POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat

Post autor: r_r16 »

Będzie, że się czepiam, ale to tylko takie spostrzeżenie - "Tylko Taniec" bardzo mi przypomina "Tylko muzyka", a logo jest zabójczo podobne do Must Be The Music.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat

Post autor: matik »

Logo i nazwa okropne - brak słów.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

Logo jest tworem Intergalactic Sp. z o. o., który jednocześnie będzie producentem wykonawczym show.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

ciekawe kiedy to będą puszczać środy i czwartki odpadają, może piątek jak nie to pewno dadzą na sobotę a w niedzielę będzie Ranczo XF i MBT także konkurencja na całego
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

Też nie wiem, ale gdzieś piątek-sobota na pewno.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

castingi 7 i 8, 14 i 15 stycznia przed chwila była reklama nawet już strona działa programu Tylko Taniec

http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,284 ... c,1280516/
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Polsat

Post autor: lukaszbialas »

Zeszłoroczny sylwester z Polsatem był dużo lepszy. Po za tym zdecydowanie za dużo prowadzących.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat

Post autor: r_r16 »

Były fajne występy, ale momentami zalatywało wiejską potańcówką w stolicy Polski (szczególnie przy występach zespołu Boys). Scena też delikatnie kiczowata moim zdaniem. Poza tym do takiej imprezy występy kabaretowe mi zwyczajnie nie pasują. Może dlatego, że po prostu nie przepadam za kabaretem.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Polsat

Post autor: Marcin »

Tak się składa, że to właśnie przy Boys publiczność na placu Konstytucji bawi się najlepiej. :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat

Post autor: r_r16 »

Co racja to racja. Mnie ta muzyka do gustu nie przypada wcale. Szczególnie remixy z elektronicznymi, "kosmicznymi" efektami rodem z pierwszych filmów science-fiction.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

koncert słaby Rodowicz, Blue Cafe, Boys i inni z taśmy niektóre piosenki śpiewali, beznadziejne występy nie wiem kto dobierał skład tej imprezy, kabaret nie śmieszny no i porażka prowadzący :!:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

według najnowszych wieści jury w tym tanecznym programie to:
- Alan Andersz
- Krystyna Mazurówna
- Michał Malitowski
- Joanna Liszowska

http://www.swiatseriali.pl/seriale/ukla ... nId,432248
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Polsat

Post autor: adik1148 »

Słabe jury , nie wróżę temu programowi sukcesu :/ Widownia na poziomie 2,5 mln , nie więcej , więc 1 sezon i po programie :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

Nie do końca się zgodzę. Widać, że w jury jest różnorodność - każdy z członków reprezentuje inny styl tańca. Najbardziej tylko boję się o "Liszę", żeby nie została drugą "Fraszką", która daje same złote gwiazdy. Natomiast wiele też będzie zależało od uczestników show - i jeśli będą w miare spektakularne i emocjonujące występy, to program może mieć nawet większą widownię niż MBTM.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Polsat

Post autor: felek »

Według mnie program nie osiągnie tak dobrych wyników jak Must be the music. Tylko zastanawia mnie w jakim paśmie Polsat chce wyemitować ten program. Jesli MBTM zostanie w niedziele to Tylko taniec powinien dostać sobotę. Piątek to zły dzień, Nie jedna telewizja juz sie przejechała na piątku. (Fabryka Gwiazd, Roman, Śpiewaj i walcz) Myśle, że Tylko Taniec może osiagnąć wyniki podobne do You Can Dance. Pamiętajmy, że jest też Bitwa na Głosy i to ten program wg mnie zostanie sobotnim hitem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość