Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze:Nie jest taka maÂła, to dziennikarzy jest tak wielu :rozglada: A czy siĂŞ lubiÂą? Raczej tak, czĂŞsto widaĂŚ jak ze sobÂą konwersujÂą :rozglada:
..zwÂłaszcza jak PaweÂł mĂłwi Âże spotkajÂą siĂŞ w sÂądzie :?: :lol:
..trudno o milszÂą atmosferĂŞ :lol:
Rzec by moÂżna - sielanka :lol2: :lol2: :lol2: PaweÂł jak nikt inny potrafi zadbaĂŚ o odpowiedni nastrĂłj w miejscu pracy :rozglada: Tego pamiĂŞtnego dnia zwÂłaszcza o swĂłj :rozglada: Od rana do koĂąca dyÂżuru wyÂśmienity humor go nie opuszczaÂł :lol2:
obie¿yœwiat pisze:..z przykroœci¹ muszê stwierdziÌ ¿e dzisiaj to na niewiele moja czujnoœÌ by siê zda³a jak jestem od dwóch kwadransów w domu :spiewa:
DziÂś trudno byÂłoby Pana Redaktora ocapsowaĂŚ :roll: Od dwĂłch dni ani widu, ani sÂłychu :roll: SiĂŞ zastanawiam czy listu goĂączego za nim nie posÂłaĂŚ :mhm: I wyznaczyĂŚ wysokÂą nagrodĂŞ za doprowadzenie na wizjĂŞ? :mhm:
obieÂżyÂświat pisze:..ale robiĂŞ co w mojej mocy ;)
A moÂżesz sprawiĂŚ, Âżeby PaweÂł w koĂącu siĂŞ pojawiÂł? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

DÂżastina pisze: Od dwĂłch dni ani widu, ani sÂłychu :roll: SiĂŞ zastanawiam czy listu goĂączego za nim nie posÂłaĂŚ :mhm: I wyznaczyĂŚ wysokÂą nagrodĂŞ za doprowadzenie na wizjĂŞ? :mhm:
Czas na zmiany :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:
DÂżastina pisze: Od dwĂłch dni ani widu, ani sÂłychu :roll: SiĂŞ zastanawiam czy listu goĂączego za nim nie posÂłaĂŚ :mhm: I wyznaczyĂŚ wysokÂą nagrodĂŞ za doprowadzenie na wizjĂŞ? :mhm:
Czas na zmiany :arrow:
..noooooo :lol: :tanczy:
..widzĂŞ Âże wszystkie PawÂła fanki mogÂą dzis sobie zaspiewaĂŚ: w to mi graj :spiewa: :tanczy:

..mam nadziejĂŞ Âże duÂżo dzis relacji a maÂło konferencji :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obieÂżyÂświat pisze:..mam nadziejĂŞ Âże duÂżo dzis relacji a maÂło konferencji :tanczy:
Powiedzmy, Âże jest tak Âśrednio na jeÂża :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..jak na Âśrednio na jeÂża to caÂłkiem niezÂły wynik w relacjach :tanczy:

..niestety jak wrĂłciÂłem do domu PawÂła juÂż w sejmie nie byÂło :/
..wiêc czekam na szczegó³owy opis jak ten dzieù wygl¹da³ :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:
..widzĂŞ Âże wszystkie PawÂła fanki mogÂą dzis sobie zaspiewaĂŚ: w to mi graj :spiewa: :tanczy:
Taaak, po 9:30 wszystko byÂło juÂż jasne :tanczy: w koĂącu PaweÂł przestaÂł siĂŞ wygÂłupiaĂŚ i w pracy siĂŞ pojawiÂł :tanczy:
obieÂżyÂświat pisze: ..mam nadziejĂŞ Âże duÂżo dzis relacji a maÂło konferencji :tanczy:
BywaÂło lepiej :spiewa: Jednak biorÂąc pod uwagĂŞ dwa ostatnie postne dni nie moÂżna narzekaĂŚ :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:
..niestety jak wrĂłciÂłem do domu PawÂła juÂż w sejmie nie byÂło :/
O 15:30 Maciek Knapik juÂż nadawaÂł relacje :) ChciaÂłabym widzieĂŚ moment, kiedy siĂŞ zamieniali :rozglada: podejrzewam, Âże musiaÂło byĂŚ zabawnie, przecieÂż tacy z nich dowcipnisie :lol2:
obie¿yœwiat pisze: ..wiêc czekam na szczegó³owy opis jak ten dzieù wygl¹da³ :D
Jak to w sejmie :D ZbieraÂł komentarze Pan redaktor, relacjonowaÂł :D RozmawiaÂł z posÂłem PO, RafaÂłem GrupiĂąskim o kontrowersyjnym wywiadzie jakiego dziennikowi Fakt udzieliÂł JarosÂław KaczyĂąski. Wreszcie na konferencji Pis-u rozbrajaÂł wrĂŞcz swoimi pytaniami i prowokowaÂł szeroki uÂśmiech na twarzy posÂłanki Aleksandry Natalli-ÂŚwiat :lol2: Poza tym bardzo przystojnie siĂŞ prezentowaÂł, zaÂłoÂżyÂł dziÂś koszulĂŞ w kolorze podkreÂślajÂącym kolor jego oczu :lol2: Co tam jeszcze :mhm: Ach! Z czuÂłoÂściÂą obejmowaÂł ( zwÂłaszcza w dopoÂłudniowych relacjach :rozglada: ) swĂłj notatnik :lol2:
Bodaj na szĂłstym capsie, w pierwszej serii zapodanej przez notkĂŞ ;) widaĂŚ jak PaweÂł delikatnie zerka w bok :rozglada: ByÂło to w momencie, kiedy Aneta DawidziĂąska dziĂŞkowaÂła mu za relacjĂŞ :mhm: Zazwyczaj niecierpliwiÂł siĂŞ i wierciÂł podczas zadawania pytaĂą :rozglada: A dziÂś nie mĂłgÂł siĂŞ doczekaĂŚ, kiedy koleÂżanka skoĂączy mu dziĂŞkowaĂŚ :rozglada: Pewnie rozglÂądaÂł siĂŞ za nowymi informacjami :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

DÂżastina pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
..widzĂŞ Âże wszystkie PawÂła fanki mogÂą dzis sobie zaspiewaĂŚ: w to mi graj :spiewa: :tanczy:
Taaak, po 9:30 wszystko byÂło juÂż jasne :tanczy: w koĂącu PaweÂł przestaÂł siĂŞ wygÂłupiaĂŚ i w pracy siĂŞ pojawiÂł :tanczy:
WyglÂąda na to, Âże dziÂś postanowiÂł mniej wiĂŞcej to samo, co wczoraj :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:
DÂżastina pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
..widzĂŞ Âże wszystkie PawÂła fanki mogÂą dzis sobie zaspiewaĂŚ: w to mi graj :spiewa: :tanczy:
Taaak, po 9:30 wszystko byÂło juÂż jasne :tanczy: w koĂącu PaweÂł przestaÂł siĂŞ wygÂłupiaĂŚ i w pracy siĂŞ pojawiÂł :tanczy:
WyglÂąda na to, Âże dziÂś postanowiÂł mniej wiĂŞcej to samo, co wczoraj :arrow:
..czyli znowu mniej niÂż wiĂŞcej powodĂłw do narzekania :?: :lol2:

..notka masz dziÂś pewnie urwanie gÂłowy z robieniem capsĂłw :?: :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

PaweÂł w czasie relacji w serwisie o 13.30 (przed PaÂłacem Prezydenckim) :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

I coÂś w moim wydaniu :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze: WyglÂąda na to, Âże dziÂś postanowiÂł mniej wiĂŞcej to samo, co wczoraj
Nie zupe³nie :uhh: wczoraj w cieplutkim sejmie sobie siedzia³, a dziœ mia³ trochê gorzej :uhh: Ale od pocz¹tku. Na starcie Dn¿, po konferencji min. MSWiA, prosto z siedziby tego resortu opowiada³ nam o tym, jak dobrze bêdzie siê podró¿owa³o po 21 grudnia, kiedy to Polska wejdzie do Strefy Szengen :) Pó¿niej przerzucili go przed Pa³ac Prezydencki, ¿eby umila³ nam czas w oczekiwaniu na desygnowanie, przez prezydenta, Donalda Tuska na premiera.
kamilo pisze:PaweÂł w czasie relacji w serwisie o 13.30 (przed PaÂłacem Prezydenckim)
Na moment zmiana tematu. Jan Olszewski zastÂąpiÂł na stanowisku szefa komisji weryfikacyjnej WSI, Antoniego Macierewicza i Pan Redaktor przkazaÂł nam komentarz kancelarii prezydenta w tej sprawie. Zmiana tematu, ale niestety nie lokalizacji :uhh: ZaczĂŞÂło padaĂŚ i wiaĂŚ :uhh: Brrr...Paskudna pogoda :uhh: PaweÂł miaÂł co prawda parasol, ale przy takim wietrze na niewiele siĂŞ zdaÂł :uhh: Pozostaje mieĂŚ nadziejĂŞ, Âże mĂłj ulubony siĂŞ nie pochoruje :rydzyk:

PóŸniej móg³ chwilê odsapn¹Ì gdy¿ w tvn24 konferencja goni³a konferencjê :rozglada: Chwilê po piêtnastej zda³ skrupulat¹ telefoniczn¹ relacjê z uroczystoœci, czy jak kto woli formalnoœci, desygnowania :D A w kolejnym wejœciu prezydenckiego ministra o szczegó³y z zamkniêtego spotkania, Tusk-Kaczyùski, wypytywa³ :D Chamski ten minister Kamiùski :> Mia³ parasol a tylko nad sob¹ go trzyma³ :> O ile dobrze rozpozna³am to Paw³a firmowy parasol by³ :> Tym bardziej jestem wzburzona :nie:
obieÂżyÂświat pisze:..czyli znowu mniej niÂż wiĂŞcej powodĂłw do narzekania :?: :lol2:
Zawsze mo¿na siê do czegoœ przyczepiÌ :devil: Politycy i ich brak wyczucia nigdy nie zawodz¹ :devil: Pawe³ próbowa³ jeszcze dwie relacje o zmroku nadaÌ, jednak na próbach siê skoùczy³o :uhh: Jedn¹ przerwa³ mu Tusk swoj¹ konferencj¹, a drug¹ Macierewicz :nie: Tuskowi mo¿e to wybaczê bo Pawe³ tak zgrabnie z relacji przeszed³ do zaproszenia na tê w³aœnie konferencjê :lol2: Natomiast Macierewicz ma u mnie przechlapane :devil: Pawe³ nawet ust nie zd¹¿y³ otworzyÌ :nie:
obieÂżyÂświat pisze:..notka masz dziÂś pewnie urwanie gÂłowy z robieniem capsĂłw :?: :lol:
I z tego wszystkiego nie zapodaÂła capsĂłw z ostatniej relacji :> Mam nadziejĂŞ, Âże jutro to nadrobi :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

PaweÂł w czasie relacji w serwisie o 9.00 :arrow:
Obrazek Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

D¿astina pisze:Zawsze mo¿na siê do czegoœ przyczepiÌ :devil: Politycy i ich brak wyczucia nigdy nie zawodz¹ :devil: Pawe³ próbowa³ jeszcze dwie relacje o zmroku nadaÌ, jednak na próbach siê skoùczy³o :uhh: Jedn¹ przerwa³ mu Tusk swoj¹ konferencj¹, a drug¹ Macierewicz :nie: Tuskowi mo¿e to wybaczê bo Pawe³ tak zgrabnie z relacji przeszed³ do zaproszenia na tê w³aœnie konferencjê :lol2: Natomiast Macierewicz ma u mnie przechlapane :devil: Pawe³ nawet ust nie zd¹¿y³ otworzyÌ :nie:
..nie martw siĂŞ..wÂłaÂściwie to pewnie siĂŞ juÂż nie martwisz :lol2:
..bo PaweÂł tyle razy miaÂł juÂż dzis okazjĂŞ do tego Âżeby 'otworzyĂŚ usta' :lol2:

..temat siĂŞ nieÂźle rozkrĂŞca bo konwencja PO tak na dobrÂą sprawĂŞ dopiero siĂŞ zaczyna :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

TrochĂŞ siĂŞ tych capsĂłw nazbieraÂło :D

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Na zimnie przysz³o staÌ dzisiaj z rana mojemu ulubieùcowi :uhh: W stolicy podobno wia³o z prêdkoœci¹ 70km/h :uhh: U mnie trochê mniej, a kiedy wysz³am z domu przed siódm¹ na chwileczkê tylko, to prawie zamarz³am :uhh: Pawe³ musia³ staÌ i jeszcze opowiadaÌ o tym nad czym bêdzie obradowa³a dzisiaj Rada Krajowa PO :uhh: Siê zastanawiam gdzie podzia³ siê ten szary szalik :> który wczoraj tak sza³owo mia³ Pawe³ owiniêty wokó³ szyi? W sumie to sobie bez szalika jakoœ poradzi³ :rozglada: Mam na myœli te podniesione klapy u p³aszczyka - w pierwszej relacji bodaj¿e :mhm: zniewalaj¹co to wygl¹da³o :szalony: Niesprzyjaj¹ce warunki atmosferyczne nie wp³ynê³y jednak na jakoœÌ relacji, Pan Redaktor wszystko w szczegó³ach nam nakreœli³ :tanczy:
obieÂżyÂświat pisze:nie martw siĂŞ..wÂłaÂściwie to pewnie siĂŞ juÂż nie martwisz :lol2:
..bo PaweÂł tyle razy miaÂł juÂż dzis okazjĂŞ do tego Âżeby 'otworzyĂŚ usta' :lol2:

..temat siĂŞ nieÂźle rozkrĂŞca bo konwencja PO tak na dobrÂą sprawĂŞ dopiero siĂŞ zaczyna :lol2:
Jak ju¿ wspomnia³am wczoraj, zawsze mo¿na siê do czegoœ przyczepiÌ :devil: Z rana i owszem by³o kilka relacji (choÌ bywa³o lepiej, ale to chyba wina tego, ¿e dzisiaj du¿o goœci KuŸniar zaprosi³ :mhm: ) PóŸniej Pawe³ gdzieœ przepad³, dopiero w serwisie po trzynastej zda³ bardzo szczegó³ow¹ relacjê Madzi, a w kolejnym serwisie Kacperkowi :tanczy: Rozmawia³ tak¿e ze Zbigniewem Chlebowskim, ale niestety na koùcówkê tej rozmowy siê za³apa³am :uhh: Miêdzy relacjami te¿ nie pró¿nowa³ :tanczy: Mo¿na go by³o us³yszeÌ na zaimprowizowanej konferencji Tuska, a tak¿e dostrzec wœród t³umu dziennikarzy odpytuj¹cych Radka Sikorskiego :tanczy:
not that kind pisze:TrochĂŞ siĂŞ tych capsĂłw nazbieraÂło :D
GdybyÂś narzekaÂła na brak zajĂŞcia to kolejne relacje czekajÂą na ocapsowanie :rozglada:
Po piêtnastej, na proœbê Madzi Pawe³ - prosto sprzed kancelarii premiera, powtórzy³ jeszcze raz postanowienia Rady Krajowej PO i nazwiska wszystkich nowych ministrów wymieni³, z pamiêci to uczyni³ :D I nadal nie odpuszcza :o Przed chwil¹ skoùczy³ podsumowywaÌ dzisiejsze rady PO i PSL i stwierdzi³, ¿e jak do tej pory wspó³praca koalicjantów wygl¹da znakomicie :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości