Prison Break

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

WogĂłle jestem w szoku, Âże tak dÂługÂą zapowiedÂż puszczono w obieg, toĂŚ to w koĂącu poÂłowa odcinka, to jakiÂś ewenement chyba.
A wracajÂąc do Polsatowskich odcinkĂłw, to przypomnijmy sobie i zobrazujmy jeszcze raz jak oni biegajÂą :lol:
Obrazek
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Nika pisze:Kamillo jego postaÌ jest naprawdê œwietnie zbudowana, Mahone jest tak samo inteligentny jak Scofield, z t¹ róznic¹, ze stoi po drugiej strony barykady. Myœlê, ¿e znale¿li mu godnego przeciwnika, bo chyba nie s¹dzisz, ¿e taki Bellick czy Bill Kim (który pojawi siê za parê odcinków) byliby w stanie rozwi¹zac t¹ tatua¿ow¹ ³amig³ówkê z takim wdziêkiem.
kamiiloo pisze:znam tego goÂścia juz od dobrego roku hehe
Nie tylko Ty jeden. ;)
ale ja nie kwestionuje Âże jego postaĂŚ jest swietnie zbudowana bo tak jest, jak zreszta caÂły pb :) tylko mowie, ze go nie lubiĂŞ hehe ale dzieki niemu akcja toczy siĂŞ w zawrotnym tempie, juz nie moge sie doczekaĂŚ co zgotowali nam scenarzyÂści w 3 serii
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Czy podczas drugiej serii PB te¿ bêdzie wydawane dvd na bie¿¹co??
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Greg Haus pisze:Czy podczas drugiej serii PB te¿ bêdzie wydawane dvd na bie¿¹co??
Dobre pytanie, narazie jeszcze nic nie wiadomo. Ale najprawdopodobniej tak, odcinki pierwszej serii caÂły czas znajdujÂą sie na liÂście bestsellerĂłw dvd w Empiku, wiĂŞc wÂątpiĂŞ, aby zaÂżynali tÂą kurĂŞ znoszÂącÂą zÂłote jajka i pewnie niedÂługo druga seria bĂŞdzie juÂż do nabycia.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

na 100% bedzie kasiore trzeba trzepaĂŚ poki czas :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No wÂłaÂśnie widziaÂłem na allegro, Âże w sprzedaÂży jest od 17 wrzeÂśnia pierwsza pÂłyta.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

juz jutro nowy odcinek mam nadzieje ze nie odbiega od 2 serii :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W³aœnie widzia³am 'Orientacion'- najnowszy odcinek 3 serii. Zupe³nie odmienny klimacik od pierwszej i drugiej serii, co moim zdaniem jest na plus- gdy¿ widz ma wra¿enie jakby ogl¹da³ zupe³nie nowy serial, ale na "starych zasadach". Nowe, ciekawe wstawki muzyczne pomiêdzy ujêciami, i nareszcie doczekalismy siê po dwóch seriach nowej czo³ówki. W koùcu nowe wiêzienie,wiêc nie mo¿na pokazywaÌ w napisach pocz¹tkowych Fox River w nieskoùczonoœÌ :lol: Polecam, i nie mogê siê doczekaÌ nastêpnego poniedzia³ku! :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a ja mam taka refleksje ze serial zatacza koÂło, znowu nasz majkel musi kogoÂś wyciÂągaĂŚ, etc nie bede opowiadaÂł ale wtajemniczeni wiedzÂą, dostrzegam tu troche brak pomysÂłu, zmiana otoczenia spoko
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ano zatoczyÂł, inaczej byĂŚ nie mogÂło skoro zdecydowano siĂŞ na 3 seriĂŞ. Serial musi byĂŚ adekwatny do tytuÂłu w koĂącu (ucieczka z wiĂŞzienia) :lol: Ale tak jak mĂłwisz, trzeba znowu uciekaĂŚ i wydobywac kogoÂś , ale scenarzyÂści opatrzyli to w kompletnie inne opakowanie, no i wydaje mi siĂŞ, Âże gdyby tak naprawdĂŞ wymyÂślono teraz coÂś kompletnie innego poza wiĂŞziennictwem w tym sezonie to fani mogli by czuĂŚ siĂŞ zawiedzeni, bo w koĂącu wszyscy pokochali Scofielda najbardziej za jego spryt w organizowaniu ucieczek. Ale myÂślĂŞ, Âże prawdziwa niespodzianka dopiero przed nami, czyli prawdziwy powĂłd umieszczenia ich wszystkich w Sona. MyÂślĂŞ, Âże kluczem do tego bĂŞdzie ten czÂłowiek, ktĂłrego trzeba wydobyĂŚ, musi on byĂŚ naprawdĂŞ waÂżny skoro z tego co pamiĂŞtam cofajÂąc siĂŞ do paru odcinkĂłw wstecz w drugiej serii- wiedziaÂła o nim sama pani prezydent, siwy dziadek i Bil Kim.
P.S. Czekam aÂż w koĂącu T-Bag siĂŞ rozkrĂŞci i pokaÂże pazur, bo jak narazie to potulny i taki jakiÂś nie swĂłj.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

t-bag chyba zostaÂł "osobistym" przyjacielem szefa tego wiĂŞzienie:P(i ile to wiĂŞzieniem mozna nazwaĂŚ) dla mnie to troche takie jakieÂś dziwne Âżeby takie rzeczy sie dziaÂły w wiezieniu i zastanaiam si cy to jest tylko fikcja na potrzeby serialu, czy tak naprawde jest w tych mniej cywilizowanych krajach, bo to jest jednym sÂłowem sodoma i gomora :P to ten pan w lochach to pewnie jakaÂś szycha z rzÂądu? zastanawia mnie jeszcze ta kobieta przed wiĂŞzieniem, ktĂłra otrzymaÂła od niego kartkĂŞ z tymi numerkami co to za numerki hm
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamiiloo pisze:dla mnie to troche takie jakieÂś dziwne Âżeby takie rzeczy sie dziaÂły w wiezieniu i zastanaiam si cy to jest tylko fikcja na potrzeby serialu, czy tak naprawde jest w tych mniej cywilizowanych krajach, bo to jest jednym sÂłowem sodoma i gomora :P
JuÂż jakiÂś czas temu sÂłyszaÂłam, Âże ponoĂŚ w niektĂłrych paĂąstwach w Ameryce PoÂłudniowej, wÂłaÂśnie, niektĂłre wiĂŞzienia sÂą nadzorowane od zewnÂątrz, a w Âśrodku hulaj dusza.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no co ty gadasz? i nic z tym nie robiÂą organizacje Âświatowe? przecieÂż to straszne...
TVN innowacja i nowoczesność...
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

A w Stanach majÂą karĂŞ Âśmierci. CzyÂż to nie straszniejsze?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nie rozstrzasam co jest straszniejsze bo i nieludzkie traktowanie ludzi i kara jest rĂłwnie straszna jak i szokujÂąca
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości