Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś PaweÂł od rana na Wiejskiej :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

kamilo pisze:DziÂś PaweÂł od rana na Wiejskiej :)
Dziœ na Wiejskiej, a wczoraj trochê narozrabia³ :rozglada: Jako najwierniejsza fanka mo¿e nie powinnam o tym pisaÌ, ale przecie¿ fani te¿ powinni byÌ obiektywni :rozglada: Po kolei zatem. Na wejœcie wczorajszego popo³udniowego M24h wyemitowali materia³ Paw³a. Tematem by³o "nie" dla karty praw podstawowych, wypowiedziane w przedwczorajszym wieczornym magazynie przez minister Fotygê. Minister Kowal, z-ca Fotygi - jeden z goœci wczorajszego M24 powiedzia³, ¿e w Paw³owym felietonie pojawi³y siê nieœcis³oœci :rozglada: Chodzi³o o zdanie podsumowuj¹ce materia³: Uroczyste podpisanie karty planowane jest.... Pan minister oznajmi³, ¿e ta karta nie bêdzie podpisywana. Pan redaktor £ukasik skorygowa³ tê pomy³kê i dla magazynu PiŒ s³owo podpisanie zast¹pi³ s³owem proklamowanie. S³ów Donalda Tuska, który na konferencji w sejmie zastanawia³ siê czy podpisze kartê, czy nie - nie uda³o siê poprawiÌ :devil:
A dziÂś w sejmie PaweÂł, oprĂłcz tego, Âże zdopingowany przez KuÂźniara JarosÂława za paniami siĂŞ rozglÂąda :rozglada: to jeszcze o przyszÂłych ministrach nam opowiada.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

PaweÂł ÂŁukasik w moim wydaniu ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:PaweÂł ÂŁukasik w moim wydaniu ;)
Jak na tak intensywny dyÂżur, to coÂś maÂło tych capsĂłw noteczko :>
Do piêtnastej tylko w jednym serwisie Paw³owej relacji zabrak³o :tanczy: G³ównie spekulowa³ Pan Redaktor. Wype³nia³ skrupulatnie polecenie Krzysia Górlickiego: S³uchaj, s³uchaj uwa¿nie, a my bêdziemy Ciê o wszystko pytaÌ :lol: Trzy rozmowy przeprowadzi³. Od marsza³ka Kalinowskiego z PSL wyci¹ga³ szczegó³y rozmów z PO o koalicji. Pos³a Girzyùskiego wypytywa³ o to, jak¹ opozycj¹ bêdzie PiS. Z pos³em PO, Rafa³em Grupiùskim ugadywa³ siê równie¿ o tym kto i jakie stanowisko w rz¹dzie zajmie. Wysoki ten pose³ Grupiùski, wy¿szy od Paw³a, a ja myœla³am, ¿e jak Romana zabraknie to Pawe³ najwy¿szy w sejmie bêdzie :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..wczoraj chyba PawÂłowi tak nie przeszkadzali konferencjami jak za czasĂłw kampanii :?: :D
..miaÂł byĂŚ spokĂłj po wyborach i proszĂŞ - jest :D

..pierwsza powyborcza obietnica speÂłniona - i widzowie tvn24 na tym korzystajÂą :tanczy:


..nie mogĂŞ siĂŞ oprzeĂŚ wraÂżeniu Âże DÂżastina obraziÂłaÂś siĂŞ na nas :>
..w ogĂłle nie zaglÂądasz do naszego wÂątku :(
..ja do Twojego za czĂŞsto teÂż - ale mam wytÂłumaczenie: brak czasu na wszystko co przyjemne - na oglÂądanie tvn24 i na pisanie na forum :(
..nie mam pojĂŞcia co u PawÂła siĂŞ dzieje :neutral:

.. :> bo chyba nie chodzi o to Âże 'teoretycznie' w weekendy Agatka zajĂŞÂła PawÂłowe stanowisko :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..wczoraj chyba PawÂłowi tak nie przeszkadzali konferencjami jak za czasĂłw kampanii :?: :D
..miaÂł byĂŚ spokĂłj po wyborach i proszĂŞ - jest :D

..pierwsza powyborcza obietnica speÂłniona - i widzowie tvn24 na tym korzystajÂą :tanczy:
Mi siĂŞ ÂżyÂło lepiej w IV RP :roll: PaweÂł nie schodziÂł z wizji. A, kiedy rozwiÂązano parlament i ogÂłoszono przyspieszone wybory wszystko siĂŞ zaczĂŞÂło waliĂŚ :uhh:
ZaÂś co do konferencji, to siĂŞ nie martw obi - wrĂłcÂą :devil: PaweÂł w piÂątek pytaÂł o to politykĂłw. ZarĂłwno opozycyjni jak i Ci z tworzÂącej siĂŞ koalicji jednogÂłoÂśnie odpowiadali, Âże nie zamierzajÂą z tego przywileju rezygnowaĂŚ :devil:
..nie mogĂŞ siĂŞ oprzeĂŚ wraÂżeniu Âże DÂżastina obraziÂłaÂś siĂŞ na nas :>
..w ogĂłle nie zaglÂądasz do naszego wÂątku :(
CaÂłkiem dobrze sobie beze mnie radzicie :rozglada: Macie do dyspozycji mojÂą osobistÂą capsiarkĂŞ, wiĂŞc nie narzekaj obi :rozglada:
..ja do Twojego za czĂŞsto teÂż
Ja swojego wÂątku nie posiadam :rozglada: jeszcze :rozglada:
ale mam wytÂłumaczenie: brak czasu na wszystko co przyjemne - na oglÂądanie tvn24 i na pisanie na forum :(
A ja mam czas na ogl¹danie tv, ale na forumowe przyjemnoœci ju¿ mniej :roll: A ¿e do obskoczenia mam dwa Paw³owe w¹tki to muszê ten czas racjonalnie roz³o¿yÌ :) U konkurencji zatrzymujê siê na d³u¿ej bo mam tam z kim Paw³em i jego twórczoœci¹ siê zachwycaÌ :lol2: A tutaj? No có¿, tutaj ka¿dorazowe pojawienie siê Paw³a na wizji odnotowujê :rozglada:
..nie mam pojĂŞcia co u PawÂła siĂŞ dzieje :neutral:
Kiedy juÂż zdecydujÂą siĂŞ wpuÂściĂŚ go na wizjĂŞ, to dobrze siĂŞ dzieje :D ChoĂŚ, jak juÂż wczeÂśniej wspomniaÂłam kiedyÂś dziaÂło siĂŞ lepiej :uhh:
.. :> bo chyba nie chodzi o to Âże 'teoretycznie' w weekendy Agatka zajĂŞÂła PawÂłowe stanowisko :rozglada:
Ka¿dy - bez wyj¹tku :rozglada: kto siê oœmieli w weekendowym, wieczorno-nocnym paœmie za sto³em prezenterskim pojawiÌ czuje na sobie moje mro¿¹ce krew w ¿y³ach spojrzenie :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:Mi siĂŞ ÂżyÂło lepiej w IV RP :roll: PaweÂł nie schodziÂł z wizji. A, kiedy rozwiÂązano parlament i ogÂłoszono przyspieszone wybory wszystko siĂŞ zaczĂŞÂło waliĂŚ :uhh:
..moÂże to bĂŞdzie trÂąciĂŚ czarnym humorem ale za 4 lata pewnie znĂłw wrĂłcimy do IV RP :rozglada:
ZaÂś co do konferencji, to siĂŞ nie martw obi - wrĂłcÂą :devil: PaweÂł w piÂątek pytaÂł o to politykĂłw. ZarĂłwno opozycyjni jak i Ci z tworzÂącej siĂŞ koalicji jednogÂłoÂśnie odpowiadali, Âże nie zamierzajÂą z tego przywileju rezygnowaĂŚ :devil:
..wrĂłcÂą :?: :hyh:
..a ja siĂŞ ÂłudziÂłem Âże bĂŞdzie teraz spokĂłj :hmm:
..moÂże przynajmniej bĂŞdzie spokojniej :rozglada:
..ale tak czy siak PawÂłowi roboty nie braknie :)
CaÂłkiem dobrze sobie beze mnie radzicie :rozglada: Macie do dyspozycji mojÂą osobistÂą capsiarkĂŞ, wiĂŞc nie narzekaj obi :rozglada:
..to nie ulega wÂątpliwoÂści ale Ciebie nam brakuje - to teÂż fakt :)
..ja do Twojego za czĂŞsto teÂż
Ja swojego wÂątku nie posiadam :rozglada: jeszcze :rozglada:
..oj nie chwytaj mnie za s³ówka :lol:
..przecieÂż wiesz Âże chodziÂło mi o wÂątek z ktĂłrym CiĂŞ kojarzĂŞ :lol2:
U konkurencji zatrzymujê siê na d³u¿ej bo mam tam z kim Paw³em i jego twórczoœci¹ siê zachwycaÌ :lol2: A tutaj? No có¿, tutaj ka¿dorazowe pojawienie siê Paw³a na wizji odnotowujê :rozglada:
..gdyby Funcky byÂła byÂłoby inaczej :/
..a teraz kiedy PawÂła tak maÂło na wizji to nic dziwnego Âże nowe fanki siĂŞ nie rodzÂą :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:moÂże to bĂŞdzie trÂąciĂŚ czarnym humorem ale za 4 lata pewnie znĂłw wrĂłcimy do IV RP :rozglada:
A ja caÂłkiem powaÂżnie napiszĂŞ, Âże nie miaÂłabym nic przeciwko temu :rozglada: MoÂże byĂŚ nawet wczeÂśniej niÂż za cztery lata :rozglada:
..a ja siĂŞ ÂłudziÂłem Âże bĂŞdzie teraz spokĂłj :hmm:
..moÂże przynajmniej bĂŞdzie spokojniej :rozglada:
Ja czekam na ten obiecany cud :rozglada:
..ale tak czy siak PawÂłowi roboty nie braknie :)
Pewnie, Âże nie braknie :tanczy: Nawet w niebycie znajdzie siĂŞ jakiÂś kolega redakcyjny, ktĂłry bĂŞdzie akurat PawÂłowej pomocy potrzebowaÂł ;) Wczoraj chociaÂżby swojego wspaniaÂłego gÂłosu w materiale Tomka Marca uÂżyczaÂł :D A Âże materiaÂł o EstoĂączykach traktowaÂł, byÂł dÂługawy - bo dla ÂŚwiata ReporterĂłw przygotowany, to i rozmĂłwcĂłw obcojĂŞzycznych Tomasz miaÂł wielu. MoÂżna byÂło zatem zmysÂł sÂłuchu zaspokoiĂŚ :lol2: A dziÂś dla popoÂłudniowego M24h materiaÂł mĂłj ulubiony skrĂŞciÂł :tanczy: O aneksie do raportu z weryfikacji WSI, kontrowersjach z nim zwiÂązanych i o samym likwidatorze - owo dzieÂło traktowaÂło :) Capsy bĂŞdÂą zaÂś gdyÂż notka na forum nie mogÂła siĂŞ dostaĂŚ, podobno :>
..oj nie chwytaj mnie za s³ówka :lol:
W takim razie proszĂŞ mi siĂŞ tu wyraÂżaĂŚ precyzyjnie :lol:
..przecieÂż wiesz Âże chodziÂło mi o wÂątek z ktĂłrym CiĂŞ kojarzĂŞ :lol2:
Znasz mnie ju¿ trochê :rozglada: zd¹¿y³eœ chyba zauwa¿yÌ, ¿e niekumata jestem :rozglada:
..gdyby Funcky byÂła byÂłoby inaczej :/
I gdybym ja miaÂła wiĂŞcej czasu na klikanie na forum :roll: i wiĂŞcej polotu :rozglada:
..a teraz kiedy PawÂła tak maÂło na wizji to nic dziwnego Âże nowe fanki siĂŞ nie rodzÂą :roll:
Przypominam, ¿e ja odkry³am Paw³a zanim mo¿liwoœÌ dostêpu do TVN24 posiad³am :rozglada: Gdzie indziej przyczyny takiego, a nie innego stanu rzeczy trzeba zatem szukaÌ :roll:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:A ja caÂłkiem powaÂżnie napiszĂŞ, Âże nie miaÂłabym nic przeciwko temu :rozglada: MoÂże byĂŚ nawet wczeÂśniej niÂż za cztery lata :rozglada:
..liczysz na to Âże powrĂłt do IV RP bĂŞdzie siĂŞ wiÂązaÂł rĂłwnieÂż z powrotem PawÂła w takiej iloÂści jak jeszcze do niedawna :?: :D
Ja czekam na ten obiecany cud :rozglada:
..moÂże w tej RP..BĂłg wie ktĂłrej :lol2: siĂŞ uda :D
..ale jak czytam to juÂż jest nieÂźle i horyzonty PawÂłowi pozwalajÂą poszerzaĂŚ :)
Znasz mnie ju¿ trochê :rozglada: zd¹¿y³eœ chyba zauwa¿yÌ, ¿e niekumata jestem :rozglada:
..oj DÂżastina - coÂś ciĂŞ chyba trapi :mhm:
..masz jakieÂś mniejsze poczucie wÂłasnej wartoÂści czy mi siĂŞ wydaje :>
Przypominam, ¿e ja odkry³am Paw³a zanim mo¿liwoœÌ dostêpu do TVN24 posiad³am :rozglada: Gdzie indziej przyczyny takiego, a nie innego stanu rzeczy trzeba zatem szukaÌ :roll:
..wiĂŞc gdzie :>
..no ale tobie widocznie PaweÂł byÂł pisany i mimo Âże nie widywaÂłaÂś go czĂŞsto to go odkryÂłaÂś :lol2:
..inni moÂże nie majÂą takiego szczĂŞÂścia :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

ProszĂŞ, capsy z materiaÂłu :D

Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:ProszĂŞ, capsy z materiaÂłu :D
..notka nierychliwa u PawÂła ale sprawiedliwa :lol2:

..wszĂŞdzie jesienne tonacje - stroje..natura - moÂże to dlatego ci siĂŞ nie spieszyÂło z capsami - skoro nienawidzisz jesieni ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..liczysz na to Âże powrĂłt do IV RP bĂŞdzie siĂŞ wiÂązaÂł rĂłwnieÂż z powrotem PawÂła w takiej iloÂści jak jeszcze do niedawna :?: :D
LiczĂŞ, Âże bĂŞdzie jeszcze lepiej :rozglada:

..ale jak czytam to juÂż jest nieÂźle i horyzonty PawÂłowi pozwalajÂą poszerzaĂŚ :)
O tak :rozglada: Dzisiaj pozwolili mu materiaÂł o samoobsÂługowych kasach, do magazynu PiÂŚ przygotowaĂŚ :rozglada: Z automatem-alkomatem PaweÂł rozmawiaÂł :rozglada: Po dmuchniĂŞciu usÂłyszaÂł : jesteÂś w porzÂądku :rozglada: OgĂłlnie bardzo sympatyczny i zabawny materiaÂł :tanczy:
DÂżastina - coÂś ciĂŞ chyba trapi :mhm:
No :uhh: CaÂły czas siĂŞ zastanawiam dlaczego PaweÂł nie jest juÂż prezenterem :uhh:
..masz jakieÂś mniejsze poczucie wÂłasnej wartoÂści czy mi siĂŞ wydaje :>
AÂż tak to widaĂŚ? :rozglada: To przez tĂŞ jesiennÂą ponurÂą aurĂŞ, kiedy wyjdzie sÂłoĂące bĂŞdzie lepiej :) mam nadziejĂŞ :mhm:
..no ale tobie widocznie PaweÂł byÂł pisany i mimo Âże nie widywaÂłaÂś go czĂŞsto to go odkryÂłaÂś :lol2:
..inni moÂże nie majÂą takiego szczĂŞÂścia :?: :lol2:
Ale teÂż nie muszÂą przeÂżywaĂŚ takich rozterek, jakie mnie obecnie trawiÂą :uhh:
not that kind pisze:ProszĂŞ, capsy z materiaÂłu :D
Ten pan, z ktĂłrym PaweÂł rozmawiaÂł to dr. Ryszard Piotrowski, konstytucjonalista. PamiĂŞtam czasy, kiedy w innej scenerii PaweÂł z nim konwersowaÂł :uhh: Stare, dobre, raportowe czasy :uhh:
obieÂżyÂświat pisze:
not that kind pisze:ProszĂŞ, capsy z materiaÂłu :D
..notka nierychliwa u PawÂła ale sprawiedliwa :lol2:

..wszĂŞdzie jesienne tonacje - stroje..natura - moÂże to dlatego ci siĂŞ nie spieszyÂło z capsami - skoro nienawidzisz jesieni ;)
ToteÂż PaweÂł na koniec swojego dzisiejszego materiaÂłu ocapsowaÂł siĂŞ sam :rozglada: PrzyznaĂŚ trzeba jednak, Âże notce wychodzi to znacznie lepiej :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

No tak :D PaweÂł juÂż dziÂś z nowymi relacjami, a ja ze starymi capsami :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:O tak :rozglada: Dzisiaj pozwolili mu materiaÂł o samoobsÂługowych kasach, do magazynu PiÂŚ przygotowaĂŚ :rozglada: Z automatem-alkomatem PaweÂł rozmawiaÂł :rozglada: Po dmuchniĂŞciu usÂłyszaÂł : jesteÂś w porzÂądku :rozglada: OgĂłlnie bardzo sympatyczny i zabawny materiaÂł :tanczy:
..capsy wskazujÂą nawet Âże byÂł bardzo ale to bardzo zabawny - ÂżaÂłujĂŞ Âże nie widziaÂłem :/
No :uhh: CaÂły czas siĂŞ zastanawiam dlaczego PaweÂł nie jest juÂż prezenterem :uhh:
..wiĂŞc bezskuteczne okazaÂły siĂŞ prĂłby odnalezienia odpowiedzi :?: ;(
Ale teÂż nie muszÂą przeÂżywaĂŚ takich rozterek, jakie mnie obecnie trawiÂą :uhh:
..i nie przeÂżyli i nie przeÂżywajÂą tych piĂŞknych chwil ktĂłre ty przeÂżywasz :)
DÂżasta pisze:
obieÂżyÂświat pisze: ..wszĂŞdzie jesienne tonacje - stroje..natura - moÂże to dlatego ci siĂŞ nie spieszyÂło z capsami - skoro nienawidzisz jesieni ;)
ToteÂż PaweÂł na koniec swojego dzisiejszego materiaÂłu ocapsowaÂł siĂŞ sam :rozglada: PrzyznaĂŚ trzeba jednak, Âże notce wychodzi to znacznie lepiej :rozglada:
..a PaweÂł postaraÂł siĂŞ o tĂŞczowe wrĂŞcz barwy :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości