
Moim zdaniem - a kobiety zdanie w tym w¹tku, to raczej rzadkoœÌ :lol2: - Agata bardzo ³adnie w tej nowej fryzurze wygl¹da :D Ju¿ ostatnio zaczê³a coœ kombinowaÌ z w³osami, a¿ w koùcu wykombinowa³a ca³kiem now¹ d³ugoœÌ :D
obieÂżyÂświat pisze:..
HERMEN pisze: Agatko zrĂłb to dla mnie i przespaceruj siĂŞ wzdÂłuÂż plaÂży...


ja te¿ mam nadziejê na jak¹œ nietypow¹ relacje :rydzyk:
Agata niekonwencjonalnie :> Czyli niby jak :> :mhm: Nie wiem, co ma na sobie, czy spódnicê, czy spodnie, ale pewnie chielibyœcie, ¿eby z wywinêtymi nogawkami - zak³adaj¹c, ¿e ma na sobie spodnie :D - podbiega³a w kierunku operatora kamery i dopiero póŸniej zaczyna³a mówiÌ? :lol2:

Btw. nie ma jak to bĂŞdÂąc w Sopocie, musieĂŚ mĂłwiĂŚ m.in o ruchu samochodĂłw na Zakopiance ;)
A ta ,,publicznoœÌ'' za Agat¹, wymachuj¹ca rêkami w jednym ³¹czeniu, by³a niesamowita :hahaha: Spragnieni s³awy wczasowicze :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No, widocznie wystĂŞpy Agaty teraz pod hasÂłem ''bezpieczny powrĂłt'' ;) ''Bezpieczny wypoczynek'' juÂż siĂŞ koĂączy :neutral:
Zastanawia mnie, czyAgata mogÂła juÂż wczoraj mieĂŚ jakoÂś sprytnie upiĂŞte wÂłosy tak, Âże wcale nie byÂło widaĂŚ, Âże je obciĂŞÂła ;)
No bo ich chyba nie obciĂŞÂła, tylko wÂłaÂśnie pomysÂłowo podpiĂŞÂła :> JuÂż sam nie wiem :? Jestem skoÂłowany totalnie :D

Agata juÂż w drodze powotnej do GdaĂąska :o Nie bĂŞdzie biegania po plaÂży :( ;)
Nawet sÂłoĂące wychyliÂło siĂŞ zza chmur, Âżeby mĂłc sobie na AgatĂŞ popatrzeĂŚ :P
Rozmowa z panem policjantem - ahhhhhh szczĂŞÂściarz :D Ciekawe, czy przymusowo ekipa musiaÂła siĂŞ na patrol zatrzymaĂŚ, czy namĂłwili ... z wÂłasnej inicjatywy pana policjanta na rozmowĂŞ? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ostatnio dwa capsy mi siĂŞ zapodzialy ;)

:arrow:
Obrazek

Obrazek


:arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nawet sÂłoĂące wychyliÂło siĂŞ zza chmur, Âżeby mĂłc sobie na AgatĂŞ popatrzeĂŚ
..trudno siĂŞ dziwiĂŚ :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 18 gości