Fakty po Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: ~ »

Tak w ogóle to myślałem, że to będą "Fakty po Faktach", a tu "Wywiad z prezydentem" :lol:. Jeśli chodzi o samą rozmowę to pan Wierzyński idealnie pasował do pana Kaczyńskiego. Ot taka rozmowa dwóch (z całym szacunkiem) dziadków. :)
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Fakty po Faktach

Post autor: JacanTVN24 »

Zgadzam się- dziadków... Ale momentami powolność Wierzyńskiego w wymowie szła w parze z prezydentem :roll: nieprawdaż??? Czasem czuło się, że jeszcze chwila a dziadki usną, tak jak pokazywani niektórzy generałowie wczoraj na defiladzie Wojska polskiego :P Ale wywiad ogólnie nie był zły, a ten napis wywiad z prezydentem, to przynajmniej nie kojarzyło się z Faktami po faktach-czyli musztardzie po obiedzie jak niektórzy sadza. :D . Ja jestem na tak i plus dla dziadka Wierzyńskiego.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Fakty po Faktach

Post autor: kamiiloo »

no nieee no ślamazarność wywiadu... i musiałem sie pilnować, żeby nie usnąć, merytorycznie w miare ok, tylko to tempoooooooooo heh w sumie dobre do telewizji dla ludzi trzeciego wieku :P
TVN innowacja i nowoczesność...
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: ~ »

Nie chcę, ale muszę skrytykować Fakty po Faktach. Program całkowicie odszedł od początkowej formuły. W FpF miały być materiały, które nie zmieściły się w Faktach. Durczok cały czas to podkreślał. A co teraz mamy? Drugi Magazyn 24 Godziny. Rozmowy z politykami, w których prowadzący często wchodzą w słowo rozmówcom, bo brakuje czasu. Miały być rozmowy z reporterami, mieliśmy widzieć kulisy ich pracy. A co jest? Pamiętam tylko rozmowę z Markiem Nowickim gdzieś w pierwszym tygodniu emisji FpF.
Mam nadzieję, że coś się zmieni w tym programie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

Nic się nie zmieni. Początkowa formuła nie sprawdziła się. Nie chcę się tu znowu rozpisywać, ale widocznie widzowie TVN24 chcą oglądać "tylko" polityków i te same komentarze do wydarzeń, które w ciągu dni są już omawiane tysiąc razy przez TVN24. Nawet jeśli program jest - jak to mówił Kamil Durczok - obudowany popołudniowym magazynem i "Kropką nad i".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: piotrek888 »

Miały być rozmowy z reporterami. Jakoś ich nie widać. Są wyłącznie rozmowy z politykami i z specjalistami
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Fakty po Faktach

Post autor: skorupa2006 »

Niestety ten program mnie całkowicie rozczarował. Jeszcze przed pierwszym wydaniem FpF wyobrażałem sobie brak polityków, ciekawe informacje ze świata i Europy (których nie ma w Faktach bo się nie mieszczą), dogłębnie przygotowane materiały oraz krótką, zwięzłą rozmowę z autorem materiału a nie nudne polityczne rozmowy. :neutral:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pawell »

Zmiany w "Faktach po Faktach".

Programu już nie będzie prowadzić ten sam prezenter, który przed chwilą prowadził "Fakty" w TVN (gdy w "Faktach" jest Justyna to w "Faktach po Faktach" będzie Durczok i na odwrót).

"Fakty po Faktach" zyskają nowe studio oraz oddzielny zespół dziennikarzy i producentów.

Więcej :arrow: http://polskatimes.pl/fakty/kraj/52556, ... l#material
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Przyznam, ze na początku oglądałem "FpF". Potem zrezygnowałem, głównie dlatego, że stały się one polem bitwy polityków. A od tego miały nie być.
Dobrze, ze gości wprowadza do studia. Bo rozmowa z gościem, gdy ma się świadomośc, że siedzi gdzieś nieopodal a pokazany jest w okienku była trochę nienaturalna.
Tak więc zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. Ciekawe kto dołączy do grona prowadzących, bo na dłuższą mete Pochanke i Durczok to chyba za mało.
K.Durczok; polskatimes.pl pisze: Na początku w "Faktach po Faktach" pokazywaliśmy głównie kulisy polityki i naszego dziennikarstwa. W tej chwili, gdy głównymi gośćmi są ludzie pokroju profesorów Leszka Balcerowicza czy Aleksandra Wolszczana, rozmowy z nimi wymagają odpowiedniego przygotowania. A czasu zaczynało brakować
No to oby jak najwięcej gości tego pokroju :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Fakty po Faktach

Post autor: skorupa2006 »

Miło by zobaczyć w tym programie Anite Werner :tanczy: Świetnie przeprowadza rozmowy i wywiady, oraz jest wspaniałą prezenterką.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

To te "zmiany" już dzisiaj? Bo "Fakty po Faktach" - według zapowiedzi w TVN24 - ma dziś prowadzić Pochanke, a Durczoka w zeszłym tygodniu nie było w "Faktach".

Poza tym co to zmiana formuły? Z tego co zrozumiałem od dziś będzie to "rozmowa dnia z osobą pokroju Wolszczana lub Balcerowicza". Co za tym idzie, to chyba każdy wie jakiego "nowego" studia możemy się spodziewać...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

Sorry za dwa posty pod rząd.

Tutaj więcej szczegółów i rozmowa z Durczokiem :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1568423,0,1,nowa ... omosc.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Fakty po Faktach

Post autor: JacanTVN24 »

pop pisze:To te "zmiany" już dzisiaj? Bo "Fakty po Faktach" - według zapowiedzi w TVN24 - ma dziś prowadzić Pochanke, a Durczoka w zeszłym tygodniu nie było w "Faktach".

Poza tym co to zmiana formuły? Z tego co zrozumiałem od dziś będzie to "rozmowa dnia z osobą pokroju Wolszczana lub Balcerowicza". Co za tym idzie, to chyba każdy wie jakiego "nowego" studia możemy się spodziewać...
Z tą odnowioną formułą FpF wrzućcie tu filmik, chętnie zobaczę, tak jak inni :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

To studio jest beznadziejne! :rozglada:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: piotrek888 »

Ja nie wiem czy to można nazwać studiem :roll: Nie wiem skąd u Durczoka i ekipy ten pomysł na zmianę miejsca. W newsroomie było super, ekran itd. a tu nawet nie wiem jak to nazwać
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości