Remont studia Faktów i TVN24

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Peter Parker »

piotrek888 pisze:[..] z jednym zgrzytem w zębach. A szkoda...
Można jaśniej?

PS. Remont z dziś:
Obrazek
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: avatar »

Peter Parker pisze:
piotrek888 pisze:[..] z jednym zgrzytem w zębach. A szkoda...
Można jaśniej?

PS. Remont z dziś:
Obrazek
Pojawił się jakiś telewizor na statywie. :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: matik »

a-j-p pisze:Dla Ciebie jako widza Polsat News nadaje ciągle to samo? A TVN24 co robi ....
Z tym, że ja pisałem o wrażeniu nadawania z jednego studia, wszystkiego, a nie o tym co jest.
a-j-p pisze:ale bez przesady mattik .... uwielbienie nie może przesłaniać tak rażących błędów
Wiesz, tu nie chodzi o uwielbienie, bo jednak dostrzegam wady, jak i zalety o czym wielokrotnie już pisałem i na tym i na innych forach. Nawet o tym kiedyś z Tobą dyskutowałem, z tymże, Ty nie starasz się nawet zrozumieć drugiej osoby. Ty tylko na siłę wygłaszasz swój pogląd na daną sprawę, a kogoś, kto ma odmienne zdanie zawsze atakujesz pytaniem "chyba sobie żartujesz" i potem znowu powtarzasz się do znudzenia w dalszym ciągu nie starając się zrozumieć, drugiej osoby, dopóki ktoś nie utnie rozmowy. Sorry, ale nie tak dyskusja powinna wyglądać. I w takiej formie nie zamierzam dyskutować.
adamcmg4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 12 sie 2012, 11:30

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: adamcmg4 »

Ciekawy film znalazłem w internecie:

http://www.dailymotion.com/video/x6frkj ... esiey_news to jest link do tego filmu
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: rogi »

matik pisze: A poza tym również korzystają z innych pomieszczeń. I również korzystają ze studia wirtualnego, tylko że w mniejszym stopniu.
W jakich programach korzystają z wirtualnego studia, bo jeszcze nie miałem okazji oglądać ?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: avatar »

rogi pisze:
matik pisze: A poza tym również korzystają z innych pomieszczeń. I również korzystają ze studia wirtualnego, tylko że w mniejszym stopniu.
W jakich programach korzystają z wirtualnego studia, bo jeszcze nie miałem okazji oglądać ?
Ja chyba również nie. :mhm:
adamcmg4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 12 sie 2012, 11:30

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: adamcmg4 »

Do rogi i avatar : ze studia wirtualnego korzystają w programach: 15 NA ŻYWO, TELESERWIS, TAK JEST, KROPKA NAD I , CZARNO NA BIAŁYM , JEDEN NA JEDEN, SZKŁO KONTAKTOWE.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: matik »

avatar pisze:
rogi pisze:
matik pisze: A poza tym również korzystają z innych pomieszczeń. I również korzystają ze studia wirtualnego, tylko że w mniejszym stopniu.
W jakich programach korzystają z wirtualnego studia, bo jeszcze nie miałem okazji oglądać ?
Ja chyba również nie. :mhm:
Integracja - studio na dodatek wygląda tak jak to prawdziwe, ale to greenbox, jak obecnie DNŻ czy DPD w TVN24. Interwencja, ale to Polsat. Mieli również studio wirtualne na wybory.
Obrazek
Integracja - fot. tvpolsat.info
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: avatar »

*delete
Ostatnio zmieniony poniedziałek 13 sie 2012, 10:01 przez avatar, łącznie zmieniany 1 raz.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: avatar »

adamcmg4 pisze:Do rogi i avatar : ze studia wirtualnego korzystają w programach: 15 NA ŻYWO, TELESERWIS, TAK JEST, KROPKA NAD I , CZARNO NA BIAŁYM , JEDEN NA JEDEN, SZKŁO KONTAKTOWE.
Wszystkie programy są nadawane z wirtualnego studia, wyjątkiem jest Poranek TVN24, Podsumowanie Tygodnia, Prasówka i Serwis informacyjny o 19.00. -.-
matik pisze:Integracja - studio na dodatek wygląda tak jak to prawdziwe, ale to greenbox, jak obecnie DNŻ czy DPD w TVN24. Interwencja, ale to Polsat. Mieli również studio wirtualne na wybory.
Obrazek
Integracja - fot. tvpolsat.info
Jeszcze niedawno ten program nadawany był ze zwykłego studia(nie, nie pomyliłem go z wirtualnym).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: matik »

avatar pisze:Jeszcze niedawno ten program nadawany był ze zwykłego studia(nie, nie pomyliłem go z wirtualnym).
Wiem. Widać PN pozazdrościło w tej kwestii TVN24 :P
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: rogi »

adamcmg4 pisze:Do rogi i avatar : ze studia wirtualnego korzystają w programach: 15 NA ŻYWO, TELESERWIS, TAK JEST, KROPKA NAD I , CZARNO NA BIAŁYM , JEDEN NA JEDEN, SZKŁO KONTAKTOWE.
Miałem na myśli Polsat News.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: r_r16 »

Co za zgrzyt w zębach?
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Lord_info »

Niby niewiele informacji, ale zawsze coś
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fa ... zdziernika
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
kuracjusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 17:10

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: kuracjusz »

Lord03 pisze:Niby niewiele informacji, ale zawsze coś
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fa ... zdziernika
Zawsze to jakiś kawałek informacji, ciekawe jak się będzie prezentowało to nowe studiu wirtualne.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości