Ewa Drzyzga

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

macie racjê odejscie Ewy Drzyzgi by³o by du¿ym ciosem dla TVN no ale bior¹c pod uwagê ostatnie przetasowania na rynku medialnym i to co szykuje siê od wrzesnia to mo¿e to byÌ poprostu normalna kolej rzeczy.Tym bardziej ¿e pewnie m³ody Walter wyjdzie z za³o¿enia ¿e zamiast Ewy w rozmowach by³by lepszy np. Rysiu z klanu.A co do RWT to przez jakiœ by³y monotonne dziwki transwestyci geje i tak w kó³ko ale potem siê poprawi³o teraz serwuj¹ nam powtórki a co bêdzie we wrzeœniu nie wiadomo.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Czy pani Ewa Drzyzga dostanie od wrzeÂśnia nowe studio? Bo to obecne nie podoba mi siĂŞ za bardzo.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

raczej, dostala w ubiegÂłym roku wraz z nowÂą grafikÂą. Myslalem ze od wrzesnia bedzie drzyzga miala konkurencje ze strony Fiolki, a tu sie okazuje ze "Ja tylko pytam" to nie do konca taki talk show w stylu RWT. A poza tym ulubiony program Fiolki Najdewicz to... "Rozmowy w toku"...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zreszt¹ Fiolka bêdzie dopiero o 19.00. TV4 pewnie bêdzie chcia³o przyci¹gn¹Ì do siebie mi³oœników taniej sensacji typu "Zabi³am mê¿a pi³a tarczow¹", albo "Podczas okresu rzucam w facetów popielniczk¹" Podejrzeam, i¿ program Fiolki bêdzie bardziej kontorwersyjny. Wszak trudno konkurowaÌ z Faktami pos³uguj¹c siê jakimœ przyjemnym tematem.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

ewcia...

Post autor: Mocne_ogniwo »

czytam te wasze posty i nie dowierzam...co by sie musialo stac zeby ewa drzyzga odeszla z rozmow w toku...przeciez ona jest wspanialym dzienniakrzemm, swiadomym napewno swoich umiejetnosciu i wypracowanej pozycji, a pozatym tvn poprostu ja rozchwytuje, prowadzi akcje cahrytatywne, specjalne programy i wszystkie tessty narodowe...posada zyc nie umierac a w dodatku autorski program rozmowy w toku ktorego chyba jush 9 sezon bedziemy mieli okazje ogladac...i ja sie z tego powodu bardzo ciesez...nie wydaje mi sie zeby program byl nudny, ludzie za kazdym razem sa inni, inne historie i problemy, jha ogldam kazdy odcinek i tak tez bede czynil nadal
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie lubiĂŞ siĂŞ powtarzaĂŚ, wiĂŞc z Âłaski swojej przeczytaj mojego posta otwierajÂącego ten temat.
PS z T. Lisem mieliÂśmy podobnÂą sytuacjĂŞ, teÂż nikt nie mĂłgÂł sobie wyobraÂźiĂŚ TVN bez tego dziennikarza.....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a wiec ja mowie ze sobie tego nie wyobrazam, ewa musi zostac, a tvn bez lisa bylk dla mnei zajwiskiem wyobrazalnym gdyz nigdy nie dazylem go symapti, czy jakim kolwiek uczuciem przywaiani, rutyny, chcialem sie najszybciej tej rutyny pozbyc, nie wydawal mi sie powiem kompetentnym tworac...raczej odtworca, a ewcie to ja sila zatzrymam jak bedzie chcila uciekac, hehhe
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Apropos Lisa to ja ÂżauwaÂżyÂłem takie zjawisko, Âże kiedy On byÂł w TVN-e to byÂł super profesjonalistÂą, czÂłowiekiem ktĂłrego zastÂąpiĂŚ siĂŞ nie daÂło, a teraz jak Go juÂż w tej stacji (nie ze swojej winy) nie ma to nagle okazaÂło sie jaki On jest beeee. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

przepraszam ciebie drogi kolgo z forum ale lis nigdy dla mnie nie byl profesjonalista, i takich slow napewno w usta mi nie wlozysz bo nigdy sie tak o niem nie wypowiedzialem, jesli zas ochodzi o koncowa czes wypowiedzi to znaczy to intrygujace bleeeeeeeee to ta wypowiedz w pelnie oddaje moj emocjonalny stosunke do lisa przez caly jego okres pseudo dziennikarzenia w tvn
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie chodziÂło mi tylko o TwojÂą wypowiedÂź. PamiĂŞtam jak Lisa krytykowano (nie tylko na tym forum) gdy okazaÂło sie, Âże bĂŞdzie sie zajmowaÂł programem informacyjnym Polsatu. A wczeÂśniej pisano o Nim same pozytywne rzeczy.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja sie Aro z toba zgadzam, bo sam o Lisie tak myslalem, ale po ciÂągu zdarzeĂą po wywaleniu go z tvn zmienilem zdanie
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

rozumiem o czy mowisz, ja mimo wszsytko nie chcial bym pracowac w polsci, che byc dzienniakzrem i bardzo pracowac ale stawiam sprawe jasne albo tvn albo nic, nie widez dla siebei miejsca w innej stacji
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Prasa "brukowa" chyba da³a sobie spokój z M. Walterem, a zajê³a siê pani¹ Drzyzg¹, bo na pierwszej stronie Faktu mo¿na przeczytaÌ o odmiennym stanie wy¿ej wymienionej. Teraz pewnie rozpocznie siê œledztwo w sprawie taty dziecka. Czy w naszym kraju nie mo¿na zaj¹Ì siê powa¿niejszymi tematami? To ¿enuj¹ce, by pisaÌ o tym, ¿e ktoœ jest w ci¹¿y. A niech sobie bêdzie.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Brukowce akurat siĂŞ tylko tym zajmujÂą i to jest ich ÂżywioÂł.
Otwieraj¹c fakt czy super exprerss zawsze przeczytamy, ¿e ktoœ jest w ci¹¿y, ktoœ kogoœ zdradzi³ czy inne pierdu³y, które normalnego cz³owieka nie powinny interesowaÌ.
W tej kwestii w niczym nie odbiegamy od prasy zachodniej. Tam nawet prasa brukowa jest jeszcze dalej posuniêta i w porównaniu do nas du¿o bardziej ostra.(co wi¹¿e siê te¿ z du¿o wiêksz¹ konkurencj¹)

JakiÂś czas temu byÂł duÂży artykuÂł w "GW"(ÂświÂątecznej) o gazecie fakt.

Ale jakby Drzyzga by³a w ci¹¿y to ja akurat tym bym siê nie martwi³.
Przynajmiej moÂże przez jakiÂś czas nie oglÂądalibyÂśmy tych durnych rozmĂłw w toku.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

rozmowy w toku nie sa durne :evil: :evil: :evil: :evil:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 27 gości