Tomasz Lis w Polsacie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ale trzeba docenic jego wspĂłlprace z Tomkiem Lisem. i ich 4 lata doskonaÂłej roboty.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

czegoœ nie rozumiem. Podobno jakub Sobieniowski od paŸdziernika ma pracowaÌ dla Lisa w Polsacie i juz zawiesi³ wykonywanie swoich obowi¹zków dla TVN. Dlaczego wiêc dzisiaj w g³ównym wydaniu Faktów znalaz³ siê jego materia³?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A kto powiedzia³, ¿e zawiesi³ wykonywanie obowi¹zków dla TVN? Renata Kijowska 3 tygodnie temu wysz³a za m¹¿. Teraz jest na urlopie, pewnie podró¿ poœlubna. A w Krakowie poza ni¹ jest tylko Kuba. Na razie jeszcze zosta³, zadeklarowa³ tylko, ¿e odchodzi nied³ugo i to z czêœci¹ ekipy.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

ÂŁukasz pisze: Na razie jeszcze zostaÂł, zadeklarowaÂł tylko, Âże odchodzi niedÂługo i to z czĂŞÂściÂą ekipy.
A sam to co boi siĂŞ?.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czytaj¹c w ró¿nych serwisach informacjê o przejœciu Sobieniowskiego do Polsatu odnios³em wra¿enie, i¿ ju¿ ca³kowicie po¿egna³ siê z TVN, mówi³ te¿ ze czas do ostatecznego rozwi¹zania kontraktu zamierza spêdziÌ odpoczywaj¹c - wykorzystuj¹c zaleg³y urlop - i nie anga¿uj¹c siê ju¿ w ¿aden materia³ dla swojej dawnej stacji. Dlatego te¿ z duzym zaskoczeniem obejrza³em jego dzisiejszy reporta¿. Przez chwilê pomysla³em nawet, ¿e wszytkie wczeœniejsze informacjê o jego odejsciu by³y wyssane z palca (pracownicy - trudno nazwaÌ ich dziennikarzami - FAKTU i SUPER EXPRESSU specjalizuj¹ siê w³aœnie w takich dziennikarskich kaczkach).
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dobrze, Âże zabiera ze sobÂą ekipĂŞ. WedÂług mnie to jest jeden z najlepszych reporterĂłw "FaktĂłw", a na pewno jest to najlepszy reporter lokalny. Za czasĂłw Lisa poza materiaÂłami o niedÂźwiedziach w Tatrach i turystach w Zakopanem przygotowywaÂł jedynki. CzĂŞsto relacje z gĂłrniczych protestĂłw podczas ktĂłych Âświetnie siĂŞ sprawdzaÂł, a takÂże relacje ze strajkĂłw PKP, ktĂłre rĂłwnieÂż byÂły bardzo dobre.

Kuba ma swĂłj styl, podobnie jak Kajdanowicz - elegancki, chociaÂż nie zawsze w garniturze. Za to zawsze ma fajne stand up'y. Po co miaÂłby siĂŞ mĂŞczyĂŚ i uczyĂŚ nowych ludzi w Polsacie, skoro zaproponowano mu przejÂście ze ekipÂą, z ktĂłrÂą pracuje od 6 lat, z ktĂłrÂą byÂł na wielu zagranicznych wyjazdach i z ktĂłrÂą - co oczywiste - bardzo dobrze siĂŞ rozumie. Z pewnoÂściÂą oni teÂż nie chcieliby pracowaĂŚ z jakimÂś nowym reporterem, ktĂłrego najprawdopodobniej zatrudni krakowski TVN. Bardzo nie rozumiem tej zÂłoÂśliwoÂści Sylwi.

Wg. mnie postÂąpiÂł sÂłusznie. Najprawdopodobniej znĂłw bĂŞdzie przygotowywaÂł jedynki (bo przecieÂż przeprowadza siĂŞ do Warszawy) i przynajmniej nie bĂŞdzie siĂŞ marnowaÂł przygotowujÂąc - tak jak dzisiaj - jakiÂś temat o tym, co Polacy sÂądzÂą o Polakach. Niech zostawi to Sianeckiemu, ktĂłrego dawno juÂż w Faktach nie widziaÂłem...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jakub Sobieniowski jest rzeczywiœcie dobrym dziennikarzem i moim zdaniem z prawdopodobieùstwem du¿ego sukcesu móg³by odejœÌ od tematów spo³eczno - obyczajowych na rzecz polityki w Polsce. Nie bardzo rozumiem jednak £ukaszu co masz na myœli mówi¹c, iz poci¹gnie za sob¹ czêœÌ ekipy z Krakowa - mianowicie kogo? DŸwiêkowców, oœwietleniowców, czy operatorów kamer? Polsat ma swoich ludzi od sprzêtu i na pewno akurat w tej dziedzinie nie musi podkuywaÌ nikogo od TVN.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak, ma swoich ludzi, ale - jak juÂż pisaÂłem powyÂżej - z pewnoÂściÂą Kubie pracowaÂłoby siĂŞ lepiej z ludÂźmi, z ktĂłrymi pracuje od 7 lat. Przeczytaj jeszcze raz powyÂższego posta, a ja moÂże nie bĂŞdĂŞ siĂŞ juÂż powtarzaÂł. :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:lol: :lol: :lol: Ok rozumiem £ukaszu o co Ci chodzi, wkrótce wrzesieù i wszytkie karty zostan¹ wy³o¿one na stó³. :D Ja jednak twierdzê, ¿e ekipa zostanie w krakowskim oddziale TVN.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ciekawe, czy skoñczy siê tylko na Jakubie Sobieniowskim? Moim zdaniem w ¶lady krakowskiego reprotera FAKTÓW TVN mo¿e pój¶c jeszcze Marzanna Zieliñska z £odzi, Tomasz Sianecki i Tomasz Sekielski. Jako¶ nie potrafiê sobiê wyobraziæ tych dziennikarzy w innym programie ni¿, ten którym kierowa³ bêdzie Tomasz Lis. Reszta za³ogi Faktów raczej zostanie w TVN. Zreszt± ju¿ ta wymieniona powy¿ej trójka mog³aby zrobiæ bardzo ciekawy program.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ciekawy wywiad z Tomaszem Lisem ukazaÂł siĂŞ w serwisie wirtualanemedia.pl
http://www.wirtualnemedia.pl/index1.php ... kulu=15315
T. Lis opoiwafa o swoich planach, pomys³ach na dobry program etc. Nowy Dziennik ma ruszyÌ dopiero z pocz¹tkiem paŸdziernika. Przy okazji poinformowa³, ¿e do Polsatu przeszed³ Jakub Sobieniowski, a w najbl¿szym czasie w jego œ³ady pójdzie tak¿ Tomasz Macha³a plus kika wa¿nych osób, nie pokazuj¹cych siê na wizji - mo¿e Jêdrzejowski? Kto wie?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

czytaÂłem. ciekawe Âże dla Lisa nie liczy siĂŞ zaufanie.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

sÂądze Âże sekielski i sianecki nie pĂłjdÂą za lisem oni sÂą mu oddani ale to teÂż kumple MArcina PawÂłowskiego a sÂądze Âże jak wyzdrowieje to on bĂŞdzie szefem faktĂłw wiĂŞc nie sÂądze Âżeby ich tak Âłatwo oddaÂł. :)

No ae stanowczo mĂłwiĂŞ TAK liskowi :) bĂŞde na pewno oglÂądaÂła informacje niech tylko przywrĂłci gawryuk bo gugaÂły nie przetrawiĂŞ
Android <3
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Tomasz Lis to œwietny dziennikarz, jeden z najlepszych w Polsce. Ale dla mnie coraz bardziej kontrowersyjny. Po przeczytaniu wywiadu na WM mam mieszanie uczucia. Wydaje mi siê, ¿e przebija z niego gorycz, ¿e TVN siê go "pozby³" i teraz próbuje siê na swój sposób odegraÌ. Nie w¹tpiê, ¿e Lis stworzy w Polsacie program informacyjny na bardzo wysokom poziomie. Co do dziennikarzy Faktów nie wydaje mi siê by zaczêli przechodziÌ do Polsatu nagminnie, po pierwsze gdyby mieli to zrobiÌ zrobili by to ju¿ dawno, po drugie Polsat ma swój zespó³ dziennikarski i nie wierzê, ¿e zamierza siê go "pozbyÌ" na rzecz dziennikarzy TVN-u. Po trzecie dziennikarze Faktów nie s¹ na przyczepkê do Lisa, sami stanowi¹ klasê dla siebie. Czasami mo¿na us³yszeÌ, ¿e Fakty s¹ dzie³em Tomasza Lisa, niew¹tpliwie tak jest, ale z drugiej strony s¹ tak¿e dzie³em pozosta³ych dziennikarzy, którzy z nim wspó³pracowali, sam by tego programu nie zrobi³.
PS. Jeszcze maÂła drobna uwaga, dla mnie Fakty bez Lisa sÂą takim samym programem, nic im nie ubyÂło po jego odejÂściu. A to dla tego, Âże sÂą one wynikiem pracy zespoÂłowej, a nie pracy jednego czÂłowieka.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

"Serial "Kiepscy" nie obraÂżajÂą moje inteligencji w wiĂŞkszym stopniu niÂż "Randka w ciemno" czy "Kawaler do wziĂŞcia". Nie ambitna stacja? To zapraszam na nowy program informacyjny i swĂłj program."
Mi siĂŞ jakos najbardziej spodobaÂł ten program, jakoÂś tak ambitnie i skromnie to zabrzmiaÂło :P
:lol:
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości