POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Polsat

Post autor: adik1148 »

Mam ciągle nadzieję , że Got to Dance będzie w piątek , bo jak w sobotę to nie będę oglądał , bo wtedy jest X FACTOR i Bitwa na głosy z Edytą i Kamilem :/
FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Polsat

Post autor: FLEJP »

Wirtualnemedia.pl pisze:“Tylko taniec” jednak w piątki, “Tylko muzyka” w niedziele

Polsat nie zdecydował się iść na konfrontację z “X Factor” i “Bitwą na głosy”. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl show “Tylko taniec. Got to dance” emitowany będzie w piątki, a program “Tylko muzyka. Must be the music” pozostanie na antenie w niedziele.

Nowy program “Tylko taniec” będzie można oglądać w piątki o 20.00 począwszy od 2 marca br. (dowiedz się więcej o tym show). Będzie to jedyne widowisko typu talent-show nadawane w tym paśmie. Pozycja konkurować będzie z filmami fabularnymi pokazywanymi wtedy w TVP1 i TVN oraz serialem “Na dobre i na złe” i show “Kocham, Cię Polsko!” emitowanymi w TVP2.

W soboty szykuje się starcie dwóch talent-shows. TVN będzie o 20.00 nadawać “X Factor”, a TVP2 “- Bitwę na głosy”. Polsat zdecydował, że pokaże wtedy pasmo filmowe, np. 3 marca pojawi się tam film “Epoka lodowcowa”. W TVP1 widzowie zobaczą w tym czasie nowy serial “Komisarz Alex”, po nim pojawi się pasmo filmowe “Hit na sobotę”.

W niedziele o 20.00 - tak jak jesienią ub.r. - Polsat nadawać będzie “Tylko muzykę”, tym razem już trzecią edycję tego programu. W tym czasie Jedynka pokaże hitowe “Ranczo” i film fabularny, Dwójka - “Kabaretowy Klub Dwójki” i nowy serial “Aida”, a w TVN emitowane będą dwie nowości: reality-show “Surowi rodzice” i serial “Prawo Agaty”.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ty ... -niedziele
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Polsat

Post autor: felek »

Polsat stchórzył, ale Fakt w sobote by nie mieli szans :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

Jakie tchórzostwo? Przy układaniu ramówek telewizyjnych trzeba przewidzieć co się opłaca, a co nie.

Akurat ruch dobry, tymbardziej, że 3 duże show w jednym paśmie, to jednak trochę za dużo.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Trzy duże widowiska w sobotnie wieczory to nie byłby dobry ruch ani dla stacji telewizyjnych, ani dla fanów tego typu programów.
Poza tym skoro 2. edycja "Must Be The Music" została przeniesiona na niedziele, to nie bardzo rozumiem, jakie przesłanki merytoryczne miałyby stać za tym, by powrócić z emisją na soboty. Jeżeli Polsat w soboty puści jakieś dobre filmy familijne, to może być hicior. A nowy program taneczny... cóż, jestem sceptyczny. Więcej niż TVN i YCD raczej nie osiągną, zwłaszcza, że całość w stylu VIVY się zapowiada.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Polsat

Post autor: felek »

Rok temu w soboty Polsat i TVP2 puszczały swoje talent shows, TVP1 serial, a TVN własnie filmy i wiele z nich to były premiery i hitami nie były. W tym roku to Polsat bedzie puszczał filmy, TVN i TVP2 talent shows a TVP1 serial, także w sobotnim prime time Polsat zajmie raczej 4 miejsce, natomiast piątkowa rywalizacja wcale nie będzie dla Polsatu łatwa. Na dobre i na złe na pewno wygra, pytanie jaka będzie różnica między TVP2 a Polsatem, TVN W SUPERKINIE w większości będzie puszczał znane i lubiane animacje dlatego rywalizacja tez nie będzie łatwa.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie wyniki mogą być podobne do Fabryki Gwiazd emitowanej kilka lat temu w piątki. Szkoda, że Polsat nie zaryzykował z emisją w soboty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

@felek, dlaczego skazujesz Polsat od razu na 4. miejsce w soboty, skoro napisałem o dobrych filmach familijnych? Jeżeli, Twoim zdaniem, rywalizacja z filmami animowanymi w piątkowym SUPERKINIE nie jest łatwa, to czemu rzecz miałaby się zmienić w sobotę? Jedynka odkopała jakiś projekt serialu, który od 10 lat nie jest produkowany, więc odzew widzów może być podobny jak w przypadku "Romana" w TVN. Owszem, jeżeli Polsat puści jakieś słabe komedie romantyczne w tym czasie, to się pogrzebie, ale mają piątkowe, dość dobre pasmo filmowe i fajnie by było, gdyby je przenieśli na sobotę. Myślę, że sporo rodzin by taka alternatywa mogła zainteresować. :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

Camilo pisze:A nowy program taneczny... cóż, jestem sceptyczny. Więcej niż TVN i YCD raczej nie osiągną, zwłaszcza, że całość w stylu VIVY się zapowiada.
Ja nie mam takich odczuć, choć rzeczywiście boję się o Kępkę, że może sobie z tym nie do końca poradzić.
Camilo pisze:Jedynka odkopała jakiś projekt serialu, który od 10 lat nie jest produkowany, więc odzew widzów może być podobny jak w przypadku "Romana" w TVN.
Tylko, że "Roman" był spitolony trochę przez TVN - głównie przez "wtórne" przetrwarzanie wątków USA do polskiej wersji. A znając TVP, to raczej nie pozwoli spitolić "Komisarza Alexa". Z resztą rok temu TVP1 w paśmie, gdzie dwie konkurencyjne stacje emitowały show "Chchot losu" radził sobie nawet świetnie zbierając ponad 3 miliony widzów.
felek pisze:natomiast piątkowa rywalizacja wcale nie będzie dla Polsatu łatwa. Na dobre i na złe na pewno wygra, pytanie jaka będzie różnica między TVP2 a Polsatem
Dobra, ale nawet jeżeli minimalnie Polsat przegra z tym show w paśmie z TVP2 osiągająć 3-3,5 mln widzów, to rzeczywiście będzie aż taka tragedia? Z resztą Polsat może wygrać tym nowym show z TVP2 w 16-49.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Polsat

Post autor: felek »

Widziałem scenografie castingów Tylko Taniec i jak dla mnie jest przesyt, za dużo sztuczności i scenografia faktycznie w stylu Vivy.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

A ja się z tym nie zgodzę. Scenografia aż taka żenująca nie jest, choć rzeczywiście nie powala - szczególnie niepotrzebne są kolce. Poza tym niepotrzebne są te prowizoryczne balkony. Natomiast plus za pulpit jurorski - wraz z ekranem.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Polsat

Post autor: felek »

Nie napisałem, że scenografia jest żenująca tylko, że nie zachwyca, ale nie jest źle :P
xxxfaktor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 04 lut 2012, 13:20

Re: Polsat

Post autor: xxxfaktor »

Szczerze? Absolutnie popieram Felka!! Widziałem reklamę, co to ma być ? Totalna kompromitacja, począwszy od scenografii,wizualizacji, po jury, i prowadzących....
To wygląda jak tani , niskobudżetowy program emitowany w Bułgarii :-)

Kompletnie nie przemawia do mnie to jury, nikt nie jest na dobrą sprawę gwiazdą, nikt na dobrą sprawę nie jest jakimś góru od tańća, bo chyba nie Mazurówna i nie Alan Andersz? Co aktor robi w jury programu tanecznego ?? (i ten sam błąd popełnił TVN zatrudniając A.Muchę w YCD...) i co robi tam ten nieznany Pan choereograf,tancerz? Must be the Music mogę jeszcze zrozumieć, bo umowmy się, Sztaba wie duzo o muzyce, to bardzo zdolny człowiek, Zapendowska o śpiewniu tyle o ile..niby coś tam wie,ale kluczem do jej sukcesu była Doda,Edyta Górniak,Maryla Rodowicz, itp..

Błędęm polskich producentów, ludzi którzy wybierają jury, jest to,że bardzo często na te stanowiska brane są bardzo nieodpowiednie osoby, osoby , które mało wiedzą o danej sztuce, o śpiewie, o tańcu, o historii muzyki, a przecież to dzięki muzyce powstają takie programy!! Nieprofesjonalna kadra nie wróży sukcesu... w tym kraju!! bo gdzie indziej ludzie chcą słuchać specjalistów, chcą się czegoś w ten sposob nauczyć, a co może aktorka powiedzieć o tańcu, lub tancerz,aktor o śpiewaniu.. na Boga!!!!

Program jak przez mgłę, 0 innowacji, to wsyzstko juz było, totalna porażka polsatu, nie wróże temu programowi nawet 2 mln oglądalności, choć sądząc po gustach Polaczków.. zakompleksionych Polaczków obejrza każde gówno ,które im sprzedadzą, bo niestety Polacy nie mają wysublimowanego gustu...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Polsat

Post autor: Marcin »

xxxfaktor pisze: i co robi tam ten nieznany Pan choereograf,tancerz? Must be the Music mogę jeszcze zrozumieć, bo umowmy się, Sztaba wie duzo o muzyce, to bardzo zdolny człowiek, Zapendowska o śpiewniu tyle o ile..niby coś tam wie,ale kluczem do jej sukcesu była Doda,Edyta Górniak,Maryla Rodowicz, itp..
O matko. Wiesz w ogóle kto to jest pan Malitowski?
Przypomnij sobie chociażby to: http://www.youtube.com/watch?v=mqq096Of_bw

Chyba nie powiesz, że Iwona Pavlović i Piotr Galiński byli znani przed pierwszą edycją "Tańca z gwiazdami".
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Co do Michała Malitowskiego nie zgadzam się. Na prawdę podziw dla Polsatu, że udało się go ściągnąć do programu. Jak dla mnie mógłby być jurorem w Tańcu z Gwiazdami. Co do składu Tylko Taniec, to Liszowska jedynie tam nie pasuje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość