Kamila Biedrzycka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: piotrek888 »

Pani redaktor w Poranku dzis, w iście militarnej odsłonie ;)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: epsztajnek »

i to militarnej w stylu XiXwiecznym :D
Obrazek
Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: piotrek888 »

Kamila Biedrzycka-Osica od wczoraj ;) gratulacje!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: epsztajnek »

Reakcja łańcuchowa ? :shock: Dopiero co Kaczmarek-Szałkow , teraz Biedrzycka-Osica .
Którą następną obstawiacie ? :devil:
( to oczywiście pytanie retoryczne, bo dobrze wiemy, którą obstawiamy :xx: )
Zapomniałbym , oczywiście dołączam się do gratulacji :brawa:
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: bartosz »

Którą obstawiacie? ;-)
Mam nadzieję, że nie Agatę Adamek. ;-)
;-)
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: Jacek-t »

Jak zauważyłem Pani Kamila nadal używa tylko swojego panieńskiego nazwiska, więc zastanawiam się czy zmiana nazwy wątku jest uzasadniona?
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: Fabian »

Przed chwilą w Poranku z ust redaktora Jarosława Kuźniara w jej obecności padło podwójne, nie protestowała. IMHO zmiana tytułu wątku jest słuszna.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jej wybrankiem został chyba Roman Osica z RMF FM. :>
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re:

Post autor: ziom »

Camilo pisze:Jej wybrankiem został chyba Roman Osica z RMF FM. :>
Tak. Roman prowadzi też program "List gończy" w TVN Warszawa. A Kamila wczesniej tez pracowała w RMFie.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: matik »

Programu List Gończy już nie ma. Teraz jest program Komenda Stołeczna bez prowadzącego więc Roman Osica prawdopodobnie już nie współpracuje z Tvn Warszawa
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: rex88 »

Obrazek
Dorota1973
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 14:32

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: Dorota1973 »

Zastanawiam się jaką wadę wzroku ma ta Pani... jeśli to zez to mamy XXI wiek i operacyjnie całkiem dobrze się go usuwa. Jeśli chodzi o mnie mi przeszkadza w odbiorze treści przekazywanych przez tą Panią, niestety nie skupiam się na tym co mówi lecz na tym jak ma się ustawić aby ukryć tą wadę , widac ze sama ma z tym problem. Mrużenie oczu , ustawienie bokiem , czy grzywka na oku, wręcz unikanie kamery i patrzenia prosto w obiektyw.
Gdy ją oglądam sama zaczynam mieć problemy z mruganiem , ale może tylko mnie to razi a cała ludzkośc i tvn nie ma nic przeciwko....
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: pixie »

na początku też tak miałam, ale potem gdy jej posłuchałam jakoś..przestało to być ważne?
Katja707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 00:37

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: Katja707 »

Wady wzroku, sweterki, kaloszki, fryzury :hmm: A zajmijcie sie ludzie czyms bardziej pozytecznym, niz takimi pierdolami. Czasem to forum przypomina jakas przystan dla ludzi bez zycia osobistego, uczuciowego, ktorzy tych dziennikarzy traktuja jak czlonkow rozdziny. Kto jaka mial bluzeczke, kto przefarbowal wlosy itp. Ciekawe, kto z was sie zastanawial, jaki fartuszek miala na sobie pani z piekarni, albo jaki uniform mial pan ze stacji benzynowej? P. Kamila ma ten 'reporterski, pazur, milo sie jej slucha, jest tez przeciez atrakcyjna kobieta, wiec o co to cale zamieszanie. Jak ktos chce ogladac metamorfozy wygladu , to polecam '10 lat mniej' na Zone club, a nie powazna telewizje informacyjna :lol:
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: incognito »

Katja707 pisze:Wady wzroku, sweterki, kaloszki, fryzury :hmm: A zajmijcie sie ludzie czyms bardziej pozytecznym, niz takimi pierdolami.
Po pierwsze rzecz oczywista: osoba publiczne (dziennikarze, politycy, aktorzy, ludzie tzw. show-biznesu etc.) muszą liczyć się z tym, iż wstępując w przestrzeń publiczną (do tego nierzadko wyrażając własne opinie, komentarze opisujące stan faktyczny) staną się siłą rzeczy jej częścią, i jak inni podlegać będą jej wewnętrznym regułom.

Przychodzi mi na myśl porównanie do tzw. „brukowców” czy wszelkiego rodzaju programów telewizyjnych żerujących na „tanich” sensacjach. Czy to właśnie nie one rozbierają na czynniki pierwsze wygląd i co gorsza codzienne „szare” życie osób publicznych, pastwiąc się nad tym, dlaczego Magda Mołek (ona też kiedyś, jak K.Biedrzycka miała kilka swoich „wejść” w ciągu dnia, gdzie zapowiadała program dnia) w tak wydawać by się mogło ciepły dzień wyszła w grubych, do tego jeszcze czerwonych kozaczkach albo dlaczego kolejny rok widzimy ją z tym samym facetem? Czy to nie one robią i publikują zdjęcia w najbardziej intymnych i prywatnych sytuacjach?

Do Katja707: Przy całym szacunku – może apel skierowany tam, miałby większy sens?

Tylko (lub aż) różnica polega na tym, że
-zasięg takich gazet czy programów TV jest niewspółmiernie szerszy, aniżeli wyspecjalizowane, skierowane do wąskiej grupy osób – forum,
-i co NAJWAŻNIEJSZE osoby pisujące tu (choć jestem uczestnikiem tego forum względnie od niedawna) nie przekraczają – moim zdaniem – elementarnych zasad przyzwoitości, dobrego smaku czy wychowania, czyli tego wszystkiego, czego nie jest nam dane zaznać trzymając w rękach „Super Express” czy pilota TV (oczywiście nie o każdej porze).

Nikt nie chowa się w krzakach przed domem K.Biedrzyckiej, czeka na jej powrót, robi zdjęcie, a potem zamieszcza tu zdjęcie i opisuje zawartość zakupów, które zrobiła po drodze.
Opisujemy stan faktyczny zastany w telewizorze, starannie przecież przemyślany i dobierany przez twórców i zarządzających programami telewizyjnymi.
I sądzę, że nawet dyskusje na temat wady wzroku, nie są złamaniem w/w zasad, jeżeli toczone są one w kontekście przekazu TV i odbioru oglądającego , gdzie od lat wysoki poziom profesjonalizmu telewizji (plus naukowe badania oglądalności i cech wpływających na jej wysokość), wymusza zwracanie uwagi przez twórców TV na każdy szczegół, zawarty w obrazie i zauważalny przez miliony telewidzów (od tła, perspektywy przez aparycję, dykcję po język/kod przekazu).

Toteż uważam za bardzo trafiony komentarz Doroty1973
Dorota1973 pisze:Jeśli chodzi o mnie mi przeszkadza w odbiorze treści przekazywanych przez tą Panią, niestety nie skupiam się na tym co mówi lecz na tym jak ma się ustawić aby ukryć tą wadę , widac ze sama ma z tym problem. Mrużenie oczu , ustawienie bokiem , czy grzywka na oku, wręcz unikanie kamery i patrzenia prosto w obiektyw.
Wiele osób pewnie myśli podobnie, ale… jakoś tak „nie wypada” o tym napisać…
Ja zgadzam się z powyższym cytatem w 100%, co nie zmienia mojej wysokiej oceny reporterskiego warsztatu K.Biedrzyckiej i mojej szczerej sympatii do jej osoby (dzień, w którym Jej nazwisko przybrało formę Biedrzycka-Osica, na zawsze pozostanie czarnym dniem w moim życiu;)

Informację z kraju i świata czerpie z TVN24 od początku, ale nie mogę przypomnieć sobie lepszego, tak wysoce profesjonalnego debiutu na antenie, jak właśnie Kamili Biedrzyckiej. Pierwsze „wejścia” wyglądały tak dobrze i pewnie, jakby tegoż debiutu nigdy nie było;) a Kamila była w z TVN24 od zawsze. Ujęła mnie błyskotliwością umysłu, talentem do zwięzłego, ale ani mniej treściwego przekazu (co nie jest taką łatwą sztuką), przy braku jakichkolwiek zapędów gwiazdorskich. A do tego wszystkiego uważam ją za urodziwą kobietę (po prostu niezła laska :)

Na koniec muszę odnieść się do
Katja707 pisze:Czasem to forum przypomina jakas przystan dla ludzi bez zycia osobistego, uczuciowego, ktorzy tych dziennikarzy traktuja jak czlonkow rozdziny.
Proszę przypomnieć sobie komentarze psychologów po katastrofie smoleńskiej nt. łez wylewanych przez obywateli po stracie polityków (sic!). Brzmiało to mnie więcej tak „Skoro pojawiali się codziennie w Naszych telewizorach, często mówili wprost do nas, opisywali swoje perypetie życiowo-zawodowe, to stali się niejako członkami rodziny. Stąd teraz po ich odejściu odczuwamy żal i łzy pojawiają się w oczach”

Skoro w przeciętnym polskim domu, telewizor stoi w naczelnym miejscu, często włączony od rana do wieczora – jako niezmienne tło w toczącym się wokół życiu, a znane nam twarze pojawiają się w nim tak często jak członkowie rodziny w tymże domu…

To tak, Kamilę Biedrzycką i innych traktuję jak „członków rodziny”!!

Pozdrawiam!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości