Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

W pon.jest juÂż wrĂŞczenie,w weekend bĂŞdÂą grawerowaĂŚ,faworyt lustra juÂż ponoĂŚ jest,ale wszystko moÂże siĂŞ zdarzyĂŚ.z konkursu sms-owego mnie wybiorÂą i zobaczĂŞ jak robiÂą szkieÂłko od kuchni :P zmieniÂłem typy,bo Lepper i Senyszyn sÂą jednak bezkonkurencyjni :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

widzĂŞ Âże jest takÂże temat mojego ulubionego programu TVN24
nale¿ê do grona wykszta³ciuchów i jestem z tego bardzo zadowolona 8)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Marek Przybylik to mój ulubiony goœÌ w Szkie³ku.Najlepszy duet to Andrus i Miecugow.Zimiùski nie jest zbyt b³yskotliwy,Jachimek mo¿e byÌ,ale w jednym ze swoich kabaretonów porówna³ pogrzeb do imprezy i publicznoœÌ go wygwizda³a,Daukszewicz ³atwo wpada w smutne refleksje.
WyksztaÂłciuchy rulez 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

aveo pisze:Najlepszy duet to Andrus i Miecugow.
tu siĂŞ z tobÂą zgadzam chyba to jest najlepsza para
chociaÂż lubiĂŞ teÂż Sianeckiego z Jachimkiem
kaÂżdy w szkieÂłku ma to "coÂś" w sobie za ktĂłre go lubie 8)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Z prowadzÂących zdecydowanie Tomek Sianecki :brawa:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Ja wolĂŞ p. Miecugowa, on jest bardziej naturalny ;) Nie koncentruje siĂŞ tak bardzo na sobie, jak ma to w zwyczaju robiĂŚ p. Sianecki ;)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

Nie mam narazie Tvn24 ale czasem u jakiegoÂś wyksztaÂłciucha uda mi sie obejrzeĂŚ "SzkÂło...". Po prostu Âświetny program! PomysÂł naprawdĂŞ dobry i prowadzÂący z poczuciem humoru - bomba :brawa:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Oj to siĂŞ dziaÂło :-) kto oglÂądaÂł wczoraj SzkÂło to wie o czym mĂłwiĂŞ :D Panowie Tomaszowie ostro, bardzo ostro sobie pojechali po naszej polskiej aferze seksualnej :P
Tomka Sianeckiego brakowaÂło przez ten jego wystĂŞp w Japonii i wczoraj Âświetnie, bardzo Âświetnie powrĂłciÂł. A jego odpowiedÂź bodaj Pani Danucie z Gorlic to byÂło Mistrzostwo ÂŚwiata-ten stoicki spokĂłj :devil: majstersztyk :D
ZIMA
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jesli chodzi o moje wyksztaÂłcenie to Âśrednie .
potwierdzam za tvn fanem Âże wczoraj chÂłopaki dali popaliĂŚ.Nie oglÂądaÂłem caÂłoÂści , w zasadzie bardziej sÂłuchaÂłem gdyÂż mialem inne zajĂŞcie.
NaprawdĂŞ siĂŞ dziaÂło ale afera taka Âże mogli pokazaĂŚ po co ten program zostaÂł stworzony.
Nie wiem dlaczego te g³upole dzwoni¹ do szk³a i robi¹ z siebie bêdzwa³ów.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

wyraÂżajÂą swoje 'skromne' zdanie ;)

a ja w³aœciwie ju¿ nie wiem,kto jest moim ulubionym prowadz¹cym SK.Tomek Sianecki jest taki delikatniœ,taki jak prawdziwa dama :D zakrêcony do kwadratu,szczególnie,gdy goœciem jest Przybylik.Przybylik w ogóle rulez z nich wszystkich!Andrus te¿ du¿o 'wnosi' do programu,wymyœli jak¹œ z³ot¹ myœl i buduje ten program razem z prowadz¹cym.A Zimiùski jest taki...ma³o kreatywny.i dziwiê siê czemu on poprowadzi³ SK,kiedy Miecugow i Sianecki byli w Niemczech :mhm: ale ca³kiem dobrze mu posz³o :)
Miecugow ma najczê¶ciej najciekawsze fragmenty o politykach idealnie wspó³graj±ce z muzyk±!i pan Æwiklak co¶ przy¶le ;) Ale kiedy kto¶ zadzwoni,wypowie siê,to Miecugow zawsze powie,czy ta osoba ma racjê czy nie.jakby to on by³ czym¶ w rodzaju wyroczni.nie podoba mi siê takie co¶.albo gdy poprawia 'dzwonników' czyli telewidzów,w sytuacjach kiedy wiadomo o kogo chodzi,tylko przestawiono nazwisko,albo miejsce 'akcji'.aaaalbo :D telewidz nie skoñczy wypowiedzi(stosunkowo krótkiej,bo z d³ugimi to oczywista historia ;) ) Miecugow powie swoje zdanie i nara.i czêsto telewidzowie wychodz± na niezbyt m±drych ludzi,w porównaniu do prowadz±cego,który zna odpowiedzi prawie na ka¿de pytania.
wiĂŞc Przybylik rulez :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Andy Warchoł
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 11 lis 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy Warchoł »

Ja lubiĂŞ najbardziej Przybylika, ceniĂŞ teÂż pozostaÂłych goÂści, oprĂłcz Jachimka. A z prowadzÂących to zdecydowanie Miecugow. A z dzwoniÂących - Edward ze Szczecina! :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Jachimeka nie lubiÂłem,bo na jednym ze swoich wystĂŞpĂłw miaÂł ÂżenujÂący skecz.nabijaÂł siĂŞ,Âże stypa to wielka impreza i jubilata wynoszono w trumnie.dokÂładnie juÂż nie pamiĂŞtam.ale z Miecugowem dobrze to wychodzi...jak na Jachimka :neutral:

z dzwoniÂących:Wiktor z GdaĂąska ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A ja jestem fanem Tomka J. w szkle. UwaÂżam, Âże w SK jest bezkonkurencyjny. Szybkie i trafne riposty, a w tÂą Âśrode - jak juÂż wczeÂśniej pisaÂłem - to przeszli samych siebie :D MISTRZOSTWO ÂŚWIATA :spiewa: :brawa:
ZIMA
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Tomek przeszed³ samego siebie,jest kapitalny!dziœ by³ z Przybylikiem.zaczêli rozmawiaÌ o zawieszeniu cz³onków Samoobrony i pan Marek tak wybuchn¹³ œmiechem,¿e Sianecki równie¿ i myœla³em ju¿,¿e dadz¹ reklamy,ale Tomek sta³ siê powa¿ny po czym znów wybuchn¹³ œmiechem.jakoœ dali radê do koùca programu,ledwo-ledwo :lol: Szk³o RuleZZ :lol: 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

aveo pisze:Tomek przeszed³ samego siebie,jest kapitalny!dziœ by³ z Przybylikiem.zaczêli rozmawiaÌ o zawieszeniu cz³onków Samoobrony i pan Marek tak wybuchn¹³ œmiechem,¿e Sianecki równie¿ i myœla³em ju¿,¿e dadz¹ reklamy,ale Tomek sta³ siê powa¿ny po czym znów wybuchn¹³ œmiechem.jakoœ dali radê do koùca programu,ledwo-ledwo :lol: Szk³o RuleZZ :lol: 8)


:P :P :P ta akcja na sam koniec wczoraj byÂła genialna :P TakÂże myÂślaÂłem, Âże albo skoĂącza wczeÂśniej program albo puszczÂą reklamy bo "gorÂąco" byÂło :D Natomiast szczerze powiem, Âże nie spodziewaÂłem siĂŞ takiego zachowania po jak mi siĂŞ zawsze wydawaÂło stonowanym Przybyliku :devil: Pan Marek duÂżo zyskaÂł w moich oczach 8)
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości