Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Moim zdaniem te dyÂżury powinny byĂŚ trochĂŞ wymieszane a nie tak, Âże zawsze ty masz weekendy a ja resztĂŞ w tygodniu. TrochĂŞ to niesprawiedliwe, Âże jeden ma wszystkie weekendy wolne a drugi przez wszystkie weekendy musi pracowaĂŚ.
Jak wiemy fakty w tygodniu a w weekendy siê ró¿ni¹ od siebie. W zwyk³e dni masz szansê w pe³ni zaistnieÌ i pokazaÌ co potrafisz(³¹czenia z reporterami czy przedstawianie gor¹cych wydarzeù politycznych).

Nie moÂże byĂŚ juÂż tak jak za lisa czyli 5+2. Co najwyÂżej zgodziÂłbym siĂŞ na to w przypadku kiedy to Anitka by zajĂŞÂła fotel lisa.
Ale jak na razie jest to wiemy a raczej tak naprawdĂŞ to nic nie wiemy.
Teraz po tym tvn-nie wszystkiego moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ. :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry:

Tak a mo¿e jeszcze na prezenterów dadz¹ wydawców, producentów, grafików, monta¿ystów. Mog¹ przecie¿ zrobiÌ akcjê wyrównywania ¿o³¹dków tak aby wszyscy mieli po równo.

RĂłwnieÂż chciaÂłbym aby to wszystko siĂŞ wyjaÂśniÂło i skoĂączyÂły siĂŞ te ich gÂłupie eksperymenty. :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

PS:moim zdaniem Marcin nie powinien jeszcze prowadziĂŚ faktĂłw.
Jego wyglÂąd jest straszny i tak jak ktoÂś juÂż powiedziaÂł "oglÂądajÂąc go czuje siĂŞ jakbym byÂł w hospicjum(przeczytajcie sobie forum telewizji w gazeta.pl a zobaczycie tam wiele opinii na temat marcina.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

KubuÂś Puchatek pisze: :shock: :cry: Nie rĂłbcie z Kubusia Puchatka potwora! PrzyznajĂŞ, moÂże troszkĂŞ przesadziÂłem, nawet automaty majÂą uczucia, mogÂłem tym uraziĂŚ pana Kajdanowicza – przepraszam i okazujĂŞ skruchĂŞ (dziÂś to dostaÂłem na pokutĂŞ!).
Wybacz kubusiu, rĂłwniez nie chciaÂłem byĂŚ tak ostry, nie wiem co mnie napadÂło. MoÂże masz trochĂŞ racji, ale za gdy po raz pierwszy przeczytaÂłem twojego posta uznaÂłem, Âże za bardzo ocieka zÂłoÂśliwoÂściÂą. Ale z drugiej strony porĂłwnanie ciekawe i orgynalne. Sam bym tego nie wymyÂśliÂł. GratulujĂŞ. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

to fakt ¿e jest to niesprawiedliwe ale mnie sie wydaje ¿e dla fanów lepsze tzn jak by by³y dwie osoby które lubie to by mnie to wali³o bo w³¹czam fakty i zawsze jestem zadowolona ale teraz np. nie ogl¹dam faktów weekendowych (uwa¿am ¿e wszyscy prawdziwi fani Anity powinni te¿ to zrobiÌ ) no i by³a by lipa bo nie wiedzia³a bym kiedy jest Marcin a kiedy Kajdanowicz (gdyby siê zmieniali tak znienacka :) ) a gdyby mieli na przemian dy¿ury to zawsze ³atwiej nie obejrzeÌ w weekend niz tak co ktoryœ dzien :)

co do Marcina to wyglÂąda jak wyglÂąda ja siĂŞ juÂż przyzwyczaiÂłam tym bardziej ze dalej jest to Marcin sooper prowadzÂący i jeÂśli praca mu pomaga a choroba nie wpÂływa na prowadzenie faktĂłw to powinien dalej prowadziĂŚ.A co do forum gazet.pl to weszÂłam przeczytaÂłam i jestem przeraÂżona chciaÂł mi siĂŞ pÂłakaĂŚ i smiac nad gÂłupotÂą forumowiczow jednoczesnie.SzczegĂłlnie jedna dyskusja jest nie etyczna i wulgarna (choĂŚ i wniej zdaÂżajÂą siĂŞ inteligentne wypowiedzi przeciwnikĂłw pojawiania siĂŞ Marcina na wizji) Tak samo jak nieetyczne jest to co napisaÂł wprost o Marcinie czyli (insynuÂłowali jakoby Marcin kiedyÂś byÂł dobry a teraz ludzie oglÂądali go dlatego Âże jest chory a nie bo jest swietnym prezenterem) rĂŞce opadajÂą z szlestem

Marcin trzymaj siĂŞ !!!!
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ten jego dowcip o Bushu byÂł co najmniej ÂżaÂłosny, wymuszony no i sztuczny! ZupeÂłnie nie na miejscu!
SzÂło mu nawet dobrze, nie myliÂł siĂŞ, ale na koniec bum! Wpadka! I to w dodatku przed zapowiedzeniem na jutro Anity!
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

A mnie Kajdanowicz zaczyna siĂŞ podobaĂŚ. MyÂślĂŞ, Âże gdyby zastÂąpiÂł Rymanowskiego stanowiÂłby z paniÂą Werner dobry tandem.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Filip pisze:Kaseta, nie czytasz forum.
Wypraszam sobie. Forum czytam! Bardzo czĂŞsto i uwaÂżnie...
kamuii pisze:Filip masz 100 % racji wcale nie chce Anity oglÂądaĂŚ codziennie 4 dni Marcin 3 dni Anita
No tak. Marcin 4 razy, Anita 3... A co z Bogdanem Rymanowskim? Go to najlepiej wogóle z FAKTÓw wyrzuciæ... Pamiêtajcie, ¿e gdy Lisa zabrak³o to on zaj±³ jego miejsce.
Pozatym niektĂłrzy z fanĂłw Anity niejednokrotnie pisali, Âże chcieliby aby Anita zajĂŞÂła fotel Lisa.
kamuii pisze:A i Kaseta, Kajdanowicz wcale dobrze nie prowadzi faktĂłw i nie chodzi tu o pomyÂłki bo one zdaÂżajÂą siĂŞ nawet profesjonalistom tylko o to Âże on jest jak Grzegorz Kajdanowicz sztywny i stremowany niestety.Za pierwszym razem oki kaÂżdy by siĂŞ denerwowaÂł ale on juÂż nie jest nowicjuszem i napewno nie materiaÂłem na gwiazdĂŞ.
Co do tego czy Kajdanowicz dobrze prowadzi FAKTY zdania sa podzielone. Ka¿dy ma prawo do swojego zdania, komu¶ siê podoba, komu¶ nie. Zgodze siê jednak z tym, ¿e FAKTY mog³y by wylansowaæ nowe gwiazdy. chêtnie bym zobaczy³ w studio FAKTÓW g³ownych Piotra Marciniaka, który prowadzi³ FAKTY wieczorne, które ju¿ zreszt± z ramówki TVN usuniêto. Zabraknie mi tak¿e Pochanke. Pozostanie mi chyba ogl±danie tych obojga w TVN24 :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A mi siĂŞ Kajdanowicz jako prezenter wogĂłle nie podoba(tak jak zresztÂą Ryman).
Jako reporter czuje siĂŞ pewnie i jest tam naturalny a w faktach sztuczny i bez polotu.(Grzegorz Kajdanowicz) Kajdanowicz niech prowadzi fakty popoÂłudniowe i niech dalej bĂŞdzie reporterem. Bez dobrych reporterĂłw fakty siĂŞ stoczÂą.

Ale nie waÂżny kajdanowicz i inni najwaÂżniejsze, Âże Anitka wraca. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Black Jack '62 pisze:Ten jego dowcip o Bushu byÂł co najmniej ÂżaÂłosny, wymuszony no i sztuczny! ZupeÂłnie nie na miejscu!
SzÂło mu nawet dobrze, nie myliÂł siĂŞ, ale na koniec bum! Wpadka! I to w dodatku przed zapowiedzeniem na jutro Anity!
JuÂż nie gadaj... Anita Werner teÂż siĂŞ zamotaÂła w ostatnim swoim wydaniu. Nie pamiĂŞtam co, ale trzy razy powtarzaÂła sÂłowo! :lol:
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ryman zaj¹³ miejsce Lisa bo musia³ i nie by³o nikogo innego.(Anitka wtedy dopiero zaczyna³a prowadziÌ fakty o 19.00 a ryman niestety by³ w faktach od wrzeœnia)
Pozatym niektĂłrzy z fanĂłw Anity niejednokrotnie pisali, Âże chcieliby aby Anita zajĂŞÂła fotel Lisa.
I dalej tak uwaÂżam.

Fakty majÂą jednÂą gwiazdĂŞ:AnitkĂŞ. TVN nie ma juÂż wiĂŞcej gwiazd(no jeszcze Marcin ale on jest chory)

Jak chcÂą eksperymentowaĂŚ to w faktach popoÂłudniowych a fakty gÂł.niech juÂż zostawiÂą w spokoju(nie dotyczy rymana i kajdanowicza).
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

michos pisze:
Fakty majÂą jednÂą gwiazdĂŞ:AnitkĂŞ


Jak dla kogo...

michos pisze:
TVN nie ma juÂż wiĂŞcej gwiazd(no jeszcze Marcin ale on jest chory)


To co, Âże jest chory?! A jak [odpukaĂŚ] Anita by zachorowaÂła to gwiazdÂą juÂż by nie byÂła? :x
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To co, Âże jest chory?! A jak [odpukaĂŚ] Anita by zachorowaÂła to gwiazdÂą juÂż by nie byÂła?
Nie skÂądÂże znowu. MoÂże trochĂŞ niejasno siĂŞ wyraziÂłem.
Marcin jest chory i jego dalsze wystêpy na antenie zale¿¹ od postêpu w leczeniu a jak dla mnie marcin jest gwiad¹.



[/quote]Jak dla kogo...

to co niby moÂże ryman jest gwiazdÂą. :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Wiesz sÂą osoby, ktĂłre wÂłasnie wolÂą Bogdana Rymanowskiego od Anity Werner.
:)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

to jutro niema pawlowskiego?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Niestety w kaÂżdÂą niedzielĂŞ wybieram Gumisie. Czy moÂże mi ktoÂś opowiedziec Ăłw sÂłynny juÂż kawaÂł? :? :? :? :?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja wyroslem z bajek :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 18 gości