Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

kamil Âświetnie to zrobiÂłeÂś!! a mĂłgÂłbyÂś mi przesÂłaĂŚ tylko dÂźwiĂŞk TVN24 => serwisu informacyjnego? :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Co do Anity to na pewno ma plusy i to wiĂŞksze niÂż Sakowska :D
Jak dla mnie to ona jest na pewno Âładna i Âładnie czyta, jest teÂż dobrÂą reporterkÂą ale narazie nie dawaÂła bym jej na prezenterkĂŞ. PrzecieÂż ona podczas spotkan z reporterem w porankach nie potrafiÂła zdania wypowiedziec zeby nie byÂło widaĂŚ ze ma tremĂŞ i zeby siĂŞ nie pomyliÂła.
ChociaÂż moÂże jak ma wszystko napisane na prompterze to moze dobrze jej pĂłjdzie.
S¹dze ¿e oni testuj¹ narazie kilka osób i jedna moze po wakacjach wejdzie na sta³e. Maj¹ teraz ma³¹ obsadê bo wszyscy na urlopach a ktoœ musi prowadziÌ :D
Narazie pomimo wszystko oceniam jÂą na plus i Âżycze powodzenia i maÂło tremy ;)
Aha a co do tych kapci to mam identyczne zdanie :D
Android <3
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Ostatnio coraz czesciej widac pania Magde, co mnie cieszy, poniewaz jestem jej wielbicielem :D No i musze przyznac, ze podczas rozmowy z ambasadorem Bialorusi, potrafila mu wytknac, ze nie odpowiada na jej pytania, co go bardzo zdenerwowalo :) ale to dobrze, niech wie, ze nie nalezy krazyc obok tematu przy pani Magdzie ;) No i wg mnie debiut wypadl swietnie. Prosze czesciej pania Madge ukazywac na wizji.

Cichy Wielbiciel :)
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Dzisiaj pani Magda bardzo ladnie wygladala w czerni! :) Kto nie widzial, niech zaluje :)

Cichy Wielbiciel
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dzisiaj Magda miaÂła ÂśmiesznÂą pomyÂłkĂŞ poewiedziaÂła w sejmie ze byÂła asystentka WÂładymira Ciomszenko
"przed dzisiejszym zdenerwowaniem jest przesÂłuchana" :D

Ale tak ogĂłlnie coraz lepiej jej idzie ;)
Android <3
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Pani Magda, nawet jak robi bledy to w taki sposob, ze ja tego nie wylapuje :lol:

Cichy Wielbiciel
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiaj Magda znów prowadzi serwisy w TVN24 w bardzo gustownym czarnym wdzianku :wink: Ca³y czas siê zastanawiam czy to do³¹czanie reporterów normalnie pracuj¹cych w terenie do prowadz¹cych serwisy w studiu to tylko taki wakacyjny kaprys czy mo¿e od wrzeœnia tak bêdzie na sta³e!!??
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pewnie tak, bo teraz bed¹ dodatkowe serwisy o x:45 i póŸnym wieczorem - potrzeba nowych prezenterów.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

super wyglÂąda w tym Âżakieciku :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze:Pewnie tak, bo teraz bed¹ dodatkowe serwisy o x:45 i póŸnym wieczorem - potrzeba nowych prezenterów.
no to super !! NaprawdĂŞ siĂŞ sprawdza !! Fantastycznie daje sobie radĂŞ w prowadzeniu studia podczas transmisji z Kolonii gdzie PapieÂż spotkaÂł siĂŞ z mÂłodymi !! Ekstra :D Szkoda, ze teraz przenieÂśli siĂŞ na dÂłuÂżej do Kolonii a nie ma komentarza ze studia.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A na zakoĂączenie transmisji ze ÂŚwiatowych Dni MÂłodzieÂży Jacek PaÂłasiĂąski powiedziaÂł :"OddajĂŞ gÂłos do studia Marcie Sakowskiej" :) na szczĂŞÂście szybko siĂŞ poprawiÂł i przeprosiÂł :wink: a sama Magda teÂż zaliczyÂła jedno maÂłe przejĂŞzyczenie gdy o PapieÂżu powiedziaÂła "Benedykt VI" :D Ale mimo wszystko byÂła dziÂś rewelka i oby tak dalej!! :!: :!: :!: :D
Ostatnio zmieniony sobota 20 sie 2005, 22:10 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 2 razy.
ZIMA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Madzia coraz lepiej sobie radzi, ale nadal jest doœÌ autpmatyczna (g³ównie chodzi mi o gapienie siê w prompter i tak¹ trochê sztywnoœÌ). Wiem, wiem, jest stremowana.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

madzia byÂła super... bardzo Âładnie wyglÂądaÂła w tym czrnym wdzianku... wyrabia siĂŞ..poczkejamy a zobaczymy jaka z niej super prezenterka sie zrobi :D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wszystko wskazuje na to, Âże szefowie TVN24 majÂą jakieÂś powaÂżniejsze zamiary w stosunku do Magdy bo ta coraz czĂŞÂściej pojawia siĂŞ w roli prowadzÂącej serwisy no i przy okazji program w TVN24(dziÂś znowu :Pw fajnym tym razem szarym wdzianku ).

ChoÌ jednak narazie s¹ to tylko weekendowe dy¿ury z czasem mam nadziejê, ¿e to siê zmieni :D Magda zdecydowanie zas³uguje na to, ¿eby bardziej j¹ doceniono choÌby poprzez mo¿liwoœÌ prowadzenia dy¿uru w dzieù roboczy - choÌby Dzieù Na ¯ywo.

By³oby o ciekawe doœwiadczenie napewno dla niej jak i mo¿liwoœÌ sprawdzenia siê w sytuacji dynamicznej(wydaje mi siê, ¿e mimo wszystko wiêcej siê dzieje w normalnym dniu czy to w ¿yciu publicznym czy nawet w studiu TVN24).

A i równie¿ dla nas mo¿liwoœÌ odpoczynku od pewnych prowadz¹cych:)

(brawo dla TVN24 za transfer Magdy S. z RMF FM)
ZIMA
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Wczorajsza rozmowa Magdy z Na³êczem bardzo mi siê spodobala. Szkoda, ze widzialam tylko fragment, bo wydawala sie bardzo interesujacy. Na³ecz nawijal i sam nie wierzyl w to, co mowi, a Magda patrzy³a na niego i zadawala pytania takie, jakby chciala powiedziec: "Czlowieku nie rób z siebie idioty" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Super !! Jakby w TVN-ie przeczytali mĂłj ostatni tutaj post (dobra, to byÂł Âżart) dziÂś Pani Magda w Porankowych serwisach i po porankowych teÂż !! Brawo !! Wreszcie moÂżemy zobaczyĂŚ jak sprawdzi siĂŞ w powszedni, nie weekendowy dzieĂą :lol: :P Jak siĂŞ okazuje - nie tylko prowadzi serwisy ale teÂż prgram TVN24 !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości