[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Program siĂŞ rozkrĂŞca. :D Wczoraj byÂło jeszcze fajniej niÂż w poprzednim odcinku. :D
ktos pisze:We Francji uczyĂŚ kandydatĂłw bĂŞdzie Wade Robson tak powiedzieli wczoraj w programie ;)
Chyba uczyÂł, bo to miaÂł byĂŚ tydzieĂą w ParyÂżu...

Tak, programy na Âżywo startujÂą 10 paÂździernika ( nawet tu w temacie jest o tym mowa ). Za tydzieĂą bĂŞdzie casting z Warszawy, za 2 tygodnie pewnie warsztaty w ParyÂżu i wyglÂąda na to, Âże 3 paÂździernika przerwa prawdopodobnie z okazji 10 lecia TVN. :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Pewnie, ¿e sie program rozkrêca. Coraz bardziej mi sie podoba :D. We wczorajszym odcinku œmieszny by³ ten koleœ co stan¹³ na g³owie i pad³ jak k³oda. PóŸniej rzuca³ siê na parkiet kolanami. Myœla³em, ¿e siê po³amie. Pirógowi te¿ sie nie podoba³o.
OglÂądalnoÂśc powinna byĂŚ wiĂŞksza.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A moÂże 3 paÂździernika bĂŞdÂą fragmenty z tego?
media2 pisze:Telewizja TVN w ramach swojego nowego programu "You can dance – Po prostu taĂącz!" namawia PolakĂłw do prezentowania swoich umiejĂŞtnoÂści. Kamery stacji bĂŞdÂą w caÂłej Polsce, a na wizji poka¿¹ tych najlepszych.
Ju¿ od 10 wrzeœnia przechodnie w Warszawie, Krakowie, Wroc³awiu, Poznaniu, Gdaùsku czy £odzi mog¹ prezentowaÌ swoje taneczne umiejêtnoœci na ulicach. Kamery stacji TVN rozstawione s¹ w wybranych miejscach owych miast, g³ównie w centrach handlowych.

Najciekawsze materiaÂły zostanÂą wyemitowane w programie "You can dane - Po prostu taĂącz!" oraz umieszczone na stronie internetowej programu w specjalnej sekcji "TaĂącz".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja s³ysza³em tylko o umieszczeniu tych materia³ów w internecie - tak pisze na oficjalnej stronie YCD.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To trzeba nauczyĂŚ siĂŞ czytaĂŚ ze zrozumieniem:
youcandance.onet.pl pisze:Najlepszych i najbardziej skocznych poka¿emy w Internecie, na tej stronie, w specjalnej sekcji "TAÑCZ!" - ju¿ wkrótce! Najciekawsze materia³y zostan± równie¿ wyemitowane na antenie TV w programie "You can dane - Po prostu tañcz!"
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No, chyba trzeba...:)
kala
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2007, 23:11

Post autor: kala »

W porĂłwnaniu z amerykaĂąskÂą wersjÂą "So You Think You Can Dance",polska edycja tego programu to totalne dno. :x
Nie chodzi mi tutaj o uczestnikĂłw biorÂących udziaÂł w castingach, a o JURY. Polskie jury nie ma w sobie "Âżycia", wszystko co mĂłwiÂą i jak siĂŞ zachowujÂą jest okropnie powaÂżne, jak szukanie "za przeproszeniem" firmy pogrzebowej na stypĂŞ.
Pewnie w tym temacie bĂŞdĂŞ znienawidzona, ale takie jest moje zdanie. Jury powinno do tego podchodziĂŚ z wiĂŞkszym entuzjazmem :tanczy: , a nie tak jakby szli "na skazanie".
"I tak warto żyć ......"
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mnie sie z kazdym nastepnym odcinkiem podoba bardziej, ile ludzi tyle opinii :)
TVN innowacja i nowoczesność...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Mi siĂŞ bardzo podoba ten program

A zwÂłaszcza komentarze Kingi :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kala pisze:Polskie jury nie ma w sobie "Âżycia", wszystko co mĂłwiÂą i jak siĂŞ zachowujÂą jest okropnie powaÂżne, jak szukanie "za przeproszeniem" firmy pogrzebowej na stypĂŞ. .
Czy aby na pewno mĂłwimy o tym samym programie? :mhm: Bo moje wraÂżenia sÂą zupeÂłnie odmienne, to ja nie wiem co oni by musieli robiĂŚ , ÂżebyÂś odniosÂła wraÂżenie wiĂŞkszego entuzjazmu z ich strony?! SkakaĂŚ po stole?
Jedynym minusem by³a trochê niefortunna wypowied¿ Weroniki Marczuk Pazury na temat "polskiej ¿ó³ci" -za co jest karcona na wielu popularnych stronach internetowych. Mnie to osobiœcie nie dotknê³o.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Z t¹ polsk¹ ¿ó³ci¹ mia³a racjê. Ju¿ któraœ osoba w tym programie podwa¿a³a kompetencje jury. Przecie¿ trzeba byÌ idiot¹, ¿eby mówiÌ takie rzeczy ekspertom. Móg³ za to tak powiedzieÌ pani Weronice, wcale bym nie mia³ mu tego za z³e ;).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Mnie teÂż siĂŞ bardzo podoba narracja Kingi.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nika pisze:
kala pisze:Polskie jury nie ma w sobie "Âżycia", wszystko co mĂłwiÂą i jak siĂŞ zachowujÂą jest okropnie powaÂżne, jak szukanie "za przeproszeniem" firmy pogrzebowej na stypĂŞ. .
Czy aby na pewno mĂłwimy o tym samym programie? :mhm: Bo moje wraÂżenia sÂą zupeÂłnie odmienne, to ja nie wiem co oni by musieli robiĂŚ , ÂżebyÂś odniosÂła wraÂżenie wiĂŞkszego entuzjazmu z ich strony?! SkakaĂŚ po stole?
TeÂż siĂŞ nad tym zastanawiam. :mhm: Wg mnie jury jest dobre i nie zawsze sÂą strasznie powaÂżni. Ja byÂło coÂś Âśmiesznego to i jest wesoÂło. :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

fajnie jakby byÂł ktoÂś czwarty ale i bez tego czwartego jest ok
TVN innowacja i nowoczesność...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Jury w niektĂłrych momentach jest bardzo chamskie :x
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości