Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja nie wiem czy nie przjdzie nam niedÂługo siĂŞ z AnitkÂą poÂżegnaĂŚ :?: :cry: :cry: :cry:
Jak ktoÂś ogladaÂł dzisiaj poranek i specyficzne poÂżegnanie w serwisie o godz.10.40 to wie o czym mĂłwiĂŞ :cry: :cry: :cry:
Takiej Anitki jak dzisiaj jeszcze nie widziaÂłem. Szczerze siĂŞ obawiam tego ile ona tam jeszcze bĂŞdzie i czy zobaczĂŞ jÂą jutro w poranku :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?:
Black chyba dobrze, Âże nie masz tvn24 bo byÂś siĂŞ caÂłkowicie zaÂłamaÂł tak jak ja :cry: :cry: :cry:
Ten smutek i brak siÂły w gÂłosie i brak nawet udawanego uÂśmiechu sÂą tego wymownym prztkÂładem :cry: :cry: :cry:
Nie piszê tego aby siaÌ grozê czy przewidywaÌ przysz³oœÌ Anitki tylko po to aby napisaÌ swoje odczucia :cry: :cry: :cry:
CoÂś jest nie tak :cry: :cry: :cry: CzujĂŞ, Âże znĂłw coÂś szykujÂą :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?:
Dzisiaj na koniec Anitka po raz pierwszy nie zapowiedziaÂła JĂŞdrzejowskiej na 11 i powiedziaÂł "Âżegnam siĂŞ z paĂąstwem" :cry: a potem powiedziaÂła "miÂłego(przerwa)dnia i do zobaczenia :cry: :cry: :cry:
Nie wiem czy Anitka chciaÂła byĂŚ dzisiaj orginalna w poÂżegnaniu czy mĂłwiÂło to coÂś wiĂŞcej :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?:

Ostatnio to siê nawet bojê w³¹czyÌ komputer aby nie przeczytaÌ tam jakiegoœ tragicznego newsa :cry: :cry: :cry: :!: :!: :!:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie przejmuj siĂŞ tak bardzo o AnitkĂŞ, raczej nie ma do tego powodĂłw. A tak w ogĂłle, TVN nie jest jedynÂą stacjÂą telewizyjnÂą w Polsce... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A powiedz mi gdzie ona mog³aby siê znaleŸÌ jak nie w tvn-nie :?: :?: :?:
PomyÂśl o tym co jest i tendencjach wyraÂźnie siĂŞ rysujÂących i oceĂą :!: :!: :!:
Gdzie :?: :?: :?:
A tych stacji to jest raptem 3 ktĂłre wchodzÂą w grĂŞ :!: :!: :!:
Nie przejmuj siĂŞ tak bardzo o AnitkĂŞ, raczej nie ma do tego powodĂłw.
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Ogladam AnitkĂŞ zawsze i pamiĂŞtam AnitkĂŞ przed nagonkÂą na jej osobĂŞ :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Myœlê, ¿e chcia³aby j¹ ka¿da szanuj¹ca siê stacja w Polsce (TVP, Polsat). To ostatecznie jest jakaœ mo¿liwoœÌ, czy¿ nie?
O jakiej nagonce Ty mĂłwisz? AÂż tak Âźle? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A to co ostatnio z niÂą zrobiÂą to jak inaczej moÂżna nazwaĂŚ :?: :?: :?:
Od wrzeÂśnia siĂŞ zaczĂŞÂło i caÂły czas trwa :cry: :cry: :cry:
Ja oglÂądam AnitkĂŞ w kaÂżdej minucie kiedy jest na wizji a jak nie mogĂŞ jej oglÂądaĂŚ to nagrywam sobie :!: :!: :!: Kto jej nie oglÂąda nie moÂże oceniĂŚ jaka ona teraz jest :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:
MyÂślĂŞ, Âże chciaÂłaby jÂą kaÂżda szanujÂąca siĂŞ stacja w Polsce (TVP, Polsat).
Ja co do tego mam ogromne wÂątpliwoÂści :?: :?: :?: :cry: :cry: :cry:
Kto teraz o niej pamiĂŞta. KaÂżdy zajĂŞty sobÂą i nowymi gwiazdami(pseudo) :cry: :cry: :cry:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michos pisze:Ja co do tego mam ogromne wÂątpliwoÂści :?: :?: :?: :cry: :cry: :cry:
Kto teraz o niej pamiĂŞta. KaÂżdy zajĂŞty sobÂą i nowymi gwiazdami(pseudo) :cry: :cry: :cry:
Widzowie pamiĂŞtajÂą! I to siĂŞ liczy! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Przez dwa tygodnie pewnie tak. A potem po pierwsze zapomnieliby, po drugie - doszli do wniosku, Âże ten nowy Durczok, ktĂłry po nim przyszedÂł, jest gorszy, lepszy, sÂłabszy, ciekawszy, nudniejszy - ale jest. Miejmy trochĂŞ pokory wobec wÂłasnej obecnoÂści na ekranach telewizorĂłw.
Piêknie to Durczuk uj¹³ :!: :!: :!: To siê odnosi do wszystkich co w telewizji s¹ albo ju¿ tam byli czy odeszli w inne miejsce :cry: :cry: :cry:
Widzowie bardzo szybko zapominajÂą i to jeszcze po tak krĂłtkim okresie :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Fragment rozmowy z MartynÂą WojciechowsÂą w Gali
S³awek Nowaczewski, kierownik produkcji, przylecia³ pierwszym samolotem na Islandiê, moja mened¿erka Martusia Grajeta i moja przyjació³ka Anitka Werner nie odstêpuj¹ mnie na krok, za co im wszystkim bardzo dziêkujê.
Czy¿by Nasza, a w szczególnoœci michosa i blacka, Anitka by³a przyjació³k¹ Martyny :?:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Automacik tak Powiedz cos wiĂŞcej o tym wspaniaÂłym wywiadzie
nie to nasz 2 ulubieniec jang Walter :) znany jako walter dÂżunior...
nic tam wiĂŞcej nie byÂło co on moze miec do powiedzenia ?

co do Anitki to dawno jej nie widziaÂłam... :( (btw michos thnx za fuckty z AnitkÂą musze zaraz sciÂągnaĂŚ ale zkoro mĂłwisz Âże byÂło tak Âźle to ... ;(
Nie przejmuj siĂŞ tak bardzo o AnitkĂŞ, raczej nie ma do tego powodĂłw. A tak w ogĂłle, TVN nie jest jedynÂą stacjÂą telewizyjnÂą w Polsce...
jak to nie ma powodĂłw a to jak jÂą tam traktujÂą ??? i gnojÂą ? a co do stacji to ktĂłra stacja jÂą zatrudni ???
w Polszmacie jest Smoktunowicz w Tvp Wysocka i warakomska a ta 2 giej Âładniejszej od siebie nie zatrudni...

Piêknie to Durczuk uj¹³ To siê odnosi do wszystkich co w telewizji s¹ albo ju¿ tam byli czy odeszli w inne miejsce
Widzowie bardzo szybko zapominajÂą i to jeszcze po tak krĂłtkim okresie
dokÂładnie zapomnÂą za kilka miesiĂŞcy ... :(
Czy¿by Nasza, a w szczególnoœci michosa i blacka, Anitka by³a przyjació³k¹ Martyny
najwidoczniej :) moÂże Anitka nie dlatego ostatnio taka smutna ze jÂą gnoja tylko z powodu Martyny... swojÂą droga to Anitka za swoje zachowanie ma u mnie kolejnego plusa :):)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Czy¿by Nasza, a w szczególnoœci michosa i blacka, Anitka by³a przyjació³k¹ Martyny
Ja nie widzê w tym nic z³ego :!: :!: :!: Jak tak jest to jeszcze bardziej polubi³em Martynkê :lol: Ale to by³o do przewidzenia bo obydwie to mi³oœniczki motoryzacji a w szczególnoœci rajdów wiêc znajomoœÌ jest jak najbardziej wskazana. :)
swojÂą droga to Anitka za swoje zachowanie ma u mnie kolejnego plusa
Anitka to jest chodzÂący skarb :!: :!: :!: :D :D :D
dokÂładnie zapomnÂą za kilka miesiĂŞcy ...
Oni ju¿ zapomnieli(oczywiœcie my nie ale wiêkszoœÌ tak :cry: :cry: :cry: )
najwidoczniej moÂże Anitka nie dlatego ostatnio taka smutna ze jÂą gnoja tylko z powodu Martyny...
Ale Anitka byÂła smutna teÂż przed wypadkiem :!: :!: :!: Ten smutek widzĂŞ juÂż od ponad 2 miesiĂŞcy :!: :!: :!:
(btw michos thnx za fuckty z AnitkÂą musze zaraz sciÂągnaĂŚ ale zkoro mĂłwisz Âże byÂło tak Âźle to ... ;(
Kamuii postaraj siĂŞ jak najczĂŞÂściej oglÂądaĂŚ AnitkĂŞ :!: :!: :!: WysÂłaÂłem ci juÂż filmiki i blackowi oczywiÂście teÂż :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŚwietnie, Âże Anita i Martyna siĂŞ przyjaÂźniÂą :!: :lol: To, Âże menedÂżerka jej nie odstĂŞpuje na krok, to nic dziwnego, ale Anita robi to bezinteresownie :!:

Chyba, Âże ...
I tutaj od razu - atomatycznie :wink: - prze³¹czam siê na rozumowanie tvn-u. Ju¿ wczeœniej zaobserwowa³em, ¿e Martyna bardzo czêsto goœci na antenie tvn-u, czêsto pojawia sie w gazetach.
A wiĂŞc to oznacza, Âże ma uznanie szefĂłw, wÂładz tvn-u :!: To chyba oczywiste. WiĂŞc wracajÂąc do sedna, mogÂłaby siĂŞ jakoÂś Anicie odwdziĂŞczyĂŚ za serdeczne wsparcie np. ciepÂłym sÂłowem pod adresem Anity, w rozmowie z tymi co sÂą duÂżo, duÂżo wyÂżej :?: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

I Michosie Twoje teorie o rzekomym odejœciu Anitki z anteny sie nie sprawdzi³y. Ludzie. Ale albo wczeœniej tego nie zauwa¿y³em albo tak sie zmienia Anitka. Dziœ. choÌmia³em mo¿liwoœc jej obserwowania tylko w serwisie o 7 WYGL¥DA£A REWELACYJNIE. Te uœmiechy i w ogóle.Na [prawde co ss ie dziej jak j¹widze. Kiedyœ Tego nie by³o. Mo¿e przez obrzydzenie tym co tutaj by³o wypisywane. ale odk¹d opuœci³em ten temat i zwróci³êm uwage na Anitke to na prawde. Ma kobieta klase, œwietnie siê prezentuje i jako dziennikarz i jako kobieta. Do Tego mo¿e dlatego ¿e ubra³a dziœ jakieœ ¿ywsze kolory a nie wiecznie szare marynareczki z bia³ym podkoszulkiem.
Black Jack '62 pisze: mogÂłaby siĂŞ jakoÂś Anicie odwdziĂŞczyĂŚ za serdeczne wsparcie np. ciepÂłym sÂłowem pod adresem Anity, w rozmowie z tymi co sÂą duÂżo, duÂżo wyÂżej
Nie uwaÂżasz Âże to Âśmieszne po tym jak Anita dostaÂła nagrode teraz ma siew jej imieniu wstawiaĂŚ Martyna. To Âśmieszne i absurdalne. Zgwiazdy zaniÂżasz jÂą teraz do jakiegoÂś Porady czy Kalczynskiej.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MĂłj odbiĂłr Anity jest najwyraÂżniej zupeÂłnie inny niÂż tych, co w tvn-ie sÂą duÂżo, duÂżo wyÂżej od przeciĂŞtnego prezentera.
Dla nich teraz ,,lepszy'' jest au+omat. Nawet KalczyĂąska i Porada sÂą na lepszej strategicznej pozycji :twisted: MaÂło kto jest w stanie to zrozumieĂŚ :!:
:twisted: Nie wiem, czy teÂż to zauwaÂżyÂłeÂś, Âże dla tvn-u raczej bez znaczenia jest, czy Anita ma tĂŞ nagrodĂŞ czy nie.
Wszystko wskazuje na to, Âże przestali w niÂą inwestowaĂŚ :!:
Nie zaprzestali natomiast promocji Martyny, wiĂŞc ...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie wiem. ale NIE daÂło siĂŞ nie zauwaÂżyĂŚ radoÂści Starego Waltera przy wrĂŞczaniu Anicie nagrody. MoÂże od tej pory siĂŞ pozmieniaÂło.

A przyznam sie¿e po wczorajszych teoriach Michosa z odejœciem z telewizji Anity œni³o mi siê ¿e w³¹czam dziœ
TVN24 rano i sÂłysze A* utomatke JedrzejowskÂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

tobi pisze:I Michosie Twoje teorie o rzekomym odejÂściu Anitki z anteny sie nie sprawdziÂły. Ludzie. Ale albo wczeÂśniej tego nie zauwaÂżyÂłem albo tak sie zmienia Anitka. DziÂś. choĂŚmiaÂłem moÂżliwoÂśc jej obserwowania tylko w serwisie o 7 WYGLÂĄDAÂŁA REWELACYJNIE.
To moÂże wtedy, gdy Michos siĂŞ o niÂą martwiÂł, miaÂła okres? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości