Jak media informują o Paradzie Równości?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A...no tak. wreszcie. Ale i tak do dziœ nie by³o mowy. no ale chocia¿ dziœ siê zrehabilitowali. Materia³ w Polsacie i WYDARZENIACH lepszy...oparty zosta³ na prawach cz³owieka i debacie wokó³ niej wywo³an¹ w³aœnie Parada Równoœci.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Szkoda CiĂŞ bardzo. NieuwaÂżnie oglÂądasz TVN. ByÂło o tym juÂż w Faktach (i to nie raz). Nie jestem pewien, ale u Najsztuba teÂż chyba byÂło o paradzie. :]
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

tobi pisze:Czy ktoÂś mi moÂże wyjaÂśniĂŚ dlaczego w Polsacie juÂż 2gi dzieĂą mowa jest o Paradzie RĂłnoÂści, zaÂś w TVN nic nie mĂłwiÂą :?:
bez zlosliwioÂści, ale wszyscy chyba wiemy dlaczego w Faktach mĂłwiÂą o Paradize mniej niÂż na innych stacjach ;-) 8) Nie wiem tylko dlaczego taki nieprofejonalizm jest tolerowany przez dyrekcje :?: a wÂłasciwie teÂż wiem! ;-)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

A ja mam trochĂŞ inne zdanie na ten temat. Wiadomo jak geje i lesbijski sÂą traktowane w Polsce. Im wiĂŞkszy rozgÂłos daje siĂŞ takim paradom, ubarwiajÂąc je przy okazji zdjĂŞciami podobnymi do tego z ozdobnika, wcale nie dziwiĂŞ siĂŞ spoÂłecznemu odbiorowi. NIektĂłrzy dziennikarze jeszcze nie doroÂśli chyba do mĂłwienia o tak wraÂżliwym i draÂżliwym temacie. O politykach nie bĂŞde mĂłwiĂŚ, bo to poprostu kieÂłbasa wyborcza dla konserwatywnego elektoratu. ChoĂŚ Braciom GÂąsiorkom wcale sie nie dziwiĂŞ- znam badania mĂłwiÂące, Âże w duÂżym procencie jedno z bliÂźniÂąt jest orientacji homoseksualnej. No wÂłasnie, moÂże jeszcze ktoÂś przypomni skÂąd bierze siĂŞ homofobia to wszystko bĂŞdzie jasne.
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kubs pisze:Im wiĂŞkszy rozgÂłos daje siĂŞ takim paradom, ubarwiajÂąc je przy okazji zdjĂŞciami podobnymi do tego z ozdobnika, wcale nie dziwiĂŞ siĂŞ spoÂłecznemu odbiorowi.


Obrazek


w³aœnie. To ¿e Pochanke ma coœ do gejów nie znaczy ¿e prowadz¹c taki program ma wyra¿aÌ tym samym swoje pogl¹dy, czy tworzyÌ wrêcz kolejn¹ homofobiczn¹ propagande bo to zrobi³a daj¹c taki a nie inny ozdobinik, a jak wiemy Prowadz¹cy za nie odpowiada. Kuba, i jak nie ja mam popierac Pochanke :twisted: przy ca³ej sympatii jak¹ j¹ darze. Przeciez to od razu widaÌ ¿e ma³¿eùstwo Pochanke-PIeczyùski o 19 pokazali w jak najgorszym œwietle homo. Wy¿ywaj¹ siê przez przesz³oœÌ Pochanke czy jak. I to jest nowoczesna, twarta na ró¿norodnoœÌ tv :roll:
Ostatnio zmieniony wtorek 07 cze 2005, 17:50 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tu caps trochê lepszej jakoœci bo na tamtym by³o dodawane czerwone kó³eczko i siê trochê zniekszta³ci³:

Obrazek

ja wolĂŞ tego nie komentowaĂŚ :x :x
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Z tego wynikaÂłoby, Âże jeÂśli przed komisjÂą powiem, Âże jestem gejem, to mnie do wojska nie wezmÂą:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 51911.html

No chyba, Âże u nas nie ma tak fajnie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Chodzi mi tylko o to, Âżeby nie wykrzywiaĂŚ obrazu geja, bo zapewniam, Âże sam, jako gej, nie wyglÂądaÂłem, nie wyglÂądam i nie bĂŞde wyglÂądaĂŚ jak ta wykrzywiona lala patrzÂąca na GÂąsiora wzrokiem: strzele ci laske :twisted: Te osoby, ktĂłre miaÂły okazje mnie widzieĂŚ mogÂą potwierdziĂŚ, Âże gej moÂże wyglÂądaĂŚ normalnie i byĂŚ normalnym facetem, ktĂłry kupuje z TobÂą rano buÂłki w sklepie.

Minus dla Justyny !!
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WÂłaÂśnie miaÂłem o tym pisaĂŚ (tzn miaÂłem nie pisaĂŚ, poniewaÂż juÂż prawie tutaj nie piszĂŞ) ale Kubs ma racje. Po raz kolejny media przedstawiajÂą czy teÂż lansujÂą obraz geja jako umalowanej lali. W ozdobniku "FaktĂłw TVN" brakuje tylko wygolonej na Âłyso "lesby" bez stanika z kilkunastoma kolczykami w jednym uchu. Owszem sÂą i tacy z nurtu Draq, ale nie moÂżna w taki sposĂłb postrzegaĂŚ caÂłej grupy.
WidzĂŞ, Âże akcja "Niech nas zobaczÂą" nie odniosÂła skutku.

ÂŁukaszu jeÂśli powiesz, Âże jestes gejem to:
1) Albo Ci nie uwierzÂą
2) Albo wyÂślÂą CiĂŞ na badania do seksuologa po specjalne zaÂświadczenie.
Teraz wszyscy dostaj¹ kategoriê "A" - zdatny do s³u¿by lub "F" jak fajt³apa. Jedyny ratunek - studia. Nasze pùœtwo jest tak biedne, ¿e ju¿ któryœ rok z rzêdu po ukoùczeniu studiów od razu przesuwany jest do rezerwy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kubs pisze: Minus dla Justyny !!

oj minus. I tak nie darzy³em jej zbytni± sympati± to teraz wyskoczy³a z czym¶ takim. Nie opanowa³a, czy nie skorzysta³a z kampanii NIECH NAS ZOBACZ¡ i spowodowa³a tylko ¿e homo maj± teraz jeszcze trudniejsz± drogê do równo¶ci w prawach choæby i wiêkszej choæ odrobine tolerancji. DZIÊKUJEMY Pani Justyno :prosze:
JuÂż wole materiaÂły i zapowiedzi WydarzeĂą i mimo, iÂż zajmuje siĂŞ tym tematem prawicowy Piotr Michalak z TV Puls kiedyÂś.

PS. znam mnóstwo gejów po których nikt siê by nie spodziewa³ ¿e s¹. podziwiam jak mo¿na byÌ tak z³oœliwym i raniÌ wiêkszoœÌ z 4mln ludzi w Polsce.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Kampania Niech Nas Zobacz¹ przynios³a tyle, ¿e osoby, które w niej wyst¹pi³y mia³y delikatnie mówi¹c PRZEKOPANE. Ale i tak myœlê, ¿e idzie ku lepszemu, widaÌ, ¿e szczególnie m³odzi ludzie s¹ bardziej tolerancyjni (mówiê o inteligentnych m³odych osobach). Sam, ani sie nie ukrywam z kim chodze ³ózka, ani te¿ specjalnie siê tym nie chwale. Dlaczego?? Bo nie czuje siê z tego powodu nikim specjalnym czy lepszym. I takie powinno byÌ podejœcie, bo liczy siê w ¿yciu chyba coœ z go³a innego ni¿ partner 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kubs pisze:Kampania Niech Nas ZobaczÂą przyniosÂła tyle, Âże osoby, ktĂłre w niej wystÂąpiÂły miaÂły delikatnie mĂłwiÂąc PRZEKOPANE
Czego by siĂŞ spodziewaĂŚ po Polsce :?

Kubs pisze: Ale i tak myÂślĂŞ, Âże idzie ku lepszemu, widaĂŚ, Âże szczegĂłlnie mÂłodzi ludzie sÂą bardziej tolerancyjni (mĂłwiĂŞ o inteligentnych mÂłodych osobach)
tacy uciekaja z Polski bo sÂą inteligenti. WyjÂątki sÂą w Wawie i Kraku gdzie troche ich jest. W innych miejscach TRAGEDIA.

Kubs pisze: Sam, ani sie nie ukrywam z kim chodze ³ózka, ani te¿ specjalnie siê tym nie chwale
Ani myœle by siê ukrywaÌ, przeciwnie. Ale do cholery niech taka Pochankowa nie urz¹dza w dotychczas moim ulubionym programie informacyjnym kó³ka przyjació³ Radia MaRYJA, bo siê zakocha³a w geju a potem rozsta³a siê. Co mnie jej pogl¹dy obchodz¹ :twisted:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kubs pisze:Chodzi mi tylko o to, Âżeby nie wykrzywiaĂŚ obrazu geja, bo zapewniam, Âże sam, jako gej, nie wyglÂądaÂłem, nie wyglÂądam i nie bĂŞde wyglÂądaĂŚ jak ta wykrzywiona lala patrzÂąca na GÂąsiora wzrokiem: strzele ci laske :twisted: Te osoby, ktĂłre miaÂły okazje mnie widzieĂŚ mogÂą potwierdziĂŚ, Âże gej moÂże wyglÂądaĂŚ normalnie i byĂŚ normalnym facetem, ktĂłry kupuje z TobÂą rano buÂłki w sklepie.

Minus dla Justyny !!

Potwierdzam, Kubs to 100% meÂżczyzny i nie wyglÂąda jak lalunia z ozdobnika :evil2:

A co do kampanii "Niech nas zobaczÂą" no to sorry, ale tam teÂż byÂło kilka lalek, tylko trochĂŞ odpicowanych na potrzeby bilbordĂłw, co by nie straszyÂły kobiecoÂściÂą :? -->
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Arrow, przeciez ja nie chodze tak umalowany :!: Co najwyÂżej nakÂładam cienkÂą warstwĂŞ pudru i podkreÂślam kontĂłrĂłwka oczy- nic wiecej!!!!
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Co najwyÂżej nakÂładam cienkÂą warstwĂŞ pudru i podkreÂślam kontĂłrĂłwka oczy- nic wiecej!!
eeeeeeee :? No comments a to mi wypominaÂłes jakieÂś Dominy :D
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość