Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

DÂżastina pisze: GdybyÂś narzekaÂła na brak zajĂŞcia to kolejne relacje czekajÂą na ocapsowanie :rozglada:
O tych piszesz? :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:
DÂżastina pisze: GdybyÂś narzekaÂła na brak zajĂŞcia to kolejne relacje czekajÂą na ocapsowanie :rozglada:
O tych piszesz? :D
O tych wÂłaÂśnie :lol2: SiĂŞ ÂściemniÂł z relacjami mĂłj ulubiony :rozglada: Ciekawe czy jutro od rana bĂŞdziemy mieli powtĂłreczkĂŞ z dzisiaj? :mhm:

Teraz teÂż o Pawle z dziennikarskiej, ale trochĂŞ innej strony ;) Od razu zaznaczam, Âże to nie moje znalezisko :stop: DokopaÂła siĂŞ do niego inna fanka PawÂła :tanczy: MyÂślĂŞ, Âże nie bĂŞdzie miaÂła mi za zÂłe, Âże tu to zapodam :rozglada:
Rzecz dziaÂła siĂŞ wczoraj, w okolicach PaÂłacu Prezydenckiego, czyli tam gdzie PaweÂł wczoraj stacjonowaÂł :rozglada:

Tekst ten pochodzi z bloga Krzysztofa Leskiego, dziennikarza TVPInfo ;)
Korki byÂły jak jasna cholera albo wiĂŞksze, bo po pierwsze piÂątek, po drugie deszcz, zaÂś na dodatek na remont Krakowskiego PrzedmieÂścia naÂłoÂżyÂło siĂŞ zamkniĂŞcie caÂłego Placu PiÂłsudskiego z powodu zbliÂżajÂących siĂŞ uroczystoÂści katyĂąskich. Niebieska dyskoteka na dachu niewiele mogÂła pomĂłc. Gdy kolumna peÂłzaÂła w kierunku Sejmu, w podcieniach PaÂłacu pojawiÂł siĂŞ nagle MichaÂł KamiĂąski czyli minister w Kancelarii Prezydenta. Nie widziaÂłem go, bo wÂłaÂśnie miaÂłem lajfa i staÂłem tyÂłem. Ale od czego jest konkurencja?

Micha³a dojrza³ Pawe³ £ukasik z TVN24. Chwyci³ za komórê, ale nadzia³ siê na pocztê - nic dziwnego, z daleka widaÌ by³o, ¿e Kamiùski z kimœ rozmawia, a widocznie nie ma uruchomionej opcji call waiting. £ukasik rozdar³ siê wiêc: Paaanie miiiiniiistrzeee!! - a okrzyk ten pokona³ 70 metrów chronionego przez BOR i wojsko terenu i dotar³ do uszu Micha³a. Ten zaœ skin¹³ g³ow¹ i... przyszed³.
Jak widaĂŚ na spostrzegawczoÂści naszego PaweÂłka nawet konkurencja korzysta :lol2: Co oni by bez niego zrobili? :lol2: SiĂŞ zastanawiam czy jemu kiedykolwiek coÂś umknĂŞÂło? :mhm: Chyba nie :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze: Ciekawe czy jutro od rana bĂŞdziemy mieli powtĂłreczkĂŞ z dzisiaj? :mhm:
..ÂżyczĂŞ ci co najmniej tak obfitego dnia jutrzejszego :D
Teraz teÂż o Pawle z dziennikarskiej, ale trochĂŞ innej strony ;) Od razu zaznaczam, Âże to nie moje znalezisko :stop: DokopaÂła siĂŞ do niego inna fanka PawÂła :tanczy: MyÂślĂŞ, Âże nie bĂŞdzie miaÂła mi za zÂłe, Âże tu to zapodam :rozglada:
Rzecz dziaÂła siĂŞ wczoraj, w okolicach PaÂłacu Prezydenckiego, czyli tam gdzie PaweÂł wczoraj stacjonowaÂł :rozglada:

Tekst ten pochodzi z bloga Krzysztofa Leskiego, dziennikarza TVPInfo ;)
..o kurcze :lol:
..niezÂła historia :lol:
..PaweÂł to ma dopiero 'przebicie' :lol: :brawa:
..wÂłaÂśnie mi siĂŞ wydawaÂło Âże koÂło PawÂła podczas rozmowy z KamiĂąskim na capsach widaĂŚ jakiÂś sÂąsiedni parasol :D
..a PaweÂł przecieÂż mĂłkÂł wiĂŞc jego nie byÂł :lol2:
Jak widaĂŚ na spostrzegawczoÂści naszego PaweÂłka nawet konkurencja korzysta :lol2: Co oni by bez niego zrobili? :lol2: SiĂŞ zastanawiam czy jemu kiedykolwiek coÂś umknĂŞÂło? :mhm: Chyba nie :lol2:
..i tak przecieÂż byĂŚ powinno :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze: Ciekawe czy jutro od rana bĂŞdziemy mieli powtĂłreczkĂŞ z dzisiaj? :mhm:
..ÂżyczĂŞ ci co najmniej tak obfitego dnia jutrzejszego :D
Obi :* wiesz jak bardzo CiĂŞ lubiĂŞ, ale Ty juÂż mi lepiej niczego nie Âżycz :rozglada:
RozglÂądaÂłam siĂŞ za PawÂłem o Poranku, kiedy go nie dostrzegÂłam pomyÂślaÂłam sobie, Âże moÂże bĂŞdzie popoÂłudniowÂą wartĂŞ peÂłniÂł :roll: JuÂż wieczĂłr :uhh: Ani moje oczy go nie widziaÂły, ani uszy nie sÂłyszaÂły :uhh:
Rok temu byÂło lepiej. ÂŚwiĂŞtowaliÂśmy razem z PawÂłem :roll: Od rana za stoÂłem prezenterskim zasiadaÂł :roll: I komu to wadziÂło? :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ani moje oczy go nie widziaÂły, ani uszy nie sÂłyszaÂły
Przed chwilÂą "nadawaÂł" spod Grobu Nieznanego ÂŻoÂłnierza - twoja capsiarka dostarczy ci z pewnoÂściÂą materiaÂł ;)
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Ale Ty mnie znasz :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

epsztajnek pisze:
Ani moje oczy go nie widziaÂły, ani uszy nie sÂłyszaÂły
Przed chwilÂą "nadawaÂł" spod Grobu Nieznanego ÂŻoÂłnierza
Wystarczy³o cierpliwie poczekaÌ :lol2: Agata, oznajmiaj¹c w pierwszej czêœci Raportu, ¿e do tematu obchodów Œwêta Niepodleg³oœci wróc¹ jeszcze w drugiej czêœci :D mog³a od razu powiedzieÌ, ¿e ich najzdolniejszy i najprzystojniejszy reporter bêdzie o tym opowiada³ :lol2: A tak musia³am siê tak d³ugo naczekaÌ :rozglada: a i Pawe³ musia³ odstaÌ swoje :rozglada: DoœÌ narzekania :stop: Warto by³o czekaÌ :D Relacja piêknie nadana :tanczy: Obszerna, podsumowuj¹ca wydarzenia ca³ego dzisiejszego dnia, a dzia³o siê wiêc by³o o czym opowiadaÌ :D Nic nie umknê³o uwadze Paw³a :tanczy: Nie mo¿na by³o nie dostrzec b³ysku w oczach i uœmieszku na twarzy Pana Redaktora, kiedy o militarnej paradzie opowiada³ :D Nie umknê³o mi równie¿ to, ¿e na ³apkach Pana Redaktora pojawi³y siê czarne skórzane rêkawiczki :lol2: W sumie to mi, podobnie zreszt¹ jak Paw³owi :rozglada: niewiele umyka :rozglada:
not that kind pisze:Ale Ty mnie znasz :D
ByÂło nie byÂło, trochĂŞ czasu juÂż ze sobÂą spĂŞdziliÂście :D

Obi :* przepraszam, Âże nie wierzyÂłam w moc speÂłnienia Twoich ÂżyczeĂą :rozglada: A dzisiaj masz dla mnie jakieÂś? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:Obi :* przepraszam, Âże nie wierzyÂłam w moc speÂłnienia Twoich ÂżyczeĂą :rozglada: A dzisiaj masz dla mnie jakieÂś? :rozglada:
..wczoraj trochĂŞ siĂŞ na ciebie obraziÂłem :lol2:
..ale wiarĂŞ trzeba mieĂŚ do..przynajmniej do 24. :lol2:

..widzisz jakÂą ci Agatka zrobiÂła niespodziankĂŞ :lol2:
..ona myÂśli o wszystkich tylko nie o swoich fanach ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

PaweÂł obraÂł taktykĂŞ pojawiania siĂŞ ni stÂąd ni zowÂąd :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:wczoraj trochĂŞ siĂŞ na ciebie obraziÂłem :lol2:
Dobrze, Âże tylko trochĂŞ :rozglada: Ufff...UlÂżyÂło mi i to nie trochĂŞ :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:..widzisz jakÂą ci Agatka zrobiÂła niespodziankĂŞ :lol2:
Wspanialszej nikt mi jeszcze nie zrobiÂł :tanczy:
obieÂżyÂświat pisze:..ona myÂśli o wszystkich tylko nie o swoich fanach ;(
A ja to kto? :rozglada: Niby nie fanka Agaty? :rozglada:
not that kind pisze:PaweÂł obraÂł taktykĂŞ pojawiania siĂŞ ni stÂąd ni zowÂąd :devil:
I tak siê do nas spieszy³, ¿e grzywki nie zd¹¿y³ ujarzmiÌ :rozglada:
Jak ju¿ notka wspomnia³a :D Pawe³ ni st¹d, ni zow¹d popo³udniem w sejmie siê pojawi³ :tanczy: Zmieni³, stacjonuj¹cego tam od rana, MaÌka Knapika :) Dwie obszerne relacje nada³ :D Pierwsz¹ o zawirowaniach wokó³ Jana O³dakowskiego. Drug¹ te¿ o zawirowaniach, ale wokó³ osoby Radka Sikorskiego. Liczy³am, ¿e dla popo³udniowego M24h te¿ kilka s³ów rzeknie, ale siê przeliczy³am :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czy mi siĂŞ zdaje, czy PaweÂł podzieliÂł los Knapika? Dawno nie przedstawiaÂł serwisĂłw. :uhh:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Wszystko wskazuje na to, ¿e zdegradowali go tak jak MaÌka :uhh: Ostatni raz zasiada³ za sto³em prezenterskim drugiego wrzeœnia w wieczorno-nocnym paœmie :uhh: Od tego czasu s³uch po Pawle-prezenterze zagin¹³ :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mam wraÂżenie, Âże tak dla PawÂła lepiej. Za stoÂłem prezenterskim byÂło tak sobie, a w plenerze zawsze rewelacyjnie. :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Marcin pisze:Mam wraÂżenie, Âże tak dla PawÂła lepiej.
Czy lepiej? Nie s¹dzê :uhh: Zw³aszcza, ¿e prezenterowanie sprawia³o mu coraz wiêksz¹ przyjemnoœÌ - zdaniem jednej z kole¿anek redakcyjnych chocia¿by ;)
Marcin pisze:Za stoÂłem prezenterskim byÂło tak sobie,
Tak sobie? :> Pozwolisz, Âże siĂŞ z TobÂą nie zgodzĂŞ :uhh: Ja zawsze z przyjemnoÂściÂą oglÂądaÂłam serwisy w jego wykonaniu i z niecierpliwoÂściÂą czekaÂłam na jego pojawienie siĂŞ za stoÂłem prezenterskim. Dlatego decyzja o odsuniĂŞciu PawÂła od serwisowania jest dla mnie niezrozumiaÂła :uhh:
Marcin pisze:w plenerze zawsze rewelacyjnie. :D
Tutaj w peÂłni siĂŞ zgadzamy :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..ona myÂśli o wszystkich tylko nie o swoich fanach ;(
A ja to kto? :rozglada: Niby nie fanka Agaty? :rozglada:
..aktualnie to sam nie wiem :rozglada:
DÂżastina pisze:
Marcin pisze:Mam wraÂżenie, Âże tak dla PawÂła lepiej.
Czy lepiej? Nie s¹dzê :uhh: Zw³aszcza, ¿e prezenterowanie sprawia³o mu coraz wiêksz¹ przyjemnoœÌ - zdaniem jednej z kole¿anek redakcyjnych chocia¿by ;)
..ja nie redakcyjna koleÂżanka PawÂła ani nie fanka :lol2: a teÂż zauwaÂżyÂłem Âże PaweÂł czuje siĂŞ jak ryba w wodzie :tanczy:
..kiedy sobie przypomnê ten niedzielny pó³godzinny serwis..
..dokÂładnie kiedy w Czarnkowie odbywaÂł siĂŞ zlot bliÂźniakĂłw :lol2:
..kiedy PaweÂł tryskaÂł humorem i optymizmem to tym trudniej mi zrozumieĂŚ Âże to byÂł jeden z jego ostatnich serwisĂłw :uhh: ;(
..nie rozumiem niektĂłrych decyzji szefĂłw tvn24 :nie:
..jedne mi siĂŞ szalenie podobajÂą a inne nie :nie:

..co gorsza aktualnie sprawa wygl¹da tak ¿e to Agatka zajê³a miejsce które przez kilka miesiêcy kojarzy³o siê wy³¹cznie z Paw³em :spiewa: :hmm:
..no i jeszcze Piotr JacoĂą :neutral:
DÂżastina pisze:
Marcin pisze:w plenerze zawsze rewelacyjnie. :D
Tutaj w peÂłni siĂŞ zgadzamy :D
..to nie ulega Âżadnej wÂątpliwoÂści :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości