Gazety codzienne w Polsce

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

WiêkszoœÌ gazet do³¹cza do siebie program TV i ró¿ne konkursy,zdrapki,aby mieÌ wiêksz¹ sprzeda¿ :wink:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A dziœ w "Faktcie" na górze ka¿dej strony (oprócz krzy¿ówki i dwóch pierwszych stron) jest pasek z takimi radami:

* -30 st. C szykuj siê na prawdziwy kataklizm * Wskazane durne we³niana czapy. Chroni¹ g³owe najlepiej! * Rêce w rêkawiczki, nie do kieszeni, bo upadniesz na lodzie * Napoje tylko œrednio gor¹ce. Pozgrzana krtaù na mrozie ³apie anginê! * Ciep³e majtki sa lepsze ni¿ choroby pêcherza! * Oddychajmy przez nos! MroŸne powietrze niszczy p³uca! * W domu zdejmujemy palto. Ono utrudnia ogrzanie siê! * Suszenie w³osów przegrzewa g³owê. Nie wolno od razu wychodziÌ z domu! * Podpici moga na mrozie zas³abn¹c * Komórka g³êboko w kieszeni - wyœwietlacz nie zamarznie! * namiêtny poca³unek na mrozie grozi przymarzniêciem! * Sztywne kurtki sa jak zbroja. dzieci nie mog¹ siê w nich ruszaÌ i marzn¹! * Nie noœ szkie³ kontaktowych na mrozie * Buty nie za ciasne, bo zatamuj¹ krew w stopach! * Dziecko na mrozie nie mo¿e mieÌ smoczka, bo mróz go przyklei * Ptaki musz¹ jeœc teraz t³usto. Najlepsze s¹ ziarna s³onecznika! * Psu po spacerze rozcieramy ³apy! * Tylko kremy bez wody. Wilgotna skóra zamarznie! * Wiele cieùszych ubraù na "cebulkê" to œwietna izolacja! * Swie¿o ogolona skóra jest podatna na odmro¿enia! * Nie wstyd wsadziÌ gazetê pod kurtkê. Ona ciê dobrze ogrzeje! * SkrêÌ ogrzewanie auta, bo ciê zatka, gdy wyjdziesz na mróz *
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:A dziÂś w "Faktcie"...
jest te¿ m¹dra rada dla wsyzstkich podró¿uj¹cych autobusami w czasie mrozów...¿eby nie stali w miejscu podczas podró¿y tylko, ¿eby spacerowali lub skakali w miejscu :evil2:

Fakt czasem przechodzi sam siebie...
ZIMA
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

FAKT - powinni tego zabroniĂŚ.
Albo rozgrzebujÂą sprawy poniÂżej pasa:
CiepÂłe majtki sa lepsze niÂż choroby pĂŞcherza!
Albo to, pozbawione krzty sensu:
SkrĂŞĂŚ ogrzewanie auta, bo ciĂŞ zatka, gdy wyjdziesz na mrĂłz
A ta porada nie ma Âżadnego znaczenia:
Komórka g³êboko w kieszeni - wyœwietlacz nie zamarznie!
Bo rozmawiajÂąc z kolegÂą za pomocÂą zestawu gÂłoÂśnomĂłwiÂącego i tak nie dziaÂłaÂło (a moÂże to nie komĂłrka, tylko zestaw mi zamarzÂł?)
I'm ready for HD!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Taa niektĂłre teksty tam sÂą dobre. :D

Np. ten: "NamiĂŞtny pocaÂłunek na mrozie grozi przymarzniĂŞciem!" :evil2: albo ten "W domu zdejmujemy palto. Ono utrudnia ogrzanie siĂŞ!" no to chyba kaÂżdy wie ze w domu zdejmuje sie palto. :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

chyba Âże w domu jest niewiele cieplej niÂż na zewnÂątrz, brrr.
...and a Happy New Year!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

wstyd wsadziĂŚ gazetĂŞ pod kurtkĂŞ. Ona ciĂŞ dobrze ogrzeje!
Najlepiej Fakt. :evil2: RĂŞce opadajÂą z szelestem, komentarz jest tutaj zbĂŞdny. Czy aby poziom Mango24 nie jest wyÂższy? :? ZrĂłb to i to, bo zamarznie Ci skĂłra. Paranoja...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis rĂłwnieÂż pasek, ale juÂż nie z radami:

* KOSZMAR! Dziœ temperatura spadnie do -27 st. C! * W ca³ym kraju zimna zamarz³y ju¿ 123 osoby * Pekaj¹ szyny i zamarzaj¹ lokomotywy * W £ukowie auto wpad³o w poœlizg, zgie³a 30 letnia kobieta * W Katowicach rozbi³a siê arwionetka * W Legnicy zamarz³ porzucony na sniegu noworodek * Od sniegu zawali³ siê dach hali w Tomaszowie * 2 osoby zgine³y w wypadku pod Stargardem * Œnie¿yca pozbawi³a mieszkaùców Warmii i Mazur * W noclegowniach zaczyna brakowaÌ miejsc * 51-letni mieszkaniec Nidzicy zamarz³ w ogródku * Go³oledŸ sparali¿owa³a Zielon¹ Górê * Ministerstwo Edukacji pozwala zamykaÌ szko³y * We wsi PaproÌ Ma³a zamarz³ w domu 55-letek * W Bia³ymstoku i Suwa³kach stane³y autobusy * Pod naporem œniegu run¹³ dach magazynu w Mys³owicach * W Olsztynie zamarz³a 40-letnia bezdomna * Zerwana pod Kielcami trakcja unieruchomi³a poci¹gi * We W³odawie znaleziona z³oki 35-latka * Zatoka Gdaùska zamarza i blokuje dostep do portów *
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

*poci¹g autorki tego posta utkn¹³ na 90min. w szczerym polu na drodze do Torunia*codziennie odmarzaj¹ jej peryferia*przeklina i psioczy w zwi¹zku z powy¿szym ponad normê*od chodzenia w czapce ma permanentnie niepouk³adane na g³owie(i w g³owie te¿)*
...and a Happy New Year!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A dziÂś w "Fakcie" na wielu stronach jest zdjĂŞcie jakiejÂś pani tylko w stroju kÂąpielowym na dworzu. I przy kaÂżdym coÂś tam jest napisane. Szkoda nawet czytaĂŚ... :/ :/ :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O nie :!: Nadchodzi "Fakt II". :?

medialink pisze:W marcu, a najpóŸniej w kwietniu na rynku pojawi siê nowy dziennik ogólnopolski. O planach dalszej ekspansji Axel Springer na polskim rynku poinformowa³ ekonomiczny dziennik "Financial Times Deutschland". Tajemniczy projekt niemieckiego koncernu mo¿e zaszkodziÌ "Gazecie Wyborczej" i przes¹dziÌ o przysz³oœci "Nowego Dnia". Linia polityczna nowego tytu³u ma byÌ "bardziej konserwatywna ni¿ liberalna".(...)


medialink pisze:Nieoficjalnie mĂłwi siĂŞ, Âże nowa gazeta codzienna bĂŞdzie odpowiednikiem niemieckiego "Die Welt" - w kompaktowej wersji zbliÂżonej do tabloidĂłw.


Wiecej TU

StarczÂą juÂż 2 brukowce ("Fakt" i "Super Express") na Polskim rynku. Na dodatek za chwilĂŞ pojawi siĂŞ telewizyjny tabloid - Suerstacja. :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja sÂłyszaÂłem, Âż eto ma byc coÂś takiego jak "Gazeta" czy "Rzepa", czyli nie tabloid. A wÂłsnie czy ktoÂś wie kiedy startuje albo wystartowaÂła ta SuperStacja?
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Ja sÂłyszaÂłem, Âże to ma byc coÂś takiego jak "Gazeta" czy "Rzepa", czyli nie tabloid.
No zobaczymy jak to bêdzie. Ten cytat co poda³em to narazie nieoficjalna wiadomoœÌ. :roll:

Kowal pisze: A wÂłasnie czy ktoÂś wie kiedy startuje albo wystartowaÂła ta SuperStacja?


Jeszcze nie wystatrowaÂła ale gdzieÂś sÂłyszaÂłem lub czytaÂłem ze statr ma byĂŚ znĂłw przesuniĂŞty. Oby w ogĂłle sie nie odbyÂł. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja gdzieÂś czytaÂłem Âże ta nowa gazeta ma byĂŚ podobna do "Pulsu Biznesu". :roll: Jak tak to byÂłoby fajne, bo "PB" to bardzo dobra gazeta, w ktĂłrej nie ma sensacji. Jedynym problemem moÂże byĂŚ to Âże ona jest czasem nudna - nic w niej ciekawego nie ma. :roll: :P :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gazeta Prawna pisze:Axel Springer Polska zdecydo­wa³ ostatecznie, ¿e nowy dzien­nik zadebiutuje na wiosnê.

Pod koniec minionego tygodnia przedstawiciele niemieckiego wy­dawcy odwiedzili szefów biur rekla­my stacji telewizyjnych - Polsatu, TVN i TVP. Wed³ug informacji GP, oœwiadczyli im, ¿e planuj¹ kampa­niê reklamow¹ nowego dziennika.(...)
Eh no to szybko... Âżeby to nie byÂł kolejny brukowiec. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości